>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wirtualna karta płatnicza

chibs 241

chibs

Użytkownik
Witam, orientuje się ktoś może czy można gdzieś założyć Wirtualną kartę płatniczą? Chodzi mi o coś w stylu: otwieram gdzieś konto, wpłacam tam środki i dostaje dane do karty, dzięki którym mogę płacić online.
Zależy mi na tym by można było założyć konto online - czyli wszystkie banki u których muszę mieć najpierw konto by założyć taką kartę odpadają.

Dokładnie takie coś oferował jakiś czas temu BZ WBK, ale wycofali się z tego.

Wiem, że większości pewnie od razu przyjdzie na myśl paypal, ale ja potrzebuje czegoś w stylu wirtualnej karty kredytowej właśnie po to by połączyć ją z kontem paypal, bo bez tego nie mogę dokonać niektórych płatności.
Swojej osobistej karty nie chce używać. Po prostu potrzebuję drugiej, na której mógłbym trzymać symboliczne środki.. Wiem, że teoretycznie mógłbym iść do pierwszego lepszego banku, ale jako że zależy mi na czasie wolałbym zrobić to online.
 
chibs 241

chibs

Użytkownik
Dzięki. Myślałem, że po BZ WBK i mBanku wszystkie banki się wycofały z tej opcji, ale widzę, że jeszcze ING zostawiło to.
 
czlowiekzbuszu 51

czlowiekzbuszu

Użytkownik
Ostatnio dziewczyna z banku zaproponowała mi tę kartę wirtu@lną jak przyznałem że sporo kupuję przez internet.
Ciekawe jak to wygląda w przypadku wpłat i wypłat u bukmacherów.
Jak ktoś ma taką kartę wirtu@lną to niech napisze coś na ten temat.
 
kombajn 163,8K

kombajn

Użytkownik
To i ja się podłączę pod temat.... Do 10. aktywnych / wirtualnych kart do płatności online - czyli karty &quot;prepaid&quot;, które można &quot;zamykać&quot; i brać następne....
Wiadomo - ognivo - a w szczególności komornicy i blokada na koncie w wysokości 1.500 PLN / maksymalna kwota miesięcznych wpływów...
Ognivo umożliwia bezpieczną i szybką komunikację online pomiędzy bankami a innymi podmiotami uprawnionymi do uzyskiwania informacji objętych tajemnicą bankową. Pozwala na znaczne usprawnienie prowadzonego przez banki czasochłonnego procesu realizacji zapytań i reklamacji, który wcześniej odbywał sie w formie papierowej. Dzięki Ognivo wymiana informacji między uczestnikami usługi jest szybka i łatwa w obsłudze.
Waluta kart: €EUR, £GBP, $USD.
Entropay™ to spółka upoważniona do działania przez urząd Financial Conduct Authority i podlegająca nadzorowi tego urzędu zgodnie z brytyjskim rozporządzeniem dotyczącym świadczenia usług płatniczych z 2009 r. (Payment Service Regulations). Numer, pod którym zarejestrowano firmę: 540990.
Wydawca kart: https://twitter.com/BOVtweets.html
Bank of Valletta p.l.c. is a public limited company regulated by the MFSA and is licensed to carry out the business of banking and investment services in terms of the Banking Act (Cap. 371 of the Laws of Malta) and the Investment Services Act (Cap.370. of the Laws of Malta).
Szukając platformy do płatności w necie na terenie EU, widzę w b e t s s o n i e taką opcję wpłat (50 PLN - 3500 PLN) i wypłat (90 PLN - 7000 PLN). Sama rejestracja jest po angielsku, ale potem już jest interfejs polski.
Mają opcje, przynajmniej w założeniu, &quot;Entropay Enterprise&quot; i to w wersji podstawowej (jest jeszcze konto Business) - i reklamują się, że mogą w ciągu 14 dni (maksymalnie) utworzyć system wypłat dla osób, które nie muszą być właścicielami kont bankowych czy kont Entropay - nazywają to &#39;White Label Options&#39; (Ktokolwiek ma: WhatsApp, Facebook, iMessage, email (nie wliczając oczywiście konta Entropay))...
-&gt;Osoba, do ktorej wysyłamy transfer (która jest na naszej liście &#39;white labelled&#39;) otrzymuje od nas maila - i może zgodzić się na transfer (The recipient accepts the transfer in Entropay&#39;s web or mobile app.) Nie wiem jeszcze dokładnie jak taki mail będzie wyglądał, ale jak Odbiorca się zgodzi na przyjęcie transferu, musi wybrać, dokąd taki transfer ma pójść: 1. konto Entropay 2. konto bankowe 3. karta debetowa / kredytowa i dalej z transferem rozliczają się już między siebie - właściciel konta/karty i &quot;osoba, która przyjęła transfer&quot;.
Przyznaję - zaintrygowało mnie to trochę. Na razie ulepszam konto do &quot;PRO&quot; i czekam na weryfikację (dokumenty: 1.dowód osobisty - do weryfikacji tożsamości i 2.prawo jazdy - do weryfikacji adresu - w kolorze (obie strony poszczególnych dokumentów w jednym pliku) - czyli dwa pliki (rozszerzenia &quot;.png&quot;; windows-&gt;akcesoria systemu-&gt;narzędzie wycinanie).
Z tego, co zdąrzyłem zauważyć &quot;na sucho&quot; to tylko jedna transakcja wychodząca dziennie, opłata za wpłatę na konto macierzyste max. 10 EUR / kartę debetową 4.50 EUR, 2% prowizji za przewalutowanie... Spro tego, ale wszystko wyjdzie w praniu...

Opłaty:
ENTROPAY CARDS
Create a card FREE
Make an online purchase FREE
Top up from another Entropay card €0.15
Billing currency conversion service charge 3.25%
Foreign exchange fee on purchases 2%
Receive payment from third parties (affiliates) up to 1.95%
Top up from a credit or debit card (EU issued) 1.00%
Top up from a credit or debit card (rest of the world) 4.95%
TO/FROM BANK ACCOUNTS
Receiving money from your bank account 1.95%
Withdraw to your bank account1 €1.99 - €9.99
ENTROPAY TRANSFERS
Send from your credit or debit card (EU issued) 1.00%
Send from your credit or debit card (rest of the world) 4.95%
Send from your wallet FREE
Claim a transfer to your Entropay account FREE
Claim a transfer to your credit or debit card with Visa Direct or MasterCard MoneySend4 €2.00
ENTROPAY ACCOUNTS
Open account FREE
Monthly dormancy fee - charged after 6 months of inactivity2 €3.75 per month
Withdraw to credit or debit card3 €4.50
Chargeback processing fee3 €15.00
1. Fee varies dependent on destination country and currency
2. An account is deemed to be if a purchase or top up transaction has not occurred in the past 6-months.
3. Fee per transaction, may be waived at Entropay&#39;s discretion
4. With Visa Direct and MasterCard MoneySend technology, recipients can receive transfers directly to their Visa or MasterCard card in less than 30 minutes
 
Do góry Bottom