>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] faza grupowa Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Ja trochę z innej beczki. Chodzi mi o transmisje. Mam UPC, do tej pory nie wykupywałem kanałów Polsat Sport Premium, i mimo to zawsze dwa kanały były dostępne, a reszta zakodowane. Dzisiaj schłodziłem piwko, włączam Polsat Premium 1 a tu czarny ekran, na dwójce to samo. Ma ktos podobnie?
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja trochę z innej beczki. Chodzi mi o transmisje. Mam UPC, do tej pory nie wykupywałem kanałów Polsat Sport Premium, i mimo to zawsze dwa kanały były dostępne, a reszta zakodowane. Dzisiaj schłodziłem piwko, włączam Polsat Premium 1 a tu czarny ekran, na dwójce to samo. Ma ktos podobnie?
Z tego co kojarze to te kanały byly odkodowane na same eliminacje. Jak zaczęła sie faza grupowa to pokazuja tylko studio przed meczowe a od godz. 19.00 :stop:.
Pakiet mozna wykupić za 20 zł :facepalm:
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Ja trochę z innej beczki. Chodzi mi o transmisje. Mam UPC, do tej pory nie wykupywałem kanałów Polsat Sport Premium, i mimo to zawsze dwa kanały były dostępne, a reszta zakodowane. Dzisiaj schłodziłem piwko, włączam Polsat Premium 1 a tu czarny ekran, na dwójce to samo. Ma ktos podobnie?
Zawsze zostaje piwko... No i streamy
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Ja trochę z innej beczki. Chodzi mi o transmisje. Mam UPC, do tej pory nie wykupywałem kanałów Polsat Sport Premium, i mimo to zawsze dwa kanały były dostępne, a reszta zakodowane. Dzisiaj schłodziłem piwko, włączam Polsat Premium 1 a tu czarny ekran, na dwójce to samo. Ma ktos podobnie?
byly normalnie mecze az do ostatniej kolejki. Teraz juz skonczyla sie promocja i trzeba wykupic dostep za 30zl miesiecznie
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
byly normalnie mecze az do ostatniej kolejki. Teraz juz skonczyla sie promocja i trzeba wykupic dostep za 30zl miesiecznie
Tak, właśnie doczytałem ze do 5 listopada posiadacze pakietu canal plus mieli dostęp gratis, teraz trzeba wykupić osobny pakiet.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Ja tutaj czegos nie kumam ??? Zasady klasyfikacji rundy grupowej LM mowia ze najpierw liczy sie mecz bezposredni wiec dlaczego Napoli jest drugie a Liverpool pierwszy ????? Liverpool ma lepszy bilans bramek ale przeciez przegrali 0-1 w Napoli ???? Na oficjalnej stronie Uefa tez Napoli jest drugie wiec jest jakis blad ????? Czy moze ktos mi to wytlumaczyc dlaczego tal jest ??? Zmienili zasady ??? POZDRAWIAM
 
B 25

bonucci

Użytkownik
&quot;W przypadku, gdy dwa ( lub więcej ) zespoły mają tą samą liczbę punktów , o kolejności w tabeli podczas fazy grupowej zadecyduje: 1. Różnica goli 2. Gole strzelone Po zakończeniu fazy grupowej o kolejności w tabeli zadecyduje: 1. Head-to-head (mecze bezpośrednie) 2. Różnica goli 3. Gole strzelone&quot; Czyli jakby to była tabela po zakończeniu meczów grupowych to Napoli byłoby 1.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Panowie, mam pytanie. Jak wyglądają zawieszenia w tym sezonie LM? 3 żółta kartka? Kasują się dopiero przed finałem? Ma ktoś listę osób zagrożonych zawieszeniem przed najbliższymi spotkaniami?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie, mam pytanie. Jak wyglądają zawieszenia w tym sezonie LM? 3 żółta kartka? Kasują się dopiero przed finałem? Ma ktoś listę osób zagrożonych zawieszeniem przed najbliższymi spotkaniami?
Kasuja sie przed polfinalami. Zagrozeni:
- Atletico Madryt: Gimenez, Correa, Costa
- Real Madryt: Ramos
- Manchester City: Otamendi, Aguero
- Inter Mediolan: Perisic, Brozovic, Skriniar
- Napoli: Rui
- Juventus: Sandro
- Valencia: Parejo, Gaya, Soler
- Porto: Éder Militão, Otávio, Jesús Corona (Porto juz pewne awansu)
Jesli mialbym kogos typowac do wykartkowania sie w najblizszym meczu to byliby to:
- Ramos: wiadomo szef defensywy a do tego gosc ma po prostu nie rowno pod sufitem wiec przed 1/8 trzeba go wyczyscic. Real wlasciwie ma pewny awans z grupy wiec nie ma opcji zeby przeszli do 1/8 z zagrozonym Ramosem bo u nich w obronie nie ma kto go zastapic.
- trio z Atletico: Simeone wybitny spec i taktyk wiec tak samo nie moze sobie pozwolic na ewentualne zawieszenie ktoregos ze swoich zolnierzy przed kasowaniem sie kartek tym bardziej, ze Los Colchoneros maja ostry styl gry. Inna sprawa, ze tutaj trzeba monitorowac sytuacje jesli chodzi o kontuzje. Gimenez i Costa mieli/maja jakies urazy wiec tutaj trzeba ogarniac. Sytuacja taka jak w przypadku Realu. Wlasciwie pewny awans z grupy.
- Otamendi, Aguero: Guardiola tak samo gosc bardzo glowkujacy nie wierze zeby sobie tych dwoch panow nie wykartkowal. Tutaj juz awans klepniety na 100% wiec trzeba czyscic. Tyle, ze tak.. z tego co widze Otamendi to tak srednio gra w lidze. Przydalaby sie opinia speca od Premier League (chyba nawet brodaty-zolw nim jestes) kto jest podstawowym obronca. Ja widze, ze chyba Otamendi jest zmiennikiem a podstawowi to Stones i Laporte wiec moze cisnienia na kartkowanie nie bedzie. Aguero z kolei to napadzior wiec w sumie ostro grac jakos nie musi ale jego bym wykartkowal bo to goracy leb a po za tym to podstawowy napastnik.
Reszta zespolow ciagle walczy o awans i tam kalkulacji jesli chodzi o zbieranie kartek raczej nie bedzie. Buki i tak pewnie nie wystawia kursow na kartki tych zawodnikow zreszta jak co roku wiec ewentualnie mozna bedzie sie czaic grac na over kartkowy na dana druzyne pod koniec meczu. Rok temu Carva pokazal nam w jaki sposob nie nalezy zbierac trzeciej zoltej kartki :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Najtrudniejsza kolejka do typowania według mnie, jak na poprzednie kolejki na luzie miałem po 4 bety na dzień, tak w tym tygodniu nie mam pomysłu kompletnego
 
T 30

themanimal

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie &quot;zagrożonych&quot; zawodników, którzy mogą wyczyścić się na fazę pucharową w LM. Są gdzieś dostępne te zakłady żeby zagrać danego zawodnika? Albo były? Grał ktoś?
Według mnie Guardiola, czy Simeone nie pozwoli na to, żeby Aguero, czy Costa byli zagrożeni i grali na pół gwizdka.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witam, mam pytanie odnośnie &quot;zagrożonych&quot; zawodników, którzy mogą wyczyścić się na fazę pucharową w LM. Są gdzieś dostępne te zakłady żeby zagrać danego zawodnika? Albo były? Grał ktoś?
Według mnie Guardiola, czy Simeone nie pozwoli na to, żeby Aguero, czy Costa byli zagrożeni i grali na pół gwizdka.
1xbet, Betrally, Bet365, Betfair. Z polskich ETOTO.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
dzięki ;) widzę, że kursy np na Aguero, Otamendiego juz zbite do 1.7 ;OO Wiadomo w jakich granicach oscylowały na początku?
U ruskich Costa po 2.75, Aguerro po 4.0 a Ramosa po 5.00 lapalem. W betfair wczoraj Ramos po 2.60 a Aguerro po 5.00. Pozniej wszyscy sie ogarneli i pozbijali.
Z ciekawszych to jeszcze zostali zawodnicy z Porto: Corona i Otavio po 5.00 u ruska
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom