>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
viceversa 338

viceversa

Użytkownik
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Problem mój polega na tym, że w tabeli z punktami za okres 1.01 - 10.01, a raczej załączniku do pozostałych miejsc ( 30-100 ) nie ma mojego nicku oraz mojego stanu ujemnego ????
Typy :
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-6-01-2019-niedziela.154692/page-3#post-6778289
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-7-01-2019-poniedzialek.154694/page-2#post-6778679
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-8-01-2019-wtorek.154695/#post-6779097
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-9-01-2019-sroda.154696/#post-6779114
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-10-01-2019-czwartek.154697/page-2#post-6780256
Fakt, słabiutko zacząłem przygode z typami, lecz w najbliższyym czasie sytuacja powinna się odwrocić ????
Pozdrawiam! ????
Screen uciął końcówkę tabeli i cała historia. Za dni 1-10 zajmujesz miejsce 92., masz -330 pkt i skuteczność 1/5. Teraz nie chce mi się robić nowego screena. Przy następnej aktualizacji będzie juz ok.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Blad w Podliczeniach , Tabele styczen 1-10 Pierwszy typ mialem ZWROT , Drugi -100 a Trzeci - 100 wiec powinnienem miec -200 a mam teraz -300 , Czy moglibyscie poprawic , dziekuje.
Jasne, mój błąd, już poprawiłem w tabeli. Przy następnej aktualizacji będzie już poprawnie.//psotnick
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Witam, w typie dnia na dziś pomyliłem drużyny... Oczywiście chodziło mi o Cape Town city. Proszę o zmianę w szablonie i w opisie
Poprawione //Waldi1979
 
viceversa 338

viceversa

Użytkownik
Bry ???? Chciałbym się dowiedzieć, jak to jest i jak będzie prawidłowo..
Oferta buków na skoki narciarskie zarówno na konkurs drużynowy (sobota 19.01) jak i konkurs indywidualny (niedziela 20.01) kończy się już jutro (18.01) o 16:00, więc moje pytanie brzmi, czy w Typach Dnia można podać typ na JUTRO z konkursu drużynowego z SOBOTY, a jeszcze jutro w typach dnia na sobotę zmieścić typ na niedzielny konkurs indywidualny?
Nie możesz podać w Typach Dnia typu na inny dzień niż jest konkurs. Możliwe, że to jakiś błąd u buka i zmienią daty. Poza tym tematy w TD są zakładane dzień wcześniej w godzinach porannych, więc już w piątek możesz podać typ na sobotę. //Waldi1979
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Bry ???? Chciałbym się dowiedzieć, jak to jest i jak będzie prawidłowo..
Oferta buków na skoki narciarskie zarówno na konkurs drużynowy (sobota 19.01) jak i konkurs indywidualny (niedziela 20.01) kończy się już jutro (18.01) o 16:00, więc moje pytanie brzmi, czy w Typach Dnia można podać typ na JUTRO z konkursu drużynowego z SOBOTY, a jeszcze jutro w typach dnia na sobotę zmieścić typ na niedzielny konkurs indywidualny?
Nie możesz podać w Typach Dnia typu na inny dzień niż jest konkurs. Możliwe, że to jakiś błąd u buka i zmienią daty. Poza tym tematy w TD są zakładane dzień wcześniej w godzinach porannych, więc już w piątek możesz podać typ na sobotę. //Waldi1979
Przypuszczam że oferta na oba konkursy kończy się o tej samej godzinie dlatego, że pewnie buki czekają na konkurs drużynowy żeby wiedzieć jakie kursy dać na konkurs indywidualny. I napewno niedługo po konkursie drużynowym oferta na indywidualny pojawi się ponownie, już z jakimiś zmianami w oparciu o to jak zawodnicy skakali w drużynówce. I chyba tylko o to chodzi. Więc nie ma raczej obawy że ci przepadnie szansa na typowanie konkursu indywidualnego.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Czytałem , ale nadal nie mogę zrozumieć , dlaczego jeden z największych buków w kraju jest ignorowany , a wręcz zakazany na tym forum .
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Panowie Moderatorzy! Takie małe skromne pytanie. Albo bawimy się fair, albo walimy w ch..a. To trwa od dłuższej chwili. Typy dnia. 20.01. Post nr 3. Kolejne pudło i 6 polubień + 3 reputacje. Trafiony typ i 0/0, czy fanaberie i typer roku? Z całym szacunkiem, dla Adminów tej zacnej strony. Co ważniejsze? Jeden szarlatan, czy rzesza uczciwych typerów? To naprawdę demotywuje, jak tak się dzieję. Może czas pomysleć , nad zmianą formuły. Znacie się od lat. Proszę, pochylcie głowę nad tym tematem. Jestem do usług. Pzdr. Masala7.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Panowie Moderatorzy! Takie małe skromne pytanie. Albo bawimy się fair, albo walimy w ch..a. To trwa od dłuższej chwili. Typy dnia. 20.01. Post nr 3. Kolejne pudło i 6 polubień + 3 reputacje. Trafiony typ i 0/0, czy fanaberie i typer roku? Z całym szacunkiem, dla Adminów tej zacnej strony. Co ważniejsze? Jeden szarlatan, czy rzesza uczciwych typerów? To naprawdę demotywuje, jak tak się dzieję. Może czas pomysleć , nad zmianą formuły. Znacie się od lat. Proszę, pochylcie głowę nad tym tematem. Jestem do usług. Pzdr. Masala7.
przecież polubienia i reputację dają również userzy, w tym konkretnym przykładzie nie ma żadnego od moderatorów lub administracji, więc za bardzo nie rozumiem zarzutu, nie mamy wpływu kto i komu lajkuje posty czy daje reputacje. Są pewne ograniczenia w systemie, że można dać 10 lajków na dobę czy nie można dać reputacji pod rząd temu samemu userowi, ale to kto i komu daje jest w gestii usera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom