>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

ja28 92

ja28

Użytkownik
Patrze na te bonusy i płakać mi się chce. Wiadome, że lepsze to niż nic. Kto jednak grał swego czasu w bwinie, bet365 czy nawet unibecie dostawał 10 razy lepsze bonusy na prośbę...
Przede wszystkim to były prawdziwe bonusy, a nie obietnice bonusu i nie na prośbę tylko normalnie.
Bonus czyli po polsku premię się otrzymuje, natomiast sygnowana kwota którą trzeba czterokrotnie obrócić jest tylko obietnicą bonusu, którą otrzymam jeżeli mi się uda ten obrót, a szanse są niewielkie.
Dlatego twierdzenie że otrzymałem bonus którym mam czterokrotnie obrócić to jedno wielkie kłamstwo i oszustwo, otrzymałem tylko obietnicę bonusu.
Zagranicznym bukom to się nie zdarzało, szanowali klientów, a u naszych polskich to reguła. Nachapać się jak najwięcej w jak najkrótszym czasie, wszystkie chwyty dozwolone. To nasze polskie buki.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
najgorsszy buk jaki kiedykolwiek gram. postawiłem 2 zdarzenia za niewielka kwotę okazało się ze w jedym kursie dali bład i wykluczyli ten zakład z mojego kuponu i drugi zakład był tzw na podbicie i co sie okazało ze oczywiscie kuponu nie anuluja. Moja wina nie jest ze wystawiają kursy z błędami a ja mam sie oczywiscie domyslać ze to jest bład. Z dala od tych oszustów
 
J 1

japierdooo

Użytkownik
jeszcze raz pisze o tej pseudo stronie, właśnie grałem na live że Herbet wygra 2 gema w 3 secie z kursem 4.0. kupon podczas zawierania zatrzymał sie i wyjebało mi błąd i odrzuciło, a gem sie jeszcze nie zaczął, oczywiście Herbet przełamał i wygrał gema do sucha po kursie 4, czuje sie oszukany, odradzam!!!!!!!!!!!!!! wypłacam od nich kase i zamykam konto
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
jeszcze raz pisze o tej pseudo stronie, właśnie grałem na live że Herbet wygra 2 gema w 3 secie z kursem 4.0. kupon podczas zawierania zatrzymał sie i wyjebało mi błąd i odrzuciło, a gem sie jeszcze nie zaczął, oczywiście Herbet przełamał i wygrał gema do sucha po kursie 4, czuje sie oszukany, odradzam!!!!!!!!!!!!!! wypłacam od nich kase i zamykam konto
niestety taka prawda o tym pseudobuku. Polski bubel kursy pozanizane na wszystko trafisz jaksi bład to anuluja zaraz kupon i jeszcze kasy nie mozna wypłacić bo trzeba obracac
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
przecież jest cashout i to chyba ze 2 miesiące już
gdzie jest ten cash out ? ja tylko widze zakładkę w &quot;Moje konto&quot; jako opcja filtrowania kuponów. Nigdzie nie ma żadnego info o funkcjonowaniu casha, żadnego regulaminu itp. Grałeś tam i miałeś możliwość cashouta ?
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Źle zrozumiałem. Po 70 minutach czyli od zera do 70 minuty . Trzeba byłoby zobaczyć dokładny czas strzelenia pierwszej bramki bo jeśli 69 minut i kilka sekund to by było. A jak 70 minut z groszami To już nie zalicza.
 
K 41

kupsobiemozg

Użytkownik
Źle zrozumiałem. Po 70 minutach czyli od zera do 70 minuty . Trzeba byłoby zobaczyć dokładny czas strzelenia pierwszej bramki bo jeśli 69 minut i kilka sekund to by było. A jak 70 minut z groszami To już nie zalicza.
No dobrze ale jak na stronach z wynikami które dałem, koncie tweterowych Burnley, stronie Burnley piszą 70 minuta to wszyscy się mylą tylko iforbet ma dobry czas? Chyba ludzie odpowiedzialni za oficjalne klubowe media mają dostęp do protokołu z match information record? A iforbet ma?
No to więc odpowiem wam czy ma ten protokół. Otóż nie ma go i żąda go od gracza w przypadku reklamacji. Co jak mecz będzie w Gwatemali albo na Salwadorze? Też gracz ma jechać i załatwiać protokoły z meczu? Przecież to jakaś paranoja.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
No dobrze ale jak na stronach z wynikami które dałem, koncie tweterowych Burnley, stronie Burnley piszą 70 minuta to wszyscy się mylą tylko iforbet ma dobry czas? Chyba ludzie odpowiedzialni za oficjalne klubowe media mają dostęp do protokołu z match information record? A iforbet ma?
No to więc odpowiem wam czy ma ten protokół. Otóż nie ma go i żąda go od gracza w przypadku reklamacji. Co jak mecz będzie w Gwatemali albo na Salwadorze? Też gracz ma jechać i załatwiać protokoły z meczu? Przecież to jakaś paranoja.
Na wszystkich stronach co sprawdzałem napisane jest że 70 minut czyli kupon by wchodził. Na YouTube niestety nie ma jeszcze meczu bo by sprawdził która minuta i sekunda była dokładnie . a tak to rzeczywiście nie udowodnisz . Ty przeciwko bukmacherowi . .
A z protokołem to naprawdę dali du py.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ten bukmacher to śmiech na sali mi anulowali dwa kupony na live przy wysokich kursach w momencie gdy weszło. Argumentacja była że zakład zostal zawarty niepoprawnie w czasie trwania spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom