>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szukam buka z dużą ofertą

R 0

rlyeh

Użytkownik
Gdzie znajdę ligue magnus (francuska) i nhla żeby były całe kolejki live? gram też białoruskiego i czasem khla
i inne. Którego z polskojęzycznych buków wybrać, aby oferta była jak najszersza i były tam zaznaczone przeze mnie powyżej ligi?
Teraz 1xbet jest niedostępny tam była naprawdę szeroka oferta i mało popularnych piłkarskich lig a nawet hearthstone.
I drugie już mniej ważne pytanie, gdzie mogę obstawiać drugą ligę wenezuelską?
Bonkersbet, Efbet, Betrally, Kto Sports,
 
R 0

rlyeh

Użytkownik
Były te adresy zmienne na onyxie typu unibet 2 unibet 3 ale nie mogę znalezc.
Raczej wybiorę milenium, szeroka gama dostępnych wydarzeń i chyba najmniej oszukują jeżeli chodzi o polskojęzycznych buków. I tak na onyxie zostały mi jakieś drobne, ale jeśli jest sposób żeby wyświetlić strone i sie zalogować to jak to zrobić?

A tak btw wiesz może gdzie mozna zagrać w scrabble na pieniądze?
 
R 0

rlyeh

Użytkownik
a nie ma problemu z wypłatą od niepolskojęzycznych buków? Bo ja chcę grać żeby coś hmm wyjąć
Nie wiem czy nie dostanę od niepolskojęzycznego buka wiadomości przy próbie wypłaty, że gram z kraju gdzie prawo nie jest do końca sprecyzowane, słyszałem, że mogą zablokować konto u buka...
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Z tego co czytam Twoje posty to jestes totalnie zielony wiec kazdy zagraniczny buk przyjmie Cie z otwartymi ramionami ????
A co do Twojego pytania, masz cala game bukow zagranicznych, ktore nie blokuja grania z Polski (a nawet pomagaja) jak chociazby unibet, betsafe/betsson, 1xbet.
Pieniadze sa w nich bezpieczniejsze (no moze oprocz 1xbeta) niz w polskich pseudotworach.
 
Do góry Bottom