>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/8 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
viceversa 338

viceversa

Użytkownik
Ajax przy obecnej dyspozycji jest jak najbardziej w stanie namieszać w parze z Królewskimi, zwłaszcza u siebie..
Trzeba tylko czekać i liczyć, że do momentu pierwszego gwizdka nic sie w tej drużynie nie zepsuje :)
 
D 0

darwin91

Użytkownik
No wcale bym się nie zdziwił , ale z drugiej strony na LM przemawia bardziej ich doświadczenie ... Bo np z Romą na wyjeździe w 5 kolejce byłem pewien że Roma wygra , chociażby nie stracą pkt ... A oni nawet bramki nie trafili i przegrali 0-2 .. Dlatego jeśli chodzi o LM to nawet jak Real będzie miał średnią formę to myślę że Real już w pierwszym meczu ogra Ajax ...
Schalke - City; tutaj raczej niespodzianki być nie powinno i City już w pierwszym meczu może zapewnić sobie awans. @1.45 na over bramek dla City w pierwszym meczu wygląda dobrze. Do dubla jak znalazł.
Atletico Madryt - Juventus Turyn; skłaniałbym się raczek ku underowi 2.5 gola w pierwszym spotkaniu po kursie 1.53. Mam nadzieję, że to Juventus awansuje i na wiosnę zaczną grać prawdziwą piłkę.
Manchetser United - PSG; PSG @2.13, biere to z pocałowaniem ręki. Diabły nic nie grają i wątpię żeby coś miało się zmienić w ich grze.
Tottenham - Borussia; ciężko wskazać mi faworyta, ale jakoś bliżej mi do Borussi.
Lyon - Barcelona, tutaj raczej niespodzianki być nie powinno. Barcelona dalej.
AS Roma - FC Porto, nie mam pojęcia. Roma to zupełnie inna drużyna, niż w poprzednim sezonie.
Ajax - Real, gdyby ten mecz był grany za tydzień lub dwa to śmiało Ajax.
Liverpool - Bayern, zapowiada się super meczycho. Ciężko coś teraz stwierdzić.[/QUOTEDDD
Schalke - City; tutaj raczej niespodzianki być nie powinno i City już w pierwszym meczu może zapewnić sobie awans. @1.45 na over bramek dla City w pierwszym meczu wygląda dobrze. Do dubla jak znalazł.
Atletico Madryt - Juventus Turyn; skłaniałbym się raczek ku underowi 2.5 gola w pierwszym spotkaniu po kursie 1.53. Mam nadzieję, że to Juventus awansuje i na wiosnę zaczną grać prawdziwą piłkę.
Manchetser United - PSG; PSG @2.13, biere to z pocałowaniem ręki. Diabły nic nie grają i wątpię żeby coś miało się zmienić w ich grze.
Tottenham - Borussia; ciężko wskazać mi faworyta, ale jakoś bliżej mi do Borussi.
Lyon - Barcelona, tutaj raczej niespodzianki być nie powinno. Barcelona dalej.
AS Roma - FC Porto, nie mam pojęcia. Roma to zupełnie inna drużyna, niż w poprzednim sezonie.
Ajax - Real, gdyby ten mecz był grany za tydzień lub dwa to śmiało Ajax.
Liverpool - Bayern, zapowiada się super meczycho. Ciężko coś teraz stwierdzić.
Co do meczu Liverpool : Bayern to w pierwszym meczu dał bym spokojnie handicap -1,5 na Live .. Myślę że są w stanie ich pogrążyć u siebie
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Głupoty to ty masz w głowie, ja czekam na wzrosty na PSG i jeszcze potężnie dołożę na PSG co wy myślicie, że w dwa miesiące przyjdzie nie wiaodmo kto na trasfery jak zwykle wyłożą grube miliony i nagle zaczną grać haha ponawiam PSG LOKATA !
Przypominam na wszelki wypadek, bo wyczuwam że będzie to post roku ;D
1,3 - nic tylko brać ????
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Przypominam na wszelki wypadek, bo wyczuwam że będzie to post roku ;D
1,3 - nic tylko brać ????
Man Utd pod wodza Solskjeara wygrali szesc meczy z rzedu a PSG chyba ma jakas zadyszke porazka u siebie w pucharze ligi z Guingamp a pozniej wygrana 0-3 z Amiens na wyjezdzie ale dopiero zaczeli grac po czerwonej kartce dla gospodarzy.Uwazam ze kurs powinien byc okolo 1.5 na Utd ae nawet wtedy nie warto byloby grac.Ja oceniam szanse 70-30 dla PSG.
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
PSG rzeczywiście złapał małą &quot;zadyszkę&quot; ale są w dość komfortowej sytuacji bo zwykle tego typu &quot;zadyszki&quot; u topowych zespołów nie trwają zwykle długo - ot tu remis, tam jakaś przegrana ale paniki zwykle nie ma. Poza tym liga francuska (przy całym do niej szacunku) jest realnie cała w zasięgu PSG i moim zdaniem jednak konkurencja ligowa PSG jest zdecydowanie słabsza od zespołów z którymi musi mierzyć się MU w Premiership.
Ale do rzeczy...seria zwycięstw Solskjeara jest rzeczywiście imponująca. Do 12.02 (mecz z PSG) zostało już mniej niż miesiąc ale to nadal dużo czasu. Więc pada pytanie nie &quot;czy&quot; a &quot;kiedy&quot; to MU dostanie właśnie takiej &quot;zadyszki&quot; bo normalne jest, że to kiedyś MUSI nastąpić. Życzę Solskjearowi jak najlepiej i cieszy mnie pozytywna zmiana w grze jaka dokonała się po odejściu Mourinho ale obawiam się czy &quot;zadyszka&quot; może nie pojawi się właśnie na etapie LM. Oby tak się nie stało bo będzie to ze szkodą dla piłkarskiego widowiska.
 
B 0

binges99

Użytkownik
Ja osobiście stawiam na awanse: Liverpool Manchester City Barca Psg Real Juve A w dwumeczu Borussi spodziewam się min 3 gole w każdym meczu
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jak jest ktos chetny grac awans PSG to gwarantuje, ze ten smieszny kurs 1.20 do dnia pierwszego meczu urosnie do poziomu minimum 1.35 nawet jesli zaden z kluczowych zawodnikow nie bedzie miec kontuzji. Dlaczego? Dlatego, ze jest on zdecydowanie za niski w porownaniu do szans jego powodzenia. Wzrost kursu na PSG i spadki na Manchester murowany.
Miałem inne zdanie na ten temat. Byłem pewien, że kurs na awans PSG spadnie ale widzę, że chyba Ty będziesz miał rację. Teraz nie zdziwię się jak kurs na awans PSG wzrośnie nawet do ok. 1,50. Manchester United od tego czasu wszystko wygrywa. Wygrali na wyjazdach z Tottenhamem i teraz z Arsenalem. Kilku zawodników odżyło po zmianie trenera, m.in. Pogba. Jakby tego było mało, to Neymarowi odnowiła się kontuzja. Jeśli ta kontuzja by go wyeliminowała z dwumeczu z PSG, to nie będę zaskoczony, gdy Manchester United stanie się lekkim faworytem w tym pierwszym meczu u siebie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ok. Value sezonu powoli wzrasta, Neymar opusci oba spotkania z Diablami, co przerzuca value na ekipe OGS&#39;a. Dobrze wyglada awans BVB kiedy w Spurs wylecialo trzech kluczowych graczy i kiedy wroca nie wiadomo. Real? To juz No bet, chociaz powoli wracaja na dobre tory i nie powinni miec za wiele problemow z awansem. City przegralo juz Anglie, to szedlbym w wysoki handicap w LM, rosna tez szanse Bayernu. Zaraz wszystko sie poodwraca :p
BvB awans
ManCity -1
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Niech taki Neymar albo Mbappe zlapia kontuzje albo obaj na raz co tez juz sie zdarzalo i co dalej bedziecie grzali kursy 1.20 na PSG?
Jestem wrozbita i przewidzialem kontuzje Neymara :cool: Jak tam dziubaski awans PSG juz pograny po mega kursie 1.20? W obecnej formie United i z perspektywa grania PSG bez Neya chyba juz taki pewny ten typ nie jest. Mowilem ostatnio i uprzedzalem, ze duzo sie jeszcze moze zmienic do czasu rozgrywania 1/8 Ligi Mistrzow. Obecnie awans PSG dobil juz do kursu 1.50. co rowniez przewidywalem.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Ale lipa z tym Tottenhamem. Mam bilety na ten mecz w Londynie, a tu pół ofensywy kontuzjowane, bez szans na powrót.
Co raz mocniej się utwierdzam, że Bayern klepnie Liverpool.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jestem wrozbita i przewidzialem kontuzje Neymara :cool: Jak tam dziubaski awans PSG juz pograny po mega kursie 1.20? W obecnej formie United i z perspektywa grania PSG bez Neya chyba juz taki pewny ten typ nie jest. Mowilem ostatnio i uprzedzalem, ze duzo sie jeszcze moze zmienic do czasu rozgrywania 1/8 Ligi Mistrzow. Obecnie awans PSG dobil juz do kursu 1.50. co rowniez przewidywalem.
Dlatego zawsze trzeba czekać do ostatniej chwili, nawet licząc się ze spadkami bo lepiej zagrać po trochę niższym kursie niż wtopić lub nie zagrać po wyższym jak kontuzjowany jest kluczowy zawodnik... Ja myślę, że mimo wszystko Paryż ogarnie awans... Chyba jednak Neymar z PSG to nie ten sam Neymar z Barcelony...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jestem wrozbita i przewidzialem kontuzje Neymara :cool: Jak tam dziubaski awans PSG juz pograny po mega kursie 1.20? W obecnej formie United i z perspektywa grania PSG bez Neya chyba juz taki pewny ten typ nie jest. Mowilem ostatnio i uprzedzalem, ze duzo sie jeszcze moze zmienic do czasu rozgrywania 1/8 Ligi Mistrzow. Obecnie awans PSG dobil juz do kursu 1.50. co rowniez przewidywalem.
Nie trzeba być wróżbitą, żeby przewidzieć, że Neymar nagle złapie kontuzję... Do meczu zostało jeszcze trochę czasu. Dziś PSG mierzy się z Lyonem, a Czerwone Diabły zagrają z Lisami. Zobaczymy, jak spiszą się oba zespoły, i po tych meczach będzie można wysunąć jakieś wnioski. PSG jest w o tyle dobrej sytuacji, że ligę mają wygraną i na dobrą sprawę Tuchel może wystawić rezerwę na Bordeaux, zaś Manchester nie jest nawet pewny gry w LE.
 
oligarch 25

oligarch

Użytkownik
ManU jak zwykle bez przemeczen, jedna bramka victory. O PSG mi nie mowcie, bo stracilem troche kasy, zeby z Lyonem weebac...
 
N 0

nole-champs

Użytkownik
Siemanoo. Co do meczów 1/8 Lm to jestem przekonany awansu Man City i Barcelony. W meczu Ajax Real powinno wygrać doswiadczenie tak więc typuje awans Realu ale w pieszym meczy na Amsterdam Arena może być bardzo zacięty mecz. Najciekawsza wg mnie to Liverpool Bayern. Gdy rozlosowany pary byłem bliższy temu że to zespół z Anfield awansuje. Jednak teraz po paru meczach styczni owych zmieniłem zdanie i stawiam na Bayern wg mnie Bawarczycy umiejętnie będą się bronić na wyjeździe w 1 meczu a na Alianz postawia kropkę nad i. W pozostałych parach stawiam kolejno na Juve Borusie Psg oraz Porto . Pozdrawiam
 
sbsn 9

sbsn

Użytkownik
United do gry teraz jak najbardziej, są w gazie, w przeciwieństwie do PSG, które zmaga się z problemami kadrowymi. Kurs 2,4 Win United na Old Trafford pobieram.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Psg kolejne problemy oprócz Neymara i Verattiego wypada Cavani i Meunier po wczorajszym meczu.
Swoją drogą to zastanawiam się jak to możliwe, że mając tak łatwą ligę, mogąc grać na 50% swoich możliwości tylu kluczowych graczy łapie kontuzje, a takie MU grając bez przerwy mecz za meczem w Premier League nie ma żadnych problemów.
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Z Tottenhamu to napewno Kane i Alli z Borussi wypada Reus i Akanji. Reszta zawodników chyba zagra.

Właśnie może dlatego że mogą grać na 50% to odpuszczają rozgrzewki. Chociaż to zawodowcy więc wątpie. Ale bardziej prawdopodobne jest to że rywale są słabsi i często spóźnione wejścia. W Angli jednak zespoły grają mniej kontaktowo, bardziej taktycznie. Dużo razy podchodzą, doskakują do rywala ale nie ma brutalnej gry. We Francji sędziowie dopuszczają do ostrej gry. Wystarczy popatrzeć na ilość fauli i ilość kartek(zazwyczaj dużo fauli a mało kartek)
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Cześć
Wtorek i środa zapowiadają się bardzo ciekawie w LM. Co tu zrobić by coś zarobić?
Roma-Porto
Roma nie przekonuje i to chyba nie tylko mnie. Widać, że targają nimi emocje. W pucharze ligi co prawda przegrali z Fiorentinom 7:1 ale ważniejsze było jak oni się zachowywali. Ponoć jakiś kwas jest w szatni. To chyba jednak zbyt mało by obstawiać przegraną u siebie z Porto. Portugalskiej ligi nie śledzę właściwie wogóle. Po wynikach widać jednak, że w lidze im nie idzie, a liga przecież jakaś super mocna to nie jest.
Rozemocjonowani Włosi i będący pod formą Portugalczycy kuszą by wejść w jakiś over rogów.
W sts over 9,5 za 1,60, over 10,5 za 1,90. Jakieś podpowiedzi?
MU-PSG
Wszystko co tu piszecie w sprawie MU i PSG to prawda. Jednak to będzie mecz, który może potoczyć się w każdą stronę. Dla mnie najbardziej prawdopodobne jest, że MU strzeli gola (ale dla buka też STS 1,20). Tu również rożne są opcją. Linia kornerów w STS ustawiona dość nisko, za over 8,5 mamy 1,55.
Kusi również wygrana MU. Pod wodzą baby-face-killera nie zaznali jeszcze smaku porażki. Cóż, kiedy ta passa ma się skończyć jak nie w meczu z PSG?

Ajax-Real

Tu bez zbędnego pisania. Real czysta 2. Widziałem ostatnie mecze Ajaxu. Poważnie. Czyste 2.
Tottenham-Dortmund
Ostatnie osiągnięcia graczy Borussi przekonują mnie, że muszą zrobić wszystko by tego meczu nie przegrać. Brak Reusa to duża strata. Do tego obecna forma Londyńczyków może budzić niepokój w Niemczech. Jeszcze kilka tygodni temu grałbym tu na Dortmund, ale mają fatalny luty. Wchodzę tu ryzykownie w remis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom