>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bot - value betting

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Szukam osoby, która podjęłaby się napisania bota do wybranych softów, porównującego kursy z BF. W związku z faktem, iż opierając się na doświadczeniach swoich i znajomych stwierdzam, że praktycznie niemożliwe jest znalezienie osoby, która byłaby w stanie napisać dokładnie takiego bota, jakiego oczekuje się (Oczywiście każdy zainteresowany twierdzi, że nie ma problemu, a później okazuje się, że bot zamiast za dwa miesiące gotowy jest za pół roku, trochę działa, trochę - nie, po jakimś czasie używania rozkraczy się i można sobie pogwizdać), precyzuje oczekiwania i to, co mogę zaoferować:
- Interesuje mnie tylko współpraca. Oczywiście płacę ustaloną kwotę za wykonanego bota, aczkolwiek oczekuję, iż w zamian otrzymam ewentualne poprawki w przyszłości.
- Oferuję procent od zysku, do ustalenia. Dysponuję budżetem pięciocyfrowym, któremu bliżej niż dalej do sześciocyfrowego. Jeśli bot będzie działał zgodnie z oczekiwaniami, procent od zysku znacznie dwucyfrowy.
- Posiadam wiedzę na temat znacznego wydłużenia żywotności konta (znacznie znacznego), na którym grane są value bety. Posiadam wiedzę odnośnie notorycznych błędów pewnych softów, jak również notorycznie wystawianych kursów stanowiących dwucyfrowe value. Dlaczego nie gram tego sam? Owszem, gram, aczkolwiek &quot;ręcznie&quot; jest to katorga, zajmuje ogrom czasu i nie pozwala tym samym na osiągnięcie zadowalającego zysku.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
BOT do value :drunk::drunk::drunk:
No wnioskuje że chodzi o bota porownujacego kursy na dane wydarzenie w różnych bukach i jeśli jeden z nich jest istotnie wyższy od innych to uznaje się to za value.
Edit : nie doczytałem dobrze posta
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
O to chodzi ?
Kwiecień 30, 2013
https://forum.bukmacherskie.com/threads/ekstrawagancja-kursu.90872/page-4#post-3572100
Match Odds
przykład zastosowania

Hiroshima v Beijing Guoan
sprawdzamy kursy

widać wyraznie ze spada kurs na Beijing Guoan to nasz tem 2
zestawiamy kursy wszystkich bukow i mam cos takiego

srodkowy kurs reprezentuje nasz tem 2
i wychodzi z tego ze 36 bukow ma spadek kursu a tylko 1 wzrost
srednia kursu wychodzi 2.46

na befair byl kurs w tym czasie 2.60 który kupilismy bo widac ze nasza
obliczona srednia zapewni nam profit

po uplywie 10 min nasz kurs 2.46 stał sie realnoscia

kolejny mecz
Pohang Steelers v Bunyodko

12 min mineło i ...

 
Do góry Bottom