>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Króla - w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
mariusso 67

mariusso

Użytkownik
Valencia @ 1.95 sts
Są już składy i Gijon wychodzi rezerwami a Valencia z kilkoma rotacjami i powracajacym po kontuzji Gameiro więc warto zagrać pomimo że to dwumecz
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Kurs na Valencię jest nie do ruszenia. Zespół ten przechodzi samego siebie, a Marcelino już dawno powinien wylecieć, choć sam osobiście nie jestem zwolennikiem wyrzucania trenerów po nie udanych kilku/kilkunastu spotkaniach...
19:30 Valladolid :-: Getafe
obie strzelą gola @ 2.08

Czas na rewanże w Pucharze Króla. W pierwszym spotkaniu również liczyłem na grad goli, ale niestety lekko się rozczarowałem gdyż padła zaledwie jedna bramka. Teraz pójdę za ciosem i zagram podobny typ jak z przed tygodnia. Obie ekipy w ostatnich tygodniach nie prezentują zbyt wielkiej formy, ale jest to Puchar w którym lubią padać gole jak i niespodzianki. Getafe w spotkaniach wyjazdowych strzela regularnie i z obecnym składem potrafią się nawet postawić dużo lepszym drużynom czyt. Barcelona. Valladolid tak naprawdę to niewiem czego po nich się można dziś spodziewać ponieważ ich sytuacja w lidze nie jest tak stabilna jak u dzisiejszych rywali. Nie wierzę jednak w to żeby mieli przejść obok tego spotkania obojętnie, a jednobramkowa zaliczka jest z pewnością do odrobienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Valladolid-Getafe
Typ 2 dnb zwrot
Kurs ok. 1.8 bet365
Typ x2✅
Kurs ok 1.4
Valladolid tak jak napisal kolega powyzej,nie wiadomo czego sie po nich spodziewac,nie sa zapora nie do przejscia,natomiast Getafe gra jak z nut,sytuacja w lidze super i na pewno tego meczu nie odpuszcza.Nie przegraja tego meczu.Duzo wynikow po 1:1 wiec taki scenariusz mozliwy✅ ale sila rażenia wieksza wiec pokusze sie tu o zwyciestwo gosci ,w razie wspomnianego remisu mamy zwrot.
Edit ???? Amatorka w wykonaniu Realu dala o sobie znac w samej koncowce. Pozdrowiam
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:30
Spotkanie: Valencia - Gijon
Typ: Handi +1.5 Gijon
Kurs: 1.85 ⛔
Bukmacher: Dafabet
Analiza:

Chyba jakis samobojca by gral w obecnej formie Valencie po 1.30 w pucharze krola. Pierwszy mecz przegrali z goscmi 2:1 i teraz to oni sa w lepszej sytuacji. Dzisiejsi gospodarze graja bardzo slabo i nie wiem jakim cudem trener Marcelino ogrzewa jeszcze cztery litery siedzac na lawce stadionu Mestalla. Gijon w pucharze powinno byc bardzo zmotywowane za to Valencia raczej powinna sie skupic na walce w La Lidze gdzie zajmuja dopiero 11 miejsce po za pucharami. Takiej druzynie nie przystoi zajmowac miejsca w polowie tabeli i prezentowac takiej formy. Gram bezpiecznie bo jakos nie widze tutaj wygranej dwoma bramkami gospodarzy.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Valencia powyżej 1.5 ŻK @1.66✅✅
lv

Załatwione w pierwszej połowie✅
Valencia musi gonić. Nie mogą pozwolić sobie na stratę bramki. Mimo fatalnej gry od dłuższego czasu, jakaś szansa na awans jest. Idę w stronę żółtych kartek dla Nietoperzy, którzy zbierają ich całkiem sporo. Biorąc pod uwagę, że nie są na straconej pozycji, grają przed własną publicznością, to liczę na sporo walki z ich strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Valencia powyżej 1.5 ŻK @1.66
lv

Valencia musi gonić. Nie mogą pozwolić sobie na stratę bramki. Mimo fatalnej gry od dłuższego czasu, jakaś szansa na awans jest. Idę w stronę żółtych kartek dla Nietoperzy, którzy zbierają ich całkiem sporo. Biorąc pod uwagę, że nie są na straconej pozycji, grają przed własną publicznością, to liczę na sporo walki z ich strony.
Dobry bet biorac pod uwage jeszcze to, ze sedziuje overowiec Javier Estrada Fernandez ze srednia 5.23. W sobote sedziowal mecz Villareal - Getafe i pokazal 8 zoltek.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Tylko wezcie pod uwage, ze to puchary, a tu kartek jest zawsze mniej. I nie wiem czy Valencia nie bedzie chciala tylko odbebnic tego meczu skupiajac sie na lidze.
Edit
A jednak mieliscie racje. Trzy szybkie zoltka dla Valenci.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dziś w Madrycie z Girona sędziuje nasz ulubieniec, Mateu Lahoz dlatego:
Kartka przed min 25.00 @ 1.80 betfair
Nie tym razem ⛔
Pisałem parę razy o nim dziale La Liga, gość praktycznie za byle faul pokazuje kartki na początku spotkań. Odpowiednio w tym sezonie la ligi 8/9 razy plusik,CdR 4/4 łącznie w tym i ub.sezonie.
Pierwsze spotkanie 1-1 co znając ATM mogą się zadowolić 0-0 i przetruchtać mecz,ale mimo to są jedną z najbardziej kartkowych drużyn, myślę że nie zawiodą(ew. Goście żeby nie było xd)
Stawka 1/10 gdyż to puchary
Pzdr
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Mecz na kartki w tym spotkaniu wydaje się najrozsądniejszym rozwiązaniem na dziś.
W pozostałych dwóch spotkaniach wydaje się być wszystko pozamiatane, bowiem Real Madryt jak i Sevilla mają dobre zaliczki z pierwszych spotkań i ciężko stwierdzić co tam się wydarzy...
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
W pozostałych dwóch spotkaniach wydaje się być wszystko pozamiatane, bowiem Real Madryt jak i Sevilla mają dobre zaliczki z pierwszych spotkań i ciężko stwierdzić co tam się wydarzy...
Myślę, że warto pójść w kierunku Leganes. Real za trzy dni gra bardzo ważny i prestiżowy mecz z Sevillą, więc sądzę, że wyjdą tutaj rezerwami. Natomiast dla takiej drużyny jak Leganes wygrana z lokalnym rywalem - Realem byłaby czymś wielkim, więc motywacji nie powinno zabraknąć.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Barcelona - Levante powyżej 4.5 żółtych @1.85✅✅✅
lv

Krótka piłka. Barcelona przegrała pierwsze spotkanie 1:2. Nie ma tragedii, ale Levante na pewno nie odpuści tego spotkania. Liczę na dużo walki oraz ostre faule z obu stron.
Tym bardziej, jak Barcelonie nie idzie, to często popełniają głupie faule. Tak jest w lidze... Przeciwnik na papierze słabszy, ale wierzę że postawią się Dumie Katalonii walcząc przez całe 90 minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:30 Real Sociedad :-: Betis
obie strzelą gola @ 1.81


Pierwsze spotkanie nico mnie rozczarowało gdy padł bezbramkowy wynik. Obie ekipy w tym sezonie miały swoje wzloty i upadki, dlatego właśnie dziś liczę na gole. Real Sociedad jak i Betis w tym sezonie udowadniały już, że stać ich na strzelanie goli. Czy tak się jednak stanie?. Mam nadzieje, że tak, że pierwszy gol padnie już dość szybko aby rywal mógł gonić wynik i odwrócić losy meczu. Jak będzie naprawdę przekonamy się za kilka godzin...

21:30 FC Barcelona :-: Levante
gospodarze wygrają obie połowy @ 1.76


Czy Barcelona podzieli los Atletico i pożegna się już dziś z Pucharem Króla?. Levante przyjeżdża do jaskini lwa, bowiem Barcelona na pewno jest podrażniona tym, że przegrała pierwszy mecz. Sam jestem ciekaw jak zagrają goście. Czy będzie to szukanie szans w kontratakach czy poprostu pójdą na wymianę ciosów. Gospodarzom tak naprawdę wystarczy tu tylko jedna bramka aby zapewnić sobie awans, lecz nie wierzę w to żeby gracze Valverde tak igrali z ogniem. Trener powołał na to spotkanie swoje najlepsze działa: Messi, Suarez, Coutinho, Dembele itd. Levante jeśli chce grać dalej to musi tu zagrać odważnie i zachować czyste konto. Barcelona sama musi uważać bowiem ich gra w defensywie nie jest ostatnio najlepsza. Pomimo tego liczę, że Barcelona dość szybko ukuje swojego rywala, a z ubiegiem czasu będzie dążyć do zdobycia kolejnych goli...

Jak myślicie Espanyol dzisiaj to bierze?!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gats 8,2K

gats

Użytkownik
21:30 FC Barcelona - Levante
RZUTY KARNE W MECZU
WIĘCEJ NIŻ 0.5 @ 2.70
ETOTO

Barcelona u siebie nie będzie przebierać w środkach a już widać że składem mocnym
ruszą dzisiaj na rywala.
Przegrana na wyjeździe to dodatkowy bodziec do tego żeby grać u siebie od pierwszej
minuty z pazurem.
Levante nie jest łatwym rywalem ale popełniają błedy w obronie i myślę że pod naporem
FCB jednego karnego uda im się dzisiaj spowodować.
⛔ Niestety, grali grzecznie, w pierwszej połowie było dobre tempo
ale po 3 bramce po przerwie już spokój.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:30
Spotkanie: Barcelona - Levante
Typ: 1 polowa Levante over 0.5 zoltej kartki
Kurs: 1.49 ✅
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Jesli Levante mysli o przejsciu do kolejnej rundy to musi od poczatku meczu zagrac dosyc zdecydowanie co moze przyniesc jakas zolta kartke. W drugiej polowie jak Barca bedzie prowadzic 3, 4, 5 do 0 to moze juz nie byc cisnienia dlatego widze tutaj bardziej jakas kartke dla gosci w 1 polowie. Nie mowi, ze Barcelone czeka tutaj spacerek ale kazdy wie co potrafi zrobic Barcelona jak juz napocznie rywala. Uwazam, ze jakas kartka dla przyjezdnych w pierwszych 45 min wpadnie. Sedziuje Jose Maria Sanchez Martinez ze srednia prawie 6 zoltek na mecz wiec good. Kurs mizeria ale do dubla moze byc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Odośnie meczu Realu Sociedad vs Betis to podzielam zdanie ibisa. Natomiast zamiast BTTS pójdę o krok dalej i spróbuje z ilością goli. Hiszpania kojarzy mi się przede wszystkim z overami. Wielkim zdziwieniem był dla mnie wynik 0:0 w pierwszym meczu. Ale taka jest piłka. Mysle, że przez ten rezultat bukmacherzy trochę mają zawyżone kursy na gole. Obie ekipy w ostatniej kolejce LaLiga moim zdaniem zagrali dobrze z ciekawym potencjałem w ofensywie. Wątpię aby dzisiaj wynik się powtórzył. Jak dla mnie over bramkowy to value dnia. Grzech nie skorzystać:
over 2.5 goli @2.08
over 3.5 goli @3.75 fortuna
(ten kurs spadł. Okolo 15-tej pograłem w punkcie stacjonarnym i jeszcze był po @4.15)
@edit: no i ładnie siadło ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zapewne czytaliście, że Barcelona prawdopodobnie zostanie wyrzucona z rozgrywek Pucharu Króla?. Co na ten temat sądzicie?.
Dziś o 17:00 odbędzie się losowanie Pucharu Króla i do tego czasu wszystkie strony będą chciały poznać werdykt...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom