>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

19. kolejka LOTTO Ekstraklasy (14.12-17.12.2018)

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Zagłebie Sosnowiec - Lech Poznań
Lech @ 2,08
Lech ha -1.0 @ 2,90
Unibet
Widać już po kilku tygodniach rękę Nawałki w Poznaniu. Bardzo mocno zmieniła się mentalność piłkarzy, system pracy i nastawienie zawodników. W końcu jest walka na boisku, mądra zbalansowana taktyka i powoli to przynosi wymierne efekty jak te przed tygodniem ze Ślaskiej Wrocław. Dzisiaj kolejna okazja na 3 punkty i odrobienie kolejnych strat do lidera, bowiem Kolejorz jedzie do Sosnowca, gdzie są na prawdę potężne problemy z jakością na boisku. Defensywa jest tragiczna, brak kreatywności w środku pola, nie ma kto tam rozgrywać piłki, wygląda to na prawde bardzo źle i chyba ten zespół już się nie wygrzebie ze strefy spadkowej, chyba żeby coś się mocno zmieniło w zimowej przerwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Widać już po kilku tygodniach rękę Nawałki w Poznaniu. Bardzo mocno zmieniła się mentalność piłkarzy, system pracy i nastawienie zawodników. W końcu jest walka na boisku, mądra zbalansowana taktyka i powoli to przynosi wymierne efekty jak te przed tygodniem ze Ślaskiej Wrocław.
Chryste Panie, Nawalka prowadził Lecha w dwóch meczach: w tragicznym i porażce przeciwko Cracovii i w męczeniu się że Slaskiem. W których z tych meczów widziałeś to o czym piszesz ?
Tak jak wspominałem, wygrana wydaje się wielce prawdopodobna ale przestańcie robić ludziom wodę z mózgu o jakiejś petardzie Lecha.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Chryste Panie, Nawalka prowadził Lecha w dwóch meczach: w tragicznym i porażce przeciwko Cracovii i w męczeniu się że Slaskiem. W których z tych meczów widziałeś to o czym piszesz ?
Tak jak wspominałem, wygrana wydaje się wielce prawdopodobna ale przestańcie robić ludziom wodę z mózgu o jakiejś petardzie Lecha.
Widzę progres w porównaniu z tym co Lech grał w ostatnich tygodniach pracy Djordjevicia, kiedy przegrywałz Pogonią 3:0, grając jak drużyna co najwyżej z 3 ligi, kiedy remisował z Górnikiem Zabrze, oddając 3 strzały bramkę czy kiedy odpadał z Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa... Nie mówię że Lech w tych dwóch meczach po objęciu zespołu przez Nawałkę grał dobrze. Chodzi mi o to że widac przełożenie na boisku tego etosu pracy Nawałki. Sama gra nie wygląda jeszcze najlepiej, bo za krótko pracuje żeby miało się wszystko diametralnie zmienić. zmiany są w nastawieniu, widać walkę, chęci i zaangażowanie a co było za Djordjevicia? Gwiazdeczki człapały po boisku, niektórzy mieli na koniec meczu przebiegnięte 9 km, kiedy powinno być co najmniej 12-13.
Jeśli oglądasz mecze Ekstraklasy i samego Lecha to nie dostrzegłeś tego co napisałem wyżej?
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Jeśli oglądasz mecze Ekstraklasy i samego Lecha to nie dostrzegłeś tego co napisałem wyżej?
Uwielbiam takie insynuowanie, więc dla twojej informacji z 8 meczów w każdej kolejce oglądam jakieś 6-7. Lecha meczów widziałem 13-14, w tym oba &quot;Nawalkowe&quot; i mówiąc szczerze to nie nie widzę. Widzę że Djurdevic przygotował ich tragicznie i Nawalka gdyby był Klopem (a nie jest) to tego nie zmieni w dwa tygodnie. Lech przegrał w Krakowie i wymęczył że Śląskiem i to tyle co można powiedzieć.
W normalnej sytuacji to wiadomo, że to różnica 2 klas pomiędzy nimi ale obecnie... Co najwyżej jednej i Zagłębie na bank się nie położy. Więc pisanie o jakiejś wielkiej odmianie Lecha jest dla mnie robieniem wody z mózgu.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja mam podobne zdanie do kibic-zwierze , nie widzę jakiejś poprawy gry Lecha, bo takiej być nie może w tak krótkim czasie. Kwestia mentalna piłkarzy wyjdzie dopiero w meczu z Legią, bo przy tym prestiżowym meczu często piłkarze się spalali mentalnie albo w takich meczach, jak dziś - teoretycznie łatwych. Zgadzam się z tym, że Djurdevic źle ich przygotował, a tego naprawić już teraz nie da rady Nawałka i musi jakoś przemęczyć te dwa mecze, a potem korygować w przerwie zimowej. Co ja zauważyłem w tych dwóch meczach Lecha, to spora ilość fauli Kolejorza, dziś też będzie intensywny mecz i sporo fauli, bo piłkarze beniaminka się nie położą i też będą walczyć. Sędziuje Kwiatkowski ze średnią nieco ponad 4,5 żółtych kartek na mecz, moim zdaniem to jest najlepsze wyjście na dzisiejszy mecz, a nie pchanie się w Lecha, &quot;bo Nawałka&quot;. Pewnie, trenerem jest odpowiednim dla Lecha i może z nim osiągać dobre wyniki, ale kwestią czasu jest, kiedy ten Lech będzie jego, autorski. Dlatego ja celuję dziś w kartki ;)
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań
Typ: over 4,5 ŻK
Kurs: 1,85 w lvbet

Wynik: 3 ŻK ⛔
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
powyżej 1 bramki w meczu, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych @ 2,55 ✅
forBet
Spróbujemy dzisiaj ponownie typu łączonego. Podobnie jak ibis nie widzę sensu zwalniania trenera Pawłowskiego na dwa spotkania przed końcem rundy i zastępowanie go jego asystentem. I co on niby zmieni w grze tej drużyny? Ano nic nie zmieni.
Dwie bramki to w tym spotkaniu powinna być formalność, po stronie gospodarzy mamy Robaka i Piecha, z drugiej strony jest Soriano i każdy z tych zawodników może się dzisiaj wpisać na listę strzelców.
Rożne też spokojnie powinny w ilości 9 się pojawić. Śląsk potrzebuje punktów na gwałt i musi atakować od początku, w strefie spadkowej nie jest tylko dlatego, że ma lepszy bilans bramkowy od Górnika. Korona chce się utrzymać w grupie mistrzowskiej i każdy punkt zdobyty ich do tego celu przybliża. W tym sezonie obie ekipy podobnie wyglądają w statystykach, Śląsk 91 (śr 5,06) rożnych, Korona 94 (śr 5,22).
4 kartki to też nie jest jakaś wysoka linia jeżeli popatrzymy na cele obu ekip. Z jednej strony jak wspomniałem grający z nożem na gardle gospodarze z drugiej Korona, która jak najszybciej będzie chciała sobie zagwarantować miejsce w pierwszej ósemce i spokojną rundę finałową. Na koncie Śląska do tej pory 38 (śr 2,11) kartek, na koncie gości zdecydowanie lepiej bo 46 (śr 2,56). Także oba zespoły dzisiaj po 2 kartki powinny zobaczyć.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Czy ktorys bukmacher oferuje zaklady na kartki dla danego zawodnika?
chociażby STS, forBet, etoto
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań
powyżej 32,5 fauli @ 1,85 ⛔
Totolotek
Sytuacja gospodarzy można stwierdzić, że już jest fatalna, już nawet 3pkt nie poprawią pozycji w tabeli bowiem następna ekipa ma 4pkt przewagi. Goście na razie na 8 miejscu i z coraz większymi szansami aby pozostać w grupie mistrzowskiej i powalczyć o puchary bo raczej o niczym innym nie mogą myśleć.
Jak słusznie zauważył piotrex007 w tych dwóch spotkaniach pod wodzą Nawałki Lechici popełnili sporo fauli, 19 z Cracovią i 18 ze Śląskiem. Może to efekt ciężkich treningów wprowadzonych przez nowego trenera jak i zmęczenia już sezonem.
Dzisiaj przewiduję podobne spotkanie w którym zobaczymy sporo szarpanej gry często przerywanej faulami tym bardziej, że gospodarze to ekipa która w tym sezonie popełnia najwięcej przewinień. Na ich koncie już 316 fauli, goście dzięki tym dwóm spotkaniom poprawili sobie licznik i po ich stronie 273.
Z tym strzelaniem przez Sosnowiec bramek dzisiaj bym uważał, wiadomo że nie zagra zawieszony Cristovao i nie wiadomo co z Sanogo, który ostatnio zszedł z kontuzją.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
pytanie: Czy da się gdzieś zagrać na żółte kartki konkretnych zawodników ? Widzę że STS, Forbet i Etoto maja ale po 3 wybranych z każdej drużyny i oczywiście wszędzie Ci sami...
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
pytanie: Czy da się gdzieś zagrać na żółte kartki konkretnych zawodników ? Widzę że STS, Forbet i Etoto maja ale po 3 wybranych z każdej drużyny i oczywiście wszędzie Ci sami...
Lechia to najbardziej kartkujacy zespół, więc oferta jest tak wąska, lepiej nie bedzie.
Wiecie skąd takie wysokie kursy na Lechię dzisiaj ?
Lechia niby gra na wyjeździe, Miedź zaliczyła dwa zwycięstwa z rzędu, ale 2,50 to lekka przesada.
Na kursy składa się dużo zmiennych i jakiś tam algorytm to wylicza. W tym przypadku moim zdaniem kurs jest na tym poziomie z kilku powodów. Jak to, że wygrana na wyjeździe to ogólnie najrzadszy wynik, większość zwycięstw to wygrane u siebie czy długa seria zwycięstw Lechii i fakt, że wszystkie porażki odniosła poza Gdanskiem.
 
lokson87 5

lokson87

Użytkownik
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk obie strzela
Muszę przyznać,że nie mam szczęście do typów ostatnio ale dla mnie dzisiaj ewidentnie BTTS. Potencjał ofensywny Miedzi jest dość solidny Forsell, Ojama, Piatkowski mimo ze ostatnio w słabszej formie a tego Łobodziński , Szczepaniak.....na przeciwko dość przeciętnej obronie Lechii, która również potencjał ofensywny ma niesamowity, ale z tylu popełniają mnóstwo prostych błędów.Moim zdaniem obie strzela to pewny typ, a do tego dołożyłbym jest obie strzela/+2.5 gola w STS płacą 2.15. POLECAM
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Miedź 0:0 Lechia
Na koniec kolejki czeka nas pojedynek beniaminka z pretendentem do zdobycia mistrzostwa. Faworytem jest oczywiście drużyna z Gdańska, która do tej pory przegrała tylko dwa spotkania. Wprawdzie też to były pojedynki wyjazdowe, ale jakoś nie widzę dzisiaj wygranej Miedzi. Wprawdzie wygrali dwa ostatnie mecze, ale nie były to drużyny z czołówki. Lechia z kolei bezbramkowo zremisowała z Legią. W obu zespołach występują absencje. W Miedzi nie zagra Augustyniak Bozic, Marquitos. Dla gości Chrzanowski, Mak. W poprzednim pojedynku drużyna z Gdańska wygrała 2:0. Dziś też może paść zbliżony wynik.
Moja propozycja:
Lechia kurs: 2.35 buk: fortuna ⛔
 
kawqq 2

kawqq

Użytkownik
Nie za bardzo było widać na boisku tą dwukrotną różnicę punktową w tabeli pomiędzy Lechią, a Miedzią.
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Nie za bardzo było widać na boisku tą dwukrotną różnicę punktową w tabeli pomiędzy Lechią, a Miedzią.
Cóż, to pokazuje tylko słabość tej ligi, ale chyba nie napiszę niczego nowego. Ciężko się to oglądało, jeszcze ten zachwyt po meczu komentatorów Eurosportu, że mecz był przez ostatnie dwie minuty cios za cios i w ogóle super. Lechia pewnie za jakiś czas zostanie wyprzedzona przez Legię i wszystko wróci do &quot;normy&quot;. Warszawianie są najmniej słabi w tej lidze i w końcu pewnie wrócą na pozycję lidera.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Panie i panowie!
Po co te napinki? Sami widzicie, co to za gówno. Wszystkie &quot;ANALIZY&quot; o kant dupy rozbić. To jest POLSKA liga. Opluwacie się, kłócicie o zespoły, które nie potrafią wygrać z mistrzem Mołdawii, czy Luksemburga. Oglądacie League One, czy Serie C? Od wielu lat obiecuje sobie, że przestaje oglądać to gówno. I stało się. Obejrzałem w zeszłej kolejce tylko jeden mecz. Lider vs. Vicelider. Przesiadka z Mercedesa do Trabanta, picie Żywca i Vipa, Tragiczna kupa. Oczu szkoda. Kupujecie towary najniższej jakości? Kłócicie się kto jest gorszy i &quot;gorsiejszy&quot;? Kim są piłkarze Trnavy, czy Dudelange? Kelnerzy, sklepikarze, itd? Nasi to zawodowcy;). Krew mnie zalewa. Pracując w ten sposób, KAŻDY by was zwolnił. Czy nie widzicie, w jakiej czarnej dupie jest polska piłka????
Żeby nie było bez typu:
Polska liga: NO BET!!!!!!!!
 
kawqq 2

kawqq

Użytkownik
Cytując komentatorów: &quot;Mecz o takiej intensywności oglądało by się nie, dwie czy trzy minuty dłużej , ale przynajmniej z 10&quot;. No myślałem, że się zakrztusze własna ślina :facepalm:
Panie i panowie!
Po co te napinki? Sami widzicie, co to za gówno. Wszystkie &quot;ANALIZY&quot; o kant dupy rozbić. To jest POLSKA liga. Opluwacie się, kłócicie o zespoły, które nie potrafią wygrać z mistrzem Mołdawii, czy Luksemburga. Oglądacie League One, czy Serie C? Od wielu lat obiecuje sobie, że przestaje oglądać to gówno. I stało się. Obejrzałem w zeszłej kolejce tylko jeden mecz. Lider vs. Vicelider. Przesiadka z Mercedesa do Trabanta, picie Żywca i Vipa, Tragiczna kupa. Oczu szkoda. Kupujecie towary najniższej jakości? Kłócicie się kto jest gorszy i &quot;gorsiejszy&quot;? Kim są piłkarze Trnavy, czy Dudelange? Kelnerzy, sklepikarze, itd? Nasi to zawodowcy;). Krew mnie zalewa. Pracując w ten sposób, KAŻDY by was zwolnił. Czy nie widzicie, w jakiej czarnej dupie jest polska piłka????
Żeby nie było bez typu:
Polska liga: NO BET!!!!!!!!
Jak jest każdy widzi, przesiadka z topowych europejskich lig, na nasze polskie hity jest jak przesiadka z nowego merca do fiata uno. Co nie zmienia faktu, że podyskutować można.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Cytując komentatorów: &quot;Mecz o takiej intensywności oglądało by się nie, dwie czy trzy minuty dłużej , ale przynajmniej z 10&quot;. No myślałem, że się zakrztusze własna ślina :facepalm:

Jak jest każdy widzi, przesiadka z topowych europejskich lig, na nasze polskie hity jest jak przesiadka z nowego merca do fiata uno. Co nie zmienia faktu, że podyskutować można.
kawqq!
Racja, tylko kto wydaje miliony, żeby to pokazywać. Kodowane telewizje, kosmiczne pensje, komentarz z &quot;dupy wyjęty&quot; i dwa tysiące widzów. Co to jest? Więcej emocji w &quot;Klanie&quot;, czy innej &quot;M jak miłość&quot;. Powinni nam płacić szkodliwe, za oglądanie tego gówna. Tyle w temacie. Pozdrawiam i spokojnej nocy. Oby nie o takiej intensywności jak ten mecz;)
 
kawqq 2

kawqq

Użytkownik
kawqq!
Racja, tylko co za debile wydają miliony, żeby to pokazywać. Kodowane telewizje, kosmiczne pensje, komentarz z &quot;dupy wyjęty&quot; i dwa tysiące widzów. Co to k...a jest? Więcej emocji w &quot;Klanie&quot;, czy innej &quot;M jak miłość&quot;. Powinni nam płacić szkodliwe, za oglądanie tego gówna. Tyle w temacie. Pozdrawiam i spokojnej nocy. Oby nie o takiej intensywności jak ten mecz;)
Jesteśmy prawie 40 milionowym krajem, jednym z większych w Europie, a co za tym idzie jednym z większych rynków jeśli chodzi o piłkę. Szczególnie, że jest ona u nas głęboko zakorzeniona. Co by nie mówić, Ekstraklasa jest produktem pięknie opakowanym, realizowanym na najwyższym poziomie (od strony transmisji). Wiele osób ogląda dla klubów, którym kibicuje. Dużo, bo coś tam postawiło. Niektóre klasyki elektryzuja Polaków I przyciągają masy przed ekrany. Część ogląda, bo akurat nie ma nic innego do roboty. Nie wiem czy jest osoba która wykupuje pakiet sportowy z myślą: &quot; Teraz to sobie poogladam tej ekstraklasy&quot;. Raczej jest to miły(?) dodatek do tych poważniejszych lig. Ale jak już masz to klikniesz i obejrzysz kopaczy, jak się okazuje w wiekszosci wcale nie polskich. Dlatego cieszy obowiązek wprowadzający wymóg młodzieżowca. Pozdrawiam!
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Pięknie merytorycznie. Młodzieżowcy super. Polacy kochają piłkę. Super transmisje. Och, ach...Jak polejesz gówno szampanem, to dalej gówno, czy szampan? W naszym wykonaniu, to tanie wino musujące, maskujące beznadzieję tej ligi. Przepraszam za epitety, ale tak to musi brzmieć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom