>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.10.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie , Niemcy , DEL
Godzina : 14:00
Spotkanie : Wolfsburg - Monachium
Typ : Monachium / powyżej 5,5 bramki
Kurs : 3.60
Bukmacher : forBet
Analiza :
O godzinie 14 ciekawe starcie w Niemieckiej lidze hokeja, Wolfsburg podejmuje u siebie Monachium. Gospodarze słabo radzą sobie w tym sezonie, tylko dwa zwycięstwa i 9 pkt daje im pozycje na dnie tabeli. Dzisiaj grając u siebie powalczą, to nie ulega wątpliwości i strzelą te 2, może nawet 3 bramki, lecz liczę że goście strzelą ich więcej. Monachium po nie najlepszym początku sezonu, myślę ze wraca po mału na właściwe tory i dzisiaj to udowodnią. Grają w LM także tych meczy maja rozegranych więcej , ale teraz grali w czwartek wiec mieli jeden dzień więcej na przygotowanie od Wolfsburga. Red Bull ostatnio za łatwo tracił bramki, oglądałem ich ostatnie spotkanie gdzie stracili dwie z Schwenninger lecz strzelili 4, liczę na ich potencjał w ofensywie bo ma kto te bramki zdobywać , mają kilku zawodników którzy regularnie punktują np : Mitchell , Voakes , Mauer , Kastner , a tego nie można powiedzieć o Wolfsburgu. Typ jest dość ryzykowny lecz z szansami więc próbuje.
Ciekawie dzisiaj także w KHL gdzie Jarosław podejmuje Jekaterynburg, myślę że tam może paść kilka bramek i over 5,5 po kursie 2,45 pogrania .
Grasz ? Daj ????
⛔100
 
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia
Godzina: 14:30
Spotkanie: Feyenoord – Zwolle
Typ: 2 (+2, 2,5)
Kurs:
1,46
Bukmacher LVBet
Analiza:


Feyenoord w tym sezonie nie spisuje się najlepiej, po 8 kolejkach 17 punktów i 10 punktów straty do PSV (choć oni maja 1 mecz rozegrany więcej). Co prawda na własnym stadionie mają komplet 4 zwycięstw i bilans 10:3, ale tylko jedna wygrana była więcej niż dwoma bramkami – 3:0 z Exelcior. Goście 10 punktów i 9:11 w bramkach ale w meczach wyjazdowych az 7 punktów i bilans 4:4 do tego w meczach H2H na 3 ostatnie mecze 2 remisy i jednobramkowa porażka. Liczę, że dziś gospodarze wygrają, ale będzie to tylko jednobramkowe zwycięstwo.
⛔100
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Holandia 1 liga
Godzina: 14:30
Spotkanie: Heracles - Groningen
Typ: 2 dnb
Kurs: 2,78
Bukmacher: fortuna
Analiza: Heracles ostatni swój mecz przegrał z Vittesse 4:0 i to był słaby występ w ich wykonaniu, jak do tej pory uzbierali 16 pkt w 8 meczach co daje im 4 pozycję w lidze. Groningen na tą chwilę jest ostatnie, zbierało zalewdwie 4 pkt, i jedyne zwyciestwo jakie udało im się odnieść to na początku sezonu, wygrali z bieniaminkem z Graafschap, ostatni swój mecz przegrali z Den hag, po tym meczu czeka ich ciężki mecz u siebie z PSV.
Moim zdaniem to sprzyjające warunki do tego aby się obudzili i pokusili się tutaj o zwycięstwo. Granie z DNB to chyba najlepsza opcja. W ubiegłym sezonie Groningen grając na wyjeździe wygrało tylko raz i było to z Den haag, w tym sporo remisów mieli, a w tym sezonie wygrali już na wyjeździe z tym Graafschap.
⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Singapur WTA
Godzina: 13:35

Spotkanie: Wozniacki C. - Pliskova Kar.
Typ: Wozniacki i over 18.5 gema w meczu
Kurs: 2.18
Bukmacher: efortuna

Analiza:
Na wstępie chciałbym powiedzieć, że nie lubię obstawiać na zwycięzcę i over gemowy,
bo u kobiet wszystko jest możliwe, ale linia wystawiona na ten mecz dość niska, gdy
po drugiej stronie Pliskova, która potrafi dobrze serwować. Nawet gdyby mecz był jednostronny
to 6:4 6:3 to pokryje. (tak jak się to skończyło w pierwszym meczu przed chwilą).
Co do samego typu na Wozniacki, ostatnio w końcu chwyciła formę wygrywając turniej w
Pekinie, korty w Singapurze jej odpowiadają, wygrała ten turniej w zeszłym roku i w sumie
ma szansę obronić tytuł choć wiadomo tu wszystko jest możliwe, bo nie ma takiej dominacji
jak Djo w męskim. Bilans obu zawodniczek na kortach twardych to 3:2 dla Karoliny,
zresztą grały ze sobą rok temu i po zaciętym pojedynku górą Wozniacki, dzisiaj myślę, że
może być podobnie. Pliskovej tenisa nie lubię, bo jest wszystko albo nic, ale trzeba jej przyznać,
że jak już wchodzi to jest szalenie groźna. Typ wydaje się bardzo realny, dlatego polecam i życzę
miłej niedzieli ????
⛔100

 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin- Wisła Płock
Typ: obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli
Kurs: 4.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wczoraj ten typ w meczu Zagłębia Sosnowiec z Miedzią Legnica był bardzo bliski wejścia- zabrakło tylko jednego gola Miedzi, który cały czas wisiał w powietrzu. Dziś znów próbuję i znów w Ekstraklasie. Tym razem liczę na Zagłębie Lubin i Wisłę Płock. Obie drużyny prowadzą ofensywny futbol, zarówno zdobywają jak i tracą sporo bramek. Obie drużyny również muszą walczyć o odbudowanie swojej pozycji w lidze więc na pewno będą starać się zdobywać gole.
ZESTAWIENIE ZDOBYTYCH I STRACONYCH BRAMEK W OSTATNICH MECZACH:
Zagłębie Lubin:
zdobyte: 1,0,2,3,4,0,0,2,1,0
stracone: 3,2,3,3,0,1,2,1,0,2
łączny bilans bramkowy w tym sezonie: 17 zdobytych, 17 straconych
Wisła Płock:
zdobyte: 1,0,1,4,1,2,0,1,4,1
stracone: 3,4,0,1,3,2,0,1,1,3
łączny bilans bramkowy w tym sezonie: 14 zdobytych, 20 straconych
Mam nadzieję, że dziś nie zabraknie mi szczęścia. ;)
✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, KHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Lokomotiv Yaroslavl - Jekaterynburg
Typ: Jekaterynburg -2
Kurs: 5.7
Bukmacher : 1xbet
Analiza: Jedno z dwóch ciekawych spotkań w KHL. Fenomenalny Jekaterynburg przyjeżdża na Arene-2000 gdzie spotka się z Lokomotivem. Co prawda Lokomotiv od kilku dobrych lat nie przegrał z Jekaterynburgiem ( regulaminowy czas gry ) to myślę że dziś jest ten dzień przełamania kiedy to drużyna przyjezdna pokona drużynę z Jarosława. Swój typ bazuję głównie na statystykach w aktualnym sezonie Jekaterynburg zaledwie raz przegrał spotkanie przy rozegranych 20 natomiast Lokomotiv poległ aż 6 razy przy 19. Bilans bramkowy drużyny przyjezdnej również prezentuje wysoki poziom gry, na wyjazdach strzelili 42 a stracili 14 bramek. Do tego nowi zawodnicy Jekaterynburga rządni są bramek i wygranego sezonu 18/19. Dodatkowo odejmuję dwie bramki drużynie przyjezdnej, myślę że na spokojnie wygrają to spotkanie 4-5:1-2.
⛔100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin
Typ: Stocznia Szczecin
Kurs: 2.16

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dla mnie faworytem jest Stocznia. ZAKSA to ZAKSA Szczecin nie miał podejścia, ale JW to półka niżej. Jastrzębie podobnie jak Szczecin nowy atakujący, nowi przyjmujący, same głośne nazwiska. Atak według mnie będzie z dużą przewagą Stoczni i to powinno przechylić szalę na ich stronę. Znakomicie dalej gra Kurek, Kaziyski mimo ułomności na przyjęciu w ataku uzyskał nawet lepszą skuteczność od Bartka w meczu z Kędzierzynem, choć atakował dużo mniej. Te dwie strzelby to bestie, a są chyba w dobrej dyspozycji. Nie każdemu uda się spowodować takie problemy przyjmującym Szczecina jak zrobiła to ZAKSA. Najmocniejszym punktem Jastrzębskiego w pierwszych meczach jak narazie był Lyneel. Dobre zdobycze punktowe, fajna skuteczność, pozostali skrzydłowi w ataku gorzej. Myślę, że ciężko będzie JW dorównać w offensywie gościom i ogólnie ciężko będzie im się wbić w pomarańczowe. Myślę, że lepsze skrzydła Stoczni dadzą dzisiaj im zwycięstwo.
✅116
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Włochy / Serie A
Godzina : 20:30
Spotkanie : Inter Milan - AC Milan
Typ : 1
Kurs : 2.55
Bukmacher : Forbet
Analiza :
Trochę dziwi mnie kurs na gospodarzy, wiadomo atut własnego boiska w derbach to taki żaden atut, ale jednak Inter złapał formę, może tych meczy nie wygrywa pewnie ale seria jest niezła bo 6 meczy wygranych z rzędu. Milan też spisuje się nieźle, wygrywa swoje spotkania, jak nie to remisuje, ogólnie od meczu z Napoli nie przegrali oni spotkania, a to był spory kawałek temu. Derby wiadomo rządzą się swoimi prawami, może wydarzyć się na prawdę wiele. Jednak dla mnie Inter jest lepszą ekipą, z lepszym składem. Milan ma solidnych zawodników ale dla mnie różnica jest jednak bardzo widoczna. Jedyny minus tego typu, że na ostatnich 5 meczy derbowych padł 4x remis i stąd też tutaj jakieś 0:0 czy 1:1 mnie specjalnie nie zdziwi. Ale mimo wszystko gram na Inter Mediolan
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Borussia Moenchengladbach-Mainz
Typ: Borussia Moenchengladbach
Kurs: 1,63
Bukmacher: fortuna
Witam! Kolejny dzień i po raz kolejny typuję niemiecką Bundesligę. Dzisiaj typ na wygraną Borussi Moenchengladbach w meczu przeciwko Mainz. Gospodarze świetnie spisują się na własnym stadionie - wszystkie domowe spotkania w tym sezonie wygrali! Na wyjazdach nie spisują się równie gorzej - ostatnio wygrana 3-0 z Bayernem Monachium na Alianz Arenie.. forma w jakiej jest Borussia naprawdę robi wrażenie. Dzisiaj na ich terenie zawita Mainz, który jest zespołem zdecydowanie słabszym. Za Moenchengladbach przemawia w tym meczu wszystko. Liczę na kolejne 3 punkty tego zespołu.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Cypr 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Apoel - AEL
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs:
1,65
Bukmacher: forbet
Apoel w 4 meczach 9 punktów bramki 9:9. AEL w 5 meczach 15 punktów bramki 11:1. H2h znacznie bardziej korzystne dla Apoelu. Na własnym boisku Apoel ostatni raz przegrał z AEL w 2013 roku. W ostatnich 10 meczach w regulaminowym czasie Apoel u siebie z AEL 7 zwycięstw i 3 remisy. Typ opieram na h2h i aktualnej formie obydwu drużyn. Liczę na remis, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Eliteserien
Godzina: 18:00
Spotkanie: Tromso vs Start
Typ:
over 2.5
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie 26 kolejki najwyzszej Norweskiej ligi. Licze na over w tym meczu ze wzgledu na sytuacje w tabeli dla tych zespolow. Start obecnie jest na granicy spadku i walki w barazach. Tromso ma o 6 punktow wiecej, no ale do konca jeszcze 4 kolejki i jeszcze przy super wybitnych wynikach moze byc dla nich aut. I jeszcze dodatkowa motywacja dla gospodarzy bedzie chec rewanzu za wynik z pierwszego meczu, gdzie polegli 1:4. Licze na otwarty futbol.
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 18.15
Spotkanie: Estudiantes vs Atletico Tucuman
Typ: Estudiantes
Kurs: 2,3
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Mecz między 24 i 2 zespolem w tabeli.
Ostatnio gospodarze nie grali za dobrze. Przegrali 3 mecze w lidze i Pucharze.
Tucuman natomiast radził sobie bardzo dobrze. Grali także w copa Libertadores, ale odpadli.
Jednak dziś to Estudiantes jest moim faworytem., ponieważ wszyscy najlepsi gracze wrócili do składu i nikt nie narzeka na kontuzje.
Poza tym zależy im na dzisiejszym zwycięstwie. Po porażkch wszyscy w nich zwątpili i widzą wywiezienie łatwych punktów przez gości, ale tak nie będzie.
⛔100
 
black-star 40,1K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna Perimera B Nacional
Godzina: 22:00
Spotkanie: Gimnasia Jujuy - Club Atletico Mitre
Typ: Over 2,5
Kurs: 3,20
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Gimnasia ostatnio po serii 11 spotkań bez zwycięstwa wygrała u siebie dość skromnie, bo co prawda 1:0, ale może to zwiastować powrót do dużo lepszej serii przed własną publicznością. Club Atletico Mitre ma za sobą całkiem udany początek sezonu na własnym stadionie (3 zwycięstwa), jednak na wyjazdach grają bardzo w kratkę, ale liga argentyńska to liga gospodarzy. Goście na wyjazdach w ostatnich 18 meczach zwyciężyli zaledwie 2 razy, tracąc przy tym całkiem sporą liczbę bramek. Sezon niedawno się rozpoczął, a żadna z drużyn nie notuje dłuższej serii zwycięstw. Goście jednak zwycięstwem mogą wedrzeć się jeszcze dzisiaj na sam szczyt, a więc dodatkowa motywacja z pewnością będzie im towarzyszyć. Liczę na co najmniej 3 gole obydwu drużyn.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 23,30
Spotkanie: Emelec- Macara
Typ: obie strzelą/Tak
Kurs: 2,05
Bukmacher: fortuna
Analiza;
Ekwador -Clasura
6 drużyna z Ekwadoru spotka się z 3.
kursy Emelec-Macara 1,8 -3,3 -4,15
Mocno mi się to nie podoba.
Emelec nie wygrał od czterech spotkań.Macara nie przegrał od OŚMIU.
w 2017/18 Brayan Angulo....33gole/Emelec/Juan Tevez 25 goli/Macara/ ,to zawodnicy którzy zapewnią dobre widowisko.
Ostatnie 2 mecze między tymi drużynami to 2-2 i 1-1.
Ponad 2 kurs jest całkiem przyzwoity i warty ryzyka.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom