>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hej Hej Hej tu NBA! (I czasem coś innego)

matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Hokej Polska vs Dania typ: Dania i over 5,5 kurs 2,21 praz over 6,5 kurs: 2,7 (efortuna) godz 17:30
myślę że mecz godny uwagi. Już pisałem w temacie hokejowym o problemach kadry i bojkocie wszystkich najlepszych graczy. Kadra na ten turniej w Gdańsku to większość debiutantow i młodych zawodników, reszta z powodu zaległości finansowych nie przyjechala. Wiadomo Dania tez nie w pelnym skladzie, wiekszosc zawodnikow z rodzimej ligi, kilku ze szwecji czy finlandii. Myślę że Duńczycy sobie z nami spokojnie poradzą, nawet nie ma co porównywać poziomu. U nas tylko bramkarze z podstawy. Turniej na 100 lecie szumnie zapowiadany a moze byc kompromitacja. Mlodzi tez będą pod wielka presją takze Dania powinna latwo sie z nami rozprawic. Warto próbować.

Uff mecz Polaków z Duńczykami został uznany jako nierozegrany, więc buki muszą zrobić zwrot, także jeżeli ktoś zainwestował to muszą wam zwrócić kasę. Moje przewidywanie na to spotkanie spaliły na manewce niestety, strasznie słaby mecz Duńczyków, a nasi fajnie walczyli pomimo dużych osłabień. Mecz odwołali z powodu dziury w lodzie...
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dzisiaj nie mam czasu na analize wiec tak na szybko:
T Rozier over 13,5 kurs: 1,95 (Etoto) ✅ (22pkt)Wypada Irving, wiec Rozier powinien wyjsc w podstawie. Graja dzien po dniu ale Rozier swoje powinien zagrać i ciągnąć ten wózek. Ostatnio narzekał że dostaje za mało minut, więc teraz będzie miał okazje się wykazać. Powinien być wiodącą postacią w swoim zespole. Unibet w ogóle nie wystawił linijki na niego.
D Rose over 19,5 pkt kurs 1,9 (Etoto) ✅ (21)
Indiana win kurs 1,8 ✅ (102:110)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Memphis vs Pihladelphia
Typ: Memphis win i under 208,5 pkt ⛔ (112:106 po dogrywce) ehh szkoda
Kurs: 3,05 (Unibet)

Hmm przed chwilą gruchnęła wiadomość o tradzie, czyli wymianie zawodników. Philla pozyskała Butlera w zamian oddając 2 zawodników z podstawowego składu, którzy oczywiście nie wystąpią w nocnym spotkaniu. Dodatkowo Philla jest po trudnym meczu z dogrywką, grają dzień po dniu i jadą na bardzo trudny teren do Memphis. Miśki to ekipa, która gra bardzo dobrze w defensywie, z czego zawsze słynęła. Ostatnio z Denver wygrali 89:87. Myślę, że zwycięstwo gospodarzy bardzo prawdopodobne. Tak sobie patrzę w mecze bezpośrednie i 6 ostatnich pojedynków w Memphis wygrywają gospodarze i w 4 z nich padł underowy wynik. Będzie trudno Philadelphi się postawić, zmęczenie da o sobie znać. Gospodarze grają swoje przez cały czas utrudniając szybkie ataki. Memphis jest na 1 miejscu jeżeli chodzi o tracenie punktów. Średnio im wrzucają tylko ok 100pkt rywale. U siebie mają bilans 4:0 i ich własny parkiet póki co to twierdza nie do zdobycia. Philla z kolei dopiero ostatnio się przełamała na wyjeździe wygrywając z Indianą. Ja stawiam zdecydowanie na gospodarzy i przy zmęczeniu i dobrej organizacji gry Memphis myślę, że ten mecz nie będzie obfitował w punkty. Powodzenia!
Dodatkowo Memphis -4,5 kurs: 1,92 ✅
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam jeszcze coś takiego:
Warriors vs Brooklyn under 225 pkt kurs: 1,92 (Unibet) ✅ (116:100)
Durant over 7,5 asysty kurs: 2 ✅ (11)
Brooklyn +8,5 pkt kurs: 1,78 ⛔

Tutaj Warriors zagrają bez Greena, Livingstona i Currego. Do pierwszej piątki wskakuje Cook. Myślę, że KD zamieni się w gościa który teraz oprócz punktów będzie robił również zbiórki i przede wszystkim asysty. W ostatnim meczu bez Greena miał 30 asyst, ale wtedy był jeszcze Curry. Myślę, że teraz wiele będzie na jego barkach i oprócz punktów będzie robił wiele innych rzeczy, pod triple double nawet. Nie spodziewam się tutaj pogromu a raczej wyrównanego spotkania. Brooklyn pokazuje się z naprawdę dobrej strony. Ostatnie 3 mecze to 3 zwycięstwa i niezła gra. Dodatkowo ograli Denver na wyjeździe! GSW nie musi się jakoś na maks wysilać, więc zakładam że mecz będzie na styku.
San Antonia vs Houston typ: under 210,5 pkt kurs: 1,91 ✅ (96:89)
Patty Mills over 11,5 pkt kurs: 1,87 ⛔ (5)

Tutaj również brakuje kilku zawodników. W SAS wypada Guy, Poetl, Gasol. Po stronie Houston Gordon niepewny występ, Nene, Carmelo, MCW. Patrząc jak te ekipy grają w tym sezonie to nie spodziewam się fajerwerków. Houston tragicznie rzuca za 3 pkt i w ogóle gra strasznie w ataku. San Antonio to akurat można się było spodziewać. To są derby Teksasu, więc raczej więcej walki niż porządnej koszykówki. Ostatnie 3 pojedynki H2H to undery. Do tego Houston ostatnie 3 mecze to undery 200pkt gdzie nie potrafią nawet 100pkt rzucić...Dalej idę w kierunku Millsa bo ostatnio dobrze mu idzie i powinien taką linijkę spokojnie przekroczyć.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
O 12:15 spróbuje Groningen vs Heerenver pilka Holandia typ: Heerenven win kurs: 3,05 ⛔ oraz over 3,5 kurs: 2,75 ⛔
Z ta pilka jest ciężko, ale ten mecz mi sie spodobal. Groningen to ostatnia drużyna Eredivisie. U siebie na ostatnie 5 spotkań 4 porażki i jeden remis. Heerenven z kolei na 5 wyjazdow 4 zwycięstwa i jeden remis. Goscie to bardzo overowa druzyna. W ostatnich 5 meczach 4 razy padal over 3,5. Myślę sobie warto zaryzykować.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Jakoś nic mi specjalnego nie wpadło tej nocy w oko, ale coś takiego wypatrzyłem:
Jokic over 6,5 asysty kurs: 1,95 (Unibet) ⛔ (6)
Cóż ostatnie dwa mecze to dwie porażki Denver gdzie Jokic raz zagrał bardzo słabo przeciwko Memphis, a później zdobył 35 pkt i 14 zbiórek, ale i tak przegrali z Brooklynem. Myślę, że teraz pora na te jego podania w spotkaniu ze zmęczonymi Milwaukee, które grało dogrywkę z Clippers. Pora się przełamać bo Denver dobrze weszło w sezon, a teraz mają dwie porażki z rzędu. Jokić to center, który potrafi mieć spokojnie ponad 10 asyst. Tutaj powinien obdzielać kolegów dobrymi podaniami i ułatwiać im dostęp do kosza.
JaValle McGee over 13,5 pkt kurs: 2 (Unibet) ⛔ (8)
Hmm myślę, że JaValle sobie porzuca przeciwko Atlancie. Goście nie kryją, a na centrze nikogo nie mają godnego uwagi. Powinni wjeżdżać pod kosz i podawać do McGee. O ile zbyt szybko nie odskoczą to myślę, że jest duża szansa na ok 15 pkt w meczu. Nawet przy Chandlerze JaValle swoje minuty dostaje i dalej dobrze się wywiązuje ze swoich zadań.
Kyle Kuzma over 1,5 trójki kurs: 1,87 (Unibet)⛔ (1/6)

Kolejny gracz Lakers. Różnie to bywa z tymi rzutami z dystansu u niego. Jednak próbuję dużo i w takim meczu przeciwko Atlancie to nie powinien być dla niego problem żeby przekroczyć taką linijkę.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Bet dnia jak dla mnie:
Pascal Siakam over 14,5 pkt kurs: 2,25 (Unibet) ✅ (22pkt)
Ostatnie 4 mecze Siakama to 23 pkt przeciwko NYK, 21 pkt przeciwko Sacramento, 16 przeciwko Utah i 16 przeciwko Lakers. Jeden z najszybszy Point Forward w lidze, bardzo dobrze odnalazł się w tym nowym otoczeniu w Toronto. Zresztą obrona skupia się na Leonardzie, Lowrym czy Ibace, więc on zawsze ma trochę więcej swobody. Do tego Pelikany są bardzo słabe w obronie. Mirotic może wrócić chociaż jest Questionable, a Randle to nie jest zbyt dobry obrońca. Davis wszystkich nie pokryje, a póki co Pelikany przeciwko takiemu Toronto nie będą mieli odpowiedzi. Potrafi również dorzucić parę, chociaż jego atutem jest gra blisko kosza i szybkie wejścia pod obręcz. Świetny defensor i coraz lepszy w ataku, dobrze się rozwija chłopak. Toronto zresztą gra u siebie, więc powinni to spokojnie wygrać i zdobyć ponad 120 pkt. Bardzo mi się podoba ta drużyna, Lowry bardzo dobrze rozgrywa, jest moc zarówno w obronie jak i w ataku. Pelikany na ostatnich 5 wyjazdów 5 porażek w tym 4 mocne overy. Dorzucam do Siakama tym na Toronto i over bo myślę, że taka linijka spokojnie do pokrycie przez obie ekipy.
Toronto vs NOP Toronto win i over 231,5 pkt kurs: 2,4 ⛔ (110:126)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam jeszcze coś takiego:
Justin Winslow over 3,5 asysty kurs: 2,1 (Etoto) ⛔ (3)
Piekny kurs i warty ryzyka. Nawet po powrocie Dragicia i jego nieudanym wystepie zanotował 6 asyst ostatnio z Wizards. Wcześniej było 5, 3 i 5 więc nie rozumiem tego kursu. Jest spora szansa na przekroczenie bo grają przeciwko Philly, która jest cienka na wyjazdach i pojawia się szansa na zwycięstwo. Te 4 asysty to nie jest nic trudnego dla niego.
NHL
NY Rangers vs Vancouver typ: over 6,5 kurs 2,6 (Unibet) ⛔ (2:1)

Czasem próbuję NHL, chociaż tutaj jest trudno. Nie będę jakoś specjalnie się nad tym rozwodził. Pojedynki bezpośrednie pomiędzy tymi ekipami świadczą o sporej ilości bramek w ich meczach. W NHL zawsze próbuję grać wyższe kursy.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na 18 polski hokej:
Jastrzebie vs Gdansk typ: under 5,5 kurs: 1,83 (Etoto) ✅ (3:1)
Wracamy z rozgrywkami ligowymi po przerwie na reprezentacje. Z Jastrzębia aż 8 zawodników było w kadrze do tego 3 było w kadrze u20 na Ukrainie. Teraz krótki odpoczynek i pojedynek z teoretycznie słabym rywalem. Nie wiem jak zmęczenie wpłynie na ich grę, ale generalnie Jastrzębie to underowa drużyna. Gdansk gra bardzo słabo ostatnio, ale nie wiem czy tutaj Jastrzębie tak spokojnie sobie z nimi poradzi. Wydaje się, że tutaj nie powinniśmy zobaczyć wielu bramek. W pierwszym meczu na wyjeździe Jastrzębie wygrało 1:2. Zmęczenie może dać o sobie znać.
Unia vs SMS typ: Unia -3,5 kurs: 1,55 (Etoto) ✅ (12:1)
Oświęcim też w kratkę ostatnio i ta forma mocno faluje. Kadra PZHLu z Unią wcześniej przegrała 0:4. Myślę, że po ostatniej napiętej atmosferze Unia powinna to spotkanie mocno rozpocząć i spokojnie kontrolować przebieg meczu. Umówmy się że wygranie 4 bramkami z tymi młodzikami to nie jest jakiś szczególny wyczyn. Ja to w dublu pograłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets
Typ: Rodney Hood over 1,5 trafionych trójek ✅ (2/3)
Kurs: 2,15 (Unibet)

Trochę mało meczów, więc zdecydowałem się na wybór Rodneya Hooda. Clevland generalnie to najgorsza drużyna w tym momencie w NBA. Nie tylko pod względem bilansu, ale i samej gry. Sporo kontuzji i absencji się tam utrzymuje. W tym meczu zagrają bez Hilla, Korvera, Osmana. Hornets są zdecydowanym faworytem, ale myślę że nie będą się jakoś specjalnie szarpać. Clevland nie dostaje aż tak bardzo w meczach, nawet podejmują walkę. Trochę tych trójkowiczów wypadło i na pokładzie nie pozostało tak wielu rzucających z dystansu. Hood ostatnio niezłe mecze zalicza. Ostatnio miał 2/4, 2/3, 1/1, 1/1. Wygląda to nieźle i na dobrym procencie. Już raz te drużyny grały między sobą i Hornets wygrali mocno. Teraz przy tylu absencjach Hood, Sexton czy nawet JR albo Clarkson trochę tych trójek będą musieli próbować. Myślę, że po takim kursie można zaryzykować, ale bez szaleństw. Powodzenia!
Kevin Durant under 28,5 pkt kurs: 2,2 (Unibet) ⛔ (niezle jaja mial 29 pkt w tym ostatnie 2 rzuty wolne bo Atlancie zachciało się faulowac przy 8pkt stracie na 20 sek do końca...:facepalm ????
Tutaj znowu trochę ryzykownie. Przewiduje, że GSW nie będą się zbytnio przemęczać. U siebie to wiadomo trzeba wygrać, ale są po ciężkim boju z dogrywką w meczu z Clippers. Durant teraz robi wszystko, sporo zbiera i dużo podaje pod nieobecność Currego. Jeżeli mecz się szybko rozstrzygnie to nie wydaje mi się żeby KD dostał sporo minut. Atlanta nie powinna dotrzymać kroku mistrzom, ale różnie to bywa. Na niego nie ma obrońcy, więc wrzuci tyle ile będzie chciał. Ja stawiam, że 28 pkt nie przekroczy, a kurs ciekawy jak na taki mecz.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Kolejny tydzień za nami, więc czas na krótkie podsumowanie. Na 32 typy tym razem 17 trafione i 15 nietrafione. Ten tydzień był dużo lepszy niż poprzedni, ale dalej jest niedosyt, szczególnie po dzisiejszej nocce...Dobra teraz coś przeanalizuje i postaram się wrzucić koło 21. Bądźcie czujni!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Boston vs Chicago
Typ: Chicago +13,5 pkt ⛔ (111:82)
Kurs: 1,81 (Unibet)

Póki co Boston wygląda bardzo kiepsko i ten zespół ma sporo problemów. Problem mają z Haywardem, który wrócił po kontuzji i w moim mniemaniu gra trochę za dużo. Chociaż to jest decyzja trenera, bo chce go zgrywać z zespołem i on musi grać sporo. Widać że nie stanowi wielkiego zagrożenia w ataku, a w obronie jest dosyć powolny. Boston ma czas, także spokojnie jeszcze się razem dobrze zgrają i ta maszyna zatrybi. Ja tutaj nie przewiduje jakiegoś mocnego uderzenia. Myślę, że Chicago pomimo swoich problemów nie zostanie zmiecione z kortu. Zresztą to nie jest styl Bostonu, mają w trakcie meczu spore wahania, a skuteczność jest kiepska. Boston jest na 25 miejscu jeżeli chodzi o zdobywane punkty, ok 105 na mecz oraz na 29 miejscu jeżeli chodzi o skuteczność z gry tylko 42 %, gorsze jest jedynie Detroit. Tak więc zakładam kolejne kłopoty Bostonu, ale mecz pewnie wygrają. Ten handi na Chicago jest spore, więc myślę że warto.
Dodam do tego Zach LaVine under 25,5 pkt kurs: 1,9 ✅ (10pkt)
Pascal Siakam over 13,5 pkt kurs: 1,87 ✅ (17 pkt)

Ostatnio już analizowałem Siakama, więc zbyt dużo się nie będę rozpisywał. Szczerze to myślałem, że mu wystawią linijkę jakieś over 16,5 pkt. Teoretycznie powinno być trudniej wchodzić pod kosz gdy naprzeciwko stają takie dwie wieże jak w Detroit. Tyle, że Siakam dobrze rozciąga grę, ostatnio dwie albo 3 trójki trafione. Dodatkowo jest dużo sprawniejszy i bardzo szybko przemieszcza się od kosza do kosza. Nie wydaje mi się żeby obrońcy Detroit za nim nadążyli. Póki co dalej go próbuję bo Toronto będzie podrażnione ostatnią porażką u siebie z Pelikanami, a oni u siebie rzadko kiedy przegrywają.

Zdobędzie więcej pkt Vucevic więcej niż Butler kurs: 2,3 (Unibet) ✅ (30 do 14)
Tutaj ciekawa opcja. Butler dzisiaj dopiero zadebiutuje w Philly, a z tymi debiutami to jest różnie. Jest komu rzucać w 76 bo Embiid ostatnio miażdży, Reddick szaleje a reszta dorzuca swoje. Trochę te punkty się rozdzielą, ale nie wiem czy Butler będzie aż tak bardzo chciał pokazać jakim to nie jest strzelcem. W moim odczuciu nawet jak swoje wrzuci to te linijki na niego trochę za wysokie. Ja pobieram Vucevica że rzuci więcej pkt od niego. W ostatnim meczu Nicola rzucił przeciwko Philly 27 pkt. Chłopak jest w gazie także, myślę że jest w stanie spokojnie rzucić te 20 pare pkt. Kurs ciekawy trzeba próbować.
Lakers vs Portland
Typ: Portland ⛔ (126:117)
Kurs: 2,25 (Unibet)


Trochę chyba przesadzili z tym kursem na Lakers, w moim odczuciu 1,68 to przesada. Portland jest w gazie i ma teraz serie wygranych z bardzo wymagającymi rywalami (Boston, Clippers, Bucks, Minnesota) Fakt, że przegrali u siebie z Lakers już 110:114 tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że teraz będą rządni rewanżu. Generalnie to Portland przez 4 lata wygrywało 17 razy z rzędu z Lakers! Fakt, że LA ostatnie lata to była tragedia no ale jednak mieli na nich patent. Ostatnio przegrali, ale myślę że nie są na straconej pozycji i takiego kursu nie można przeoczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Clippers vs Spurs
Typ: Clippers -6,5 ⛔ (116:111)
Kurs: 2,05 (Unibet)


Kurs na Clippers całkiem całkiem a chłopaki przecież pokonali Warriors i Bucks u siebie. Mają teraz 6 zwycięstw z rzędu i nie wydaje mi się żeby mogli przegrać ze słabymi Spurs. Goście właśnie dostali tej nocy od Pheonix 20 pkt to trochę wstyd jakby nie patrzeć. Mają już 3 porażki na wyjeździe z rzędu i to z dosyć przeciętnymi drużynami. Teraz wraca Gay, więc będą chcieli zmazać tą plamę, ale nie wydaje mi się żeby starczyło sił na dobrze zorganizowany zespół z LA. Dobrze to wygląda ze strony LAC, Doc to fajnie poukładał. Jest tam sporo zadaniowców, którzy bardzo dobrze odnajdują się w swojej roli. Bardzo podoba mi się ten rookie z długim nazwiskiem ???? Gilgeous-Alexander S. Bardzo długi zasięg ramion przy 196 cm aż 211. Jest odważny i gra bezkompromisowo. Z podmęczonymi rywalami gospodarze powinni narzucić swój styl gry i zabiegać rywali. Harrel robi dobrą robotę pod koszem, nie widzę kto by go tam miał zatrzymać. Lou z ławki swoje wrzuci. Różne cuda się działy tej nocy w NBA, ale mam nadzieję że tutaj nie będzie niespodzianki. Pobieram z większym handi, trzeba próbować póki kursy nie spadają.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Boston vs Toronto
Leonard więcej zbiórek niż Valanciunas kurs: 1,87 (Unibet) ✅ (15 do 5)

Kawhi zagra, podobnie jak Ibaka w tym meczu. Minuty Jonasa zostaną mocno ograniczone. Chociaż fakt zdarzało się że w kilkanaście minut potrafił uzbierać więcej zbiórek niż Kawhi. Jednak w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami Leonard miał 10 zbiórek i grał ponad 35min, a Jonas w 15 uzbierał 5. Ostatnio pod nieobecność Ibaki, gdzie Jonas wychodził w podstawie, Kawhi dalej miał więcej zbiórek bo 9 a Jonas 7. Wydaje mi się, że przy braku typowego centra w Bostonie i grę niższym składem z wieloma trójkami Litwin tak średnio będzie przydatny na boisku. Kawhi powinien dostać duże minuty bo Toronto dwie porażki z rzędu i to u siebie, więc będą chcieli się przełamać. A następnego dnia w back to back Kawhi ma dostać wolne. Idę w to.
Memphis vs Sacramento
Typ: Sacramento +8,5 pkt ✅ (112:104 na farcie)
Kurs: 1,7 (Unibet)

Tutaj też trochę przesadzają z tym kursem na Memphis. Wiadomo, że gospodarze grają w tym sezonie bardzo dobrze i super się spisali przeciwko lepszym drużynom. Jednak nie będą w każdym meczu na maksa skupieni i to nie jest ekipa która odskoczy komuś na więcej punktów. Grają swoje, twardo i nieustępliwie, ale goście już raz z nimi wygrali u siebie 97:92. Według mnie powinien to być wyrównany mecz. Siła ofensywy zdecydowanie po stronie Sacramento, którzy będą napierali na Memphis. Jakiegoś pogromu to tutaj się nie spodziewam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Walker więcej pkt niż Embiid kurs: 1,91 (Unibet) ✅ (60 do 33 :O)
Philla gra 3 mecz w przeciągu 4 dni. Embiid już ostatnio odczuwał tego skutki, bo skuteczność już nie taka i nie zdobywał już tylu punktów co wcześniej. Teoretycznie Hornets nie mają na niego obrońcy i w ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami Jolo miał 42 pkt, a Walker 30. Tyle, że zmęczenie daje o sobie znać i teraz grają dzień po dniu. To wcale nie będzie łatwy pojedynek. Zagrał dzisiaj 26 min to niby nie tak dużo, ale czucie już nie takie. Trochę mniejsza energia i zadziorność. Jak dla mnie po ostatniej wpadce z Clevland i odpoczynku, gdzie Philla rozegrała 2 mecze więcej, Hornets a przy tym Kemba powinni być głodni gry. Jako główny dowodzący Walker, który ma bardzo dobry sezon, znowu pokaże na co go stać. Także idę w jego kierunku i wydaje mi się że Embiid dalej nie będzie takim potworem ofensywnym.
Montrezl Harrel over 16,5 pkt kurs: 1,8 (Unibet) ⛔ (16 pkt...)
Brooklyn wygrali dzisiaj w stolicy po niezłym meczu. Teraz wracają do siebie i zagrają z mocnymi Clippersami. Gospodarze nieźle odcinają od trójek i potrafią pokryć te dystansowe rzuty. Howard im wrzucił 27 pkt pomimo porażki. Harrel to szybki zawodnik i bardzo aktywny pod koszem, więc myślę że będzie miał sporo okazji do pokazania się. Dobry energizer z ławki, gdzie często przekracza 20 pkt w meczu. Według mnie ma spore szanse na przekroczenie takiej linijki.
Indiana vs Atllanta
Atlanta +10,5 pkt kurs: 1,97 ✅ (89:97)
Under 222,5 pkt kurs 1,65 ✅

Tak sobie myślę, że Indiana będzie miała problemy. Oladipo jest Questionable na ten mecz. To będzie dzień po dniu starcie, po wygranej u siebie z Miami. Wiadomo Atlanta jest tragiczna, ale to jest NBA i jak masz 82 mecze w sezonie to nie każdy Ci wyjdzie. Wraca John Collins w Atlancie, Dedmon dostępny do gry. Indiana jak najmniejszym nakładem sił będzie chciała to wygrać, a taka kalkulacja często się mści. Takie mam przemyslenia, więc w taki sposób to pobieram.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Próbujemy PLH dzisiaj, analiza później:
Unia vs Polonia typ: Unia win i over 5,5 kurs: 1,85 ( efortuna) ✅ (6:2)
Unia u siebie zmierzy się z Polonią. Bytom to już wiadomo, opisywałem wcześniej. Drużyna dalej walczy i chwała im za to chociaż problemy jak były tak są nadal. W piątek dostali od Opola 5:1 chociaż tam walczyli, taki wynik to też zasługa bramkarza z Opola. Myślę, że Polonia coś tam trafi, ale takie mecze Unia powinna wygrywać. Ostatnio wygrali w Gdańsku, więc nie widzę innego rezultatu jak zwycięstwo gospodarzy i sporą ilość bramek.
Cracovia vs Torun typ: Cracovia win kurs: 1,9 (efortuna) ⛔ (1:2 pd)
Cracovia po przerwie na kadrę rozniosła w pył drużynę z Sosnowca 0:9. Toruń wiadomo jest silniejszy, wygrali z Jastrzębiem u siebie po dogrywce. Dobrze bronią, mają solidny skład i potrafią napsuć krwi. Taktyka pewnie bardziej defensywna na to spotkanie i będę chcieli zagrać z kontry i czekać na swoje okazje. Według mnie Cracovia jest faworytem i gospodarze powinni teraz łapać trochę lepszy rytm. Skład może nie imponuje, ale to dalej czołówka naszej ligi.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
San Antonio vs Golden State Warriors
Typ: Under 211,5 pkt ✅ (102:94)
Kurs: 1,98 (Unibet)

Tej nocy dosyć niewielki wybór więc spróbuję under w meczu &quot;na szczycie&quot; Obie drużyny trochę osłabione, Warriors nawet bardzo. Dalej nie zagra Curry, Green wypada podobnie jak McKinnie rezerwowy. Warriors grają dzień po dniu i jadą na bardzo niewygodny teren do Teksasu. Właściwie to daleko nie mieli z Dallas. Jednak San Antonio dalej słynie z dobrej defensywy. Gospodarze są po 3 porażkach z rzędu, więc mocno się zmobilizują na osłabionych mistrzów. Goldeni 2 porażki teraz mają i trudny bój. Właściwie to w GSW dobry shooter na teraz to tylko Durant, bo reszta nie wyrabia. Thompson dalej cegli. Mecz powinien być na niskiej skuteczności. Nie wydaje mi się żeby tutaj sporo wpadało, chociaż to jest NBA. Spróbujemy tym razem w ten sposób. Powodzenia!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Co do meczu Indiany z Utah:
Miles Turner over 5,5 zbiórki kurs: 1,71 (Etoto) ✅ (6)
Rudy Gobert over 11,5 zbiórki kurs: 1,74 (Etoto) ⛔ (11)

Myślę, że to będzie mecz na niskim poziomie skuteczności i Indiana u siebie bez Oladipo, jeżeli będą chcieli powalczyć, to jedyny sposób to twarda gra w defensywie. Utah też nie grzeszy skutecznością, zdobywają mało punktów i generalnie ten sezon jest póki co kiepski. Ostatnio wygrali z Bostonem, więc teraz pewnie będzie ciężko, znając realia NBA. Indiana generalnie słabo zbiera. Sabonis powinien znowu mieć najwięcej zbiórek. Myślę, że Turner swoje dołoży. Ostatnio gdzie Oladipo zagrał 5 min miał 11 zbiórek. Także linijka na 6 zbiórek nie jest jakaś mega wygórowana. Gobert to wiadomo, zasięg robi różnicę. Pod koszem będzie trochę miejsca, ostatnio korzystał z tego Whiteside, więc i Rudy nie powinien mieć problemów.
NOP vs San Antonio
E Moore over 13,5 pkt kurs: 1,87 (Unibet) ✅ (24)

Moore w formie, chociaż ostatnie 2 mecze miał po 13 pkt. Tyle że wcześniej dwa spotkania po 30 pkt i to na bardzo dobrej skuteczności, przeciwko Toronto i Minnesocie. Wydaje się, że San Antonio nie wyrobi tempa gospodarzy i przegra mocno. Gay ma odpoczywać, chociaż to jeszcze nie potwierdzone. Zobaczymy na co stać gości, ale raczej gospodarze powinni dominować. Liczę że oprócz Davisa, Mirotica czy Holidaya, Moore też dorzuci swoje.
Memphis vs Dallas
Typ: Memphis win i under 201,5 pkt
Kurs: 3,3 (Unibet) ✅ (98:88)

Tutaj się trochę pobawię. Linijka bardzo niska, ale też nie ma się co dziwić. Memphis jest praktycznie dzień po dniu. Wygrali trudny bój z Minnesotą, gdzie ekipy nie przekroczyły 200pkt (87:100) Dallas na fali wznoszącej, 4 zwycięstwa z rzędu w tym dwa dni temu po ciężkim boju wygrana w końcówce z GSW. Trochę się podbudowali tymi zwycięstwami. Tyle, że problemy z kontuzjami. Nie zagra Barea, Matthews też Questionable, Powell wypada. Do tego bardzo trudny teren Memphis. Historycznie pojedynki pomiędzy tymi ekipami to same undery. Ostatnie 9 pojedynków to 8 wyników under 200 pkt. To są trochę inne drużyny, Dallas mocniejsze i na wyjazdach sporo tracą punktów, bo też ta obrona nie jest jakaś wyśmienita. Ja jednak stawiam, że Memphis zmęczone, będzie fizycznie grało i swoją zadziornością mocno utrudnią grę gościom. U siebie są mocni bilans 6:1. Spore ryzyko dlatego za mniejszą kwotę próbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Miami vs Brooklyn
Typ: over 214,5 pkt ⛔ (94:102)
Kurs: 1,87 (Unibet)

Dwie drużyny z problemami. Miami jest tak nieprzewidywalne jak Utah, potrafią rozegrać dobre zawody, ale generalnie wzloty przekładają upadkami. Brooklyn to wiadomo, drużyna bez gwiazd, ale coś tam próbuję i walczy na tyle na ile wystarcza potencjału ludzkiego. Trochę kontuzji, Dragic dalej poza grą, ale wraca Wade. W Brooklynie wiadomo, najlepszy strzelec poza grą, LaVert. Generalnie to obie ekipy mocno chaotyczne i właściwie nie wiadomo o co grają w tym sezonie. Miami ma swoje problemy, 4 porażki z rzędu u siebie, więc będą chcieli się przełamać. Niedawno grali między sobą i Brooklyn przegrał u siebie 107:120. Trójki tam nie siedziały, Brooklyn nieźle kryje te rzuty dystansowe. Whiteside powinien mieć sporo miejsca. Z Wadem mogą sobie trochę pograć. Ja tutaj stawiam po prostu na otwartą koszykówkę, obie drużyny w kryzysie, o ile tak to można nazwać. Tylko 1 zwycięstwo w ostatnich 4 meczach. Także mam nadzieję, że będzie wymiana ciosów. I liczę że środkowy Miami swoje zrobi.
Whiteside pkt i zb over 27,5 kurs: 1,87 ✅ (23,21)
 
Do góry Bottom