>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rejestracja konta w Betfair i weryfikacja

dak86 389

dak86

Użytkownik
powtarzam pytanie? ktoś gra obecnie na betfair? ktoś podrzuci jakieś info? jak wyglada obecnie weryfikacja kont np. z uk czy z innych krajów?
 
kamyk76 2

kamyk76

Użytkownik
Mieszkam w Szwajcarii i gram bez problemu na starym polskim koncie. Musialem je tylko jeszcze raz zweryfikowac na dane szwajcarskie.
 
P 0

piotras1981pl

Użytkownik
Napisałem post i po 5min już go nie było :/ nie wiem z jakiego powodu więc napiszę w tym wątku:
=============
Hej, jak w temacie. Z racji , ze nie mam jak założyć i zweryfikować swojego to zastanawiałem się nad zakupem z popularnych portali - na jest sporo ofert, cena od ok 300pln.
Czy ktoś z was korzystał?
Moje obawy to oczywiście czy nie jest to jakiś wałek na wyciagnięcie kasy i tyke widzieli człowieka... ale co począć.
Inna sprawa to jakoś zweryfikowanych kont tj., czy BF jak już zweryfikuje to nie będzie re-weryfikował w przyszłości? zdarzyło się to komuś?
Z kontem zapewnione ma być zdjęcie selfie np. do skril@ do weryfikacji ale ostatnio firmy często chcą zdjęcie z dzisiejszą datą więc tutaj będzie problem.
Co wy na to? a może macie sprawdzone źródła gdzie można konto kupić?
Dodam, że nie planuję gry za kosmicznie $$$ - chcę przetestować system za niewielkie stawki, jak się sprawdzi to będę myślał o poważnym koncie ????
 
panmc 755

panmc

Użytkownik
Z
Z własnego doświadczenia odradzam zakup na ogłoszenia24, prawie na pewno zostaniesz oszukany. Dobre konta kosztują 100-150e do tego masz dokumenty i &quot;serwis&quot; w razie czego. Co do powtórnej weryfikacji na BF to na jednym koncie po pół roku chcieli ponownie bym im wysłał zdjęcia. Mogę Ci dać namiary na osobę z tego forum, kupowałem od niego i polecam.
 
P 0

piotras1981pl

Użytkownik
Z
Z własnego doświadczenia odradzam zakup na ogłoszenia24, prawie na pewno zostaniesz oszukany. Dobre konta kosztują 100-150e do tego masz dokumenty i &quot;serwis&quot; w razie czego. Co do powtórnej weryfikacji na BF to na jednym koncie po pół roku chcieli ponownie bym im wysłał zdjęcia. Mogę Ci dać namiary na osobę z tego forum, kupowałem od niego i polecam.
Podeślij namiary jak możesz - porozmawiam ????
 
K 0

kempa1234

Użytkownik
Cześć Witam wszystkich
Jestem w podobnej sytuacji co przedmówca.
Nie mam jak założyć konta na BF ani zweryfikować. Mam kontakt z gościem z ogłaszamy24 che 420 PLN ale mam obawiam się że to fejk
Mogę tez prosić o kontakt do osoby która polecasz
z góry dzięki
 
L 0

lloydass

Użytkownik
Witam

Szukam informacjii gdzie gielda dziala normalnie tz.gdzie dziala nornalnie w  UE ???? 

Szukam tez potwierdzenia plotki o odblokowaniu gieldy w PL od czerwca 2019 ????

Pozdrawiam
 
M 78

michal89216

Użytkownik
cytat z dnia May 22, 2019, 7:50 p.m. przez lloydass


Witam

Szukam informacjii gdzie gielda dziala normalnie tz.gdzie dziala nornalnie w  UE ???? 

Szukam tez potwierdzenia plotki o odblokowaniu gieldy w PL od czerwca 2019 ????

Pozdrawiam


Nie ma szans na odblokowanie.
 
Do góry Bottom