>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Londyn - 11.11-18.11.2018

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
co do meczu Federer - Anderson chodzi mi po głowie 2-1 dla Fedexa. Kurs z Etoto. 3.35⛔⛔⛔ i tak też próbuję ; )
Jakoś nie widzi mi się kolejna gładka wygrana Kevina po mimo tego co prezentuje a wyglądał zdecydowanie najlepiej z pośród wszystkich w tej grupie. Myślę, że Fedex będzie chciał wskoczyć na wyższy poziom i zacząć lepiej się prezentować i grać jeśli myśli tu o finale. Poza tym liczę, że będzie chciał się zrewanżować za Wimbledon. Anderson w formie ale Federera stać na zwycięstwo które dodatkowo doda mu pewności w kolejnym meczu... typ 2-1 dla Szwajcara
oglądając spotkanie miałem wrażanie, że Afrykaner zakładał dziś porażkę i szczególnie bardzo nie zależało mu na dobrym wyniku przy zapewnionym już awansie a tym bardziej na jakieś długie i wyczerpujące widowisko. Jak dla mnie trochę się oszczędzał i zadowalał się pojedynczymi bardzo dobrymi i ładnymi zagraniami zachowując więcej sił i taką grę na kolejny mecz
Sądzisz , że chce trafić na Djokovica? Meczu nie widzialem. Oszczędzać to może się Djoko bo bedzie grac dzień po dniu a Afrykaner ma dwa dni odpoczynku .Takie moje spostrzeżenia
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Tak troszkę byle jak i na kolanie, ale parę zdań. Gram Zvereva 1set/mecz @ 1,70 ✅ który potrzebuję zwycięstwa w tym spotkaniu, Sasza na podaniu wiadomo, świetnie i ktoś taki jak Isner nie połamie go tutaj na pewno.Niemiec ogromny zasięg i wiele podań Isnera będzie wracało a w &quot;wymianach&quot; Amerykanin nie istnieje. Gram również Herbert/Mahut +1.5 seta @ 1,45 ✅ grali ze sobą w Paryżu i Francuzi tylko i wyłącznie przez swoją głupotę przegrali to spotkanie, które mogli zamknąć w dwóch setach. Wyglądali lepiej zdecydowanie a w tamtym czasie Amerykanie również byli w świetnej formie jak obecnie. Nie widzę tutaj kompletnie kolejnego zwycięstwa ich w dwóch setach i nie zdziwi mnie tutaj zwycięstwo Francuzów.
 
miistrz-typow-back 62

miistrz-typow-back

Użytkownik
Grasz na zapałki ? ???? h2h w Tenisie to czysta spekulacja, chyba ze dani zawodnicy grali ze soba minimum 10 razy. Tenis to nie pamietnik, liczy sie forma tygodniowa. Przytaczanie h2h jesli chodzi o debla mija sie z celem
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Sądzisz , że chce trafić na Djokovica? Meczu nie widzialem. Oszczędzać to może się Djoko bo bedzie grac dzień po dniu a Afrykaner ma dwa dni odpoczynku .Takie moje spostrzeżenia
Nie wiem kto dla kogo jest &quot;wygodniejszym&quot; rywalem i kto z kim woli zagrać, zupełnie mi o to nie chodzi lecz chcąc wygrać turniej a Kevin czy inny tenisista tego chce to trzeba zagrać i wygrać nawet z Djokovicem ???? to jest tylko moje zdanie na temat tego co widziałem, oczywiście ktoś może powiedzieć, że Federer był zdecydowanie lepszy i nie dał wczoraj po prostu żadnych szans Andersonowi. Zgoda. Ale chodzi mi jedynie o to, że jak dla mnie Afrykaner nie grał na 100% swoich możliwości i widać było choćby w poruszaniu się pewne rezerwy i to tyle.
Djokovic - Cilic? Djokovic 2-0 w setach. Etoto 1.44✅✅✅
4 mecz w tym roku i do tej pory wszystkie 3 mecze odbyły się na dystansie 3 setów. Myślę, że w tej chwili Djoko jest w zdecydowanie lepszej formie natomiast Cilic obniżył &quot;loty&quot;. Biorąc pod uwagę to, że Djoker bedzie miał mniej czasu na regenerację to liczę na to, że zamknie to spotkanie w dwóch setach.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Panowie...tutaj nie ma takich kalkulacji u Novaka. Z kim by Serb nie grał to go ogra i taka jest prawda. Nie ma mocnych na Djokovica, jest w najlepszej dyspozycji i obecnie to Roger nie jest w stanie mu zagrozić nie wspominając już o uszatym.
 
S 29

sibas

Użytkownik
Federer + Djokovic ⛔
Krótko mówiąc stawiam na dwóch faworytów. Djokovic do Wimbledonu w mega gazie, wygrywa prawie wszystko jak leci. Wszystko na najwyższym poziomie, mega return, mało błędów. Anderson bardzo dobry serwis, ale w starciu z returnem Novaka... Na pewno zostanie przełamany. Myślę, że w każdym secie, i to może nieraz. Federer jest fenomenem, żeby w takim wieku grać na takim poziomie. Okej, zdarzały mu się wpadki, czyli przegrane ze słabszymi rywalami, ale komu się one nie zdarzają. Po meczu z Nishikorim wszedł na zdecydowanie wyższy poziom. Zverev zdecydowanie materiał na lidera rankingu i zwycięzcę szlemów, ale... jeszcze nie teraz. Potrafi fajnie pograć, kątowo, zaserwować bombę. Ale na Rogera to raczej będzie za mało. Agresywną grą Federer zmusi młodego do błędów i wygra mecz.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Federer 1s/mecz + Nole 1s/mecz + Herbert/Mahut
@ 2.87
(sts po odjęciu podatku) ⛔
Każdy ma swoje zdanie, jeden odradza to drugi tamto, ja gram zdecydowanie Szwajcara.
Owszem, Niemiec świetnie na podaniu, jest to zdecydowanie TOTT i nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie od siłę uderzenia. Nie uznaję argumentu, że zagrał świetny mecz z Isnerem, bo dla mnie spotkanie z tą kłodą nie jest totalnie żadnym wyznacznikiem. Co miał to wykorzystał. Wielu twierdzi, że Roger nie jest w odpowiedniej dyspozycji, aby to wygrać...wręcz przeciwnie. Owszem, może to nie jest max jeśli chodzi o Szwajcara, ale na Saszę, który tak na prawdę tutaj wygrał z Cilicem, który na własne życzenie przegrał to spotkanie, serwując najpierw po seta a w drugim na 5:3, jak się skończyło doskonale wiemy. Nole zrobił co zechciał, bez historii. Szwajcar wtedy, gdy trzeba wejść na wyższe obroty to on to robi, już tak tragicznego spotkania jak z Japończykiem nie zagra, jest tylko lepiej i widać to było w spotkaniach z Dominiką i Kevinem. Gram troszkę bezpieczniej, niż 2:0.
Nie będę lał wody jeśli chodzi o Serba, który jest po za zasięgiem wszystkich. Robi co tylko mu się żywnie podoba. Świetnie na returnie, przyśpiesza kiedy zechcę, najzwyczajniej w świecie to on stawia warunki. Każdemu. W finale moim zdaniem ogra Rogera i to dość łatwo. Nie daję najmniejszych szans Kevinowi. Już po zwycięstwie nad Rogerem na Wimbledonie wielu stawiało, że jest w stanie ograć Novaka, który sprowadził wszystkich na ziemię robiąc co chcąc i uważam, że obecnie Serb jest w jeszcze lepszej dyspozycji niż w Londynie.
Dorzucam do ako Francuzów, którzy złapali rytm i wczoraj gładko ograli Amerykanów co nie jest kompletnie żadnym zaskoczeniem. Cabal z Farahem tutaj nic nie pokazali co skłaniało by mnie na grę w ich stronę. Wygrali z Metkiciem i Peya, którzy zagrali poniżej poziomu i z Klassenami, którzy również zagrali piach. Dla mnie spokojnie to biorą, choć pokazywali, nie raz, że potrafią przegrać wygrane spotkanie więc, jeśli ktoś miał by jedno odrzucić to proponował bym Francuzów, choć mimo wszystko twierdzę, że biorą to dość łatwo.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Federer-A.Zverev 1 ⛔

Popularny typ na faowrytow. Dwa mecze do konca turnieju. Licze na leciwego Federera jednak. W finalach touru praktycznie zawsze odgrywal kluczowa role i nie pamietam kiedy zdazylo sie by nie wyszeld z grupy. Akurat od turniejow, gdzie na korcie leza tak duze pieniadze to Federer jest wybitnym specjalista. Szwajcar po porazce w 1 meczu wygral dwa kolejne. Zverev to dosc emocjonalny gracz. Na pewno powinien to byc teoretycznie ciekawszy mecz niz starcie Djokovica z Andersonem...przynajmniej na papierze. Sadze, ze Szawjcar nastawi sie na jeszcze jendo stracie z Djokovicem i powalczy jak w Paryzu, chcoiaz w takim potencjalnym meczu finalowym faworytem na pewno nie bedzie. A ze tez jednak bardziej odpowoada mi osobowsoc Federera niz czlowieka z 3 zlotymi lancuchami to chociaz na korcie nie ma to znaczenia, to postawie na wygrana Federera. Mimo jakiegos tam granicy bledu to do kombinacji wydaje sie to calkie niezly typ.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Odradzam granie Federera. Uwazam ze poki co Zwerew duzo lepiej wygladal w grupie. Sasza kapitalnie poprawil serwis. W meczu z isnerem zaserwowal 18asow i srednia 1.serwisu byla o 1mph wieksza niz Isnera. Po meczu wypowiadal sie ze z trenerem buduja mase miesniowa i chca grac bardziej silowy tenis
Zwerew wiecej asow 1.55 1xbet✅ 7-3
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
37 letni Fedex vs młody Zverev 21 lat
Typ: Zverev +3.5 gema 1.70 ✅1xbet
Dla mnie te mecz nie będzie tak łatwy dla Federera jak się wydaje bukmacherom...
Zverev w meczu z Interem pokazał jak się serwuje , oczywiście Isner nie jest jakimś magiem return ale Federer tez nim nie jest...
Kursy trochę podbite przez Andersona który to grał na pół gwizdka i dał się złamać 3x (ale takie drewno także polamalo Fedexa).
Dzisiaj liczę na tajbreaki i być może zlamanie króla przez młodego grajka mocno pukajacego to wielkiej czołówki
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
To co Panowie jakie typy na jutro szybkie 2:0 jak w grupie czy walka do upadłego Zvereva? Kurs 6,10 na Zvereva : ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
To co Panowie jakie typy na jutro szybkie 2:0 jak w grupie czy walka do upadłego Zvereva? Kurs 6,10 na Zvereva : ????
Zverev nie ma szans w tym momencie ze zdrowym Novakiem. Ostatnio wytrzymał 9 gemów i potem popłynął fizycznie i psychicznie. Nie zmienia to faktu, ze w 9 gemów miał szansę na przełamanie i zagrał w końcu na miarę swoich możliwości. Seta zawsze może ugrac jak Djoko się zagapi i Niemiec będzie miał szczęście, ale nic więcej...
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Djokovic - Zverev
Typ: Zverev under 0.5 przełamania @2.34
Djokovic dw 2-0 @1.5
1xbett
Pierwszy typ mocno prawdopodobny i warty takiego kursu, w całym turnieju UWAGA tylko dwa razy Djokovic mógł stracić swoje podanie i to właśnie w meczu z Szaszą (ale je obronił).
Djok jest obecnie w takiej formie ze nie widzę szans aby go ktoś pokonal , dodatkowo nawierzchnia jest niby szybka ale piłka odbają się z dość sporym kozlem co daje chwile aby zagrać technicznie...
Novak gra tak technicznie, tak dokładnie jak za jego najlepszych czasów - jak nie lepiej! Dodatkowo nauczył się nowego zagrania - wycofuje się za linię i uderza winnery pod linie boczna w środek boiska NO KOSMOS
Aspektem działającym przeciw Zverevo&#39;wi jest jego psychika - sam stwierdził po meczu z Federerem ze grał niedawno z Djoko i wiem jak łatwo go ograł, i te gwizdy ze strony kibiców także zdołało młodego - a szkoda bo nie były one zasłużone.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
a Panowie pamietacie finał w Paryżu też w sumie nikt nie myslal ze wygra Khaczanow a tu niespodzianka i grał z Djokovicem ????
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
a Panowie pamietacie finał w Paryżu też w sumie nikt nie myslal ze wygra Khaczanow a tu niespodzianka i grał z Djokovicem ????
Właśnie pamiętam ten finał, jednak tam Djokovic prawdopodobnie miał lekki uraz. Teraz wygląda o wiele lepiej, ale jeśli ktoś ogląda tenisa dłużej, to może się wypowie, czy warto tutaj stawiać na Nole i czy ten turniej jest prestiżowy ?
Djokovic przegrał w 2016 z Murrayem, w 2017 w ogóle go nie było. Zverev natomiast pokonał Djokovica w Rzymie też w finale, czyli podsumowując finały nie motywują aż tak bardzo czy wtedy forma była gorsza ?
Sam się zastanawiam czy nie zagrać grubo, jeśli macie jeszcze jakieś uwagi/typy napiszcie w temacie, będzie to pomocne.
BTW: Gdyby to był Wielki Szlem nawet bym się nie zastanawiał grać, ale ten turniej ... sam nie wiem.
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
a Panowie pamietacie finał w Paryżu też w sumie nikt nie myslal ze wygra Khaczanow a tu niespodzianka i grał z Djokovicem ????
Co ma turniej do turnieju? Nawierznia inna.
Co ma Kaczka do Szaszy? To wgl inni tenisiści...
Właśnie pamiętam ten finał, jednak tam Djokovic prawdopodobnie miał lekki uraz. Teraz wygląda o wiele lepiej, ale jeśli ktoś ogląda tenisa dłużej, to może się wypowie, czy warto tutaj stawiać na Nole i czy ten turniej jest prestiżowy ?
Djokovic przegrał w 2016 z Murrayem, w 2017 w ogóle go nie było. Zverev natomiast pokonał Djokovica w Rzymie też w finale, czyli podsumowując finały nie motywują aż tak bardzo czy wtedy forma była gorsza ?
Sam się zastanawiam czy nie zagrać grubo, jeśli macie jeszcze jakieś uwagi/typy napiszcie w temacie, będzie to pomocne.
BTW: Gdyby to był Wielki Szlem nawet bym się nie zastanawiał grać, ale ten turniej ... sam nie wiem.
Chłopie skąd Ty się urwał? xD
No dobra może jesteś &quot;nowy&quot;, tak ten turniej jest prestiżowy, szczególnie pod względem finansowym Pula nagród: $8,500,000.
Dodatkowo jest to takiego rodzaju podsumowanie sezonu kto jest najlepszym tenisista.
Wal grubo ;) sam zainwestuje parę tysiecy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom