>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

16. kolejka La Liga [14.12 - 17.12.2018r.]

Status
Zamknięty.
lokson87 5

lokson87

Użytkownik
zaczynamy 16 kolejkę La Liga pierwszym meczem Celta Vigo - Leganes. Gospodarze zajmują 11 miejsce z dorobkiem 20 pkt, natomiast goście z 17, co na pewno nie jest imponującym wynikiem, zarówno jednych jak i drugich.Obie drużyny graja dość nie równo, chociaż ostatnia forma napawa optymizmem, że będzie to wyrównany mecz....Celta zdobywa dość dużo bramek i u siebie jest mocna, natomiast Leganes wygrało na wyjezdzie z Vallecano i Vallecano. Ciezko w tym meczu znaleźć faworyta, jednak dla pewne jest, ze obie drużyny strzela bramkę, w STS kurs jest 2...mysle ze godny polecenia...dla odważnych 1/obie strzela kurs 4.
Mam nadzieje,ze komuś tym pomogę....jeśli tak zostaw łapkę!
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Levante - Barcelona typ 2 kurs 1.25 forBET
Barcelona chodz grała w Lidze Mistrzów to oszczedzała kilku waznych dla Barcy zawodnikow jak m.in: Messi, Suarez. Levante gra przyzwoita pilke wygra m.in z Athletic Bilbao, Lugo, Lagnes, Alaves. Barcelonanto jest klasa sama w sobie u siebie jak i na wyjezdzie gra podobna pilke i w swojej lidze praktycznie jest zawsze faworytem. Barcelona moze zrobic sobie przewage na swoimi rywalami. Głownymi rywalami walce o Mistrzostwo jest Real Madryt i Athletico Madryt. Barcelona ma juz nie wielka przewage a Real gra na ten moment bardzo przecietnie. Moim zdaniem Barcelona nie straci punktow mimo iz Levante gra przyzwoita pilke. Barcelona ma szanse na zrobienie sobie tak jak powiedzialen kilku punktowa przewage na rywala co moze byc bardzo znaczace w walce o Mistrzostwo swojego kraju. Levante u siebie przegrali z Realem Sociedad, Sevilla oraz z Celta Vigo ostatniw porazki. Barcelona oszczedzali skład i według mnie mi.o kurs nie jest wysoki to do dubelka idealny. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
zaczynamy 16 kolejkę La Liga pierwszym meczem Celta Vigo - Leganes. Gospodarze zajmują 11 miejsce z dorobkiem 20 pkt, natomiast goście z 17, co na pewno nie jest imponującym wynikiem, zarówno jednych jak i drugich.Obie drużyny graja dość nie równo, chociaż ostatnia forma napawa optymizmem, że będzie to wyrównany mecz....Celta zdobywa dość dużo bramek i u siebie jest mocna, natomiast Leganes wygrało na wyjezdzie z Vallecano i Vallecano. Ciezko w tym meczu znaleźć faworyta, jednak dla pewne jest, ze obie drużyny strzela bramkę, w STS kurs jest 2...mysle ze godny polecenia...dla odważnych 1/obie strzela kurs 4.
Mam nadzieje,ze komuś tym pomogę....jeśli tak zostaw łapkę!
Dodajmy, że ekipa gości przyjeżdża dzisiaj trochę osłabiona. Nie zagrają: Santos Rosadilla (8 występów), Tarin Higon ( 9 występów), Rolan Silva (6 występów), Munoz (2 występy), Perez Ruben (15 występów), Nyom (7 występów), Garcia Del Pozo (4 występy)
 
river 148

river

Użytkownik
patrze i nie wierze, czy to jakis blad w matrixie?
Celta +1,5 bramki - kurs 2,1.
Tylko Barcelona strzelila do tej pory wiecej goli w LL (41), Celta ma 28. Galicyjczycy to ekipa ewidentnie overowa i u siebie potrafia srzelac. Leganes to zespol dolnych rejonow tabeli a jak juz zostalo wspomniane, beda dzis oslabieni. taki kurs na dwa gole Celty to jak zloto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
patrze i nie wierze, czy to jakis blad w matrixie?
Celta +1,5 bramki - kurs 2,1.
Tylko Barcelona strzelila do tej pory wiecej goli w LL (41), Celta ma 28. Galicyjczycy to ekipa ewidentnie overowa i u siebie potrafia srzelac. Leganes to zespol dolnych rejonow tabeli a jak juz zostalo wspomniane, beda dzis oslabieni. taki kurs na dwa gole Celty to jak zloto.
dodam jeszcze coś takiego z Betfair:
Celta Vigo scores 1+ goals &amp; 5+ Celta Vigo corners @1,9
Powodzenia!
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Sevilla-Girona niedz. g. 12:00
Typ:Sevilla over 1,5kartek @1.80 Bet365
Sarabia i Banega idealnie, mam nadzieję że zrobiliście ????
Same konkrety szybko u zwięźle :
1.Sevilla w LL 12/15 typ na plus
2.Girona na wyjeździe sprawiała 100%gospodarzom, że zarobili ponad 1 kartke
3.W Sevilli jest kilku zawodników z 4 kartkami na koncie.. Z tych ważniejszych Sarabia albo Banega coś pokombinują żeby się oczyścić na mecz z Atleti. Można ich grać indywidualnie jak chcecie..
4.Gospodarze średnia 2,73/mecz,grubo ponad linia, zajmują 5.pozycje co do kartek w lidze i UWAGA 4. w ilości popełnianych fauli.
5.żeby nie było zbyt kolorowo to... sędzia : Guillermo Cuadra Fernández ze średnią 3,4 w lidze, ale co tam, i tak by się zmieścił w statach.
Stawka większa niż zwykle 5/10
Pozdro
PS... A co z Ramosem, @3,2 na jego kartkę w derbach Madrytu gdzie koleś już chyba z 10 meczy nie zrobił żadnej he he na przełamanie 1/10 willhill
Edit ranczo: Pieknie sie skartkowali na samym koncu. Brawo za czujnosc :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Sevilla-Girona niedz. g. 12:00
Typ:Sevilla over 1,5kartek @1.80 Bet365
Same konkrety szybko u zwięźle :
1.Sevilla w LL 12/15 typ na plus
2.Girona na wyjeździe sprawiała 100%gospodarzom, że zarobili ponad 1 kartke
3.W Sevilli jest kilku zawodników z 4 kartkami na koncie.. Z tych ważniejszych Sarabia albo Banega coś pokombinują żeby się oczyścić na mecz z Atleti. Można ich grać indywidualnie jak chcecie..
4.Gospodarze średnia 2,73/mecz,grubo ponad linia, zajmują 5.pozycje co do kartek w lidze i UWAGA 4. w ilości popełnianych fauli.
5.żeby nie było zbyt kolorowo to... sędzia : Guillermo Cuadra Fernández ze średnią 3,4 w lidze, ale co tam, i tak by się zmieścił w statach.
Stawka większa niż zwykle 5/10
Pozdro
PS... A co z Ramosem, @3,2 na jego kartkę w derbach Madrytu gdzie koleś już chyba z 10 meczy nie zrobił żadnej he he na przełamanie 1/10 willhill
Zagrozeni Sarabia, Banega, Mercado, Carrico. Dobry becik trzeba skorzystac ????
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: Levante-Barcelona
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na dziś postanowiłem wybrać spotkanie z hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Levante na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę obecnego lidera z Barcelony. Gospodarze oczywiście nie są w tym spotkaniu stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów. Barcelona jest obecnie w niezłej dyspozycji i remis w lidze mistrzów z Tottenhamem moim zdaniem nie był wcale wypadkiem przy pracy. Barcelona jak wspomniałem wczesniej jest liderem klasyfikacji, ale ma niewiele punktów przewagi nad realem oraz atletico, tak w ogóle to już dawno nie widziałem tak słabej ligi hiszpańskiej gdzie liderzy tracą mnóstwo punktów w spotkaniach ze znacznie słabszymi od siebie rywalami Barcelona ma już 2 porażki, Atletico tylko 1 ale 7 remis a Real 5 porażek, straty punktowe sa niewielkie i dlatego Barcelona w tym meczu po prostu wygrać musi, może jednocześnie wziąc rewanż z poprzedniego sezonu gdzie niespodziewanie poniosła porażkę , ale najgorsze jest to że straciła tam aż 5 bramek. Gospodarze w tym sezonie walczą o utrzymanie ale obecnie znajdują się na 7 pozycji zaraz za europejskimi pucharami co na pewno jest niespodzianką. Nie przegrali 4 kolejnych spotkań a w lidze na 5 poprzednich meczy wygrali 4 więc jest to dobry prognostyk żeby chociażby postraszyć po raz kolejny ekipe Blaugrany. W Levante nie zagra Sadiku oraz Samuel, natomiast niepewny jest występ Doukore i Lopeza. Natomiast w ekipie gości nie zobaczymy Umtitiego i Rafinhy, a nie wiadomo czy zagrają Roberto oraz Samper. Mój typ to wynik 1:3 po 90 minutach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: Levante-Barcelona
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na dziś postanowiłem wybrać spotkanie z hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Levante na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę obecnego lidera z Barcelony. Gospodarze oczywiście nie są w tym spotkaniu stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów. Barcelona jest obecnie w niezłej dyspozycji i remis w lidze mistrzów z Tottenhamem moim zdaniem nie był wcale wypadkiem przy pracy. Barcelona jak wspomniałem wczesniej jest liderem klasyfikacji, ale ma niewiele punktów przewagi nad realem oraz atletico, tak w ogóle to już dawno nie widziałem tak słabej ligi hiszpańskiej gdzie liderzy tracą mnóstwo punktów w spotkaniach ze znacznie słabszymi od siebie rywalami Barcelona ma już 2 porażki, Atletico tylko 1 ale 7 remis a Real 5 porażek, straty punktowe sa niewielkie i dlatego Barcelona w tym meczu po prostu wygrać musi, może jednocześnie wziąc rewanż z poprzedniego sezonu gdzie niespodziewanie poniosła porażkę , ale najgorsze jest to że straciła tam aż 5 bramek. Gospodarze w tym sezonie walczą o utrzymanie ale obecnie znajdują się na 7 pozycji zaraz za europejskimi pucharami co na pewno jest niespodzianką. Nie przegrali 4 kolejnych spotkań a w lidze na 5 poprzednich meczy wygrali 4 więc jest to dobry prognostyk żeby chociażby postraszyć po raz kolejny ekipe Blaugrany. W Levante nie zagra Sadiku oraz Samuel, natomiast niepewny jest występ Doukore i Lopeza. Natomiast w ekipie gości nie zobaczymy Umtitiego i Rafinhy, a nie wiadomo czy zagrają Roberto oraz Samper. Mój typ to wynik 1:3 po 90 minutach.
Chciałbym zobaczyć tak samo szalony mecz jak w poprzednim sezonie, gdzie Levante pokonało Barcelonę 5:4. Przy formie obie drużyn jest to bardzo możliwe, choć trener Barcelony na konferencji powtarza, że wyciągnął wnioski i nie zamiaru popełnić tego samego błędu co rok temu. Levante zapowiada tutaj walkę o ligowe punkty, ostatnio zremisowali 4:4 z Eibar i jeśli dziś pójdą na wymianę ciosów to zobaczymy grad goli. Co do Roberto to nie został on powołany podobnie jak Malcom, Umtiti czy Samper. Do kadry Levante powraca Sergio Postigo.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Espanyol - Real Betis
Betis lub remis @ 1,63
Betis @ 3,15
Unibet


Najciekawsze spotkanie tej serii gier w Hiszpanii. Espanyol ostatnio w bardzo kiepskiej formie i posada Rubiego wisi na włosku. Porażka z Sevillą 1:2 na wyjeździe jakiegoś wielkiego wstydu nie przyniosła , tak w małych derbach Katalonii z Gironą 3:1 i z Getafe 3:0 to tragedia dla kibiców Katalończyków. Dodatkowo w ostatniej kolejce Espanyol został zdmuchnięty z boiska w derbach Katalonii z Barceloną aż 4:0 i ten wynik to najmniejszy wymiar kary. Dzisiaj na Cornella el Prat przyjeżdża rozpędzony Betis, który ma nawet aspiracje do Top 4 i wcale bym ich w kontekście tych miejsc nie przekreślał. Quique Setien to bardzo dobry i ceniony szkoleniowiec na rynku Hiszpańskim, dodatkowo dysponuje bardzo silnym składem, własciciele nie żałowali pieniędzy przed tym sezonem. Do już mocnego składu dołączyli Giovani Lo Celso z PSG, William Carvalho ze Sportingu Lizbona i Sergio Canales z Sociedad. W Lidze Europy Betis wyszedł z pierwszego miejsca dwukrotnie ogrywając Milan a w lidze po nie najlepszym poczatku wrócił do bardzo dobrej gry i wygrywa mecz za meczem. Dzisiaj to włąsnie Betis jest faworytem w moich oczach i wydaje mi się że Andaluzyjczycy wykorzystają gorszą formę Espanyolu i sięgną po 3 oczka.
Huesca - Villarreal
Villarreal DNB @ 1,56
Villarreal @ 2,18
Unibet

Szalenie ważny mecz dla Żółtej Łodzi Podwodnej w kontekście odbicia się od dna. Villarreal gra fatalnie jak na razie w tym sezonie LaLiga, stracił kilku ważnych piłkarzy z Samu Castillejo na czele i ciężko grać dobrze na kilku frontach. Luis Garcia Plaza postawił na Ligę Europy z której Villarreal wyszedł z pierwszego miejsca z fazy grupowej. Teraz kiedy faza grupowa LE się skończyła Garcia musi powalczyć o jak największa liczbę punktów do końca roku. Dzisiaj doskonała okazja do przełamania, bowiem jadą do Huesca&#39;i, która gra najgorszą piłkę w lidze, ma najsłabszych piłkarzy i jest kandydatem numer 1 do spadku ( z resztą przed sezonem również typowana była do spadku). Villarreal musi w końcu zagrać na miarę oczekiwań i takie emcze jak ten dzisiejszy wygrywać. Gerard Moreno, Viktor Ruiz, Ramiro Funes Mori Carlos Bacca, Santi Cazorla czy Pablo Fornals to zawodnicy o klasę lepsi od zawodników gospodarzy i powinni dzisiaj to pokazać na boisku.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Barcelona jak wspomniałem wczesniej jest liderem klasyfikacji, ale ma niewiele punktów przewagi nad realem oraz atletico, tak w ogóle to już dawno nie widziałem tak słabej ligi hiszpańskiej gdzie liderzy tracą mnóstwo punktów w spotkaniach ze znacznie słabszymi od siebie rywalam
Może właśnie ogólnie teraz la liga jest silniejsza. Czy Barca jest słabsza niż w poprzednim sezonie? Na pewno nie bo Dembele już wnosi sporo i pojawiają sie nowe nadzieje typu Arthur. Na pewno silniejsza paka niż ostatnio. Real jest słabszy ok. Atletico? Ten sam równy poziom co w poprzednich latach. Także czolowka to ciagle podobna siła i być może ekipy że srodka tabeli podniosły swój poziom. Jak Barca i Real były kilometr przed resztą a i tak Hiszpańskie ekipy wygrywały puchary to były gadki, że jaka ta liga słaba i gdzie jej do PL. Teraz jak dalej są potęgi i różnice niewielkie to znowu la liga słaba?heh
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Widzę Panowie że skorzystali, to spróbujmy dziś znów coś pokombinować ????
Alaves-Bilbao godz. 21:00 pon.
Typ:Kartka przed min. 25.00 @1.83 bet365
14.minuta,Lahoz najlepszym naszym przyjacielem jest ????
1.Derby Baskow więc powinno być gorąco.
2.Najważniejsze to sędzia Mateu Lahoz, który lubi ustawiać zawodników od początku meczu. Na ostatnie 30 spotkań ligowych aż 25 razy mielibyśmy wygrany zakład. A i kojarzę jedno spotkanie w LM co grałem i też weszło. Nie chcę mi się szukać teraz. Jeśli tylko będzie jakiś faul, nie zawaha się użyć odpowiedniej nagrody ????
3.Goscie w strefie spadkowej, tak więc teoretycznie powinni się postarać
Stawka 2/10
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Alaves vs Bilbao. Bilbao 2.7 fortuna
Alaves za wysokie miejsce w tabeli jak na ich gre . Baski 3 miejsce od końca i widmo spadku. Świetny mecz tydzien temu z .. zapomniałem z kim ale druzyna rowniez zajmowała wysoką lokatę a była tłem do Basków. Inaki Williams tez potrafi ukąsić. Wg mnie jak zagrają tak jak tydzień temu, mimo iż teraz zagraja na wyjeździe, maja spore szanse na komplet punktów. Pamietam mecz Alaves z Eibar i tak mimo prowadzenia 1:0 wystarczyłlo ze lekko docisnął Eibar i sie posypali gracze Alaves jak małe dzieci. Go Bilbao.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom