>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Kolego rybarz jutro celujemy w Zlin?@
Pilzno we wtorek ma LM wiec może jakieś odpuszczenie chowanie najlepszych przed kontuzjami?!
Zlin z dogr i karnymi stoi całkiem fajnie.
Co sądzisz?
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Kolego rybarz jutro celujemy w Zlin?@
Pilzno we wtorek ma LM wiec może jakieś odpuszczenie chowanie najlepszych przed kontuzjami?!
Zlin z dogr i karnymi stoi całkiem fajnie.
Co sądzisz?
Nie zwróciłem uwagi,że już we wtorek LM. Fakt Pilzno może poczarować z formacjami, a na zimnym stadionie Ludka Cajky zawsze gra się ciężko. Tym bardziej,że Zlin mimo wysokiej porażki z Vitkami oddał 50 strzałów na bramke Bartosaka! ...ale ten chytał wybornie. Pilzno silna formacja w power play, ale... Zlin w ostatnich 2 meczach tylko 8 min kar. Potrafili ostatnio wygrać u siebie z HK, zremisować z Trincem. Widziałem mecz z HK i zawodnicy gryzli lód,lała się krew, było naprawdę ciekawie. Zlin mimo,że przegrywał 2-4 to nie odpuszczał i ostatecznie wywalczył zwycięstwo. Było widać w ich grze zaangażowanie i wiarę w zwycięstwo. Może jutro będzie podobnie.
Trzeba jednak zwrócić uwagę na błędy Zlina w organizacji gry gdzie Vitki, Liberec czy HK ostatnio to wykorzystały i strzelały. Z Pilznem może być podobnie. I tutaj Vojtech Nemec mi się nasuwa na jakąś kontre ;-) Czy są w stanie wygrać z rozpędzającym się Pilznem? Fakt Pilzno czeka szybka podróż do Szwecji, ale czy to będzie miało takie znaczenie? Kurs wydaje mi się właściwie wystawiony i taki dla mnie mecz 50/50. Coś mi tu śmierdzi underem i ciasnym wynikiem ✅
Szkoda,że kursy na strzelców i punktujących pojawiają się tak pózno, bo już bym Wam coś wysmarował.
A tak nie wiem czy pózniej się uda. Po stronie Zlina widzę obrońce Freibergsa. I tutaj ako z Nemcem kb+ powinno być ok @ 3
Ja na jutro tak to widzę intuicyjnie z rezerwą ;)
Mlada Boleslav (bez remisu) - Dynamo Pardubice @ 1.31 ✅
Kometa Brno - HK (under 6,5 / 60min ) @ 1.31 ⛔
Trinec (1 tercja lub win) - Litvinov @ 1.37✅
KV - Liberec (obie 2+) @ 1.61✅
Ako @ 3.79
I bez rezerwy ;)
Mlada Boleslav - Dynamo Pardubice @ 1.67 ✅
Kometa / -6,5 - HK @ 2.79⛔
Trinec (-1,5) - Litvinov @ 2.11✅
Pozdrawiam ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Skoro juz koledy rozprawiaja o nastepnej kolejce to moze ja cos podrzuce. Po zwyciestwie Liberca patrzyłem co tam jutro i widze dla siebie tylko 2 mecze
Trzyniec-Litwinow (4-1)
Gospodarze po porazkach w pucharze Splengera i u mistrza beda si chcieli zrewanzowac, maja mocn formacje i czas wrócic na sciezke zwyciestw, gosciom nie lezy za bardzo Werk Arena ale i tez forma ostatnio nieciekawa, zwyciestwa z dołem tabeli a juz z lepszym zepołem pojawiaja sie problemy, chociaz liczyłem ze po przyjsciu Lukasa Kaspara ten zespół zacznie piąć sie do gory i walczyc z najlepszymi , ale moze jeszcze to nastapi, poki co jutro widze win Ocelari
Trzyniec 60&#39; kurs 1,6✅✅✅
Kometa-H.Kralove (4-5) po karnych
Co by nie mówić to mistrz wraca na wlasciwe tory i mysle ze jutro mimo mocnego rywala( a wlasciwie dlatego, bo trzeba pokazac siłe) zagra dobre zawody, potencjał jest, forma rowniez wiec nie widze jutro zwycieswa gości
Kometa win ml kurs 1,6⛔⛔⛔
ako 2,56 fortuna⛔⛔⛔
Co do meczu w Zlinie to ja nie tykam tego bo Pilzno ogromny potencjał, jak wspomniał rybarz Skoda sie rozpedza, graja dobrze w PP, ale ta LM. Nie powinno to miec znaczenia, bo dobry mecz jest czesto lepszy niz niejeden trening i byc moze bedziemy odladali jakies zmiany w ustawieniu piątek. Kurs na Zlin fajny ale chyba nie bede tego ruszał.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Z mojej strony taki dubel
Mlada Boleslav - Pardubice Pardubice liczba goli -1.5 ✅ @2.04
Kurs od wczoraj poszedł w dół (z 2.17). Pardubice dostały od Pilzna dwucyfrówkę, co nie zdarza się często, a tu miało miejsce sezon po sezonie (rok temu było 10:2 dla Pilzna). Po takiej porażce nie podnosi się szybko. Jako, że Pardubice tych bramek dużo nie strzelają (połowę meczy zakończyli z wynikiem -1.5), a Mlada nie traci (wczoraj była odchyłka), więc prognozuję jak powyżej.
Na podbicie kursu
Trzyniec - Litvinov Litvinov liczba goli -2.5 ✅ @1.32
Po ostatnich ekscesach w obronie Trzyńca (w Davos oraz w Brnie) liczę na powrót do normalności i twardy defence Stalowników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Spogladam na następną kolejkę. Dzisiaj Vitki znowu obnażyły beznadzieje Pardubic. A co do piątku to ja widzę to tak:
Litvinov - HK (over 1,5) @ 1.35 ✅
HK przez pierwszą część sezonu kojarzyło mi się z twardą defensywną grą na wyjazdach. Ale to się zmieniło ( co pokazał mój jednyny nietrafiony typ, ostatniej kolejki,który posypał mi fajny kupon) A mianowicie mecz w Mistrzem w Brnie. Grali ofensywnie z pomysłem. I tak jak spojrzymy na wyjazdowe staty HK w ostatnich 5 meczach to mamy 21 strzelonych goli
Litvinov z kolei ostatnio w sporym kryzysie. Przegrane ostatnie 2 mecze u siebie, problemy w ofensywie,defens też nic moc. No i patrząc z tej perspektywy, to HK te dwa gole powinno wbić.
Pilzno (bez remisu) - Mlada Boleslav @ 1.34 / zwrot :confused:
Pilzno ostatnio rozpędzone. Walka na dwóch frontach. pokazali się całkiem fajnie na lodzie Frolundy w LM. W ELH ostatnio też dobre wyniki. Czy za duże obciążenie? Myślę,że nie. Wracają na swój lód i raczej utrzymają swój styl i tempo..
Fakt,że Mlada stwarza ostatnio spore problemy tego typu ekipą. Trzymają mocny defens. Są jednak problemy z atakiem, bo Orsava, Vondrka, Klepis, Pacovsky coś ostatnio przysneli. MB ma 2 porażki z rzędu, Pilzno 4 mocne zwycięstwa z rzędu u siebie i bilans bramkowy 29-9!
Pardubice - Pirati Chomotov (over 1,5 ) @ 1.34 ✅
Spotykają się dwie najgorsze ekipy ligi. Z tym,że Chomotov jeszcze potrafi powalczyć o dobry wynik. Dynamo to obecnie dno. Pardubice już muszą pocisnąć, bo wygwizdają ich kibice. W związku z tym spodziewam się otwartego meczu ze strony Dynama, a to stworzy szanse dla Piratów Bo nawet jeśli piernikarze przegrają,ale po ofensywnym meczu to jeszcze jakoś się obronią przed kibicami...
Alternatywnie po wyższych kursach HK/X ✅, Pilzno⛔, Chomotov/X✅ lub obie strzelą 2+✅
Kb+ z tych meczy po raczej dobrych kursach to Svoboda (Pirati), Zamorsky✅ (HK) / Eberle✅/ gol (Pilzno), Vondrka✅ (MB)
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Jakieś opcje na bramki potem wrzucisz ;)?
Jak Foruna wystawi kursy w pt rano, to już bedzie ciężko z czasem u mnie. Ale na teraz spodziewm się goli Valek, Lakatos, Eberle. Pavlik / po raczej wysokich kusach... no i tzw.pewniaki ;) po niskich kursach Kvapil, Mueller, Gulas, Smolenak ?
Pozdro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Ja się spodziewałem dzisiaj porażki Trinca...no,ale nic nie napisałem... a meczu nie widziałem, więc może jinx nam coś opowie z pierwszej ręki ????
Co do piątkowych meczy, to śledziłem większość dość dokładnie i takie typy na niedzielne mecze;
Zlin - Pardubice @ 1.65 / (5-1) ✅
Pardubice mizeria i nie widze tam na razie pozytywów. Mimo ostatniego remisu z Piratami.
Zlin też ostatnio nic moc. Jednak grają u siebie i mają zdecydowanie większy potencjał od Dynama. Z Vitkami przegrali, ale oddali 50 strzałów,z Pilznem remis w ostatnią niedzielę, wcześniej win z HK. Mimo,że w tabelce Zlin nie prezentuje się najlepiej, to mają jednak poukładany team, którego brakuje Pardubicom. Ci sięgneli już dna i wg. mnie (na obecną chwilę) będą mieli ciężko utrzymać się w ELH.
Kometa Brno - Verva Litvinov @ 1.55 (3-5) ???? 2 raz Kometa u siebie posypała mi kupon ! :mad:
Edit / : Jak to skomentowali w czeskim studiu hokey buly : Verva zatankovala vysoce oktanovy benzino_O
Litvinov też dość słabo. Niby tempo, defens i forehecking ok, ale brakuje błysku i wykończenia. Kometa poza zwariowanym meczem z HK ostatnio trzyma fason Mistrza. Skład nieprzeciętny jak na Czeskie warunki. I to widać. Jak taki Erat, Plekanec, Mueller, Zatovic będą mieć dzień, to potrafią sami wygrać mecz swoimi akcjami. Atmosfera w DRFG Arena robi swoje. Kibice Komety też mocni. Myślę,że na tym etapie sezony u siebie Kometa ma zdecydowanie więcej argumentów
Pirati Chomotov - Mlada Boleslav (bez remisu) @ 2.13 / (3-5) ✅
Piraci ostatnio zgarneli punkty z lodu piernikarzy, ale kto widział, to wie,że mecz był na poziomie baraży , a nawet 2 ligi. Co innego Mlada. Pojedynek wyjazdowy z bardzo mocnym Pilznem. Wprawdzie Skodówka po LM,ale i tak Mlada pokazała dobry poziom. Przede wszystkim pokazali się jako drużyna, wygrywając mentalnie w karnych, trzymając w meczu dobre tempo i defens. Vondrka gra i jest aktywny, a to wg mnie kluczowy zawodnik dla tego teamu.
Vitkovice - KV @ 1.53 / (4-1) ✅
Nie wydaje mi się,żeby KV było w stanie przestrzelić Bartosaka, który ostatnio pokazuje swoją najwyższą formę.. KV już bez team spirit, który złapali w tym sezonie. Myslę,że Vitki u siebie po wygranym derby postawią ciężkie warunki beniaminkowi.

Co do reszty meczy to jeszcze rozkminiam,ale raczej w stronę Trinec✅ over, Pizno win / (0-4) ✅ , HK /X (3-1)✅...Hmmm
Może dorzucę z czasem jakieś KB+, ale muszę to przemyśleć. Zobaczymy jak kursy jutro
I taka mnie jeszcze myśl naszła,że skoro pewniaki ;) Gulas ✅, Mueller ✅, Kvapil nie strzelili w piątek, to jest spora szansa ,że zapakują w niedzielę ;) A już kb+
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Hejka :hokej:
Ja się spodziewałem dzisiaj porażki Trinca...no,ale nic nie napisałem... a meczu nie widziałem, więc może jinx nam coś opowie z pierwszej ręki ????
Mecz poziomem nie zachwycił, ale otoczka już tak.
Przez 2 tercje nic nie zapowiadało zwycięstwa Vitków. Trzyniec lepszy, kontrolowali wydarzenia na lodzie, Hrubec się nudził (przez 2 tercje w jego stronę poszło tylko 14 strzałów). Odwróciło się w trzeciej. Hrubec niepotrzebnie zamroził krążek i kara. Vitkovice wykorzystały przewagę i wyrównali. No i poczuli krew. Zaczęli ostrzeliwać bramkę Trzyńca, co przyniosło efekt w końcówce.
Chmielewski swoje minuty dostał, ale niewidoczny, nie miał nawet pół szansy na gola.
A dziś https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/hokej/1-liga-czeska:
Chomutov - Mlada Boleslav X2 ✅ @1.62
Chomutov jeszcze walczy, ma serię 3 zwycięstw. Dużo, jak na nich. Dziś liczę na skuteczną obronę gości.
Mountfield - Liberec
Absolutny mecz na szczycie, obie ekipy w wybornej formie (w ostatnich 10 meczach obie 9-1).
Dla mnie mecz do oglądania, nie do typowania.
Zlin - Pardubice
Tutaj też idą równo, ale w drugą stronę (1-9). Z początku myślałem o zwycięstwie gospodarzy (no bo z kim, jeśli nie z Pardubicami), ale dla mnie kurs słaby. Więc gdzieś do sklejki pójdzie Pardubice ilość goli -2.5 ✅ @1.48
Vitkovice - Karlove Vary
Nie zdziwi mnie zwycięstwo Vitków w tym meczu. Wczorajsze wygrane derby powinny ich ponieść, ale goście (wczoraj już byli w Ostravar Arena) muszą szukać przełamania serii porażek. Fajnie dla mnie wygląda Karlove Vary handi +1.5 ⛔ @1.88
Brno - Litvinow 1 ⛔ @1.5
Prochu nie wymyślę. Litvinow ma problemy ze zdobywaniem bramek, nie wydaje mi się, by byli w stanie przeciwstawić się Komecie. H2H również zdecydowanie na korzyść gospodarzy.
Trzyniec - Sparta 1 ✅ @1.85
Po wczorajszej porażce zawodnicy Trzyńca muszą uderzyć się w pierś za trzecią tercję. Dziś świetna okazja na rehabilitację, bo podejmują targaną swoimi problemami Spartę, która powoli się podnosi.
Do sklejki pójdzie też Sparta ilość goli -2.5 ✅ @1.45
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Jeśli chodzi o wczorajsze derby to wygrał zespół słabszy zwłaszcza przez dwie pierwsze tercje ale z drugiej strony chyba jednak bardziej waleczny i z większym sercem. Co w sumie nie dziwi bo Vítkovice od długo już czekały na pokonanie lokalnego rywala. Trzyniec niestety ale w sumie na własne życzenie wraca bez punktów. Nie ujmując nic Vitkovicom które u siebie prezentują się solidnie to ja jednak postawilbym tezę że bardziej Trzyniec przegrał sam sobie mecz niż Vítkovice go wygrały. Myślę że dwa momenty zawazyly na końcowym wyniku. Najpierw niewykorzystana okazja przez Ružičke w sytuacji 2 na 1 gdzie trafił Bartošaka w odbijaczke bodajże przy stanie 2:1 co mogło zamknąć mecz. Następnie debilny błąd Hrubca który niepotrzebnie zamrozil pod rękawica krążek poza polem bramkowym, gdzie najpierw go przyjął na kij, miał 3 godziny czasu żeby go rozegrać ale oczywiście spanikowal, zamrozil i kara 2 minut, bo od tego sezonu takie sytuacje są karane za wstrzymanie gry. Przewaga wykorzystana przez gospodarzy i 2:2. No a trzeci gol 2 min przed końcem dość pechowy, w zamieszaniu pod bramka krążek spada pod kij Deja a te strzela po kiju Bukartsa i pechowo czyste okienko. Bukartsa można powiedzieć wreszcie strzelił niestety nie do tej bramki co trzeba. Właściwie wszystkie gole Vítkovic fartowne, dwa uderzenia spod niebieskiej i ten rykoszet No ale to jest właśnie to czego brakuje Ocelaři czyli strzału na bramkę. Przecież to jest kurde tak logiczne że jeśli nie będziesz uderzać na bramkę to nie dasz szans na gola, na popełnienie błędu przez bramkarza itp. No ale Trzyniec woli jeździć cudować, kombinuje jak pies z jeżem i chce wjechać z krążkiem do bramki. Taka kurde Barcelona. Myślę że są trochę niewolnikami własnej taktyki.
Co do typów na dziś myślę że rybarz napisał wszystko co należy podpisuje się pod tym i nie mam nic do dodania.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mysle ze Panowie wyzej co było do streszczenia to napisali, ja ze swojej strony gram cos takiego
Kometa RT kurs 1,48
Zlin ml kurs 1,38
Vitki ml kurs 1,31
ako 2,68 fortuna
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Kursy na graczy wystawione, więc próbujemy coś wytypować. Skupie się na zawodnikach drużyn, które są wg. mnie faworytami w swoich meczach.
W formacjach Zlina trzeba by wyróżnić 3 graczy. Dominik Lakatos przeszedł do Zlina w tym sezonie z Liberca. Długo czekał na formę,ale wydaje się,że wreszcie ją złapał. W ostatnich 3 spotkaniach zaliczył 14 strzałów na bramkę,zaliczając 2 gole i asystę. Patrząc na Ice Time ok.19min, biorąc pod uwagę,że grywa power play,to kurs na jego bramkę wygląda kusząco. Co do Zlina to trzeba jeszcze wyróżnić Forta i Ondracka, którzy grają pierwsze skrzypce w Zlinie i powinni zapisać się na listę asystentów a może i strzelców. Zlin ma dobre wyniki w meczach z Pardubicami. W ostatnich 4 spotkaniach wbili im 19 bramek i dzisiaj myślę,że też postrzelają ✅
Lakatos gol @ 4.50 ⛔ / kb+ ✅
Fort kb+ @ 1.62 / gol ✅
Ondracek kb+@ 1.65 ✅
Mueller to czołowa postać pierwszej formacji Komety i niezwykle niebezpieczny gracz w power play. On poprostu umie strzelać gole w przewagach. Współgracze grają pod niego, a on ma bardzo dobre wykończenia. Pisałem już o nim kilka postów wcześniej... W meczu z KV bez gola,więc liczę,że dzisaj strzeli
Mueller gol @ 2.30 ✅ / alternatywnie kb+2 @ 2.55 ✅
Co do graczy Pilzna, to klasycznie kb+ Gulas / gol ✅, Kovar ✅. Muszę jednak zwrócić uwagę na dobrą ostatnio formę strzelecką Allena, kurs @ 5.30 kuszący
No i jeszcze gracze Vitków kb+ Lev ✅, Olesz. Jeszcze można coś wrzucić na kb+ Zamorsky/ gol ✅ z HK , Ruzicka ✅ (Trinec), Kvapil (Liberec), Vondrka (Mlada), ale kursy tutaj dość niskie.
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Ocelari Trinec - Karlove Vary @ 1.40 ⛔ (4-3 podogrywce)
Jutro dokończenie kolejki i typ tak oczywisty,jak to,że jutro spadnie śnieg w Trincu. Ocelari bez problemu powinni wygrać ten mecz. Nie widzę innej opcji patrząc na formę i potencjał tych drużyn na tym etapie sezonu. Trinec u siebie trzyma poziom, ostatnio wygrana ze Spartą po trudnym meczu,ogólnie seria zwycięstw i Trinec w dobrej równej dyspozycji. Do składu wrócił Michal Kovarcik, Roth, Kundratek odszedł do Davos...Jest problem z Power Play i głupimi karami, ale to tylko mozna zlepszyć.
KV błysnęło już w tym sezonie. Jak na beniaminka mieli sporą serię zwycięstw i zaskakiwali swoją zespołową grą. Silny team bez gwiazd,ale z parciem na wynik. Nie wiem dokładnie co tam się podziało,ale obecnie brakuje tempa i pomysłu na grę,a zawodnicy jakby przygasnęli. Ostatnie ich wyjazdowe mecze z Kometą i Vitkami to 3-1/ 4-1 i myślę,że Ocelari u siebie też ich nie oszczędzą umacniając swoją pozycję na czele tabeli,a KV będzie szukało punktów u siebie.
- ostatnie 4 mecze Ocelari u siebie wygrane ,gole 14-5 / pozycja w tabeli 1 (66pkt)
- ostatnie 4 mecze KV na wyjezdzie przegrane, gole 7-16 / pozycja w tabeli 12 (39pkt)
Oczywiście można kombinować handi po wyższych kursach
Jeszcze co do graczy to kusi kurs na gol wracającego do składu Trinca M. Kovarcika @ 6.00 i biorąc pod uwagę opcję,że KV strzeli gola to kb+ Flek @ 2.11✅ też wygląda niezle. Martin Ruzicka ma serię 7 meczy z kb+
Tak sobie myślę o Bukartsie i tym,że nie może złapać formy. I tak patrząc z perspektywy Zlina i przykładu Kasika to może powinien tam wrócić,bo Zlin mu pasował i tam błyszczał. A Ocelari w zamian mogli by zatrudnić jakiegoś szybkiego gracza z za oceanu ,do ofensywy, z parciem na bramkę i wykończeniem...swoją drogą co się dzieje w Werekiem? bo nie mam info,ktoś coś?
Pozdrawiam ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Panowie, wybaczcie, ale do dziś nie znalazłem w necie wyjasnienia: co oznacza &quot;kb+&quot; :-/
Stary, a wciąż lekko głupi;-)
 
L 123

luisito

Użytkownik
Panowie, wybaczcie, ale do dziś nie znalazłem w necie wyjasnienia: co oznacza &quot;kb+&quot; :-/
Stary, a wciąż lekko głupi;-)
W wolnym tłumaczeniu gol lub asysta danego zawodnika w danym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Dla szanownego rybarza, objaśniam
Werek ledwo co wrócił po urazie znów wypadł z gry. W niedzielę ubiegłą w meczu z Litvínově dość przypadkowo chyba nawet poza gra, czy też w trakcie zmiany, w jakimś zamieszaniu przy ławkach bodajże zderzył się z rywalem i obaj upadli niestety bodajże rywal spadł na Wereka a ten od razu ní to kulejac ní to się czolgajac dodrapal się do ławki i od razu do szatni. Przez uchylone drzwi szatni widziałem bo akurat siedzę naprzeciw że od razu się przebieral i pewnie jechali na badania. Podejrzewam że albo upadł na kolano i stluczone albo rywal spadł mu na stopę i skręcił kostkę albo coś. Swoją drogą szkoda bo miał w tym meczu ogramna chęć i dosłownym głód gry po kontuzji szarpal niesamowicie
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Ocelari Trinec - Karlove Vary @ 1.40
Jutro dokończenie kolejki i typ tak oczywisty,jak to,że jutro spadnie śnieg w Trincu. Ocelari bez problemu powinni wygrać ten mecz. Nie widzę innej opcji patrząc na formę i potencjał tych drużyn na tym etapie sezonu.
Tak samo pewny byłem zwycięstwa Komety w niedzielę ????
A dziś for fun poszedł zakład że Karlove Vary nie strzeli gola, kurs ponad 4 :cool:
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mecz niestety za chwile
Ja rozwniez gram Trzyniec bo nie widze w ogóle punktów dla KV.
Trzyniec minus 1.5 kurs 1.58⛔⛔
Do dubla Helsinki win ml kurs 1.5✅✅
Ako 2.37 fortuna⛔⛔
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
U mnie brak wyczucia lub brak konsekwencji.
W derbach zagrałem bramkę Chmielewskiego, to strzelił w następnym meczu.
Z Vitkovicami szukałem przełamania KV i grałem na nich handi +1.5 - zrobili to dziś :facepalm:
A to tylko przykłady z ostatniego tygodnia :worry:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom