>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Styczeń 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Napisał to gość, który w 3 dni z 1000 chce zrobić 15tys i ucieka do Bangladeszu...:facepalm: nie to żebym negował typy, bo fajnie Ci to weszło, ale dlaczego akurat Bangladesz?! :cwl: dobra wybaczcie bo spamuje, a to nie w moim stylu wdawać się w takie dyskusje. Ni mniej ni więcej udanej podróży!
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Też jestem zdania ze Miski mogą to wygrać.Mecz wg mojej oceny będzie na styku .Oglądałem mecz z Phoenix bodajże ostatnio bucks to nie było się czym podniecać nawet .Nie wiem jakim cudem oni wygrwyaja mecz za meczem.Dziś jadą do Memphis gdzie każdej drużynie się ciężko gra i pewne value w mojej ocenie też jest
Odnośnie się do typu na McColluma dla mnie to jest zawodnik himeryczny przeplata słabe mecze z dobrymi.Większość jest raczej słabych .dla mnie bet 50/50 nic specjalnego.

Sorki to był mecz z Atlanta mój bład
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Akurat z Phoenix, Bucks grali 24.11.2018 i przegrali dwoma punktami... to pewnie coś zmyślasz... ja uważam, że typ bardzo ryzykowny a jeżeli już do grania to Bucks -6.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
LA Clippers - Utah Jazz
Monrezl Harrell over 16,5 pkt @ 1,91 (Betrally)
Rudy Gobert under 16,5 pkt @ 1,83 (Unibet)
Clippers ha -1,5 pkt @ 2,02 (Unibet)

W telegraficznym skrócie dzisiaj.
Over Harrella. Dzisiaj dostanie sporo minut, ławka Clippers gra szybko a Favors do najszybszych nie należy, będzie miał dzisiaj z Harrellem sporo problemów
U Goberta zaskakująco wysoka linia. Marcin mimo wieku potrafi jeszcze bronić. W pierwszej i trzeciej kwarcie go powinien mocno wyłączyć. Rudy po za tym w ostatnich meczach jakoś mocno się nie nadwyręża, tylko w jedny na 7 meczy ta linia pokryta.
No i zwycięstwo Clippers. Znacznie mocniejsza i szersza ławka i to dzisiaj chyba największy atut. Może straszyć bilans ostatnich meczy, bo Jazz wygrali 4 ostatnie spotkanie, ale wszystkie rozgrywane w SLC, na wyjazdach tak kolorowo już nie jest. Clippers natomiast to trzeci mecz z rzędu u siebie, po dwóch porażkach trzeba się spiąć i wygrać, dzisiaj na pewno są faworytem w moim odczuciu.
Po za tym:
Stephan Curry over 29,5 @ 1,91 (Unibet)
Tristan Thompson under 12,5 pkt @ 1,83 (Unibet)
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spora oferta na dzisiaj, ale za dużo to nie widzę do gry. Odniosę się pierw do tego co wyżej. Zgadzam się z wpisami wyżej odnośnie Memphis. Również widzę dzisiaj ich zwycięstwo, jednak wezmę mniejszą stawkę a z lepszym kursem. Nie jestem w pełni przekonany żeby grać ich za jakąś niewyobrażalną kwotę. Pobieram sobie ich z handicapem -6,5 po 5,55@.
Kolejnym typem na dziś jest pakiet na centra Dallas. Spurs ma ogromną dziurę pod koszem. Ani stary Gasol ani Aldridge to nie są zawodnicy którzy podołają fizycznie środkowemu gospodarzy. DeAndre jest bardziej skoczny i masywniejszy. Dallas powinni grać do swojego wysokiego i wykorzystywać przewagę pod koszem. W tym sezonie prawie 70% średnio z ft( już Popovich raczej nie będzie korzystał z &#39;&#39;systemu&#39;&#39; hack a DeAndre jak to miewał w przeszłości, kiedy Jordan grał jeszcze w LA Clippers) Liczę też na offensive rebounds i ponowienia akcji. Pakiet nie jest jakiś wysoki, ostatnio vs Spurs środkowy Mavs zanotował aż 19 zbiórek, oraz skończył 4/6 akcji oraz zanotował 2 ast. Dzisiaj liczę na jeszcze lepszy występ, przede wszystkim punktowy, bo o zbiórki jestem jakoś dziwnie spokojny. Nie lubię grać większych stawek na centrów( przede wszystkim, że ich głównym zadaniem jest obrona i łatwo mogą wpaść w foul trouble, jednak tutaj zaryzykuję i dam na DeAndre Jordana trochę więcej.

Memphis Grizzlies(-6,5) @ Milwaukee Bucks -&gt; Betsson @ 5,55 1,5/10
Dallas Mavericks @ San Antonio Spurs @ DeAndre Jordan over 26,5 pkt + zbiórki + asysty -&gt; Betsson -&gt; 1,83 4/10
 
S 63

suchysucha

Użytkownik
Memphis vs Bucks
Typ: Bucks -7.5 pkt

Kurs: 2.15

Śmieszą mnie opinie że opadli z sił. Dziś grają w pełnym składzie. Różnica klas jak dla mnie widoczna gołym okiem. B2B ? Jeśli mierzą wysoko w tym sezonie to nie powinno być żadną przeszkodą.
W ogóle to w tym sezonie jedna z moich ulubionych drużyn.
P.S. GRAJCIE Z GŁOWĄ ;)

 
pato07 224

pato07

Użytkownik
Toronto-Phoenix, Phoenix +9 @1.90 forbet ✅ 111-109 :champagne:
Ibaka ov 18.5 pkt @2.15 etoto ✅ 22pkt :dance:
Ayton ov 14.5 pkt @1.75 sts ✅ 15pkt :hp:
Piękna nocka!


Toronto nie dość że b2b to jeszcze dzisiaj nie grają Lowry i Leonard. Handi w miarę wysokie, Phoenix na pewno powalczą.
Dorzucam over Ibaki bo w sumie w tej sytuacji jest najskuteczniejszym graczem w zespole, z Bostonem rzucił 22 pkt. I Aytona bo kiedy Ibaka skupi sie na araku to w Toronto nie będzie za bardzo komu bronić.
Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
kombajn 164,5K

kombajn

Użytkownik
Skąd pewność, że nie gra Lowry i Leonard?
Kyle Lowry (rest) and Kawhi Leonard (rest) will not suit up for Thursday&#39;s game against the Suns.
It&#39;s the second night of a back-to-back set, so the vets will be taking the night off against the 11-34 Suns. Fred VanVleet should shift back into the starting unit with Lowry unavailable, and Delon Wright will see an uptick in minutes. Norman Powell could be looking at a start with Leonard on the sidelines, and all these guys are on the radar in DFS with a favorable and uptempo matchup against Phoenix.
Warto dodać link do zakładek... ;)
http://www.rotoworld.com/headlines/nba/378690/kyle-lowry-leonard-will-rest-on-thursday?ls=roto:TOR:topheadlines
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
też mi się wydaję, że pheonix dziś przełamie passe, zwlaszcza ze toronto w mocnym oslabieniu. Zastanawiam się nad indiana, aczkolwiek kiedy gram przeciwko lub na 76 zawsze jest na odwrót. Spróbuje chwycić w trakcie meczu coś na indiane. Raczej po pierwszej polowie będą dostawać ;)
 
S 63

suchysucha

Użytkownik
11 pkt w kwarcie to w polskiej lidze się rzadko zdarza. Cyrk.
Ja na dziś proponuję :
Charlotte - Sacramento
Charlotte 1.63
efortuna

Typ na przełamanie. Sacramento 3 W z rzędu więc chyba już wystarczy, Nie jest to ekipa która przyzwyczaiła nas do takich serii. 4 dni temu te drużyny spotkały się, ale w roli gospodarza było Sacramento. Mecz był na styku. Górą byli Kingsi. Dziś pora na rewanż.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
według mnie Kings grają świetnie w tym sezonie, zdecydowanie powyżej oczekiwań i świetnie się ich ogląda, nie przekonuje mnie typ na przełamanie, zresztą jak popatrzymy na ostatnie mecze to 4 ostatnie wyjazdy przegrali - mój typ na przełamanie dziś wygrają, wiadomo że nie da się zawsze wygrywać, ale nie przekonują mnie z reguły takie &quot;przełamania&quot;, jak ostatnio grali bardzo dobrze to czemu dziś mają zagrać słabiej, jak chcą wymarzone play-offy to muszą cisnąć i wygrywać
Sacramento @2.2 unibet
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
Lowry jednak wychodzi
Pozostaje wierzyć że takie granie na siłę byle zagrać to nienajlepszy pomysł i za dużo pożytku z niego nie będzie.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
właśnie miałem pytać, bo wchodzę na buka i widzę @4.6 na Phoenix, a dałbym sobie rękę uciąć że chwilą temu czytałem że gościu za 5k postawił @3.6, no to trochę zmienia sytuację
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
Trudno, nic nie zmieniamy z reszta teraz jakbym zamknal zaklad bylbym w plecy, przy braku zmiany kursu mozna zamknac z taka sama kwota, jak pojdzie do gory kurs juz niestety kwota jest nizsza.
Zostawiam w grze tak jak byla pierwsza mysl. Powodzenia.
Tym bardziej w NBA gdzie kurs może odwrócić się w ciągu paru minut, z resztą daleko pamięcią sięgać nie musimy...
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 15,5 pkt @ 1,83 Skybet (15)
Fred VanVleet (Toronto)

Toronto mialo dzisiaj przystapic do meczu z Phoenix bez Lowry i Miles-a i jednak wystapia oznacza to ze dystrybucja punktowa zostanie podzielona mniedzy wiekszoscia graczy.U kilku bukmacherow linie wciaz wisza a u innych spadaja co mozna wykorzystac na nasza korzysc.
Vanvleet na ostatnie trzynascie meczy przebil linie 15,5 pkt tylko dwa razy , fakt ze przeciwnik owiele slabszy dzisiaj ale tez wielu bedzie zdobywalo punkty. W skybecie linia wisi 15,5 gdzie naprzyklad w Paddypower spadla do 13,5 - a w Unibecie spada kurs na lini 14,5 , wiec nie wypada skorzystac z tej okazji. Update - Skybet opuscil linie o jeden punkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Over Aytona tez leciutko, ale kursowo skoczyl, tak jakby Lowry znaczyl cokolwiek w pomalowanym, bo nie wydaje mi sie.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Ayton powyżej 14,5 pkt (1.75)
13pkt w pierwszej połowie, w drugiej dołożył od razu na początku 2 punkciki i jest ????
++

Przyznam że tak niska linia na niego to śmiech.
Chłopak spokojnie rzuci powyżej 15 pkt, dużo dostaje piłek, dziś mecz typowo walki, będzie dużo minut i nie ma opcji żeby zawiódł.

Butler powyżej 18,5 pkt (1.75)
Pięknie Butler 27pkt
+++

Notuje bardzo dobre statystyki , 19 pkt dzisiaj minimum jest spokojnie w jego zasięgu, będzie to bez wątpienia fajny i overowy mecz w którym według mnie Butler pokaże próbkę swoich umiejętności.

Hield powyżej 19,5 pkt (1.8)
24 pkt Hielda
+++

Hornets wracają do własnej hali po bodajże 6 meczach z rzędu na wyjeździe, ja jednak idę w stronę Hielda który w tak sezonie spisuje się nieźle zresztą jak całe Sacramento.

3/3 i to gładko.
Dziękuję, dowidzenia ????
❤❤
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom