>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Wrocilem do Australii i na dzuen dobry pierwsze dwa mecze w plecy. Ehhh, popsulem sobie niepotrzebnie niedziele.
pierwsza kolejka, składy zupełnie pozmieniane... no to ja bym się wstrzymał z jakimś większym graniem. Australia ma to do siebie, że co sezon to może być obrót tabeli o 180 stopni.
Lepiej poczekać ze 2-3 kolejki aż będzie wiadomo kto co reprezentuje i jak gra.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
pierwsza kolejka, składy zupełnie pozmieniane... no to ja bym się wstrzymał z jakimś większym graniem. Australia ma to do siebie, że co sezon to może być obrót tabeli o 180 stopni.
Lepiej poczekać ze 2-3 kolejki aż będzie wiadomo kto co reprezentuje i jak gra.
Potwierdzam ????
Wrocilem do Australii i na dzuen dobry pierwsze dwa mecze w plecy. Ehhh, popsulem sobie niepotrzebnie niedziele.
Co grałeś?
Tak jak pisałem Dobrem,u ja pograłem over 2,5 w Phoenix z Jets ( cud) i teraz czekam na over 10,5 rr w meczu Glory...ale przedmeczowo kusi mnie zagranie over 1,5 w 1 poł, co Wy na to?Jakoś nie pasuje mi tu na na wzajemne badanie się przez 45 min ????
Jednak słabo na razie...
edit I wystarczyło postękać 1-0 ???? Keogh...
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
live 52&#39;- ov2,5 - @2,2 - 0,2j ⛔
dziś dzień na minus.
Suma: -0,2j

na podsumowania będzie czas później - chyba że ktoś mnie uprzedzi. Zapraszam do wyrażenia opinii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
21.10. 10:00 Perth Glory - WS Wanderers - w ciemno, bo w ciemno, ale over/bts by nie zawadził ???? w tej konfiguracji.
Bts tak, over niestety nie, trochę po pierwszej kolejce człowiek mądrzejszy. Z tego co widziałem to rysuje się taki mniej więcej obraz na przyszły tydzień: pójdę w stronę zespołów z Melbourne, do tego Sydney i Redsi u siebie, Do zobaczenia... mam nadzieję...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Widzę, że nowy sezon wystartował, więc mam takie pytanko. Czy nie chcecie z tej okazji założyć nowego tematu? Czy może zmienić temat na &quot;A-League - ogólnie&quot; lub samo &quot;A-League&quot;? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Pierwszy i ostatni raz zagrałem, że ktoś nie przegra (X2). Dzisiaj weszłyby w każdym meczy kartki, bts-y i gole w obu połowach. Do taśmy równiez overy 1.5. I tylko tego będę się trzymał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
D 559

dobryx

Użytkownik
pierwsza kolejka, składy zupełnie pozmieniane... no to ja bym się wstrzymał z jakimś większym graniem. Australia ma to do siebie, że co sezon to może być obrót tabeli o 180 stopni.
Lepiej poczekać ze 2-3 kolejki aż będzie wiadomo kto co reprezentuje i jak gra.
Masz rację. Ja dziś wtopiłem sporo pieniędzy. Rożne nie weszły ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pierwszy i ostatni raz zagrałem, że ktoś nie przegra (X2). Dzisiaj weszłyby w każdym meczy kartki, bts-y i gole w obu połowach. Do taśmy równiez overy 1.5. I tylko tego będę się trzymał.
No to trochę miałeś pecha, bo szansę miały oba teamy, jak poczytasz &quot;live&quot; z dzisiaj...
Dodatkowo masz tu highlights:
Jetsi
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-wellington-phoenix-v-newcastle-jets-0
Roar
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-brisbane-roar-v-central-coast-mariners-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witajcie.
Dzis mamy jeden meczyk ok 11 Adelaide-Newcastle Jets
Podaje typ na Adelaide win 1 ht @ 2.5 bet365.⛔ 0-0
Gospodarze zadko przegrywaja u siebie,niby poczatkek sezonu ,a w Australii kazdy sezon jest inny i nalezy sie wstrzymac kilka kolejek z ocena ale czuje,ze Jetsi maja jakos te wyjazdy rozkalibrowane.Ostatni mecz mogli przegrac wiecej gdyby nie przestrzelony karny i ich gol w ostatniej akcji meczu na 2-1 wygladalo by to na 3-0.
Spotkania pomiedzy tymi ekipami w wiekszosci underowe jezeli chodzi o Australijskie warunki dlatego kursy leca na undery i brak bts ale to nigdy nie jest wyznacznik.po prostu tu moze sie stac wszystko,zwlaszcza na poczatku sezonu.Spokojnie ze stawka Typ for fun.
Milego ogladania.pozdrawiam
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Dzis mamy jeden meczyk ok 11 Adelaide-Newcastle Jets
Podaje typ na Adelaide win 1 ht @ 2.5 bet365.
dzięki.. ja pobieram do tego jeszcze 1 FT (@1,95) ⛔. stawka? odważniejsza niż ostatnio, ale nadal ostrożna.... 0,2j
A to na podstawie poprzedniej kolejki. Adelaide zagrał całkiem fajnie, odważnie i przebojowo. Jets? - zawiodło. W ciągu tygodnia Jets lecieli do Nowej Zelandii, powrót do domu i teraz 1,5k km w druga stronę do Adelaidy, to tez może trochę być uciążliwe.
Jak będą składy oczywiście je dodam.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Reds vs Jets
Podtrzymuję co wcześniej powypisywalem ???? i idę w stronę gospodarzy. Jednak ostrożnie bo Redsi mają za 4 dni finał FFA z Blues Sky no i zrobił się tłok na 1 ???? a Petratos zapowiadał, że zobaczymy innych Jetsow.
Oby nie więc 1 dnb na The Reds po @ 1,5 za miedziaka, bo mimo wszystko gospodarze wyglądali ok, no chyba, że live pozwoli coś skorygować GL!
Ps Jetsi też dawno nie remisowali na wyjeździe więc ja dziś ostrożnie.
Ps2
Zwrot
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Dzień dobry,
dzisiaj gram 2 single, obydwa za dosyć rekreacyjną stawkę:

Adelaide-Newcastle gol HT/HT @ 1,58 - 0,23j ⛔ 0:0/1:1
Adelaide-Newcastle ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,89 - 0,23j ✅ 6

W pierwszej kolejce w meczach bohaterów dzisiejszego starcia powyższe zdarzenia weszły. Dlaczego nie miałoby tak się stać i dzisiaj? Statystyka też jest w miarę łaskawa. W pięciu ostatnich meczach ligowych oba zdarzenia weszły po 3 razy. Do taśmy dokładam również over 2.0 @ 1,32 zwrot 1:1
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Adelaide:
Izzo - Galloway, Jakobsen, Elsey, Marrone - Ilso, Isaias, Lia - Goodwin, Halloran, Strain
i Jets:
swoją drogą kursy na gospodarzy spadają.
 
Do góry Bottom