>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

PDC: World Darts Championship 2019 - Londyn

kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Z racji olbrzymich emocji związanych z powrotem do Ally Pally postanowiłem nieco odkurzyć moją skromną personę i podrzucić kilka typów na największe darterskie wydarzenie tego roku!
Martin Schindler - Cody Harris
Martin Schindler 1,60
Martin Schindler -1,5 2,15
Dokładny wynik 3-1 4,00 Unibet

Pierwszego dnia dojdzie do spotkania Młodzieżowego Vice-mistrza Świata z czołowym graczem z najlepszym graczem Nowozelandzkim. Schindler prezentował naprawdę fajną grę w tym sezonie i widać, że zanotował wyraźny progres. Nie gra jeszcze na niewiadomo jakim poziomie, ale młodemu Niemcowi ogranie na dużej scenie zaczyna przynosić efekty. Większość spotkań kręci na średniej ok. 90 z odchyłami w obie strony, ale raczej widziałbym tutaj tendencję wzrostową. W ostatnim swoim spotkaniu - finale MŚ Juniorów, w którym uległ 6-3 z van der Berghiem, uzyskał średnią nieco ponad 91 i myślę, że taki stan jest jego najbardziej optymalnym osiągnięciem. Cody Harris to gracz, którego jednak moim zdaniem należy umieścić półkę niżej. Wskazywać też na to może chociażby większość obskoczonych w tym roku turniejów - Schindler grał w Players Championship, Harris cały sezon grał w Challenge Tour (turnieje &quot;ligę&quot; niżej). Do tego Schindler potrafił zapewnić sobie udziały w kilku turniejach wyższej rangi m.in. zagrał w dwóch ostatnich takich turniejach czyli Grand Slamie i PC Finals. Harris co prawda w drugiej części sezonu potrafił dwukrotnie osiągnąć finał turnieju Challenge Tour, jednak poza Wilsonem i może Evettsem nikogo ciekawszego tam nie spotkał. Szansę w sierpniu dostał na pokazówce w Auckland, gdzie przegrał z MVG 6-2 na średniej 85. Rok temu na MŚ po wygraniu rundy wstępnej ze słabiutkim Willardem Bruguierem 2-1 AVG 84, uległ Ianowi White&#39;owi 1-3 AVG 85. Właśnie taki jest moim zdaniem potencjał tego zawodnika, więc na papierze Schindler może osiągać średnią o 6,7 punktów wyższą. To wyraźna różnica, która moim zdaniem powinna w końcowym rozrachunku dać młodemu Niemcowi wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Jan Dekker @1,27, -1,5 @1,62 sts, lvbet ✅
Lisa króluje w ostatnich latach w rozgrywkach pań i będzie to jej pierwszy oficjalny turniejowy mecz z mężczyznami, zazwyczaj gra na poziomie 75-85,w turnieju kwalifikacyjnym kobiet nie dała szans rywalkom (7 meczów 82,8). Z kolei Jan rzadko kiedy schodzi poniżej 90 i jeśli zagra na swoim normalnym poziomie to nie widzę tutaj większych szans dla Ashton , max co jest w stanie wycisnąć to set
Barnard @1,27 ✅, -1,5 @1,67 ⛔
Sousa wygrał południowo zachodnie kwale europejskie grając tam na średniej 85,73, gra głównie w turniejach w Hiszpanii i tam od czasu do czasu udaje mu się coś wygrać. Barnard super sezon, 3 wygrane w Challenge Tour, fajnie pogrywał w Players Championships, zdarzały się mecze na średnich powyżej 100. Doświadczenie na scenie tu zrobi robotę

Noppert @1,25 ✅
Zaufam holendrowi, Lam grać potrafi, głównie u siebie notuje fajne wyniki jednak w PDC dość słabo to wygląda, wątpie by Danny po świetnym sezonie miał tutaj już pożegnać się już w 1 rundzie
Koltsov +2,5 @1,37 sts lvbet ⛔
Koltsov nie doceniany, gość potrafi rzucać a i avg +95 nie są mu obce, seta powinien tu wziąć
Dolan @1,1 -1,5 @1,22 3:0 @1,8 sts lvbet ✅
tu każdy inny wynik jak 3:0 dla Brendana będzie sporym zaskoczeniem, w Chinach dart dopiero raczkuje, także takie no namy jak Liu powinni zbierać srogie baty na takich imprezach
Ilagan +2,5 @1,32 sts lvbet ✅
Vincent bez formy już od dobrych dwóch lat, podobno spowodowane jest to bólem pleców. Ilagan super wyniki w Asian Tour i pierwsze miejsce w rankingu, seta ugra
Joyce @1,1 -1,5 @1,3 ✅
Anastasia grała już z mężczyznami kilka ładnych lat temu i nawet udało jej się pokonać van der voorta, jednak formy z tamtych czasów próżno szukać, obecnie ciężko jest jej pograć na średniej +80, max set dla rosjanki
Lennon @1,25 -1,5 @1,5
Steve solidny, regularny, bardzo dobry sezon powinien zwieńczyć jakiś fajnym rezultatem w MŚ, Bailey nie ten poziom, max set dla australijczyka
Malicdem +2,5 @1,32
Noel czwarty z rankingu asian tour, De Graff przeceniany

Na sucho Alcinas✅, Jones⛔, Evans, Meulenkamp
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Odpuściłem granie pierwszego dnia jednak jutro wrzucę kuponik na pierwszą rundę, który gram delikatnie, bo czekam na czołówkę. Puściłem jednak w fortunie parę długoterminówek, bo bardzo fajne kursy na ciekawe zdarzenia.
Whitlock 1-8 - 6/fortuna
Cross 1-8 - 2.1/fortuna
Price 1-8 - 2.3/fortuna
Webster 1-8 - 9/fortuna
Cullen 1-8 - 6.5/fortuna

Fortuna wyszła z fajną inicjatywą, bo nigdzie nie widziałem opcji na ćwierćfinał danego zawodnika. Lecimy od początku. Whitlock pierw Joyce albo jedną z dwóch pań, więc może nawet seta nie oddać, dalej Norris, który potrafi zagrać nawet na 100+, ale jak się zatnie i zacznie kiwać głową to nic z tego nie będzie, a format do 7 setów powinien pomóc Whitlockowi, który w tym sezonie poza Premier League notował naprawdę dobre występy, a na koniec mecz z Wadem... lub Ratajem. Wierzę w Polaka, że w formacie setowym może namieszać przeciwko Anglikowi, które może być dla niego wygodnym przeciwnikiem. The Machine nie rzuca sporo maxów i skupia się głównie na solidnym dablu, który czasami się zacina. Rataj jest podobnym typem zawodnika, a jego sukcesy w drugiej części sezonu zachęcają do wiary w Polaka. Simon mocny na dablu to czołówka, a wystawianie prawie 3krtonie większego kursu na niego niż na Wade to moim zdaniem spora przesada. Cross to obrońca tytułu i mimo, że nie trafię jego kiwania głową to drabinkę do ćwierćfinału ma chyba najprostszą ze wszystkich. Jeffrey potem ktoś z dwójki młodych grajków, a na końcu najprawdopodobniej Reyes. Od każdego z tych zawodników jest klasę lepszy, więc tutaj nie powinno być większych problemów. W zeszłym roku pokazał, że format setowy mu leży, więc warto pobierać. Price nikt nie lubi, bo pajacuje, ale końcówkę sezonu miał również świetną. Wygrana pierwszego turnieju, a następnie Grand Slama na mnie robią wrażenie. Kyle Anderson potrafi rzucać świetnie, ale często się zacina, więc faworytem jest Price. W decydującym meczu West lub White. Diamentowy jest cieniem dartera sprzed sezonu, a West leży Walijczykowi, więc również pobieram. Webster i Cullen to typowe czutki zagrane ze względu na wyższy kurs. Na końcu ich drabinek czekają na nich odpowiedniego Gary i Pita. Obaj będą faworytami, ale przy takich kursach głupio nie spróbować, bo droga do tego momentu wydaję się bardzo prosta.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Zapomniałem o tym, że rozstawieni będą grać po sesjach! Wjeżdżamy bez analizy!
Cross - 1.5/unibet ✅
Cross (-1.5) - 2.2/unibet ✅

Co to był za mecz!!! Niesamowity poziom, Jeffrey fantastyczne spotkanie, ale w końcu musiał trochę zejść z tego kosmicznego poziomu. Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień zapowiada świetny turniej i dużą ilość pieniędzy w portfelu!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mam nadzieję, że nie będę tutaj prowadził monologu, bo fanów darta na forum jest mega dużo jednak chyba późna godzina, a mną nadal szastają emocje. Tasiemka na 1 rundę za powiedzmy 2j dla lepszego oglądania nierozstaiwonych zawodników. Na bieżąco będę jednak grał coś w meczach faworytów, bo liczę na takie prezenty jak dzisiaj na Crossa, bo mimo, że Jeffrey grał świetnie to 1.5 było za wysokie. Maksymalnie moim zdaniem powinno być 1.3.
Noppert (-1.5) x Dolan x Rataj x Powyżej 3.5 seta (Smith-Lim) x van den Bergh win, wyższy C/O i więcej 180&#39;s
AKO: 4.6/unibet

Młody Belg zagrał fenomenalne świetne mistrzostwa świata, a w tym roku niejednokrotnie pokazywał, że potrafi grać na 100+. Maxów rzuca sporo, a także potrafi zrobić wysoki zamek zakończony Bullem. W tym sezonie 9darter i tak naprawdę dobry występ na MŚ może mu dać sporą szansę na debiut w Premier League. Jego rywal jest przynajmniej 3 półki niżej i tutaj musi być naprawdę łatwo. Dolan mimo, że to dzbanek, którego nie lubię również gra jedynie u siebie w kraju i od nawet przeciętnego Brendana grającego na AVG85 powinien dostać mocne bęcki. Becik na Rataja przeciwko Asadzie nie jest patriotyczny, bo rzadko gram na Polaków, ale jego rozwój w tym sezonie jest zauważalny gołym okiem. Mimo, że nie robi dużo maxów to regularnie rzuca 100/140 i świetnie kończy. Dwa wygrane PC i pokonanie Price po tym jak wygrał Grand Slam na mnie robią wrażenie. Wydaję się, że Polak powinien oddać maksymalnie 1 set. Over setowy w meczu Lima i Smitha gram ze względu na wyrównany poziom obu darterów. Przyjaznego Singapurczyka bardzo cenie, bo potrafi grać naprawdę na wysokim poziomie, a do tego jest mega zabawny. Minimum 4 sety, a myślę, że również spróbuję zagrać jego wygraną, bo w zeszłym roku zarobił mi sporo pieniążków, więc czemu i nie tym razem? Noppert to bet 1 rundy moim zdaniem. Noppert półfinał na PCF i wejście do telewizyjnego grona, które niedługo może pukać do czołówki. Solidny topps oraz dobry power scoring. Lubie gościa, bo potrafi szybko rzucać i nie zraził mnie do siebie jeszcze żadną głupią porażką. Moim zdaniem wrzucona wyżej tasiemka to fajny kuponik za dość okrojoną stawkę jednak ze sporą szansą na wejście. Kokosy będziemy robić na innych spotkaniach!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG wygra, więcej 180&#39;s i wyższy C/O - 1.44/unibet
Kursik niezbyt wysoki jednak moim zdaniem idealny do jakiegoś dubelka. Przeciwnikiem Holendera będzie Alan Tabbern, który wczoraj w 20 legach potrafił rzucić 3x180&#39;s oraz zrobić zamek 101 przy średniej 91. Moim zdaniem nie są to cyfry, które będę mogły zagrozić Shrekowi. Wydaję się, że powinien wejść w turniej podobnie jak Cross czy Anderson ze średnią około 100. Powinno to przynieść 4-5 maxów w zależności od ilości legów, a na pewno będzie także szansa żeby zrobić jakiś zamek 100+, który musi wystarczyć na Tabberna, bo jemu daje max 3-4 legi.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Brendan Dolan - Yuanjun Liu
Highest Checkout And Lose Match Player: Yuanjun Liu @ 5 ⛔
1xbet
Myślę, że to idealne zestawienie żeby zagrać taki łamaniec: win dużego faworyta + wyższy checkout outsidera. To co odróżnia czołowcyh graczy od wchodzących to siła punktowania a właściwie regularność rzucania 100-140 w jednym podejściu, bo skuteczność zamków na zbliżonym poziomie. Wprawdzie o Chińczyku w tym roku niewiele wiadomo poza tym że wygrał chińskie kwalifikacje, ale wydaje się że wpisuje się w ten schemat. W tym sezonie w tourze pokazał się tylko raz w Shanghai Masters gdzie zaliczył szybki wylot w 1 rundzie z Gerwynem Price’em (2-6). Jeden mecz trudno brać za wyznacznik, ale mam wrażenie że dość dobrze opisuje grę Liu. W tamtym meczu średnio rzucał 81.62 i trafiał duble 66.67% (2/3). czyli nie ma problemu z dublami, ma problem żeby do nich w ogóle dotrzeć, bo nie ma scoring power jak to mówią brytyjscy komentatorzy. Zwłaszcza przeciwko rutynowanym zawodowcom to jest widoczne, Dolan może nie w topowej formie, ale od lat w tourze, lepiej lub gorzej, nie powinien mieć problemu z rzucaniem średniej około 90-95 a to powinno być nie do osiągnięcia dla Chińczyka, który będzie w większości legów gonił wynik. A to oznacza że będzie miał zdecydowanie więcej szans na zamki 100+. Dolan po prostu nie będzie do tego zmuszony, więc będzie sobie ustawiał wygodne zamki, zwłaszcza jak wyczuje że rywal mu nie zagraża. Dlatego taki łamaniec moim zdaniem ma sens: Dolan wygrywa mecz na luzie, ale Chinol któregoś ze swoich 2-3 legów kończy w miarę wysokim zamkiem. Po takim kursie warto zaryzykować że taki będzie scenariusz.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Pita poleciał, tragedia na dublach dzisiaj, otrząsnął się, ale nie poszedł za ciosem a Alicnas grubo porzucał jak miał szansę na mecz i duża niespodzianka. Wcześniej podobnie było w meczu Chisnala tylko ten Payne z każdym setem puchł i średnia leciała na łeb aż przestał istnieć.
Teraz sobie patrzę na kolejne dni a tam Dobromyslova w drabince, co to się porobiło ;D
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Joyce 3:0 @2 3/10 wh unibet itp ✅
Tak jak pisałem na tę chwilę szczyt możliwości Anastasi to średnia ciut powyżej 80, zaś Ryan rzadko kiedy schodzi under 90, średnia jego 11 pojedynków w tym roku w turniejach TV to 90,36. Tu raczej nie będzie takiej sytuacji jak w meczu Ashton z Dekkerem, Rosjanka jest po prostu na ten moment o klasę słabsza od Lisy. Joyce jak się nie obsra to będzie dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
C 27

czarny-pies

Użytkownik
Dawno już nie śledziłem darta ale to co teraz wyprawia van Berneveld z Labanauskas&#39;em w 5 secie przypomina jakąś szkolną grę. Holender przegrywa właśnie spotkanie trochę na własne życzenie.. Śledząc to spotkanie odniosłem wrażenie jakby czasami żaden z nich nie chciał wygrać tego pojedynku.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
RvB bez formy, fatalna skuteczność na dablach i to wystarczyło.
Litwin grał nieźle jak na siebie i był skuteczniejszy na podwójnych. Tylko tyle i aż tyle...
Jako ciekawostkę polecam sprawdzić, w ilu legach otwieranych przez Labanauskasa to Holender miał pierwszą lotkę kończącą... Zatrważające ;)
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Dziś sporo meczów, oto co wybrałem:
Steve Lennon win
Ron Meulenkamp win
Dmitri van Den Bergh -1.5 180&#39;
AKO: 2.7 Forbet
Krótka analiza:
Lennon powinien bez problemu poradzić sobie z Australijczykiem Bailey&#39;em, który zagra pewnie na średniej ok 80-85 oczek. Irlandczyka spokojnie stać na średnią o 10 punktów wyższą. Pokusiłbym tutaj się nawet o handi -1.5.
Drugi mecz to spotkanie Holendra z Brazylijczykiem Portela, który występuje głównie w turniejach Player Championship. Jedynym minusem typu jest fakt, że Ron potrafi być bardzo nierówny i grać na średniej od 85 do 100... Liczę jednak na to, że bardziej doświadczony Meulenkamp poradzi sobie z Portelą, który nie ma zbyt wielu występów przed kamerami.
Ostatni typ to bet na maxy młodego Belga. Van Den Bergh bardzo dobrze radzi sobie na T20 i spokojnie powinien pokryć handicap -1,5 maxa w starciu z, przyznam szczerze anonimowym dla mnie Amerykaninem, Puleo.
Być może później zagram jeszcze jeden kupon.
Z fartem! ????
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Webster, Darren vs van der Voort, Vincent
Match Result: Webster, Darren To Win @ 1.615 ⛔ 0-3 kompromitacja..
Most 180s: Webster, Darren @ 2.76 ⛔ 1-2
Marathon
Typ przeciwko Vincentowi, którego zresztą bardzo lubię, ale forma w lesie, przynajmniej z tego co pokazał wczoraj. Wprawdzie ograł Filipińczyka Ilagana 3-1, ale wynik w ogóle nie oddaje przebiegu gry, bo można powiedzieć, że wygrał gorszy gracz. Zresztą Holender sam to uczciwie przyznał po meczu, że wygrało mu go doświadczenie i można dodać że również format setowy miał duże znaczenie. Dość powiedzieć, że van der Voort był gorszy w każdym elemencie gry, w ogóle nie siedziały mu 180tki (2-5), miał dużo mniej 140ek i cała średnia niższa 94-95, niżej zamykał 91-120 i miał też niższą średnią na dublach (41,67%-42,11%). Co go uratowało to fakt, że rywal pudłował po kilka razy lotki setowe w 3 i 4 secie, plus wszedł mu maks w kluczowym legu ostatniego seta co odwróciło sytuację. Naprawdę dużo szczęścia wczoraj B, forma daleka od dobrej i szczerze mówiąc z taka grą nie widzę go przeciwko solidnemu do bólu Websterowi. Wobec problemów Holendra z treblem20 dziwi też aż tak wysoki kurs na więcej maksów Anglika. Wczoraj poleciał Barney, dzisiaj chyba czas na kolejnego słynnego Holendra.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Webster, Darren vs van der Voort, Vincent
Match Result: Webster, Darren To Win @ 1.615
Most 180s: Webster, Darren @ 2.76
Marathon
Typ przeciwko Vincentowi, którego zresztą bardzo lubię, ale forma w lesie, przynajmniej z tego co pokazał wczoraj Wprawdzie ograł Filipińczyka Ilagana 3-1, ale wynik w ogóle nie oddaje przebiegu gry, bo można powiedzieć, że wygrał gorszy gracz. Zresztą Holender sam to uczciwie przyznał po meczu, że wygrało mu go doświadczenie i można dodać że również format setowy miał duże znaczenie. Dość powiedzieć, że van der Voort był gorszy w każdym elemencie gry, w ogóle nie siedziały mu 180tki (2-5), miał dużo mniej 140ek i cała średnia niższa 94-95, niżej zamykał 91-120 i miał też niższą średnią na dublach (41,67%-42,11%). Co go uratowało to fakt, że rywal pudłował po kilka razy lotki setowe w 3 i 4 secie, plus wszedł mu maks w kluczowym legu ostatniego seta co odwróciło sytuację. Naprawdę dużo szczęścia wczoraj B, forma daleka od dobrej i szczerze mówiąc z taka grą nie widzę go przeciwko solidnemu do bólu Websterowi. Wobec problemów Holendra z treblem20 dziwi też aż tak wysoki kurs na więcej maksów Anglika. Wczoraj poleciał Barney, dzisiaj chyba czas na kolejnego słynnego Holendra.
Oglądałem te wczorajsze męki van der Voorta, słabiutko to wyglądało...
Ale jedyne co mnie powstrzymuje przed graniem w stronę Webstera to:
1. Czy Webster też ostatnimi czasy nie był daleki od optymalnej formy?
2. Czy Holender jest w stanie drugi raz zagrać na tyle słabo?
 
Do góry Bottom