>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] faza grupowa Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Podsumowanie kartek, które podał rancho przed tą kolejką wygląda tak:
Kasuja sie przed polfinalami. Zagrozeni:
- Atletico Madryt: Gimenez⛔, Correa⛔, Costa⛔
- Real Madryt: Ramos ⛔
- Manchester City: Otamendi ⛔, Aguero ⛔
- Inter Mediolan: Perisic⛔, Brozovic⛔, Skriniar⛔
- Napoli: Rui ⛔
- Juventus: Sandro ⛔
- Valencia: Parejo ⛔, Gaya✅, Soler⛔
- Porto: Éder⛔ Militão⛔, Otávio⛔, Jesús Corona✅ (Porto juz pewne awansu)
Tak więc... lipa z kartkowaniem.
 
N 332,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Jak wygląda sytuacja Liverpoolu, żeby wyjść z grupy (zakładając że PSG wygra) wyatarczy wygrać z Napoli 1-0 czy minimum dwoma bramkami?
Przy 1:0 dla Liverpoolu, będą mieć tyle samo pkt - 9 pkt - i taki sam bilans bezpośrednich spotkań - wygrane po 1:0 u siebie - problem w tym, że The Reds mają gorszy bilans bramkowy a jak się nie mylę to to się liczy w następnej kolejności. Zatem Liverpool musi wygrać minimum 2 bramkami by awansować.
Jeżeli Liverpool odpadnie, to tak na prawdę na własne życzenie mimo, że są w grupie śmierci. Jak odpadną to awans przegrali w Belgradzie gdzie zgubili pkt, bo np. takie Napoli też zgubiło tam pkt, ale ugrali chociaż remis, co może być na wagę złota w kwestii awansu.
 
ranczo0123 453,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Przy 1:0 dla Liverpoolu, będą mieć tyle samo pkt - 9 pkt - i taki sam bilans bezpośrednich spotkań - wygrane po 1:0 u siebie - problem w tym, że The Reds mają gorszy bilans bramkowy a jak się nie mylę to to się liczy w następnej kolejności. Zatem Liverpool musi wygrać minimum 2 bramkami by awansować.
Jeżeli Liverpool odpadnie, to tak na prawdę na własne życzenie mimo, że są w grupie śmierci. Jak odpadną to awans przegrali w Belgradzie gdzie zgubili pkt, bo np. takie Napoli też zgubiło tam pkt, ale ugrali chociaż remis, co może być na wagę złota w kwestii awansu.
Potwierdzam Liverpool musi wygrac z Napoli minimum 2 bramki.
Co do wczorajszych kartkowan to jedynie Porto chcialo tutaj to zrobic. Luknijcie sobie za co Corona dostal kartke. Dla tych ktorzy nie moga tego zrobic odpowiadam. Nie chcial wybic pilki z rzutu wolnego. Krecil sie, podbiegal i odbiegal od pilki przez co trwalo to tak dlugo, ze dostal kartke za opoznianie gry. Militao tez bardzo chcial kartke zarobic ale nie bardzo wiedzial jak to zrobic. Latal do sedziego i wymachiwal lapami ale akurat u tego sedziego to mozna nawet nas*ac mu na leb a on i tak nie zareaguje. On juz pod koniec nawet na twarzy mial wypisane &quot;blagam pan daj zoltko&quot;. Otavio w 80min przy bezpiecznym 2:0 tez zostal wpuszczony chyba wlasnie po to ale nie bardzo bylo jak to zrobic przez co reszta zawodnikow sie nie wykartkowala. Link dla ciekawych za co kartke dostal Corona: http://fullmatchsports.com/fc-porto-vs-schalke-04-highlights-full-match/?tab=second-half
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Przy 1:0 awansuje Liverpool bo będzie miał więcej strzelonych goli, przy równym bilansie.
Serio ktoś uważa że karny dla Liverpoolu nie słuszny? Karny jak byk.
 
T 30

themanimal

Użytkownik
Potwierdzam Liverpool musi wygrac z Napoli minimum 2 bramki.
Co do wczorajszych kartkowan to jedynie Porto chcialo tutaj to zrobic. Luknijcie sobie za co Corona dostal kartke. Dla tych ktorzy nie moga tego zrobic odpowiadam. Nie chcial wybic pilki z rzutu wolnego. Krecil sie, podbiegal i odbiegal od pilki przez co trwalo to tak dlugo, ze dostal kartke za opoznianie gry. Militao tez bardzo chcial kartke zarobic ale nie bardzo wiedzial jak to zrobic. Latal do sedziego i wymachiwal lapami ale akurat u tego sedziego to mozna nawet nas*ac mu na leb a on i tak nie zareaguje. On juz pod koniec nawet na twarzy mial wypisane &quot;blagam pan daj zoltko&quot;. Otavio w 80min przy bezpiecznym 2:0 tez zostal wpuszczony chyba wlasnie po to ale nie bardzo bylo jak to zrobic przez co reszta zawodnikow sie nie wykartkowala. Link dla ciekawych za co kartke dostal Corona: http://fullmatchsports.com/fc-porto-vs-schalke-04-highlights-full-match/?tab=second-half
Mi najbardziej szkoda, że Correa nie dostał i nie wiem jakim cudem. Specjalnie podbiegł do zawodnika, wyciął go chamsko, sędzia już biegł żeby mu pokazać kartkę, wydawało mi się, że już sięga po nią i jednak nie pokazał. Dziwne.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
jak to jest z tym awansem kojarzycie ?
jesli druzyna wychodzi z grupy A z 1 miejsca to na kogo trafia ?
czy jest niezaleznie inne losowanie ?
 
N 182

nafal

Użytkownik
Nie wiem czy jest to odpowiednie miejsce ale skoro luźne rozmowy to luźne rozmowy. Zagrałemsobie for fun coś takiego. Linie na rożne bardzo niskie, teoretycznie powinny posiadać a co się okaże ? Nie chwalę się w żadnym wypadku ale może ktoś coś sobie wybierze for fun. ???? ???? ????
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Ciekawa drużyna z tego Napoli. Od 35 minuty meczu z LFC odpadają z LM, muszą zacząć grać agresywniej, odbierać rywalom piłki, a tymczasem całą 2. połowę - 2 faule, żadnej kartki, dreptali sobie obok liverpulczyków. A jeszcze Milik mógł im w doliczonym czasie z tego wielkiego g... ukręcić awans. Nieprzewidywalna jest piłka.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wrzucam swoje długoterminówki w tym miejscu, bo nie widzę innego, odpowiedniego.
Kto awansuje z grupy B?
Typ: Barcelona/Tottenham – 1.6/forbet
Kto awansuje z grupy C?
Typ: Liverpool/PSG – 1.55/forbet
Kto wygra grupę F?
Typ: City – 1.18/forbet
Kto wygra grupę G?
Typ: Real Madryt – 1.2/forbet
Kto wygra grupę H?
Typ: Juventus – 1.5/forbet
AKO: 5.27/forbet
Stawka: 200zł
Kupon wydaję się strasznym pójściem na łatwiznę, ale czy nie właśnie w taki sposób powinno się wygrywać? Minimalizacja ryzyka i pieniądze, które wydają się oczywiste. Liga Mistrzów nauczyła mnie tego, że jest rynkiem, który i tak koniec końców wygrają najlepsi. City i Real to typowe podbitki, które dają nam 270zł zysku więcej. Dla mnie drużyna Guardioli jest największym faworytem tegorocznej Ligi Mistrzów i takie drużyny jak Lyon. Hoffenheim czy osłabiony Shahtar nie mają prawa zagrozić im w wygraniu grupy. Śmiem nawet twierdzić, że będą miały problem z jakimkolwiek urywaniem punktów. Real Madryt=Liga Mistrzów nawet bez Crisa. Mogą trochę się pomęczyć z Romą jednak tak zapewne straci punkty w Rosji czy w Pilznie, więc Real z 15/16 punktami w grupie to chyba pewniaczek. Barcelona z Tottenhamem w zeszłym sezonie odpadły z Włoskimi drużynami i tym razem mają również ekipę z półwyspu Apenińskiego, która wydaję się mocniejsza niż zwykle, ale nadal za słaba na potężną Barcelone oraz Poche i jego młodą armię z Londynu. Nad Barceloną nie chce się rozczulać, bo dodanie Cou czy Vidala powinno być wielkim wzmocnieniem ekipy Blaugrany, która również marzy o powrót na szczyt Europy. Tottenham powinien walczyć o drugie miejsce w grupie z PSV oraz właśnie Interem. Piłkarsko są lepsi od każdej z tych drużyn, a na ławce wydaję się, że mają jednego z lepszych trenerów na świecie. Koguty w zeszłej edycji grały jak z nut pokonując chociażby Real Madryt i tak naprawdę słabe 30 minut z Juventusem zadecydowały o tym, że Totki nie namieszały w tamtej edycji jeszcze bardziej. W tym roku mimo, że bez wzmocnień to starsi o rok, a to w przypadku tej drużyny jest najważniejsze, bo doświadczenia nie zdobędziesz dwoma meczami tylko regularną grą w Lidze Mistrzów, której Interowi brakuje. Juventus przez ostanie parę lat meldował się we finale Champions League jednak zawsze mu czegoś brakowało, a to coś albo może ktoś to powinien być CR7. Portugalczyk to najlepszy piłkarz w historii LM, który powinien dodać to „coś” co zawsze miał w Realu. W grupie H są również gracze United oraz Valenci. Początkowo chciałem grać awans Juve oraz United, ale po głębszym zastanowieniu zmieniłem na wygraną grupy przez Starą Damę, bo trzeci sezon Mou oraz jego minimalizm, który prezentuję od lat może się po nim przejechać jak w zeszłym sezonie w dwumeczu z Sevillą. W szczególności, że w tej grupie znajduję się również Valencia, która w bezpośrednim pojedynku LM wyprzedziła właśnie byłą ekipę Grześka Krychowiaka. Wyjazdy do Szwajcarii również nigdy nie były proste dla drużyn Mourinho, więc postanowiłem zagrać na Juve, które od lat pewnie awansuje ze swoich grup, a dodając Crisa i Bonucciego powinno wejść na jeszcze wyższy poziom. Na koniec bet, którego jestem pewien w 100%. Awans LFC oraz PSG. Chciałem iść nawet w odpowiednią kolejność Liverpool/PSG jednak wystraszyłem się kursu oraz mojego troszeczkę stronniczego patrzenia w stronę „The Reds”. Napoli naprawdę trafiło bardzo słabo i zupełnie nie zazdroszczę im tej sytuacji jednak piłkarsko po stracie Jorginho oraz Sarriego mogą mieć spory problem żeby wejść na taki poziom jak wcześniej. Carlo to świetny trener, który zrobi z Zielińskiego piłkarza klasy światowej jednak na takie potęgi jakimi aktualnie jest zespół Kloppa oraz Tuchela nie widzę opcji na awans Napoli. W szczególności, że PSG oraz Liverpool to zespoły, które pokazały, że potrafią pokonywać pewnie słabych rywali jak ekipa z Belgradu, a Napoli może nie potrafić pokonać takiej drużyny, bo jednak jakościowo troszeczkę odstaję od wymienionej wyżej dwójki. To jest moje AKO długoterminowe, które serdecznie polecam. Zachęcam do komentowania, wrzucania swoich typów oraz zostawiania
(y).
✅ ✅ ✅
Nie wiem czy ktoś skorzystał ale naprawdę fajny plusik, którym udało się zatuszować dość słabą fazę grupową Ligi Mistrzów. Sporo dziwnych wyników czy brak goli Ronaldo, który mocno mnie zawiódł. Nerwów przy angielskich drużynach było sporo jednak cieszy happy end. Po takich kuponach zastanawiam się czy długoterminówki to nie najlepszy sposób na zarobek. Teraz czekam na losowanie i coroczna taśma na awanse. Gdyby ktoś był zainteresowany długoterminówką to najpóźniej jutro wleci w dziale NBA dośc fajny bet z kursem 3+.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
✅ ✅ ✅
Nie wiem czy ktoś skorzystał ale naprawdę fajny plusik, którym udało się zatuszować dość słabą fazę grupową Ligi Mistrzów. Sporo dziwnych wyników czy brak goli Ronaldo, który mocno mnie zawiódł. Nerwów przy angielskich drużynach było sporo jednak cieszy happy end. Po takich kuponach zastanawiam się czy długoterminówki to nie najlepszy sposób na zarobek. Teraz czekam na losowanie i coroczna taśma na awanse. Gdyby ktoś był zainteresowany długoterminówką to najpóźniej jutro wleci w dziale NBA dośc fajny bet z kursem 3+.
Niby spoko, ale przyznaj że do samego końca, ostatniej kolejki drżałeś czy to wejdzie w 2 a nawet 3 grupach.. Czy więc takie przyszłościowe przy niskich kursach? hmm
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom