>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Potrzebne auto

qwasny 0

qwasny

Użytkownik
Cześć,
poszukuję nowego(starego) auta. Rocznikowo nie starsze niż 2002r. Cena do 7000-8000(max), najlepiej Diesel. Głównie samochód potrzebny będzie do dojazdu do pracy 5x w tygodniu, hak też się przyda, bo czasami jakieś graty(praca w wykończeniówce) trzeba przewieść.
W tych cenach z tego co sam szukałem, to najbardziej zainteresowały mnie:
-Ford Focus (kombi)
-Volvo V40
-Peugeot 307 (kombi)
-Mazda 6 (kombi)
Wiadomo w tych latach samochód nie będzie w stanie idealnym, ale wiele aut z tego co widziałem to blachy nie ma w ogóle, rdza na rdzy. Jedynie volvo całkiem ładnie pod względem blach się prezentowały.
Tutaj moje pytanie które z tych 4 aut byście polecali? Może ktoś z was ma któreś z wyżej wymienionych i może parę słów o nim powiedzieć?
Z góry dzięki za pomoc ;)
 
protipster 0

protipster

Użytkownik
Akurat wybrałeś sobie takie auta, które żre rdza, szczególnie Mazdę.
Jeśli auto na krótkie odcinki, to jeszcze raz przemyśl tego diesla, bo może się okazać, że więcej wydasz na naprawy, niż zaoszczędzisz na paliwie.
Osobiście poleciłbym Ci Skodę Octavię
 
subaruuu 0

subaruuu

Użytkownik
A ja szukam czegos w granicach 3-5 tys z opłatą OC jak najdłuższą, najlepiej Benzyna+LPG. Nie znam sie na furach, może ktos z Was poleci coś z otomoto, olx bo tu przegladam ofery (moze inne www ?)
Wiem że w tym przedziale bierze sie co jest dostępne, tylko mam problem z selekcją i boję się ze kupie zlom
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Co polecacie w pieniądzach 20-25 tys. ??
Celuję w Audi A4 / Passat/ Mazda
Mazdy nie polecam blachara kiepska , kiedyś sam chciałem i miałem dylemat Mazda 6 czy bardzo porównywalna toyota Avensis . Kupiłem Toyotę 1.8 vvti ( najlepszy silnik pod gaz ) . A z pozostałych nie wiem czemu ale raczej byłbym za Audi.
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Mazdy nie polecam blachara kiepska , kiedyś sam chciałem i miałem dylemat Mazda 6 czy bardzo porównywalna toyota Avensis . Kupiłem Toyotę 1.8 vvti ( najlepszy silnik pod gaz ) . A z pozostałych nie wiem czemu ale raczej byłbym za Audi.
Tak wiem ze Mazdy w tym przedziale maja ten problem, ale te kolejnej generacji juz nie. Obecnie szukam takiej za ok 30 tys. Mam obecnie audi starsze bo b5, ciagle problemy z hamulcami i zawieszeniem i chyba odejde od tej marki. Toyoty nie biore pod uwage bo mi sie nie podoba zupelnie.
 
Do góry Bottom