>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

19. kolejka I ligi (17.11.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pozostałe spotkania odwołane z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych, odbędą się w innym terminie.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Polecam granie na Bytovie, grają na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn. Stomil boryka się z problemami finansowymi, piłkarze bojkotują i nie trenują, z powodu braku wypłat. Dlaczego mieliby się spinać na ten mecz, jeśli klub upada ? Kursy będą diametralnie spadać dlatego gram już dzisiaj
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów
Typ 2 kurs 3.05
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów
Typ 2 (-1.5) kurs 6.90
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Te problemu nie są od wczoraj a jakoś zremisowali z Puszczą, Termalica, ograli Warte i Garbarnie więc też nie jest tak, że wywalili wszystko leżą i pachną.
Do tego zastanawiające dlaczego akurat na Olsztyn spadają kursy...
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Ja patrze na takie sytuacje trochę inaczej, WYDAJE mi się że piłkarze wtedy dają siebie więcej niż zwykle.
Oczywiście Ci którzy nie widzą dla siebie przyszłości w klubie z dużymi problemami.
Chcą się pokazać na murawie, żeby znaleźć nowego dobrego pracodawcę.
Stąd często wyniki dużo lepsze niż sytuacja finansowa.
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Generalnie uważam, że obstawianie I ligi jest bardzo ryzykowne. Uważam, że ta liga jest jeszcze bardziej nieprzewidywalna niż Ekstraklasa, jednak pokuszę się o typ. ???? Myślę, że watro pograć coś w stronę Warty. Nie czyste zwycięstwo, ale zakład na remis=zwrot lub Wartę z remisem. Kursy minimalnie faworyzują gospodarzy. Forma obu zespołów jest kieska, minimalnie lepsza po stronie gości. Ostatnio gospodarze wygrali z fatalnym w tym sezonie Gks Katowice. Oprócz tego zwycięstwa 8 porażek. Forma Warty jest bardzo niestabilna. Początek sezonu przyzwoity, potem seria porażek i ponownie lepsza dyspozycja 5 meczów bez porażki. Ostatnio Warta przegrała w kiepskim stylu dwa spotkania, których nie powinna przegrać. Garbarnia zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Sytuacja w klubie pod każdym aspektem jest średnia: roszady trenerskie, niepewna przyszłość klubu, aspekt sportowy. Sytuacja Warty jest minimalnie lepsza. Na początku sezonu było bardzo duże zamieszanie w kwestiach własnościowych. Na chwilę obecną trochę polepszyła się sytuacja. W pierwszym meczu Warta zremisowała &quot;u siebie&quot; 1;1. Liczę dzisiaj na przełamanie Zielonych i minimum zdobycie 1 punktu. Ja wybieram opcję x2. Transmisja meczu o 12:45 na Polsat Sport Extra.
Garbarnia - Warta Poznań
Typ: Warta Poznań lub remis @ 1,39 ⛔ super ta pierwsza liga XD
Edit: spadek kursów na Wartę, minimalnym faworytem teraz jest Warta
Edit 2: na forbet 1,40
 
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Polecam zagrać dzisiaj w stronę Jastrzębia, skład jaki dzisiaj wystawił Papszun to jakiś kryminał. Za pauzującego Schwarza w pierwszym składzie zagra Noiszewski. Gość w rezerwach nie daję rady a co dopiero w pierwszej druzdruż.
@3.55 GKS Jastrzębie Forbet
 
N 5

niemamczasu18

Użytkownik
Typ na dziś : GKS Katowice @3,75.
Ostatni dzwonek na łagodny zimowy sen. Stawiam na doświadczenie zawodników Katowic plus nieźle ostatnio prezentujący się młodzieżowcy. ŁKS w gazie świetnie punktuja na wyjazdach, ale zła karta musi się w końcu odwrócić, bo cytat Ekstraklasa albo śmierć może się spełnić w czerwcu.
 
skaar_92 0

skaar_92

Użytkownik
Mój typ na dzisiaj:
BB Termalica - Podbeskidzie: drużyna ze zdobyczą bramkową - obie drużyny (1.70, Forbet), dla odważniejszych - obie drużyny strzelą w pierwszej połowie (3.85, Forbet)
Termalica, która posiada najwyższą w lidze średnią bramek/mecz (3.2) gra z Podbeskidziem, gdzie ta średnia wynosi 2.6. Termalica jest ledwie 2 pkty nad strefą spadkową, powinni więc grać ofensywnie od pierwszego gwizdka. Na koniec ciekawostka - od początku startu rozgrywek I ligi Termalica rozegrała 19 spotkań, z czego w aż 18 z nich zarówno strzelała, jak i traciła co najmniej jedną bramkę! Mam nadzieję, że tradycji stanie się zadość również dzisiaj ujrzymy gole po obu stronach ???? Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom