>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2018/2019 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zgodnie z oczekiwaniami Wisła Kraków została sprzedana i zostanie na pewno w ekstraklasie. Nowym dyrektorem sportowym ma zostać Adam Pietrowski. Ciekaw jestem jak to wszystko wpłynie na zespół i jego postawę w spotkaniu z Lechem.
Wczoraj na jednym z portali społecznościowych mogliśmy przeczytać, że fani Wisły oraz Widzewa będą mieli okazję spalić ostatnio zdobyte flagi kibiców Lecha. Sam jestem ciekaw reakcji właścicieli na ten fakt, który ma się wydarzyć.
Pytanie czy widzieliście gdzieś opcję postawienia &#39;&#39;spotkanie będzie przerwane&#39;&#39;?
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Ja spokojnie poczekam do konferencji prasowej i przelania tych 12 mln. Na chwilę obecną wszystko w Wiśle jest po staremu. A co do flag. To jakiś dziennikarz wrzucił takie info. Szczerze wątpię. Po pierwsze musiałby mieć wtykę wśród kiboli. Po drugie w obecnej sytuacji &quot;C&quot; raczej nie ryzykowałoby pójścia na wojnę z nowymi właścicielami, bo na dobre im by to nie wyszło.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Pomijając prawdziwość informacji Jadczaka (pamiętajcie, że to TVN) to jaki ma sens palenie flag, kiedy na stadionie nie będzie kibiców gości ?
Legia palila flagi czy to Korony czy Jagielloni tylko w obecności kibiców. Chociaż to polska scena kibicowska, skoro ekipy nagrywają jakieś głupie filmiki na trawniku w kominiarkach i z racami to i mogą spalić flagi bez kibiców przeciwnej drużyny. \w/:cwl:
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
W Jagiellonii będą duże zmiany. Priorytetem na wiosnę będzie Puchar Polski. W lidze wiadomo walka o jak najwyższą pozycję ( może nawet o podium) bo zawsze to więcej kasy. Kilku zawodników trafi na listę transferową (Sheridan, Burliga, Machaj, Klemenz), ktoś zostanie sprzedany ( Runje, Frankowski, Novikovasa, Romańczuk, Świderski) ale to zależy od ofert. Z Kelemenem zostanie rozwiązany kontrakt.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WKS planuje zatrudnienie nowego Szkoleniowca.Koles trenowal reprezentacje Czech U21,zdobyl Majstra z Sydney FC ,Spatra Praha i Slovanem Liberec.
https://www.transfermarkt.pl/vitezslav-lavicka/profil/trainer/2859
też troche o nim czytałem, bo wcześniej było info, ze jest bliski podpisania kontraktu z Zagłębiem Lubin

ale w Lubinie po kilku udanych występach postanowili do końca sezonu przedłużyć umowę z tymczasowym trenerem Ben van Dael&#39;em. Tak pół żartem to jak już był na dolnym śląsku to chyba postanowił spróbować w zakotwiczyć drugim klubie, który też szukał trenera.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Klub Wisła Kraków wciąż nie otrzymał obiecanych 12 mln. zł. Był to warunek konieczny do dalszego funkcjonowania Białej Gwiazdy, a termin minął w piątek o północy. Czy to koniec Białej Gwiazdy?
Według angielskiego portalu &quot;Daily Mail&quot; pomocnik Górnika Zabrze - Szymon Żurkowski - jest obserwowany przez Watford. &quot;Szerszenie&quot; poszukują następcy dla Abdoulaye Doucoure, który w styczniu ma opuścić klub.
Lech Poznań ustalił już warunki kontraktu z młodym pomocnikiem Bytovii Juliuszem Letniowskim. W trakcie rundy jesiennej zdobył 7 goli i 3 asysty.
 
Z 21

zet

Użytkownik
Klub Wisła Kraków wciąż nie otrzymał obiecanych 12 mln. zł. Był to warunek konieczny do dalszego funkcjonowania Białej Gwiazdy, a termin minął w piątek o północy. Czy to koniec Białej Gwiazdy?
Mylisz się, potwierdzenie przelewu jest już w necie ????
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Ja to mam zajebista bekę z tego co się teraz dzieje w Krakowie Pan Vanna zachorował i nie potrafi 3 razy kliknąć myszka by wysłać przelew Tu sprawa wciąż rozbija się o grunty!!! Po co te spotkanie z Prezydentem Krakowa?? Panie weź Pan Nam daj trochę tych gruntów to My przelejemy ta kase na klub;);) A w ciągu roku wyprzedany wszystkich co potrafią prosto kopnąć piłkę, potem klub sprzedamy za 1 ojro, albo w ogóle olejemy, a co niech lecą do 4 ligi....A grunty zostaną...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Chyba nie będzie innej opcji jak zimowa wyprzedaż i dokończenie sezonu rezerwami a potem gra na takim poziomie rozgrywkowym na jakim dostaną licencję.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
A moim zdaniem to tylko pokazuje jak wszyscy traktują naszą ligę. Jesteśmy dnem europejskim i niestety takie są realia.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Ja to mam zajebista bekę z tego co się teraz dzieje w Krakowie .
Serio ? Jest Ci do śmiechu? Nawet niektórym kibicom Cracovii nie jest. To jest cyrk, który może spotkać każdy klub. Ciężko uwierzyć, że to nie film komediowy, a rzeczywistość. Pięknie odegrany teatrzyk, którego niewiadomo co było celem. Ucieczka Sarapaty? &quot;posprzątanie&quot; w papierach? Bo przecież Pietrowski jako p.o. prezesa ma dostęp do wszystkiego. Czy o uj jeszcze chodzi? Po co ta szopka z przylotem do Krakowa, z wizytą u prezydenta, spotkanie z piłkarzami, sztabem, Błaszczykowskim, obiecany obóz w Turcji i tyle wywiadów? A jeśli prawdą jest, że gangsterzy z TS zastraszają inwestorów, to czemu nie zwołali konferencji i nie powiedzieli &quot;chcieliśmy dobrze, ale niestety to środowisko na to nie chce pozwolić&quot;. Tylko znowu komunikat: &quot;pan Ly nagle zachorował w samolocie, a więc z przejęcia klubu nic nie będzie&quot;. I może sedno sprawy. Jak jest skonstruowana ta umowa. Podobno jeśli przelew NIE WPŁYNIE do 28 umowa automatycznie jest nieważna. A tu dzisiaj czytamy, że prawnicy TSu zaczynają główkować jak tę umowę teraz rozwiązać. Czy ci ludzie w ogóle wiedzą, co podpisali?
Chyba nie będzie innej opcji jak zimowa wyprzedaż i dokończenie sezonu rezerwami a potem gra na takim poziomie rozgrywkowym na jakim dostaną licencję.
Tylko tu może być malutki problem. Mianowicie spora część piłkarzy złożyła wezwania do zapłaty, a po dzisiejszym dniu pewnie złoży reszta. W chwili obecnej (jak się nie mylę) umowę z winy klubu może rozwiązać Arsenić. Więc na kim Wisła zarobi? Zostaje Imaz, Wojtkowski, którzy zostali spłaceni, ale to mimo wszystko za mało żeby utrzymać się w lidze, czy zarobić na utrzymanie.
Bez komentarza zostawię fakt, że pieniądze z meczu z Lechem poszły do kieszeni byłej prezes i jej męża oraz do SKWK (oczywiście wszyscy zaprzeczają ...).
 
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
Jestem kibicem Wisły ale przyznam że jestem za tym aby to wszystko wzięło w łeb. Niech zaczynają od najniższej ligi jaka jest możliwa ale trzeba w końcu się zabrać za tych złodziei i bandytów którzy do tego stanu rzeczy doprowadzili. Niestety wygląda to tak jakby w Krakowie wszyscy wiedzieli o wszystkim ale nikt nie chce zrobić z tym porządek. Czyzby i władze miasta miały z tej sytuacji zysk?! Dopóki SKWK nie zostanie rozwiązane to niestety ale na Reymonta nic się nie zmieni. Miejsce bandytów jest w kamieniolomie no ale my zwykli kibice niestety nie.mamy na to wplywu. Co.będzie to się okaże pewnie wkrótce. Mnie tylko zastanawia optymizm który płynął od byłych piłkarzy Wisły którzy przed samą historia z niekrywana radością opowiadali ze szykuje się ciekawa opcja inwestora. Ciekaw jestem teraz co ma np. Klos do powiedzenia w temacie. Według mnie trzeba brac przykład z Widzewa, Hutnika i raz na zawsze zrobić porządek nawet gdyby trzeba było zaczynac od 4 ligi.
 
S 21

solny

Użytkownik
Ale co ma szczebel rozgrywkowy do problemu z bandytami? Przecież można ten problem rozwiązać ratując jednocześnie ekstraklasę. I w drugą stronę to samo. Można spaść do IV ligi a problem gangsterów nadal pozostanie.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Serio ? Jest Ci do śmiechu? Nawet niektórym kibicom Cracovii nie jest.
No sorry, ale ja aż zrywam boki, że śmiechu;););) Bo jak można sprzedać klub w ciągu 2 lat dwóm krętacza(1byl Meresinski) To jest Bruk-Bet Nieciecza czy Top3 najlepszych Polskich klubów ostatnich 20lat??.
P.S. Jak można ocenic sytuację finansową klubu???
Wiśle Kraków się &#39;nie przelewa&#39; ???? ???? ???? hahaha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom