>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Skoro CCM strzela ale nie potrafi utrzymac wyniku to moze wariata dac za drobne 1\2 .ht\ft @21 w calorocznym.
Pozdrawiam i trzymamy sie ramy ????
Normalny typ na dzis to 2\2 za ok 2.6⛔ w calorocznym
Pozdrawiam.Sila razenia dosc spora w City wiec powinno wejść.
Elo!
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
A mnie się wydaje, że ten mecz nie bedzie tak overowy jak sie wszyscy spodziewają. To City będzie tu dominującą stroną i mam wrażenie, ze to oni narzucą styl gry w meczu. City to najbardziej underowa druzyna w lidze, w tym sezonie ani razu nie przegroczyli progu 3,5 w meczu, btts-y zdarzają sie im stosunkowo rzadko, wiec ja ide w: City &amp; under 4,5 po kursie 2.15
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Central Coast Mariners - Melbourne City2:1
Melbourne City @1,81 Unibet ⛔
Melbourne City (-1) @2,48 Unibet ⛔

Na dziś dwa zakłady, pierwszy to zwycięstwo gości, CCM 10 porażek z rzędu, tylko 2 punkty, MC walczy o PO i nie powinni odpuścić, ani przegrać tego meczu, drugi typ na zwycięstwo 2 golami, w obecnym sezonie z 7 meczy, które wygrali 4 razy pokryli owe handi, w przypadku wygranej 1 golem zwrot. Myślałem również nad wygraną MC + btts, ale mimo, że CCM strzela i jeszcze więcej traci to natomiast MC jest raczej underowe i większość swoich meczy albo minimalnie wygrywa do zera lub jak przegrywa to przeważnie też do zera. Jeżeli nie nastąpi tu cudowne odrodzenie i przełamanie Marynarzy to typy powinny siąść, ale o tym przekonamy się koło południa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
składy na dziś:


i słusznie jakubeq93 zauważył... City to najlepsza obrona w lidze oraz paradoksalnie na wyjazdach najgorszy atak.... under myślę jak najbardziej do brania pod uwagę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Skoczylo 0.2 w gore na City.
Zobaczymy ,czy CCM pojda na wariata typu laga i do przodu. Warto poczekac live gdyby ccm uderzyli pierwsi to grac na city pod kurek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Czyli jak pisałem przed meczem, że CCM w końcu z kimś wygra się sprawdziło. Nie sądziłem tylko, że wydarzy się to już teraz. No nic moje X2 to własną głupota.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro
Rozbitkowie28 vs City
, co tu napisać o zespole, który potrafi strzelić gola Sydney, Glory, Nix, a nawet prowadzić z silnymi drużynami jednak za cholere nie umie dograć do końca z korzystnym wynikiem? Z drugiej strony City, które finezją nie powala, za to regularnie punktuje. Może jakiś bts?
edit Kierunek na ✅ ft 2-1
Na razie tyle...
edit
PS Zapowiedź, staty, składy poniżej:
https://www.a-league.com.au/news/match-preview-central-coast-mariners-vs-melbourne-city
No bts to sobie wywróżyłem ???? aczkolwiek nie do końca wierzyłem, że zdobędą punkty. To co dobre, to fakt, że nie szedłem w 2. W końcu im się udało zapunktować...
Skrót:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-central-coast-mariners-v-melbourne-city-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czas zapyla i już od piątku kolejka nr 14
18.01. 09:50 WS Wanderers vs Adelaide United - myślę o bramkach, WSW po 4 porażkach (gdzie 3 były co najmniej nieszczęśliwe) zdesperowane, bramkę powinni ustrzelić. Redsi na wyjeździe potrafią się odgryzać (choć z Victory im się nie udało, ale poza tym &quot;kłuli&quot;), wychodzi mi &quot;na sucho&quot; bts.
Edit
FT 1-2 zaliczony
✅
19.01. 07:35 Sydney FC vs Newcastle Jets - Gospodarze na Jubilee Stadium, ale czy Jetsi się postawią? Myślę, że to może być mecz walki ze wskazaniem na Blues Sky. 1-ka po @ 1,91 do rozważenia.
Edit
Mecz był zacięty, samobój, czerwo ft 1-0. Kierunek na ✅ , na live drobne dałem na x ht i do 44 min. było ok a po chwili bum i
⛔
19.01. 09:50 Melbourne City vs Perth Glory - to co Glory wyprawia to głowa mała. Czyżby kolejny thiller się szykuje? Na live mecz raczej ????
edit
No szału nie było, Glory miało 100-ki, City poprzeczkę, ale ogólnie słabo. Pod koniec troszkę się obudzili. Dałem na live dnb Glory i zwrot.

20.01. 07:00 Melbourne Victory vs Wellington Phoenix - Powiedziałbym, że Big V, mimo, że kursy rosną to po 1,70 to dla mnie za mało. Tym bardziej, że jak gram przeciw Nix to słabo to wychodzi.
edit
Super meczyk, over na live połapany ✅ ft 3-3, Grendel boss... ????

20.01. 09:00 Central Coast Mariners vs Brisbane Roar - mecz pod tytułem &quot;tu wszystko się może zdarzyć&quot;, poza tym to konkursowe spotkanie więc nie będę Wam nic sugerował...
edit
Chciałem iść w over, czając się na live, a w sumie dałem x ✅ na live, &quot;pacząc&quot; co kopacze wyprawiają. FT 1-1.

PS Trzeba ofc przejrzeć składy, pogodę, sędziów (Ams!) itd, itp...
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
18.01. 09:50 WS Wanderers vs Adelaide United - myślę o bramkach, WSW po 4 porażkach (gdzie 3 były co najmniej nieszczęśliwe) zdesperowane, bramkę powinni ustrzelić. Redsi na wyjeździe potrafią się odgryzać (choć z Victory im się nie udało, ale poza tym &quot;kłuli&quot;), wychodzi mi &quot;na sucho&quot; bts.
Kursy idą w górę na gospodarzy, jak dla mnie ma to związek z tym, że wypadli ważni pomocnicy: O&#39;Doherty (kontuzja) i Baccus (z tego co pamiętam kartki) no i dalej nie ma Riery. Został Yeboah (dobry mecz ostatnio rozegrał) i nic do stracenia po 4 porażkach z rzędu. Po stronie Reds kadrowo ok. U nich ma kto strzelać bramki. Dalej &quot;wychodzi&quot; mi bts w tym spotkaniu. Martwi mnie upał jaki ma być jutro w Sydney i dawne h2h, gdzie zdarzały się tym ekipom mecze ze sobą na 0-0. Stadion też nie ich (ANZ Stadium). Trudno, Wędrowcy muszą ruszyć do przodu jeśli marzą o punktach, Redsom taka sytuacja może pomóc w strzeleniu bramki, a ja podtrzymam kierunek na bts, który za miedziaka po @ 1,60 pobieram. GL!
Edit
W 49 Wędrowcy na 1-1 czyli załatwione ✅
skrót:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-western-sydney-wanderers-v-adelaide-united-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
3 single WSW-Adelaide 1:2
1. bts @ 1,55 - 0,66j ✅
2. ov 2.5 @ 1,67 - 0,5j ✅
3. ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,76 - 0,3j ⛔ 4
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Raczej nie ma sie co zastanawiać, jak podał @ qowalsky6 zabraknie czołowych zawodników w Sydney.
Adelaide w dobrej formie i nie powinno sie to zmienić z dnia na dzień.

Typ 2 kurs 2.20
Typ 2/2 HT/FT kurs 3.7
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
WSW - Adelaida
ja pobieram:
bts - @1,55 - 0,5j ✅
tutaj już qowalsky6 napisał dlaczego, więc nic nowego nie wymyślę... co do pozostałych typów - poczekam na 11-ki bo Kurz lubi rotować składem a jak na razie jeszcze chyba w tym sezonie nie zagrali jednocześnie Ilso, Lia, Blackwood i Kitto - a to wg mnie jest moc zespołu gości.
//edit - dzięki Qowal ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
Do góry Bottom