>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9. kolejka Seria A [20.10 - 22.10.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
9. kolejka

Kursy od: Fortuna

Może zacznijmy od tego, że doszło do zmiany trenerów.
Gian Piero Ventura ustalił warunki dwuletniego kontraktu z Chievo Werona - informuje stacja Sky Sport Italia.
Genoa oficjalnie poinformowała o zwolnieniu Davide Ballardiniego. Na stanowisku trenera zastąpił go Ivan Jurić.
Co do pierwszej decyzji to jeszcze się można zgodzić, ale do drugiej?. Taka decyzja zapadła po ostatniej porażce z Parmą i jest to dość dziwne. Ciekaw jestem jak nowy trener wpłynie na Piątka, którego wszyscy pokochali. Rywal tym razem będzie z najwyższej półki - Juventus.
Jak spisze się reszta zespołów?
karciarz ?, grac45 ? lelek65 . Jak wy to widzicie?
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Fiorentina- Cagliari typ 1 kurs 1.55 forBET

Cagliari zaczęło sezon bardzo przeciętnie. Zajmują aktualnie trzynastą pozycję w Serie A ,natomiast Friorentina zajmuję stabilna siódma pozycję. Friorentina ostatnio przegrała z dość mocnymi rywalami m.in: Inter oraz Lazio. Według mnie Friorentina jak najbardziej powinna starać się o grę w Pucharach może cieżko będzie zagrać w Lidze Mistrzów, ale Liga Europy jak najbardziej w zasięgu Fiorentiny. Fiorentina aktualnie gra najlepiej w swojej lidze jeśli chodzi o spotkania na swoim stadionie. Na cztery spotkania wygrali wszystkie. Jeśli chodzi o Cagliari to w meczach wyjazdowych bardzo słabo na cztery mecze wygrali zaledwie jedno spotkanie. Wszystkie spotkania wyjazdowe oprócz meczu w Atlancie zostały przez Cagliari przegrany. Według mnie Fiorentina będzie chciała się piąć w tabeli i na pewno siódma pozycja na ten moment ich nie zadowala i pokuszą się o komplet punktów na swoim obiekcie. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Widzę małe zainteresowanie tą kolejką ???? ale ja sobie pozwoliłem wziąć pod lupę jedno spotkanie.
Chievo Verona - Atalanta. Oczywiście jak zawsze interesują mnie rzuty rożne. Dlaczego akurat spotkanie drużyn na końcu tabeli ? Dlatego, że Atlanta bez formy dalej jest bardzo nastawiona na rożne. Po 8 ligowych spotkaniach średnio wykonanych rzutów rożnych ma 6,5. Dlatego też uważam, że interesującym kursem jest dziś Atlanta + 6,5 rożnych który polecam i sam gram ????
Chievo Verona - Atalanta
Typ: Atlanta + 6,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.10 ⛔
Typ poboczny: + 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.91 ⛔
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Fiorentina - Cagliari
typ: X2
kurs: 2.18
Analiza: typ statystyczny na przerwanie serii. Fiorentina już wygrała 4 spotkania na własnym stadionie. Czas na remis lub porażkę. Cagliari ostatnio w końcu wygrali więc liczę, że pójdą za ciosem. h2h wyrównane, Cagliari potrafiło zdobyć 3 pkt na terenie Fioletowych.
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Widzę małe zainteresowanie tą kolejką ???? ale ja sobie pozwoliłem wziąć pod lupę jedno spotkanie.
Chievo Verona - Atalanta. Oczywiście jak zawsze interesują mnie rzuty rożne. Dlaczego akurat spotkanie drużyn na końcu tabeli ? Dlatego, że Atlanta bez formy dalej jest bardzo nastawiona na rożne. Po 8 ligowych spotkaniach średnio wykonanych rzutów rożnych ma 6,5. Dlatego też uważam, że interesującym kursem jest dziś Atlanta + 6,5 rożnych który polecam i sam gram ????
Chievo Verona - Atalanta
Typ: Atlanta + 6,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.10
Typ poboczny: + 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.91
Kolego na którym buku masz taki kurs na 6.5 rożnych?
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Odnośnie Fiorentiny - wystarczy spojrzeć jaki miała do tej pory kalendarz wyjazdowy. Porażki usprawiedliwione jednak zasłużyli swoja grą tych spotkaniach na więcej pkt. Według mnie dzisiaj Cagliari bez szans na korzystny rezultat i gram Fiołki po @1.60 sts.

Drugi mój typ to Inter 1X @1.45 iForbet. Gram na drużynę w stabilnej formie i pomimo kłopotów w niektórych fragmentach ostatnich spotkań potrafili zgarniac komplety pkt co tylko świadczy o ich sile. Z Milanem mam problem bo jeśli ktoś zerknie na wyniki zobaczy, ze Milan bez porażki od 9 meczy plys 3 ostatnie wysoko wygrane. Oglądałem większość z nich i o ile ofensywa funkcjonuje to defensywie jeszcze sporo brakuje żeby dorównać poziomem. Myślę, że braki w tym elemencie zostaną dzisiaj przez Inter wykorzystane. Typ podpieram bo jednak to derby ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Inter - Milan powyżej 10.5 RR @1.78✅✅
lv

Derby Mediolanu. Inter na fali sześciu zwycięstw, zaś AC Milan ostatnią porażkę doznał pod koniec sierpnia. Zapowiada nam się bardzo ciekawe spotkanie. Pojedynek dwóch argentyńskich napastników Icardi vs. Higuain, jednak ja w tym spotkaniu idę w rzuty rożne. W pięciu ostatnich meczach między w lidze między tymi zespołami, ilość rzutów rożnych wyglądała następująco: 11, 9, 10, 9, 11, czyli linia mojego zakładu pokryta raptem dwa razy... Patrząc na ostatnie pojedynki w Seria A, to obie ekipy biją sporo rożnych, bo
Inter 10, 12, 6, 9, 9
Milan 8, 4, 10, 5, 12
Myślę, że obie ekipy powinny napić spokojnie po te 6 rzutów...
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Parma -Lazio 1X. Kurs:2.30. Parma tanio skory mie sprzeda. Wg mnie kurs na gosci zbyt niski. Widze value w gospodarzach. Parma w formie. Ostanio dwie wygrane. Powalcza.
Edit: nie wytrzymali końcówki ⛔
 
O 133

oszo

Użytkownik
Parma strzeli w 1 połowie 2,75 @ bet365
Cóż, jakoś Lazio mnie nie przekonuje, jak większość wyjazdowych meczy w tej lidze z kursami na poziomie ~ 1.6 . Gdy widzę taki kurs to znak by szukać i ... znalazłem .
Patrząc na h2h to zdarzenie pokryło się 3/2 jednak mecz ostatni sięga 2015 roku wiec nie przykuwam tak uwagi do tego jednak już domowe spotkania w tym sezonie 4:0 w stosunku gola do przerwy - niezależnie od rywala czy to Empoli czy Juwentus.
Dodatkowym atutem typu jest mecz gości w rozgrywkach europejskich gdzie kluczowe spotkanie będą rozgrywać z zespołem z Marsylii i jeżeli mysla poważnie o awansie trzeba punktowac , a tam wystąpią bez dwóch podstawowych zawodników, którzy w poprzedniej rundzie otrzymali czerwone kartki w spotkaniu z Frankfurtem.
Parma jest nieobliczalna, Gervinho to świr , a kurs 1,5 wyjazdowy to śmiech , niech się wiedzie !
1x Chievo 2.4 bet365
Typ raczej pod value, chievo wciąż na minusie przez ujemne punkty od federacji , atalanta nadal bez formy . Daleko szukać ich kompletu punktów z wyjazdów stad szukanie faworyta w postaci gości , którzy są pod kreska i wystawianie kursu w granicach 1.6 jest niepoważne . Stepinski dawno nie strzelił , liczę na chłopaka . Nowy menager , efekt nowej miotły , jednak tym razem za sterami jest gość , który musi udowodnić coś sobie i całej Italii, Ventura .
W tym meczu wszystko jest możliwe jednak value pozostaje po jednej tylko stronie .
 
O 133

oszo

Użytkownik
Parma strzeli w 1 połowie 2,75 @ bet365
Cóż, jakoś Lazio mnie nie przekonuje, jak większość wyjazdowych meczy w tej lidze z kursami na poziomie ~ 1.6 . Gdy widzę taki kurs to znak by szukać i ... znalazłem .
Patrząc na h2h to zdarzenie pokryło się 3/2 jednak mecz ostatni sięga 2015 roku wiec nie przykuwam tak uwagi do tego jednak już domowe spotkania w tym sezonie 4:0 w stosunku gola do przerwy - niezależnie od rywala czy to Empoli czy Juwentus.
Dodatkowym atutem typu jest mecz gości w rozgrywkach europejskich gdzie kluczowe spotkanie będą rozgrywać z zespołem z Marsylii i jeżeli mysla poważnie o awansie trzeba punktowac , a tam wystąpią bez dwóch podstawowych zawodników, którzy w poprzedniej rundzie otrzymali czerwone kartki w spotkaniu z Frankfurtem.
Parma jest nieobliczalna, Gervinho to świr , a kurs 1,5 wyjazdowy to śmiech , niech się wiedzie !
1x Chievo 2.4 bet365
Typ raczej pod value, chievo wciąż na minusie przez ujemne punkty od federacji , atalanta nadal bez formy . Daleko szukać ich kompletu punktów z wyjazdów stad szukanie faworyta w postaci gości , którzy są pod kreska i wystawianie kursu w granicach 1.6 jest niepoważne . Stepinski dawno nie strzelił , liczę na chłopaka . Nowy menager , efekt nowej miotły , jednak tym razem za sterami jest gość , który musi udowodnić coś sobie i całej Italii, Ventura .
W tym meczu wszystko jest możliwe jednak value pozostaje po jednej tylko stronie .
Ventura dał popis jak na eliminacjach , aż mi głupio, ze typy tak odległe od realiów były
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom