>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

neeq1 20

neeq1

Użytkownik
Wszystko zależy od nastawienia. Amur już nic w tym sezonie nie osiągnie. Dla nich to dobry czas na eksperymenty które mogą wyjść różnie. Lokomotiv może walczyć o lepszą pozycję w tabeli bo jeszcze ma szansę i trochę czasu. Oczywiście jakość i kadra po stronie gości. Ja tego nie gram ale można próbować.
A Mecz Kunlun z Czerepowcem, na to że Czerepowiec strzeli +1.5gola jest 1.65 brzmi zachęcająco co myślisz?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Szkoda nie spróbować zagrać czegoś w stronę gości bo kurs zawyżony - ja na pewno spróbuję chociaż jeszcze nie wiem jaki zakład.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
To teraz klauny musza pokazać co naprawdę są warci. Moze dobrze że stracili gola to sie wezmą do roboty
Szkoda że Czerepowiec tak późno wziął sie do roboty. Seria zwycięstw i tak już imponująca.
Bardzo szkoda. Pamietam rok temu w PO jak sie postawili SKA, ale mieli w skladzie Hudacka i Kagarlickiego
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jakby im sie nie chciało
Jokerit chyba obrał taktykę na zajęcie najniższego miejsca żeby już na początku PO wyeliminować najsilniejszych ????
Cos w ten deseń kombunują;)
Albo przyjeli zbyt duze obcizenia z mysla o PO i nogi nie niosa bo ewidentnie brak szybkosci
To nie ten Jokerit ze zwycieskiej passy, który postawił sie SKA
 
T 0

tr4cer

Użytkownik
2-2 i 15 min jeszcze, połapałem Jokerit po 6 zł, zobaczymy co wyjdzie. Oby wygrali bo cisną.

edit: 4-4... heh smieszny ten mecz...
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
2-2 i 15 min jeszcze, połapałem Jokerit po 6 zł, zobaczymy co wyjdzie. Oby wygrali bo cisną.
Ale indolencja w PK Klaunów, zero skutecznej obrony i żeby Amur miał jakis technicznych wirtuozów to jeszcze rozumiem
W bramce Loko dzis Danił Isajew. Fajne ostatnie dwa sezony na poziomie MHL, napewno to kolejny talent ze szkołki Loko wg mnie nawet lepszy niz Konowałow, i może Kvartalnow wyciagnął kolejnego króliczka z kapelusza
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
A ja tak patrzę na tą kolejke ELH LIVE i tak se myśle: Bramkarze! Dla Zlina super,że wrócił Kasik i to bedzie miało duży wpływ na wyniki Zlina. Tym bardziej,że grają zespołowo, wszystkimi formacjami. Zlin na duży +. Mlada kaleczy strasznie. Ogólnie atmosfera w tej hali jest jakaś sztywna i Mlada na wyjazdach wygląda jakoś wyrażniej.Verva tak jak myśleliśmy z mark1973 ogarnia mecz. Zobaczymy jak się to skończy,ale Litvinov potrzebuje lepszego bramkarza. Janus w kontekście potencjału teamu trochę odstaje...Chodzą ploty o Bartosaku w Trincu ;-) choć narazie Hamerlik wraca...Gorąco w Libercu! Verva ciśnie
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
A ja tak patrzę na tą kolejke ELH LIVE i tak se myśle: Bramkarze! Dla Zlina super,że wrócił Kasik i to bedzie miało duży wpływ na wyniki Zlina. Tym bardziej,że grają zespołowo, wszystkimi formacjami. Zlin na duży +. Mlada kaleczy strasznie. Ogólnie atmosfera w tej hali jest jakaś sztywna i Mlada na wyjazdach wygląda jakoś wyrażniej.Verva tak jak myśleliśmy z mark1973 ogarnia mecz. Zobaczymy jak się to skończy,ale Litvinov potrzebuje lepszego bramkarza. Janus w kontekście potencjału teamu trochę odstaje...Chodzą ploty o Bartosaku w Trincu ;-) choć narazie Hamerlik wraca...Gorąco w Libercu! Verva ciśnie
Ja niestety nie moge luknac ale dobre wiesci słyszę od Ciebie na temat Vervy, fajnie jakby dograli na remis conajmniej
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Wygląda na to, że mamy dziś noc dogów. Tak sobie właśnie myślałem, że dziś mogą być wyniki w każdą stronę i odpuściłem nocne granie poza paroma kuponami na punkty graczy za drobne, a wygląda na to, że była szansa na ładny zarobek, gdyby się zaryzykowało
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
A w Kazaniu święto, mecz bramkarzy którzy prezentuja swietna dyspozycje i wzbudzaja aplauz, ale najwiekszy wzbudził karny wykonywany przez Zinetule, mimo niezdobytego gola dostał owacje na stojaco
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja niestety nie moge obejrzeć. Będę nadrabiał pwotorkami tak jak wczorajszy dzień tylko nie wiem jak to zmieścić w swoim grafiku bo już jutro rusza KHL ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja wczoraj cała noc nad tym meczem myślałem i ani tak ani tak nie mogłem go rozgryźć. Chciałem próbować handi ale nie wiedziałem w którą stronę, potem myślałem o underze ale jak widać może być ciężko bo już dwie bramki są. Internet mi trochę szwankuje ale oglądam i dobrze bym zrobił grając w stronę Spartaka bo fajnie chłopaki grają no ale ostatecznie zrezygnowałem z tego meczu.
Jokerit chciałem obejrzeć ale stream tak mi się zacinał że musiałem się przenieść do Moskwy. Ciakawi mnie czy Finowie zdołają odrobić.
 
Do góry Bottom