>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
SKA-CSKA
W kończącym serię rzutow karnych strzale Jarno Koskiranty gol powinien zostac uznany. Sedziowie przyznają sie do błędu i na powtórkach widać jak krążek odbija sie od nogi Sorokina która jest za czerwoną linią.
W zwiazku z tym wynik meczu został wypatrzony i powinien być 2-1 dla SKA. Ciekawe co na to władze KHL?
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Z dziejszych meczy widze to tak
Amur Chabrowsk - Torpedo Nizny Nowogrod
Admirał Władywostok - Neftehimik Niznekamsk
Gospodarze obu meczy wrocili z dalekich Admirał z jednym punktem w czterech meczach, Amur z jedna wygrana na trzy mecze, oba zespoly kadrowo odstaja od dziejszych swoich rywali którzy wchodzą na własciwe tory. Torpedo po serii porazek juz bardzo dobry mecz z silnym Jokeritem a Nafciarze dobry mecz i zwyciezki w Chinach z niewygodnym rywalem. Dzis jakośc po stronie gosci wiec typy
Torpedo win ml, ot kurs 1,62✅
Nefiehimik win, ml, ot kurs 1,58⛔
EDIT: I cały misterny plan też w ..... Serebrjakow dzien konia miał , 57 strzałów wyciągnął i połózył pewnie sporo kuponów bo wydawało sie ze to dzis najpewniejszy mecz
Pupe uratował pograny remis na Torpedo, szkoda ale są jeszcze mecze dzis i moze tez niepodzianki beda.
ako 2,56 fortuna⛔
Do tasmy lub kilku meczy na kupon mozna dać tez podpórki
Co mi jeszcze chodzi po głowie to wysoki kurs na Slovan( no 5,1 na czysta dwójke to przesada) to nie są ogórki, w tym sezonie Slovan wyglada lepiej niz w dwóch ostatnich, a Sochi jak to Sochi lubia postawic sie czołówce a spartolic z teoretycznie słabszymi, no i jeszcze kwestia rewanzu nie bez znaczenia , pod koniec wrzesnia Sochi wygrało w Bratysławie 1-4 i moze bedzie rewanż bo napewno kurs 5,1 sobie zagram ale proponuje tutaj typ
Slovan z x kurs 2,45
Slovan plus 1,5 kurs 1,82
W Ufie mimo braku Burdasowa czuje porazke Omska, który zbyt intensywnie zaczął sezon i teraz fizycznie są troche zajechani, młodzi fajnie graja tam ale Ci kanadyjczycy cos nie moga zatrybić i wziać cięzaru wyniku na siebie, w obronie wspaniałe nazwiska z przeszłoscia w NHL i tez cos jeszcze nie gra, mozna to odpusci ale Ufa z x po kursie 1,55 jest dobra opcją
Meczu w Nowosybirsku nie ruszam, bo teoretycznie mistrz to powinien ogarnac, ale Sibir na fali i potrzebuje punktów wiec, roznie moze byc.
Astana powinna sobie poradzić z Minskiem ale czy w regulaminowym? tutaj zabezpieczyłbym sie ml, ot kurs około 1,3
W Helsinkach kurs 1,4 na Jokerit który wraca z podrózy a takie mecze sa trudne zaraz po przyjezdzie a Ryga to nie ta sama Ryga co sezon czy dwa temu, dodatkowo łapia znow forme i potrafią grać w Helsinkach a kurs ponad 6 to za duzo wg mnie. ( Chyba na duzo slabszy Admirał był nizszy ) więć sami to rozgryżcie. ja oczywiscie zagram Ryge napewno z x i czystą dwójke tez spróbuje. Moze taki ako ze Slovanem na dwójki i bomba kurs dwóch meczy( trzeba to spróbować bo żal przejść obok)
W derbach Moskwy moze byc wszystko ale chyba ze wskazaniem na Dynamo
To tyle w poniedziałkowy jeszcze poranek
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
SKA-CSKA
W kończącym serię rzutow karnych strzale Jarno Koskiranty gol powinien zostac uznany. Sedziowie przyznają sie do błędu i na powtórkach widać jak krążek odbija sie od nogi Sorokina która jest za czerwoną linią.
W zwiazku z tym wynik meczu został wypatrzony i powinien być 2-1 dla SKA. Ciekawe co na to władze KHL?
Też bardzo mnie ciekawi ta sytuacja tym bardziej że nie przypominam sobie podobnej. Gdyby nie ten karny to podział punktów mógł wyglądać kompletnie inaczej. To bardzo poważny błąd i wyjście inne niż powtorka rzutów karnych będzie niesprawiedliwe, ale to raczej nie możliwe rozwiązanie ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Mark1973 Torpedo nie ruszam. Ten mecz mi śmierdzi. Z Amurem to zawsze były ciężkie mecze na styku, dużo dogrywek, karnych a to już loteria @ 1,62 wgl nie opłacalne imo. Torpedo w dołku 6 porażek z rzędu, Chabarowsk to nie jest za dobra tafla do przełamania, dużo glupich bramek tracą. U siebie odrabiali z 1:3 i od tego meczu zaczął się zjazd w dół. Ale Admirał to już co innego. Oni nie zasługują tym co pokazują na grę w KHL, szczebel niżej to jest ich miejsce. Zostali kosztem Lady, szkoda. Niżniekamsk dobre wyjazdy, Astana, Ufa, Jarosław, W Moskwie mimo porażki zagrali równe zawody, o i ten dziwny mecz z Podolskiem, popis nieskuteczności bo sytuacji multum. Krasotkin średnio 3,16 gola na mecz i dziś szansa na kolejne 3-4 puszczone.W Niżniekamsku fajnie wygląda kolonia Suomi, szczególnie Puustinen, do tego czeska para Polasek Nestrasil. Jakości i kreatywności zdecydowanie więcej po stronie przyjezdnych, pogromu bym się nie spodziewał ale wynik zbliżony do meczu z Kunlun możliwy.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Mark1973 Torpedo nie ruszam. Ten mecz mi śmierdzi. Z Amurem to zawsze były ciężkie mecze na styku, dużo dogrywek, karnych a to już loteria @ 1,62 wgl nie opłacalne imo. Torpedo w dołku 6 porażek z rzędu, Chabarowsk to nie jest za dobra tafla do przełamania, dużo glupich bramek tracą. U siebie odrabiali z 1:3 i od tego meczu zaczął się zjazd w dół. Ale Admirał to już co innego. Oni nie zasługują tym co pokazują na grę w KHL, szczebel niżej to jest ich miejsce. Zostali kosztem Lady, szkoda. Niżniekamsk dobre wyjazdy, Astana, Ufa, Jarosław, W Moskwie mimo porażki zagrali równe zawody, o i ten dziwny mecz z Podolskiem, popis nieskuteczności bo sytuacji multum. Krasotkin średnio 3,16 gola na mecz i dziś szansa na kolejne 3-4 puszczone.W Niżniekamsku fajnie wygląda kolonia Suomi, szczególnie Puustinen, do tego czeska para Polasek Nestrasil. Jakości i kreatywności zdecydowanie więcej po stronie przyjezdnych, pogromu bym się nie spodziewał ale wynik zbliżony do meczu z Kunlun możliwy.
W Niznekamsku warto tez zwrocic uwagę na Pawła Padakina, jest to wychowanek szkoły kanadyjskiej i wg mnie bardzo duzy talent, który chyba troche był nie tak prowadzony, on po przeprowadzce z Kazania odżył u Nafciarzy i ma narazie na 9 meczy 7 pkt, ja tutaj bym stawial na gola dla niego.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Masakra co Serebrjakov dziś wyciąga 40 strzałów wybronionych w 2 tercjach... dawno już czegoś takiego nie widziałem. Pewnie koło 15 strzałów w jego stronę pójdzie w 3 tercji jak nie lepiej ciekaw jestem czy coś przepuści. Albo skończy się jakimś 3:1 dla przyjezdnych.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Masakra co Serebrjakov dziś wyciąga 40 strzałów wybronionych w 2 tercjach... dawno już czegoś takiego nie widziałem. Pewnie koło 15 strzałów w jego stronę pójdzie w 3 tercji jak nie lepiej ciekaw jestem czy coś przepuści. Albo skończy się jakimś 3:1 dla przyjezdnych.
Trzeba spróbować dac remisy w obu meczach. Bo mysle ze golie Admirala w koncu padnie albo musza troche dac pograc gospodarzom zeby sie otworzyli a wilki siedza na nich , Torpedo mysle ze tez ruszy w trzeciej tercji
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
No i Niżniekamsk już po 1 i mają sporo czasu na ugranie tego w RT.
Pewnie ze jest szansa w RT, tylko wszystko psuje ten nieszczesny system punktowy. Ile to juz zespołów wyhamowało swój impet po strzeleniu gola wyrównujacego bo przeciez punkt juz jest i mozna wygrac w dogrywce lub karnych. A za win i tak dwa i tak dwa pkt.
A Jezow w bramce śpi
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Też bardzo mnie ciekawi ta sytuacja tym bardziej że nie przypominam sobie podobnej. Gdyby nie ten karny to podział punktów mógł wyglądać kompletnie inaczej. To bardzo poważny błąd i wyjście inne niż powtorka rzutów karnych będzie niesprawiedliwe, ale to raczej nie możliwe rozwiązanie ????
Nie wiem czy juz kiedys nie było przypadku ze wynik został komisyjnie zweryfikowany. Tutaj jest jak byk gol. Ciekawe co zrobia władze bo biorac przykład z piłki gdy sedziowie nie mieli dostepu do powtórek to wynikow nie zmianiano nawet jak np Maradona strzelil gola reką . Moze w przepisach które weszły razem z zapisami wideo cos jest mowa na ten temat , ale to moze tez polityczne zaklinanie rzeczywistosci.
Co za dzień nie zdziwię się jak Mińsk wygra w astanie
O tym samym mysle, bo Mińsk po łomocie w Nowosybirsku bedzie chciał sie zrehabilitować, moze cos trzeba dac w ich kierunku, bo wydaje mi sie ze jeszcze z dwa dogi wejdą dzis
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Barys Astana - Mińsk

Ja tu widzę zwycięstwo gospodarzy w 60&#39;. Mińsk gra słabo a ostatni blamaż w Nowosybirsku jeszcze pogorszył sytuacje. Grałem kilkukrotnie coś w kierunku Mińska w tym sezonie bo mieli i dobre momenty, ale dziś dużo wyżej cenie ekipe z Kazachstanu.
Barys Astana - Mińsk 60&#39; Typ:1 Kurs: 1.56 ✅✅
Barys Astana - Mińsk 60&#39; Typ: 1 (-1,5) Kurs: 1.96 ✅✅
Sochi - Slovan

Trochę się krzywię obstawiając spotkania Sochi bo grają nierówno. Dobre spotkania przeplatają ze słabymi i w sumie żaden wynik mnie dzisiaj nie zdziwi. Uważam jednak że zobaczymy ofensywną grę obu ekip, która poskutkuje bramkami.
Sochi - Slovan Typ. over 4,5 bramki Kurs: 1.71 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
alpha 758

alpha

Użytkownik
VHL
Tambov - Heilongjiang
Z zespołu z Chin po ubiegłym i tak mocno kiepskim sezonie odeszło kilku kluczowych graczy w tym dwójka podstawowych goalie. Pozostali bramkarze, którzy rozegrali po kilka spotkań w zeszłym sezonie.
Jeśli spojrzymy na defensywę to mamy 4 reprezentantów Chin z czego tylko jeden był podstawowym graczem w zeszłym sezonie, przybył Kanadyjczyk z DVTK(liga węgierska), oraz 3 Rosjan z czego jeden w zeszłym sezonie grał w juniorskim zespole Kunlun a drugi przybył z innego chińskiego zespołu Tseng Tou. Trzeba powiedzieć, że bardzo mizernie to wygląda co zresztą potwierdza się w tabeli - 8 punktów po 16 meczach i stracone 73 bramki.
Formację ofensywną w większości tworzą Chińczycy, ale najskuteczniejsi jak na razie są Rosjanie Maximov i Kruty oraz Kanadyjczyk Seto.
Ich dzisiejszy rywal to zespół, który w rozgrywkach VHL debiutuje a wcześniej występował w 3 lidze lub jak kto woli VHL-B. To też zespół z samego dołu tabeli, ale potrafili postawić się między innymi Jugrze czy Dinamo St.P. z którym odnieśli zwycięstwo.
W meczach domowych Tambov nie pada zbyt dużo bramek, ale myślę, że dziś przeciwko zdecydowanie najgorszej defensywie ligi trochę ich wpadnie. Ekipa z Chin co pokazały niektóre mecze też potrafi strzelać bramki także liczę minimum na pokrycie o 5.5. Ta linia w 8 ich dotychczasowych meczach wyjazdowych była pokrywana 7krotnie(1-3, 3-8, 1-6, 2-4, 3-3, 3-3, 0-9, 4-4).

Over 5.5
@ 1.76 fortuna ✅ 7-1
Over 6.5 @ 2.52
Co do overa 6.5 to można też zagrać nieco bezpieczniej( z OT) po kursie 2 26.

Co do KHL to poleciał taki tripel:
Petersson + 0.5 @1.58 ✅
Mikheyev +0.5 @1.65 ✅
Videll +0.5 @1.77 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj szukanie niespodzianki w postaci duzego kursu wyszło bokiem i ako z małych by weszło a dzis dwa mecz i dubel robie
Lokomotiv Jarosław - Metalurg Magnitogorsk
Loko napewno w formie, co prezentuje w ostatnich meczach, na rozkładzie, Kazań, SKA, Moskwa i wyrównany mecz z Avto gdzie dogrywka decydowała. Magnitka tez ostatnio gra dobrz. Nie moge zrozumiec dlachego pozbyli sie Wojtka Wolskiego. Dzis najprawdopodobniej zobaczymy nowy nabytek z Liberca Michala Bulira, bedzie to jego debiut w KHL. Ale co do meczu spodziewam sie wyrownanego spotkania i daje typ
Loko z x kurs 1,33✅
Cherepowiec-Traktor Chelabińsk
Gospodarze ostatnie dwa mecze z mocniejszymi rywalami( Avto, Magnitka) i przegrane ten drugi po dogrywce, w obu nie byli strona dominujaca , ale tez pogromu nie było.Traktor po zmianie trenera powoli wraca do dobrej gry, ostatnie trzy mecze to remisy i dwa zakonczone zwyciestawmi na Omskiem i Sibirem i chyba wypuscili zwyciestwo w regulaminowym z Astana gdzie dali sobie strzelic dwa gole w ostarnich pieciu minutach a ostatni na 31 sekund przed koncem, wiec są powody do optymizmu. Co do meczu to spodziewam sie wyrownanej gry ale licze ze Traktorzysci nie przegraja w regulaminowym typ
Traktor z x kurs 1,59⛔ Wczoraj można było zobaczyć Traktor z poczatku sezonu
ako 2,11 fortuna⛔
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Wczorajszy dzień był mega ciężki nie lepiej było w nocy. Nie zrażamy sie i lecimy z tematem dziś :whistle:
Severstal Cherepovets - Traktor Chelyabinsk 2 OT @1,92
⛔klęska

Pisałem już ostatnio o Traktorze i zdanie podtrzymuje, od zmiany trenera ekipa ewidentnie zareagowała bardzo pozytywnie co już można było zobaczyć w meczu z Nowosybirskiem. Niedzwiedzie powinni wygrać ten mecz wysoko i przede wszystkim w regularze. Głupio stracone punkty w Astanie po prowadzeniu 4:2 raczej nie podniosły morali w ekipie, natomiast wygrana z Omskiem na pewno. Cherepovets ewidetnie w dołku ale to zdecydowanie wina szpitala jaki panuje w ekipie gospodarzy. Chłopaki muszą sobie radzić bez 5 podstawowych (2 z pierwszej piątki) napastników w tym bez czołowej postaci zespołu Vovchenki. Dzisiaj spotkają sie ekipy które raczej nie lubią prowadzić gry ani grać atakiem pozycyjnym więc nie spodziewam się wielu bramek. H2H zdecydowanie po stronie traktorzystów. Liczę na podtrzymanie dobrej dyspozycji gości i złapanie pkt. Kursy na undery są śmiesznie niskie dlatego próbuje under w 1 tercji. Nie szukam w tym meczu strzelców bo bramek powinno być jak na lekarstwo ale Polyagov naprawdę imponuje formą. Niesamowicie szybki i błyskotliwy jak na swój wiek. Taki powinien być skrzydłowy.
1 period under 1 @3.10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Choć wczoraj 3/3 propozycje weszły to dzisiaj odpuszczam KHL i już skupiam się na dniu jutrzejszym bo myślę, że może to być dzień ze sporym zarobkiem. Sześć spotkań, w których widać faworytów i nie ma mocnych argumentów by szukać w nich niespodzianek. Wiadomo w KHL nie można być niczego pewnym, ale ja zainwestuje jutro większą stawkę i zapraszam wszystkich do przemyśleń bo jak sami zerkniecie - pojedynki ciekawe. Ok to jedziemy.
Omsk - Dynamo Mińsk

Jak dla mnie spotkanie, w którym bezdyskusyjnie trzeba grać na gospodarzy. Avangard podrażniony ostatnią słabszą dyspozycją pokazał we wczorajszym meczu z Ufa, że nie będzie zespołem do bicia, nie ma mowy o dłuższym dołku i jak najszybciej będą chcieli pokazać na nowo swoją siłę. Ufa była rywalem niewygodnym, a sam mecz choć zakończył się underem był ciekawy i gdyby nie świetna postawa bramkarzy obu ekip zobaczylibyśmy ładną strzelaninę. Naprzeciw staje drużyna Dynamo Mińsk. KRYZYS - tak można ocenić to co się dzieję u Białorusinów. Przegranych ostatnich 9 pojedynków i o ile na początku tej serii widać było pozytywne aspekty ich gry o tyle w ostatnich spotkaniach widać, że w dobrym kierunku to nie idzie. Mnóstwo frustracji, głupie łapanie kar i generalnie słaba, szarpana gra. Jutro nie widzę opcji na przełamanie i idę w kierunku zdecydowanego zwycięstwa ekipy z Omska.
Avangard Omsk - Dynamo Mińsk typ: 1(-1,5) Kurs: 1.67 ⛔⛔
Ufa - SKA

Emocjonujący pojedynek dwóch drużyn, które bardzo dobrze spisują się w obecnym sezonie. Jaki hokej możemy oglądać w starciu tych ekip? OFENSYWNY. Podrażniona ekipa SKA naszpicowana świetnymi zawodnikami, której w spotkaniu z CSKA odebrano punkty jak dziecku &quot;mleko&quot; z przed nosa vs zgrana, grająca ofensywny ciekawy hokej Ufa. Spodziewam się otwartego meczu ze sporą ilością bramek. Jednak większa jakość i chęć &quot;odegrania&quot; się za to pechowe starcie z CSKA po stronie przyjezdnych i to ich uważam za faworytów w tej potyczce.
Ufa - SKA Typ: over 4,5 bramki Kurs: 1.61 ⛔⛔
Ufa - SKA Typ: 2/+4,5 Kurs: 2.72 ⛔⛔
Nowosybirsk - Podolsk

Czy Nowosybirsk wszedł na właściwe tory? Wydaję mi się, że tak. Porównywać grę z przed miesiąca do tego co prezentują teraz nie ma sensu bo różnice widać w każdym elemencie gry. Wyrównane potyczki z Magnitka i Traktorem to ten poziom na jaki stać Sibir. 6:0 i pogrom w meczu z Mińskiem. Niezłe spotkanie z Kazaniem daje myśleć, że jutro pokonają ekipę Podolska. Co do gości, falują tak jak i Sochi. Dobre spotkania przeplatają słabymi. Potencjał jest lecz nie zawsze go potrafią pokazać. Formę in ++ widzę w zespole Nowosybirska i myślę, ze nie dadzą nic ugrać jutrzejszemu rywalowi
Nowosybirsk - Podolsk ml Typ: 1 Kurs: 1.79 ✅✅
Kunlun - Kazań
Jeśli ktoś na siłę by się chciał doszukiwać niespodzianek w jutrzejszych meczach to można by było szukać jej tu. Ciężki teren, daleka podróż, niewygodny rywal. Lecz mi rozum mówi co innego. Dla mnie różnica klas jest niepodważalna i jeśli faktycznie nie przydarzy się ekipie AK Bars słabszy mecz, nie zlekceważą rywala (tak jak to zrobiło CSKA) to powinni wyjść z tarczą z tego pojedynku. Co do ekipy Kunlun. Typowy średniak . Zespół oparty głównie na zawodnikach z Kanady czy Czech, lecz nie są to jakieś wybitne nazwiska. Sporym handicapem przy rozgrywaniu w KHL meczów co 2 dni wydawać by się mogło położenie geograficzne. Dalekie wyjazdy do Chin przy takiej intensywności nie są przyjemne, ale już frekwencyjnie na meczach Red Star Kunlun nie jest szałowo i na duże wsparcie swoich kibiców nie zawsze mogą liczyć. Mało istotne, ale jeśli ktoś raczkuje w KHL to warto wspomnieć. Reasumując - liczę na ekipę Kazania i choć Kunlun może wrzucić 1-2 bramki to o tą jedną goście powinni być lepsi.
Kunlun - Kazań ml Typ. 2 Kurs: 1.54 ⛔⛔
Kunlun - Kazań 60&#39; Typ 2 Kurs: 1.95 ⛔⛔
Władywostok - Nizny Nowogórd

URLOP - Po spotkaniu z Nieznekamskiem może pójść na niego bramkarz Władywostoka Serebryakov, który według Flashscora wybronił ok 40 strzałów ekipy Niznekamska. Jest to niebywały wynik, no ale dzień konia był, mecz się odbył, Władywostok wygrał brawo, ale to na tyle. Jutro przyjeżdża do nich zaczynająca ponownie oddychać drużyna z Nowogrodu, która posiada o wiele lepszy skład, gra o wiele lepszy hokej no i nie wmówi mi nikt, że Władywostok znowu ugra ten mecz. Jak dla mnie spotkanie Must win dla przyjezdnych i tak być powinno
Władywosttok - Nowogród 60&#39; Typ: 2 Kurs: 2.05 ⛔⛔
Chabarowsk - Niznekamsk

Analogicznie widzę tu sporą różnicę klas. Tak samo jak bramkarz Wladywostoka nie zagra tak dobrego spotkania tak samo Niznekamsk nie zagra z tak słabą skutecznością. Rozwścieczeni powinni jutro dać upust swojej złości po ostatniej przegranej na którą nie zasłużyli i pokonać rywali. Mam nadzieję, że seria wyjazdów nie da się jeszcze za bardzo we znaki ekipie z Niznekamska i na trzeba jednak przyznać ciężkim terenie pokonają rywali.
Chabarowsk - Niznekamsk ml Typ. 2 Kurs: 1.72 ⛔⛔
Chabarowsk - Niznekamsk 60&#39; Typ. 2 Kurs: 2.22 ⛔⛔
Zapraszam do dyskusji !
Edit: ????????????????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tutaj ide w cztery pierwsze spotkania, kolega Timon111 opisał i podał typy i chyba nie ma co szukac niespodzianek
Neftkehimik odbił sie od bramkarza Amura( 53 strzały obronione) i siedzac cały czas w tercji gospodarzy Jeżow po prostu nie miał pracy co dobrze nie wpływa na bramkarza, dzis mylse ze bramkarz Neftehimika bedzie miał wiecej pracy bo Amur jest kadrowo silniejszy od Admirała ale tez mysle ze skutecznosc gosci bedzie na lepszym poziomie.
typ Neftehimik z x kurs 1,43⛔
Neftehimik ml kurs 1,72⛔
We Władywostoku juz dzis nie bedzie takiej skutecznosci w bramce,a i Torpedo wraca do formy, róznica przynajmniej dwóch , trzych klas na korzysć gosci.
typ Torpedo z x kurs 1,31⛔
Torpedo ml kurs⛔
Mistrz jedzie do Chin i mysle ze nie koniecznie moze byc łatwo, ale w reg nie powinien przegrać, bo RedStar złozony z graczy róznych nacji jest niewygodnym przeciwnikiem
typ Kazań z x kurs 1,31⛔
Kazan ml kurs 1,54⛔
Sybir rozegrał bardzo dobre spotkanie z Barsem i mysle ze dzisiaj daja rade nierówno grajacemu Vitjazowi
typ Sibir z x kurs 1,46✅
Sibir ml kurs 1,79✅
ako z x kurs 3,58⛔ kurs z ako ml 7,4⛔
Ja napewno zagram oba. Czy beda wszedzie czyste dwójki w tych meczach? Coś mi sie wydaje ze nie.
Omska nie ruszam, bo straciłem do nich zaufanie a dzis na ławkach trenerskich kanadyjczycy, moze i wygraja ale mecz z Ufa znów na duzej intensywnosci zagrany a wiadomo jak było ostatnio. Po tym meczu przegrana ze Slovanem u siebie, ot taka analogia bo rywal podobnej klasy a kurs na Omsk lipa✅
Meczu w Ufie tez nie ruszam bo oba zespoły miały ciezkie mecze poprzednio i tutaj wszystko moze sie wydarzyć od 0-0 po wiele bramek a zwyciezce trudno przewidziec wg mnie✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom