>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja to tej piłki chyba nie czaje. Taki Szachtar gra o awans i gruby chajs, a oni mieli podejscie w ostatnich 20 min jakby grali mecz ligowy mając już zapewnionego Majstra. Jak można nie włączyć 7 biegu w takich 20 min i naparzać na bramkę z każdej strony...Ci wycofują do tyłu i rozgrywają w środku pola, a Lyon patrzy jak na idiotow i zaciera ręce, że czas mija...w takim meczu 3 kartki to też niezłe jaja.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Szachtar gra o awans i 0 kartek i 7 fauli.
Problem w tym ze tam spokojnie powinno byc ze 3 kartki wiecej tyle ze sedziuje ten ogorek Kuipers a to jest najgorszy sedzia do tego typu betow. Nie jeden z najgorszych tylko NAJGORSZY arbiter. On kartek praktycznie nie daje nigdy. Dlatego jak ktos gra kartki tam gdzie ten Pan albo Cakir sedziuje to zawsze odradzam.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Lyon over 1,5 gola @ 3.5 WH
Ukraincy w obronie slabo, Lyon juz do przerwy powinien strzelic. Lyon jak strzeli pierwsza to druga wrzuca z kontry jak ukraincy rzuca sie do przodu.
⛔
Oni spevjalnie dali Kuipersa do tego meczu, bo to byl wlasnie na pierwszy rzut oka super mecz na over kartkowy. Choc trzeba Lyonowi przyznac, ze mieli szachtar rozpracowany dobrze.
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Z Cakirem jest różnie ale przy 1:1 o awans u siebie troche agresji, gry na czas czy spięć powinno być. Jutro Le da zarobić ale to na spokojnie jutro trzeba przeanalizować.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Z Cakirem jest różnie ale przy 1:1 o awans u siebie troche agresji, gry na czas czy spięć powinno być. Jutro Le da zarobić ale to na spokojnie jutro trzeba przeanalizować.
Potwierdzam Cakir troche lepszy dlatego ma u mnie numer 2 na liscie. Bezapelacyjnym liderem jest za to Kuipers ????
 
C 334

copper

Użytkownik
Szachtar gra o awans i 0 kartek i 7 fauli.
U biegaczo-kopaczy zawsze zero logiki.Wczoraj mecze o awans były i zero czerwonych kartek i mało żółtych.Dziś mecze o pietruszkę to mało się nie pozabijali. Jak graja o nic to trzeba ładowac kartki a jak mecz o życie to undery kartkowe.Real z CSKA bilans w dwumeczu 0-6 pkt i bramek 0-4...kolejny paradoks...
Ktos sie orientuje dlaczego kurs na over Randle z NOP tak zbity na 1,50?
NBA
Sacramento +6.5
Mistrzowie win
Hornets win
Milawukee +4.5
Westbuki +4.5
@ 6,14
do jutra
Gazowany dziś to Middleton chyba w końcu powinien się odblokować i coś porzucać bo ostatnich kilka meczy to była straszna padaka w jego wykonaniu.A Kozły nie będa miały dziś łatwej przeprawy wiec tym bardziej jego dobra dyspozycja by się przydała.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Gazowany dziś to Middleton chyba w końcu powinien się odblokować i coś porzucać bo ostatnich kilka meczy to była straszna padaka w jego wykonaniu.A Kozły nie będa miały dziś łatwej przeprawy wiec tym bardziej jego dobra dyspozycja by się przydała.
Khris zza łuku ostatnio nie wygląda zbyt dobrze i ja go nie ruszam, owszem musi się odblokować, ale nie jestem przekonany, że zrobi to w Indianie, choć na razie mają kilka wyjazdów pod rząd i pewnie gdzieś linie pokryje i bardziej bym się skłaniał w jego over w kawalerii, ale może, kto wie, dla mnie takie 50/50 nie ruszam.
Za duży ten kurs dziś na Bucks i o hc jestem dość spokojny.
Lecimy od nowa z Pirson Brejkiem ;)
 
X 357

xxxl

Użytkownik
1xbet nie ogarnia czasu w tej qwarcie OKH-NOH przez to linie ma non stop skopane - okazje co chwila ????
znów brak w Toronto Kawhi:cash::gift:
Obie linie dostępne przed meczem Lowry 15,5 oraz Serge 15,5 zamknięte już na koniec 3qw ????
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Videoton 1X @2,50
Videoton (1:0) 1X @1,51
Nie wybrałem jeszcze jedenastki, ale postanowiłem że ci, którzy rozegrali trzy mecze w ciągu sześciu dni w ostatnim tygodniu odpoczną: Kepa, Rudiger, Azpilicueta, Kante i Hazard. Dodatkowo mamy trzech graczy z urazami: Kovacica, Cahilla i Mosesa - relacjonuje Maurizio Sarri.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom