>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Serie wyników

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wszystkie wątki w dziale LINKI BUKMACHERSKIE zakładałem z podaniem wtedy posiadanych przeze mnie linków z mojego archiwum - zaś wszystko co znajduje się tu zamieszczone już później (więc także i w tym wątku o seriach) ZAWSZE jest uzupełniane przeze mnie na gorąco, w chwilę po tym gdy tylko coś ciekawego znajdę w necie.
Tak więc ten w/w konkretny adres jest znany mi od 6.02
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dziękuję. W takim razie warto obserwować ze 2 tygodnie, skrupulatnie kopiować tabelki (najlepiej na dzień przed datą meczyków), sprawdzić kilka dni póniej czy autor bloga nie podkolorował wpisów, a potem rozliczać w jakimś excelu.
Spróbuję ????
 
B 66

brokers

Użytkownik
Czegoś tutaj nie rozumiem. Przecież autor nie musi nic koloryzować bo to jest czysta statystyka dotycząca serii więc po co miał by to robić ?
 
B 66

brokers

Użytkownik
W statystykach jest normalnie liga chińska więc tym bardziej dziwi, że nie ma tego meczu w zakładce serie, szczególnie że pamiętam że kilka razu były uwzględniane mecze z tej ligi.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kto wie, czy to że w Chinach jest już faza playoff, nie ma tu dla nich znaczenia...
Bowiem kilka znanych mi portali statystycznych nie uwzględnia takich wyników - bazując tylko na meczach fazy zasadniczej i to w odniesieniu także do innych dyscyplin, jak np. hokej.
 
S 0

sobierk

Użytkownik
Edi8 w Tobie nadzieja.
Szukam strony gdzie bede mogl wyszukac spotkania tylko w interesujacej mnie kwestii 1ht/2ft lub 2ht/1ft.
Nie interesuja mnie strony gdzie jest podane ht/ft ile kto kiedy.Chodzi mi o to ze wpisuje 1ht/2 ft i wyskakuja mi tylko takie wyniki.
Jestes mistrzem w wyszukiwaniu stron.
Daj buk zebys taka znalazl.
Ewentualnie jakis skrypt czy cos takiego.
 
S 0

sobierk

Użytkownik
Edi8 w Tobie nadzieja.
Szukam strony gdzie bede mogl wyszukac spotkania tylko w interesujacej mnie kwestii 1ht/2ft lub 2ht/1ft.
Nie interesuja mnie strony gdzie jest podane ht/ft ile kto kiedy.Chodzi mi o to ze wpisuje 1ht/2 ft i wyskakuja mi tylko takie wyniki.
Jestes mistrzem w wyszukiwaniu stron.
Daj buk zebys taka znalazl.
Ewentualnie jakis skrypt czy cos takiego.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@sobierk&gt;&gt; nie wiem, czy zamieszczając ten wpis w wątku o seriach Tobie faktycznie chodzi wyłącznie o serie takich wyników jak podałeś, czy o ich statystyki w dorobku poszczególnych drużyn w interesujących Cię ligach?
Bo jeśli o statystyki, to po 1. nie ten wątek (bo jest tu dla nich oddzielny) a po 2. to mam taką stronę ????
Jest to rosyjski portal statystyczny http://www.stat-football.com/en/
gdzie są podawane statystyki i to nawet we wszystkich 9 możliwych układach wyników pomiędzy HT a HT2:
http://www.stat-football.com/en/t/ire10.php?c=26
(tu na przykładzie Irlandii)
tak więc szukaj tam w kolumnach wyników dla HT/FT jako W-L oraz L-W
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom