>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kto do *&amp;$#( nędzy non stop usuwa moje posty???????????!!!!!!!!!!!!!!!!! - były z pewnością związane z Wyborami Samorządowymi - choćby planowane podwyżki, kto tak naprawdę sprowadza imigrantów i w jakich ilościach i na dole linki kto tak naprawdę wygrywa wybory w niektórych miastach!!!!!!!!!!!!!
Czyżby tu też panowała opcja antypolska???
Jeśli kogoś przerasta przeczytanie kilku linijek tekstu to może czas na powrót do podstawówki???
W przypadku usunięcia nowego posta po raz kolejny - 0 postów z mojej strony na zawsze!!!!!!
Co tam było związanego z wyborami do samorządu? Przypuszczenia dotyczące podwyżek prądu w przyszłym roku, które są ustalane wyżej niż szczebel samorządowy? To samo z emigrantami. Może warto najpierw zastanowić się ile to ma wspólnego z wyborami samorządowymi niż potem pisać zażalenia, że coś zostało skasowane.
To, że pośród sterty informacji ogólnopolskich znajdzie się jedno zdanie dotyczący tematu samorządu nie obroni posta przed skasowaniem, bo jest to zwyczajny spam. Do tego prosiłem wiele razy, że w temacie rozmawiamy tylko o samorządach, nie o polityce krajowej czy jeszcze lepiej europejskiej.
Jeśli chcesz rozmawiać o bieżącej sytuacji w naszym kraju przejdź do tematu w Hyde Parku gdzie można szerzej rozmawiać o polityce.
Na forum wypowiadamy się w obrębie danego tematu. Jeśli rozmawiamy o samorządach to mało wspólnego z tym ma obalenie konstytucji i rozbrojenie Państwa przez PIS, Amber Gold, KOD czy nawet polityka zachodniej części Europy. Najłatwiej jest jednak powiedzieć, że jak garstka ludzi strajkuje pod sejmem to cała Polska ma dość władzy. Takich zachowań uczą dzisiejsze media co przelewa się na ludzi, którzy powtarzają takie informację. Samorządy to inna bajka. W mniejszych miastach i wsiach ludzie znają się osobiście i mało kto patrzy na partię.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Drogi Administratorze, może byście mi zdjęli blokadę PW, bo chciałbym się powymieniać spostrzeżeniami z kolegą z forum. Jeśli nie, to chciałbym, abyście nałożyli na mnie dożywotniego bana, bo nie mam zamiaru wtedy wypowiadać się w działach
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Witam
Napiszę spam bo nie za bardzo się orientuje gdzie z tym pójść.
27 marca tego roku dostałem na maila takie coś
Cześć jamarkus,
Z przykrością informujemy, że otrzymałeś ostrzeżenie związane z Twoimi działaniami na forum. Poniżej znajdziesz szczegóły ostrzeżenia:
Rodzaj ostrzeżenie: Spam
Liczba punktów karnych: 0 (data wygaśnięcia punktów 23 lutego 2017)
Nałożone przez: macko18
Komentarz: ...
Pozdrawiamy,
Zespół Forum Bukmacherskie roku dostałem na maila takie coś
A sporo czasu już minęło od mojego ostatniego postu ( rok, dwa ?)
Sprawdzacie czy żyję ? ????
Pozdrawiam
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Witam
Napiszę spam bo nie za bardzo się orientuje gdzie z tym pójść.
27 marca tego roku dostałem na maila takie coś
Cześć jamarkus,
Z przykrością informujemy, że otrzymałeś ostrzeżenie związane z Twoimi działaniami na forum. Poniżej znajdziesz szczegóły ostrzeżenia:
Rodzaj ostrzeżenie: Spam
Liczba punktów karnych: 0 (data wygaśnięcia punktów 23 lutego 2017)
Nałożone przez: macko18
Komentarz: ...
Pozdrawiamy,
Zespół Forum Bukmacherskie roku dostałem na maila takie coś
A sporo czasu już minęło od mojego ostatniego postu ( rok, dwa ?)
Sprawdzacie czy żyję ? ????
Pozdrawiam
https://forum.bukmacherskie.com/threads/juz-1-kwietnia-zmieniamy-sie-na-lepsze-nowa-wersja-forum.155643/page-2#post-6825180
 
J 0

Jozef23014

Użytkownik
Czesc. Nie chce spamowac ale mam pytanie. Na pw linkow nie moge wyslac? Mam buka na ktorym gram bez podatku. Tyle ze w kryptowalucie trzeba wplate soboe zrobic. Zalozylbym temat co i jak ale wiem ze administratorzy moga uznac za scam. Mozna o kontakt najpierw z wami? Bym opisal i wytlumaczyl.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Czesc. Nie chce spamowac ale mam pytanie. Na pw linkow nie moge wyslac? Mam buka na ktorym gram bez podatku. Tyle ze w kryptowalucie trzeba wplate soboe zrobic. Zalozylbym temat co i jak ale wiem ze administratorzy moga uznac za scam. Mozna o kontakt najpierw z wami? Bym opisal i wytlumaczyl.
Jeżeli w tym dziale nie ma to sam temat o buku możesz założyć
ale jeżeli zależy ci tylko na tym, żeby ktoś wbił na niego z twojego reflinka to jest to kategorycznie zabronione.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Otrzymane punkty reputacji: +250
Do góry Bottom