>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Jak aktywować karte na stronie? Podaje date urodzenia i ostatnie 4 cyfry z karty i wyskakuje blad. Na stronie jak jest obrazek karty Ecopayz ostatnie 2 cyfry różnią się od tych które mam fizycznie na karcie w domu tez tak mieliście?
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
Witam panowie mam problem z dodaniem karty kredytowej wpisuje dane i przycisk dodaj karte jest na szaro,, nie mam pojecia o co chodzi , live chat zawsze Busy :/ w ogole podczas dodawania karty wyskakuje komunikat ze po dodaniu karty nie bede mogl kozystac z gier hazardowych zakladow itd :/ o co chodzi ????????????
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
dokladnie, karta idzie tydzien
przed chwila wyplacalem kase z bankomatu pekao sa. wyplacilem 1000zl pobralo 1056,34 ????
ja mam konto w pl karte euro
na koncie mam przykladowo 3500 pln
. wyplacam 1000zl z bankomatu 3x w ciagu dnia. wychodzi 1056 z bankomatu pekao sa.
Z tego co napisałeś można wywnioskować, że wypłacasz w bankomacie z konta w PLN, a to nie jest możliwe ze względu na to, że prowizja wynosiłaby w tym przypadku znacznie więcej. Masz konto w PLN oraz EUR i zapewne przelewasz środki z konta PLN na konto w EUR i wypłacasz z bankomatu za pomocą karty.

Z czystej ciekawości zapytam, skąd Ecopayz bierze kursy wymiany waluty pomiędzy własnymi kontami (EUR -PLN)?
 
C 186

casuals

Użytkownik
Witam panowie mam problem z dodaniem karty kredytowej wpisuje dane i przycisk dodaj karte jest na szaro,, nie mam pojecia o co chodzi , live chat zawsze Busy :/ w ogole podczas dodawania karty wyskakuje komunikat ze po dodaniu karty nie bede mogl kozystac z gier hazardowych zakladow itd :/ o co chodzi ????????????
nie da się dodać karty, nie wiem czemu. A nawet jak dodasz i wpłacisz to nie będziesz mógł tych środków przelać do buka. Zostają przelewy24 lub psc
 
joj 12

joj

Użytkownik
Z tego co napisałeś można wywnioskować, że wypłacasz w bankomacie z konta w PLN, a to nie jest możliwe ze względu na to, że prowizja wynosiłaby w tym przypadku znacznie więcej. Masz konto w PLN oraz EUR i zapewne przelewasz środki z konta PLN na konto w EUR i wypłacasz z bankomatu za pomocą karty.

Z czystej ciekawości zapytam, skąd Ecopayz bierze kursy wymiany waluty pomiędzy własnymi kontami (EUR -PLN)?
kursy wymiany pytałem się swego czasu supportu: xe.com
a co do konta pln to się mylisz kolego, da się z pln konta wypłacać oczywiscie tego nie jestem w stanie stwierdzić czy prowizje wieksze, ale pewnie tak. Ja wyplacalem a na razie mam karte eur do konta w pln podpiętą i wyszło mi 319,5 zł z wypłaty 300zł i tu mam pytanie też do was, po wyplacie mi wisiało w tym samym dniu co wypłata &quot;transakcja do rozliczenia&quot; 318zł a następnego dnia te 1,5zł więcej mi ostatecznie zaksięgowali, czy to wszystko wynika, z wahań kursów z dwóch dni?:p
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
nie da się dodać karty, nie wiem czemu. A nawet jak dodasz i wpłacisz to nie będziesz mógł tych środków przelać do buka. Zostają przelewy24 lub psc
To jak zauktualizowac konto do gold bo wszystkie warunki spelnione tylko ostatni dodanie karty mi brakuje
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam panowie mam problem z dodaniem karty kredytowej wpisuje dane i przycisk dodaj karte jest na szaro,, nie mam pojecia o co chodzi , live chat zawsze Busy :/ w ogole podczas dodawania karty wyskakuje komunikat ze po dodaniu karty nie bede mogl kozystac z gier hazardowych zakladow itd :/ o co chodzi ????????????
A nie jest tak że oni przyjmują tylko karty jednej organizacji, np Visa, a Mastercard nie (albo na odwrót). Tak mi się coś kojarzy, spróbuj z inną i będziesz wiedział. Albo zapytaj ich ????
 
F 0

fanatykr

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanko. Dopiero co założyłem Ecopayz i teraz może ktoś mi podpowie jak to wygląda u bukmacherów w praktyce. Zadam pytania w punktach by się lepiej czytało.
1. Jak długi trwa w praktyce wypłata środków z betssona i unibet na Ecopayz? (to moi ulubieni bukmacherzy, na konto bankowe zazwyczaj już na drugi dzień dostawałem pieniądze)
2. Czy znacie jakiś fajnych bukmacherów, u których wypłata na Ecopayz jest praktycznie instant? (zastanawiam się nad 1xbet, bo słyszałem że do 15 min i środki na koncie, ale obawiam się problemów przy weryfikacji i limitowania, gdyż zdarza mi się zagrać i za większe kwoty, rzędu tysiąca, dwóch)
Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam
 
maarcin14 651,9K

maarcin14

Użytkownik
betsson i unibet do 24 h , ale zazwyczaj trwa to 2-4 h , ale też zdarza się trzymają dłużej wypłatę , ze swojej strony polecam 1xbet , wypłaty tak jak napisałeś bardzo szybkie , myślę że tak szybko Cię nie zlimitują ;)
 
F 0

fanatykr

Użytkownik
To jeszcze jedno pytanie. Opłaca się mieć ko to u buka walucie euro no nie? Bo wtedy tracę tylko raz na przewalutowaniu, przy wypłacie z bankomatu. Dobrze myślę?
 
C 186

casuals

Użytkownik
Jedną kartę w walucie funty już mam. Czy mogę zamówić drugą w walucie tym razem euro ? I czy kolejna karta jest za free ?
 
N 0

nanana

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo mozna miec trzy dolary funty i euro, ale nie jestem pewny czy kolejne sa darmowe, poza pierwsza. Napisz do nich maila, ale poszukaj gdzies na stronie informacji.
 
I 14

ice05

Użytkownik
Musimy potwierdzić Twoją tożsamość i upewnić się, że Twoje konto ecoAccount jest bezpieczne, w związku z czym prosimy Cię o przesłanie wysokiej jakości zdjęcia przedstawiającego Ciebie, trzymającego dokument tożsamości obok twarzy wraz z podpisaną kartką,z napisem „dla ecoPayz” zawierającą również aktualną datę. Upewnij się, że oświetlenie jest dobre, a aparat jest tak ustawiony, aby zdjęcie było wyraźne i dobrej ostrości.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Musimy potwierdzić Twoją tożsamość i upewnić się, że Twoje konto ecoAccount jest bezpieczne, w związku z czym prosimy Cię o przesłanie wysokiej jakości zdjęcia przedstawiającego Ciebie, trzymającego dokument tożsamości obok twarzy wraz z podpisaną kartką,z napisem „dla ecoPayz” zawierającą również aktualną datę. Upewnij się, że oświetlenie jest dobre, a aparat jest tak ustawiony, aby zdjęcie było wyraźne i dobrej ostrości.
Masz kilka kont eco ze az takiej weryfikacji zazadali?
 
Do góry Bottom