>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.10.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Cracovia : Górnik
Typ : X2
Kurs : 1,76
Bukmacher : F
Analiza:
A ja kompletnie nie rozumiem stawiania na Cracovię w tym meczu bo dla mnie to najgorsza drużyna obecnego sezonu i będzie tak dopóki Probierz będzie ich trenerem, bo po pierwsze to jeden z najbardziej przereklamowanych trenerów a po drugie skład też jest przeciętny.
Górnik w obecnym sezonie przegrał 4 mecze z: 1 Jagą, 2 Lechią. 4 Wisłą i 5 Piastem jednak w 3 z tych czterech meczy zabrakło najważniejszego gracza czyli Żurkowskiego, który wrócił już po kontuzji i dzisiaj zagra od pierwszych minut. Wraca także Łukasz Wolsztyński, który w tamtym sezonie był bardzo ważnym ogniwem w ataku Górnika. I czy ja wiem czy taką wielką stratą będzie brak Koja i Gryszkiewicza. Koj w tym sezonie zagrał ledwie 5 meczy a Gryszkiewicz to nie jest nie wiadomo jaki poziom, żeby nie dało się go zastąpić. Podobną stratę w obronie będzie miała dzisiaj Cracovia bo za kartki nie zagra Rapa. Wszyscy widzą jak wiele w poprzednim sezonie zależało od Krzysztofa Piątka i słaba jest Cracovia bez niego. Mają zdecydowanie najgorszą ofensywę w lidze, jako jedyni nie zdobyli jeszcze 10 bramek. W ostatnim sezonie w Krakowie padł remis 3:3.
⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Atp Basel
Godzina: 19:00

Spotkanie: fortuna
Analiza:
Dzisiaj nie kombinuję tylko stawiam na pewne zwycięstwo Cilicia. Nie ukrywajmy, że obaj
panowie są wyraźnie pod formą. Chorwat po przegranym ćwierćfinale w US Open,
porażki kolejno z: Querreyem, Struffem i Jarrym co jest dość dziwnym zjawiskiem jeśli
chodzi o niego, gracza z czołówki, niezwykle agresywnego i reguralnego. może to dobrze
odpoczął sobie i teraz czas na dobry turniej przed Nitto.
Co do Shapovalova oglądałem kilka jego ostatnich fatalnych meczów, a ten ostatni z
Gulbisem utwierdził w przekonaniu w jak słabej formie jest Kanadyjczyk.
Lekka presja agresywniejszą grą i każdy backhand wyrzucał albo ładował w siatkę,
przy BP zagotowany i słaby psychicznie, a Cilic każdą taką sytuację będzie wykorzystywał.
Nie widzę innego scenariusza jak jego wygrana, tym bardziej że lubi ten turniej i przez ostatnie
kilka lat grał w Bazylei bardzo dobrze. Kursy bardziej wystawione na potencjał. Polecam ????

✅119
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Cracovia : Górnik
Typ : REMIS
Kurs : 3,45
Bukmacher : fortuna

Witam, wczoraj Ondrasek nie strzelił, ale kto czyta analizy to zarobił bo Imaz strzelił i kursik 4,00 wpadł.
Gram dzisiaj remis w meczu na dole tabeli, chociaż życzyłbym Górnikom zwycięstwa, Jak kolega już wcześniej pisał Craxa bez Piątka jest słaba, Górnik 15 pozycję w tabeli wypracował sobie ruchami zarządzających, bo kto sprzedaje wszystkich najlepszych zawodników w klubie nie zastępując ich nikim, a raczej zastępując chłopakami którzy uczą się dopiero gry w ekstraklasie. Ciekawe co będzie w zimę, już krążą pogłoski że Zagłębie Lubin oferuje pracę Broszowi, wtedy już całkiem Górnik się stoczy jeśli by Marcin Brosz tą posadę przyjął, ale z drugiej strony nie ma mu się co dziwić, klub idzie na dno, jak ostatnio zrobił to Ruch Chorzów, i jak tam dalej będzie się działo w Górniku to skończą identycznie. Proponuję tutaj zagrać też po lepszym kursie X/BTTS bo myślę że obie drużyny coś ukłują, Nie wiem czy nie za późno wrzucam typ i czy mi go moderatorzy zaliczą, ale zagram jak napsałem i życzę wszystkim grającym powodzenia
⛔100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Sociedad - Girona
Typ:
0/+1,5
Kurs: 4,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ryzykowny typ, ale moim zdaniem bardzo prawdopodobny. Dlaczego? To gospodarze są faworytem meczu wg bukmacherów, a czysta &quot;1&quot; wyceniona jest przez nich na 1,85, co pokazuje, że faworyt nie jest wcale taki murowany. Sociedad gra u siebie w kratkę, ostatnio przegrał ze słabo spisujacą się Valencią 0-1 oraz zremisował 2-2 z przedostatnim Vallecano. Co prawda w ostatnim meczu pokonali na wyjeździe 3-1 Bilbao, ale drużyna ta kręci się wokół strefy spadkowej. Girona wiele lepsza nie jest, ale na wyjeździe jeszcze w tym sezonie nie przegrała - jedno zwyciestwo i dwa remisy ( w tym 2-2 na Nou Camp ze słynną Barceloną). Hola hola - to nie przypadek, jak pisał jeden forumowiczów wyżej - bowiem w ataku Girony grasuje niejaki Stuani. Liczę na jego skuteczność, natomiast gospodarze też powinni coś wcisnąć. W ogóle w meczach obu drużyn wpada spora liczba bramek, tak więc idealnie byłoby gdyby dzisiaj padł wynik 2-2 - co właśnie spróbuję wykorzystać .
⛔100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina pilka nozna - Wlochy / Serie A
Godzina : 20:30
Spotkanie : Sampdoria - Sassuolo
Typ : obie druzyny strzela
Kurs : 1,6
Bukmacher : totolotek
Analiza :
9 kolejka wloskiej Serie A pomiedzy Sampdoria a Sassuolo konczy ligowa kolejke ( zalegly mecz ma tylko Genoa v AC Milan ).Sampdoria zajmuje 6 pozycje w tabeli z 14 punktami ( 4-2-2 bramki 12:4 ).U siebie zgromadzili 7 punktow ( 2-1-1 bramki 6:3 ).Ich ostatnie spotkanie jako gospodarza to wygrana 2:1 z Spal.Natomiast zespol Sassuolo zajmuje 8 lokate z 13 punktami ( 4-1-3 bramki 15:14 ).Ich ostatni wyjazd to porazka 2:0 z Napoli.
Ich bezposrednie spotkania to 3 wygrane Sampdori 6 remisow i 5 wygranych Sassuolo ich ostatnie trzy spotkania
to 3 wygrane pod rzad Sassuolo ( 1:0 , 1:0 , 2:1 ) ostatni mecz 06.05.2018 to 1:0 gdzie gospodarzem byl zespol
Sassuolo.Jak widzimy ze statystyk Sampdoria strzela duzo bramek przy niewielkiej ich stracie, natomiast Sassuolo duzo bramek strzela jak i traci.Wlasnie dlatego postanowilem zagrac dzis na ten typ,w sumie
przy niskim kursie,ale ta opcja wydaje sie mi na dzis najbardziej prawdopodobna
Pozdrawiam i zycze powdzenia.
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Brondby - Odense
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2.59
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Parę ciekawych zdanek już na temat tego meczu dziś napisano. Dodam, że to mecz na przełamanie dla jednej z ważniejszych firm w duńskim futbolu. Tak, tak, ostatni mecz wygrany, ale na wyjeździe (Aalborg 3:1, gol Wilczka w HT). Teraz trzeba pokazać to samo u siebie i przerwać passę porażek na własnym stadionie (4 mecze bez wygranej, w tym 3 porażki). Fajnie szło już w ostatnim pojedynku u siebie z Horsens: prowadzenie do przerwy (Kamil Wilczek naładowany), ale po przerwie samobój i czerwona kartka i w rezultacie 1:2. Ponieważ Brondby strzela, ale ma problemy w obronie, będzie chciało strzelić jak najwięcej, ale i jak najszybciej. Stąd duże szanse na ten typ. A kurs fajny.
⛔100
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Brøndby IF - Odense BK
Typ: Liczba Rzutów rożnych Gości Ponad 3.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatni mecz 13 kolejki duńskiej Superligaen. Dopiero 7 w tabeli Brondby zagra z 11 Odense. Faworytem
są gospodarze, ja jednak typuję w kierunku gości, konkretnie powyżej 3.5 rzutu rożnego dla Odense.
Goście po 6 meczach wyjazdowych mają średnią 5.83 rzutu rożnego na mecz. Całkiem niezła średnia, tym
bardziej, że Brondby pozwala rywalom na średnio 5.17 kornera w spotkaniu. Goście ostatnio potrafili ugrać punkty w meczach z zespołami z górnej połowy tabeli i to wyżej notowanymi od Brondby. W 3 tych spotkaniach ugrali 7 punktów, co na ich wcześniejszą formę jest bardzo dobrym wynikiem. Gospodarze dopiero w ostatniej kolejce przerwali serię 3 porażek z rzędu w lidze. Na pewno będą chcieli powalczyć o kolejne 3 punkty, ale goście tak jak już napisałem ostatnio są w dobrej formie i spokojnie stać ich na wywalczenie 4 rzutów rożnych w meczu z zawodzącym Brondby.
✅60
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina pilka nozna - Grecja 1 liga
Godzina : 18:00
Spotkanie : Atromitos- Asteras
Typ : Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs : 1,55
Bukmacher : forbet
Analiza :
Gospodarze w 6 meczach 16 punktów bramki 8:1. Goście w sześciu meczach 4 punkty bramki 4:7. Niska pozycja Asteras jest trochę myląca, mają za sobą ciężkie wyjazdowe mecze z Arisem, Paokiem i Olimpiakosem. W h2h Asteras zazwyczaj wygrywał u siebie ale były to zwycięstwa jednobramkowe. Dla buków zwycięstwo gospodarzy nie jest oczywiste, wysokie kursy jak na różnice sytuacji obydwu drużyn w tabeli. Liczę na remis, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
▶zwrot
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport, Counter-Strike : Global Offensive ECSSeason 6 Europe
Godzina: 21:00
Spotkanie: Astralis - OpTic Szybsze sprawdzanie ????
Typ: Poniżej 25.5 rundy
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza: Pierwszą mapą na jakiej spotkają się Duńskie zespoły to Nuke, nie wiem jakim cudem doszło do tego że Nuke został wypickowany ale cóż. Wygrana Astralis jest praktycznie oczywista, aktualnie nr 1 drużyna na świecie jest w takiej formie że ciężko będzie z nimi wygrać na 15 ostatnich spotkań wygrali oni aż 13 i to nie z byle kim przewijają się drużyny tier 1 takie jak MIBR, Na`Vi czy mousesports. Natomiast drużyna przeciwna na ostatnie 15 spotkań wygrała zaledwie 6 i w większości były to drużyny tieru 2 lub nawet 3. Astralis w ECS`ie prezentuje się wspaniale na 8 meczy 8 wygranych z bilansem w rundach +61 co daje nam średnio 16 : 7 w każdym meczu przeciwna drużyna na 14 spotkań wygrała 5 i posiada bilans w rundach -14. Kurs również zachęca do zagrania inni bukmacherzy dają podobny kurs na under 22.5 rundy ...
✅90
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Leicester
Typ: Leicester strzeli powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wyniki Arsenalu ostatnimi czasy są bardzo dobre, ale ja jakoś nie mam przekonania do ich defensywy. Leicester całkiem sporo strzela na wyjazdach. W czterech wyjazdowych meczach strzelili siedem bramek. W trzech ostatnich meczach rozgrywanych na wyjeździe zdobyli po dwa gole. W ostatnim spotkaniu z Newcastle strzelili w obydwu połowach po jednym golu. Leicester to drużyna, która potrafi być bardzo niebezpieczna nawet dla najlepszych. Z Arsenalem też potrafią grać. W zeszłym sezonie w obydwu meczach z Arsenalem strzelili po trzy gole. W obu tych meczach zdobyli bramki w obydwu połowach i pokazali, że nie mają problemu z rozmontowaniem defensywy Arsenalu. Liczę na to, że w tym meczu drużynie Leicester również uda się strzelić przynajmniej dwa gole.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom