>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Wiedeń, Bazylea - 22.10-28.10.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Wiedeń, Austria
Data rozgrywania: 22.10.2018 - 28.10.2018
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €2,788,570
Oficjalna strona turnieju: https://www.erstebank-open.com/
Lista Startowa: https://www.erstebank-open.com/en/players/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Lucas Pouille
Zwycięzcy debla 2017: Rohan Bopanna/Pablo Cuevas

Miejsce: Bazylea, Szwajcaria
Data rozgrywania: 22.10.2018 - 28.10.2018
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €2,442,740
Oficjalna strona turnieju: https://www.swissindoorsbasel.ch/en-us/
Lista Startowa: https://www.swissindoorsbasel.ch/en-us/Players/Players-2018
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Roger Federer
Zwycięzcy debla 2017: Ivan Dodig/Marcel Granollers

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Jutro w Bazylei dwa ciekawe spotkanie. Po pierwsze Cilić powinien pyknąć Shapalova. Kanadyjczyk jak i Marin nie grzeszą ostatnio formą ale wiadomo co potrafi grać Marin a jak przejrzymy jeszcze historię jego startów na tym turnieju to co widzimy? Na ostatnie 3 lata wstecz finał,półfinał zeszłoroczny i ćwierćfinał. Chorwat lubi ten turniej i ie odpadnie z niego tak szybko.
Drugie sptkanie to Copil-Harrison. Amerykanin ostatni raz grał na US Open. Rumun przeszedł kwale gładko pokonując Lajovica i M.Zvereva po 2-0 i sądzę że odprawi jutro Harrisona który rok temu odpadł już w 2 rundzie. Według mnie Copil załapał akurat zwyżkę formy i warto na niego postawić.
 
D 0

dariusz111

Użytkownik
Bazylea 2018 - Taylor Fritz - Laslo Djerre/ typ 2 kurs 2.50 stawka 3/10 bukmacher bet365 - myslę ze kwalifikant nie jest bez szans w walce z bedacym w nienajlepszej formie Amerykaninem. Kursy na ten mecz uwazam za zle zestawione. Dla mniej odważnych proponuję hpc plus 1.5 seta na Serba ⛔
Zyczę powodzenia
Dariusz 111
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Raonić - Melzer
Kursy wzięte z kosmosu, Raonić słabiutka forma/chęci, Melzer ostatnie podrygi i chęć pokazania się. Wszelkie analizy zbędne, proponuję obejrzeć live i jeśli Jurgen na początku ogarnie jakąś przewagę to można uderzyć w Raona, jak nie to raczej mecz bez historii. Bezpośrednie pojedynki niemiarodajne, dawno i nieprawda.
Na jutro Federer z Krajinoviciem przysłowiowa lokomotywa. O ile Szwajcar nic nie kombinuje to tory proste jak mało które
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Jakies opinie na temat meczu augera z fucsoviciem? Kurs na kanadyjczyka wysoki, ostatnio fajne mecze rozgrywa. Pytanie tylko o kontuzje w meczu ze stachurskim, czy chcial odpoczac, czy naprawfe cos bylo na rzeczy?
 
grszsnb 1

grszsnb

Użytkownik
Raonić - Melzer
Kursy wzięte z kosmosu, Raonić słabiutka forma/chęci, Melzer ostatnie podrygi i chęć pokazania się. Wszelkie analizy zbędne, proponuję obejrzeć live i jeśli Jurgen na początku ogarnie jakąś przewagę to można uderzyć w Raona, jak nie to raczej mecz bez historii. Bezpośrednie pojedynki niemiarodajne, dawno i nieprawda.
Na jutro Federer z Krajinoviciem przysłowiowa lokomotywa. O ile Szwajcar nic nie kombinuje to tory proste jak mało które
Melzer nie &quot;ostatnie podrygi i chęć pokazania się&quot; bo nie ma przed kim. Wiedeń to jego ostatni turniej w singlowej karierze. Podzielam Twoje zdanie, Melzer zepnie się jak mało kiedy. Kończy karierę przed własną publicznością.
Mój typ to Melzer J. +3.5 gema @ 2.13 (1iksBet) // 6:7 5:7 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Jakies opinie na temat meczu augera z fucsoviciem? Kurs na kanadyjczyka wysoki, ostatnio fajne mecze rozgrywa. Pytanie tylko o kontuzje w meczu ze stachurskim, czy chcial odpoczac, czy naprawfe cos bylo na rzeczy?
Wg mnie Auger jeszcze sie nie ogral w turniejach wyzszej rangi niz challengery. Fuksowicz✅ gra w wezyka, raz bardzo dobrze, raz dosc slabo, no ale tak czy siak Kanadyjczy chyba i tak bedzie za rzadki woec Wegra.
Czeczinato - Laaksonen Bazylea⛔wez tu dorob sie na tenisie, poziom insane
21. rakieta swiata podejmuje 175. Laaksonen po obnizeniu lotow wycofal sie do poziomu challengerow, a i tam otrzymywal baty. Wloch z kolei to zawodnik o olbrzymim potencjale, co udowodnil w tym roku, wskakujac z dalekich pozycji w rankingu az na 21. miejsce. W hali troche nie ograny, o czym swiadczy porazka z Mannarino ostatnio, ale Czeczinato uczy sie szybko i wyciaga wnioskiz porazek. Wyniki chocby i z tego kwartalu obu graczy mowia same za siebie. Nie powinno byc tu niespodzianek. A kurs promocja z okazji USA.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Basilashvili- Anderson o10,5 w 1 secie @2,45 ⛔i tb w 1 secie @3,3⛔ w 2 secie oczywiście był tb. ????
Shapovalov- Cilic o10,5 1 set @2,45⛔ i tb 1 set @3,1⛔
Copil- Harrison o10,5 1 set @2,4⛔ i tb 1 set @3,6⛔ w 2 secie oczywiście był tb ????
Kursy Lvbet.
Ja próbuje w inny sposób i program overy w pierwszych setach.
Pierwszy mecz to wieżowiec z RPA i Gruzin który złapał formę życia. Wiadomo jak ciężko jest przełamać w warunkach halowych zawodników dobrze serwujacych i dziś liczę na to że przynajmniej w pierwszych setach overki padna. Anderson potężny serwis i całkiem dobrze w wymianach. Basil serwis słabszy Ale za to w wymianach powinien mieć przewagę jeżeli nie będzie łatwo oddawał inicjatywy bo wtedy Kevin zniszczy to bombami.
Drugi mecz to spotkanie młodości z rutyna. Cilic w nienajlepszej formie a Shapovalov będzie się chciał pokazać i zaliczyć wreszcie dobry wynik. Obaj z bardzo dobrym podaniem.
Ostatni mecz to też pojedynek graczy bardzo dobrze podajacych i mocno uderzajacych z forehandu. Żaden łatwo nie odpuści rywalowi.
Wystarczy że wejdą 3 to już będzie ładny zysk. Jednak wiadomo że to koniec sezonu i podejście niektórych może być różne także że stawką spokojnie
Jeszcze dokładam
Melzer- Raonic o10,5 1 set @2,55✅
Jurgen kończy karierę i będzie chciał zostawić jak najlepsze wrażenie a milos specjalnej formy nie ma.
Wynik po 4 gemach w 1 secie 2:2
W meczach
Copil - Harrison @1,65⛔
Cilic - Shapovalov @1,5⛔
Melzer - Raonic @1,54✅
Ako:3,81
1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi, że nagle niby Fritz i Cilic grają w czwartek. Pytanie czy flashscore popierdoliło znowu czy faktycznie jakaś reorganizacja upośledzona
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi, że nagle niby Fritz i Cilic grają w czwartek. Pytanie czy flashscore popierdoliło znowu czy faktycznie jakaś reorganizacja upośledzona
Grają normalnie flashscore miało zamieszanie.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Ktoś ogląda Melzera? Coś tam się stało że na flashscore był już krecz a nagle po 20 minutach mecz wzowiony? ???? Flashscore dziś świruje?
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Nie, dostal cyne, ze ja go dalem...
Tiafoe - Nishikori Wieden✅
Zeby odrobic straty po duecie Laxo&amp;Czeczi musimy pojsc w skromne 1.30, ale jakie &quot;pewne&quot;. Tiafe srednio a Samuraaj kazdy wie, tnie jak brzytwa az Djokovic lub Fedex. Nie ma co gadac, trzeba brac i poprawiac statystyki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
A propos Cecchinato to był ryzykowny typ dlatego podałem tu tylko copila i Cilica. Włocha ma twardej nic nie gra wystarczy statystyki zobaczyć. Dziś proponuję odpuścić i przeczekać te 2 turnieje do czwartku wtedy będzie widać kto jak gra i komu zależy.
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Jarry N - Gojowczyk P ⛔
h2h 2:0 w tym roku wygrał z nim na USO 3:1 i Hamburgu 2:0 (clay) kurs nawet trochę większy niż w poprzednich ich spotkaniach wiec warto spróbować bo value.
 
jacek1992 13

jacek1992

Użytkownik
Nie, dostal cyne, ze ja go dalem...
Tiafoe - Nishikori Wieden
Zeby odrobic straty po duecie Laxo&amp;Czeczi musimy pojsc w skromne 1.30, ale jakie &quot;pewne&quot;. Tiafe srednio a Samuraaj kazdy wie, tnie jak brzytwa az Djokovic lub Fedex. Nie ma co gadac, trzeba brac i poprawiac statystyki.
Co ten Kei odwala mial mecz i daje sie przelamac i 3 set przed nami oby nie dal ciala
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Panowie mecz za chwile także szybko. Tsonga raczej ogra Querreya. Amerykanin bez formy. Wiadomo Jo wraca po kontuzji pół roku nie grał po powrocie 3 mecze z miernym skutkiem.Ostatnio powalczył z Monfilsem. Przejrzałem jego historię występów na tym turnieju. W zeszłym roku o ile mnie pamięć nie myli finał dwa lata temu to samo także widać że pasuje mu ten turniej i punktów też trochę do obrony jest także można próbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom