>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pari-Match

M 78

michal89216

Użytkownik
Grał tam ktos ostatnio? Widzę, że polska waluta jest, czy do tego mają jakis bonus powitalny na sporty ? ????
A jakimi metodami można wpłacać w PLN? Ja grałem w zeszłym roku jakoś i od początku limity po 50$ na mecz (nie na zakład), potem obniżone do 30$ a jak spadły do 1$ na wszystko, trzeba było się ewakuować. Ale parę miesięcy fajnie pograne i nie było problemów z wypłatą.
 
W 7

wujcio

Użytkownik
Już ogarnąłem co nie co. Buk Parimatch wygląda nawet spoko kursy dobre.
Wpłacać PLN możesz tylko przez konto i kartą, bonus powitalny jest tylko trzeba się zarejestrować z linka bonusowego.
Przez skrill da się wpłacać euro i dolary, tylko dla tej waluty bonus jest do 25e lub dolarów, a w pln jest do 100% do 200 zł.
Obrót bonusu to 10x po kursie min. 1,5, 72 dni.
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Już ogarnąłem co nie co. Buk Parimatch wygląda nawet spoko kursy dobre.
Wpłacać PLN możesz tylko przez konto i kartą, bonus powitalny jest tylko trzeba się zarejestrować z linka bonusowego.
Przez skrill da się wpłacać euro i dolary, tylko dla tej waluty bonus jest do 25e lub dolarów, a w pln jest do 100% do 200 zł.
Obrót bonusu to 10x po kursie min. 1,5, 72 dni.
Ja dość niedawno wpłacałem 50$ po bonus i otrzymałem również 50$ (z tego co pamiętam bonus wynosi 100% do 50€$).
Szybkie wypłaty na skrill. U mnie to potrwało kilka godzin.
Poza tym, że trochę ciężko zrozumieć jak postawić zakład składający się z więcej, niż jednego spotkania to buk naprawdę dla mnie na duży plus.
Polecam. Weryfikacja standardowa (dowód + wyciąg z konta).
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
założyłem konto, potestuje sobie ????
pierwsze refleksje:
tam można tylko singlami grać? co dokładam jakiś mecz to znika mi ten poprzedni... limity też nie powalają, grosze jakieś
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Właśnie dzisiaj zaczynam u nich grę, całkiem przyzwoity bonus startowy. Wysłałem dokumenty do weryfikacji.
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Witam
Mam problem z tym bukiem i szukam pomocy. No stety niestety wygrałem tam sporo siana a z wypłatą ciężko. Geolocation blocked na Skrill i Neteller. Jeśli ktoś zechciałby mi podpowiedzieć jak to wypłacić to odpale jakąś kwotę za pomoc. Konto w USD.
Pozdrawiam
 
B 242

bordo

Użytkownik
Nie polecam bukmachera, przy wypłacie większej sumy pieniędzy przeprowadzona jest dodatkwoa weryfikacja, która w moim przypadku trwa prawie miesiąc. Odpisują co 4-7 dni, na live chacie jest info, że zdjecia weryfikacyjne są dobrej jakości, a potem emailem dostaje odpowiedź, ze coś niby jest nieczytelne i znowu czeka sie 5 dni na odpowiedź. Mam wrażenie że to potrwa w nieskonczonosc, dlatego szczerze odradzam, szkoda nerwów i czasu.
 
C 16

craig133

Użytkownik
Ja polecam na chwilę obecną, gram od dłuższego czasu, zero limitów, duża oferta, parę free betów wpadło także miło z ich strony, wpłaty i wypłaty trwają max 5 minut, ja używam USDT po sieci tron, chyba najtańsza opcja biorąc pod uwagę prowizję za kupno USDT kartą na Binance i transfer na portfel Parimatch
 
B 242

bordo

Użytkownik
Gdyby ktoś miał do odsprzedania konto na Pari to byłbym chętny, ewentualnie mogę pomóc w zarobieniu pieniedzy jak ktoś jest na -. Mają bardzo dobrą ofere na tenis stołowy. Jak coś to zapraszam na priv
 
Do góry Bottom