>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

W 0

wojtek35

Użytkownik
W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Unibet. Co Wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą rozpocząć grę u tego bukmachera.

Co sądzicie o Unibet?
To faktycznie dziwna sprawa. Strona startowa niby się ładuje, ale poza tym nic. Próbowałem na trzech różnych przeglądarkach i nic, ale prawdopodobnie jest - tak jak piszesz - błąd u mnie, bo mobilna strona na telefonie działa, na komputerze nie.
Założyłem konto na unibet z chęcią pogrania w automaty. Udało mi się wygrać 2300. Po czym zablokowano mi konto bez możliwości zalogowania i zarejestrowania ponownie. Po wysłaniu wielokrotnie meila, dostałem kilka tych samych wiadomości że moje konto jest zablokowane. Gdy pisałem dlaczego, dostawałem tego samego meila z brakiem jakichkolwiek wyjaśnień. Próbowałem skontaktować się przez live chat, meilowo, przez messenger i telefonicznie, wszystko na marne. Jeśli to jest ten profesjonalizm unibet, to radzę uważać.
Zajerestrowalem się na stronę unibet z chęcią pogrania na maszynach, kiedy udało mi się wygrać 2300, moje konto zostało zablokowane, bez możliwości zalogowania i zarejestrowania ponownie. Po wielokrotnych próbach meilowych uzyskałem wiadomość że moje konto jest zablokowane. Następne próby uzyskania jakiejkolwiek odpowiedzi, dostawalem tego samego meila. Próby skontaktowania się po przez live chat i telefonicznie i przez messenger nie dały rezultatu. Jeśli to ma być ten profesjonalizm, to nie mam więcej pytań.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Próbuje zarejstrować się na unibet-4 i jak daje ostatnie potwierdź (czyli dołącz ) to kręci mi kręci ale mnie nie dołącza - czy ktoś ma może podobny problem ?
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Miał ktoś sytuacje gdzie zakład postawiony po dacie rozpoczęcia wydarzenia został rozliczony jako przegrany?
Rozszerzając sytuację. Postawiłem 3 zakłady na 3 różne mecze i jak się okazało wszystkie były po rozpoczęciu meczy, 1 zakład jednego dnia, 2 kolejne następnego. Dwa były wygrane, ale zrobili zwrot, standardowa sprawa, natomiast 3 który się okazał przegrany rozliczyli normalnie. Oczywiście napisałem do supportu, ale to idioci, bo inaczej się nie da tego określić, raz odpisali, że zakład rozliczony poprawnie, a drugi raz że oni nie są upoważnieni do interpretowania polskiego prawa (WTF?!?).
PS. Jakby ktoś chciał zarzuty robić zaraz, że kombinacje to nie wiedziałem o tym że mecze sie rozpoczęły wcześniej, zresztą gdybym wiedział to nie postawiłbym na przegranego.
 
Do góry Bottom