>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Championship 2018/2019

Status
Zamknięty.
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
West Brom - Aston Villa
Typ: X Wygrana gości zwrot
Kurs: 2,39 Betsson
07.12.2018 21:00
Villa w gazie. Załapali rytm i obierają cel jaki jest stawiana od dobrych paru lat. Milioner z Chin Tony Xia nie żałuje pieniędzy i otwarcie mówi że dąży do tego aby klub był w czołówce premier. Ale do rzeczy. Goście poprawili grę na wyjeździe wygrali ostatnie dwa mecze po 0:3. Ostatni mecz przegrany pod koniec października. Ogólnie widziałbym tu czystą dwójkę ale będą grali z solidnym West Brom i tutaj zapowiada się twarda wyspiarska gra.
Ostatnie 5 spotkań tych drużyn na The Hawthorns, 4 to remisy.
 Nice ✅✅✅
 
chowirex 114,6K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
ANGLIA: Championship - Kolejka 21
Millwall - Hull
08.12.2018 16:00
Typ: X2
Kurs: 1.74
efortuna
W angielskiej Championship dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku dwóch drużyn z dolnej części tabeli. Millwall na własnym obiekcie podejmować będzie gości z Hull. Sytuacja gospodarzy przed tym meczem jest powiedzmy sobie szczerze tragiczna, atmosfera w szatni nie należy do tych najprzyjemniejszych z za tym idą słabe wyniki na boisku co powoduje dalsze pogłębianie się kryzysu i złe morale. Ponadto na ten mecz który z punktu widzenia kibica Millwall jest dosyć ważny nie będą dostępni tacy kluczowi piłkarze jak Gregory czy Williams którzy stanowili o zagrożeniu pod bramką rywala bo wiem są to kolejno pierwszy i drugi najlepszy strzelec w tej ekipie i to jeszcze nie koniec absencji z drużyny przed tym spotkaniem wypada również O&#39;Brien, Elliott ,Bradshaw dodając do tego wątpliwy występ Morrisona no daje nam to pełny obraz problemu w jakim tkwią gospodarze. Do składu po zawieszeniu wraca Leonard jednak przy tylu absencjach jest to bardzo małe pocieszenie a trener będzie miał naprawdę nie mały ból głowy żeby załatać dziury po tym graczach bowiem to oni byli trzonem ekipy. W drużynie gości z kolei sytuacja prezentuje się zgoła odmiennie chociaż pomimo tego że piłkarze spisują się mocno poniżej oczekiwań potrafią od czasu do czasu zaskoczyć i wygrać swoje spotkanie. W ostatnich pięciu meczach wygrywali dwa razy gdzie Millwall nie odniosło żadnego zwycięstwa. W minionej kolejce udało się wygrać z QPR w całkiem dobrym stylu pomimo kilku błędów w defensywie to Tygrysy zdołały strzelić o gola więcej niż gospodarze i trzy punkty pojechały do Hull. Patrząc na sytuacje kadrową dzisiejszych gospodarzy myślę że warto postawić na ekipę Kamila Grosickiego mimo wolę ubezpieczyć się remisem gdyż Championship to dość nieprzewidywalna liga.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Championship
Godz: 20:45
Spotkanie: Derby County F.C. - Nottingham Forest F.C.
Typ: Derby County F.C.
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Anglii gdzie w tamtejszej Championship na Pride Park Stadium w spotkaniu kończącym 22 serię gier zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Derby County Football Club a w gości przyjedzie drużyna Nottingham Forest Football Club.
Derby County F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 21 meczach zdobyło 37 punktów co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast Nottingham Forest F.C. plasuje się na 7 pozycji w angielskiej Championship ze zdobytymi 34 oczkami w swoich 21 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 6 zwycięstw, 2 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 16-12 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 6 remisów oraz porażka z bilansem bramkowym 19-13.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie są bardzo groźni i ogólnie w tym sezonie ligowym grają dobrze czemu zawdzięczają swoją wysoką ligową lokatę do tego u siebie potrafią grać z zespołem dzisiejszych gości co pokazali już nie raz ich ogrywając a goście na wyjazdach nieźle lecz ich dotychczasowe spotkania na terenie Derby County F.C. pokazują że tam grać nie potrafią i moim zdaniem to właśnie gospodarze zdobędą w tym spotkaniu u siebie przeciwko gościom kolejne 3 ligowe oczka.
⛔0:0
 
adam883 78

adam883

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leeds - Blackburn
Typ: Leeds
Kurs: 1,6
Bukmacher: Bet365
Analiza: Już za kilka godzin dojdzie do potyczki Leeds (z naszym Matuszem Kichem w składzie ) z Blackburn. Faworyt jest oczywisty to zespół Leeds ktory u siebie jest nie pokonany od 6 spotkań 4 zwycięstwa i 2 remisy stosumek bramek 8:3. Ostatnie spotkanie zespolu Bielsy miało miejsce na wyjezdzie gdzie Leeds po pierwszej połowie przegrywało 2:0 jednak mecz zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 2:3 to napewo dalo pozytywnego kopa drużynie Leeds. Leeds obecnie jest na pierwszym miejscu w tabeli i wiele wskazuje na to że awansują do premier league. Teraz cos o Blackburn na wyjeździe ostatnio im nie idzie 5 gier bez zwycięstwa 3 porażki i 2 remisy stracili aż 12 bramek a strzelili 5 ( po jednej w każdym meczu). Zawodnicy z Blackburn na wyjeździe potrafili przegrać nawet z takimi zespołami jak Preston czy Wigan czyli zespołami które są w tabeli niżej niż oni. Oba zespoły ostatni raz w Championship spotkały się we wrześniu 2016 i wtedy góra był zespół Leeds. Zespół Blackburn Rovers nie będzie mógł skorzystać z 4 mniej ważnych zawodników którzy z powodu kontuzji nie graj od dłuższego czasu. Marcelo Bielsa ma do dyspozycji cały sklad. Jeśli Leeds dziś wygra bedzio miało szansę odskoczyć zespołowi Norwich który ma 1 punkt mniej i dziś zagra z Nottingham Forest czyli zespołem dużo silniejszym niż rywale Leeds.
 
K 2

krzysiek11021

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hull - Bolton
Typ: Hull
Kurs: 1,75 Fortuna

Na dzisiaj wybrałem według mnie jeden z pewniejszych meczy. Hull będzie podejmowało Bolton. Osobiście wydaję mi się, że gospodarze nie powinni mieć żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa biorąc pod uwagę aktualną formę obydwóch drużyn. Hull w ostatnim meczu podejmowało na wyjeździe pierwszego w tabeli Leeds i wygrało 0:2. Goście nie powinni zaskoczyć. Gradu bramek też się nie spodziewam. Typuję 2:0.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hull - Bolton
Typ: Hull
Kurs: 1,75 Fortuna

Na dzisiaj wybrałem według mnie jeden z pewniejszych meczy. Hull będzie podejmowało Bolton. Osobiście wydaję mi się, że gospodarze nie powinni mieć żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa biorąc pod uwagę aktualną formę obydwóch drużyn. Hull w ostatnim meczu podejmowało na wyjeździe pierwszego w tabeli Leeds i wygrało 0:2. Goście nie powinni zaskoczyć. Gradu bramek też się nie spodziewam. Typuję 2:0.
Zobacz sobie h2h tych spotkan na tej podstawie wchodze w X2
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Zobacz sobie h2h tych spotkan na tej podstawie wchodze w X2
Jeśli doszukujesz się tu 3za3 (co ja osobiście lubię, i lubię wyszukiwać takie &quot;kwiatki&quot;) to po co grać z remisem ? Sama 2 powinna być jeśli faktycznie tutaj jest 3 za 3.
 
emty13 79

emty13

Użytkownik
Dawno nic nie pisałem na forum a szczególnie w temacie Championship, lidze na której można się dorobić ???? Miejmy nadzieję, że Nowy Rok zaczniemy z przytupem i będzie lepszy lub zbliżony do obecnego. Ostatnia kolejka totalnie mnie zaskoczyła (Leeds bez gola w meczu z rozpędzonym Hull, remis West Bromu no i brak goli w spotkaniu pomiędzy Birmingham a Brentford).

Mecz: Brentford - Norwich
Typ: BTS ✅✅✅
Kurs: 1,55
Buk: forBet

Zacznijmy od gospodarzy, którzy w odniesieniu do poprzedniego sezonu stanowczo zawodzą. Niewątpliwie miało na to wpływ odejście w październiku trenera Deana Smitha do zespołu Aston Villi. Pomimo sytuacji w lidze Pszczoły mają w swoim składzie najlepszego strzelca w lidze – Francuza Neala Maupay. Neal trochę zablokował się po odejściu Smitha, ale jeśli chce przewodzić w klasyfikacji strzelców to musi strzelać. Dodatkową motywacją może być to, że po drugiej stronie boiska stanie reprezentant Finlandii, Teemu Pukki – zawodnik ma tyle samo bramek na koncie co Maupay. Może to spotkanie zmobilizuje obu zawodników do tego, aby udowodnić sobie kto powinien być numerem jeden w tabeli strzelców ? Podsumowując – mamy dziś spotkanie drużyn w których możemy zobaczyć dwie najlepsze strzelby w lidze. Nie patrząc na ligową tabelę sugeruję się w tym spotkaniu tym, że dwaj najlepsi strzelcy w lidze będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i pomogą swoim drużynom zdobyć komplet punktów w pierwszym noworocznym spotkaniu.
Za drobne można pograć bramki obu zawodników:
Neal Maupay strzeli - 2,25 forBet ⛔⛔⛔
Teemu Pukki strzeli - 2,40 forBet ⛔⛔⛔
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Godz: 20:45
Spotkanie: Leeds United F.C. - Derby County F.C.
Typ: Leeds United F.C.
Kurs: 2.02
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Anglii gdzie w tamtejszej Championship na Elland Road zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 27 serii spotkań miejscowe Leeds United Football Club a w gości przyjedzie zespół Derby County Football Club.
Leeds United F.C. jest obecnie liderem tabeli ligowej ze zdobytymi 51 oczkami w swoich rozegranych 26 spotkaniach ligowych tego sezonu natomiast Derby County F.C. plasuje się na 6 pozycji w tabeli angielskiej Championship ze zdobytymi 43 punktami w swoich 26 meczach rozegranych.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 8 zwycięstw, 3 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 21-10 zaś goście na wyjazdach 6 wygranych, 2 remisy oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 20-18.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo lidera tabeli ligowej na swoim terenie który u siebie gra bardzo dobrze i nie może sobie pozwolić na wpadkę w tym spotkaniu a goście na wyjazdach grają w kratkę do tego tracą sporo bramek w delegacjach i moim zdaniem gospodarze to wykorzystają i dopiszą sobie do tabeli ligowej bardzo cenne kolejne 3 punkty.
✅2:0
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Rotherham - Leeds
Leeds over 1.5 @1.66 ✅
Dzisiaj do Rotherham przyjeżdża lider tabeli, który w ostatnich meczach roztrwonił kilkupunktową przewagę nad resztą stawki Championship. Gram na takie małe przełamanie ze strony lidera, bo Rotherham gra odważnie, do przodu i traci dużo z tyłu, co idealnie pasuje mi pod overka dla Leeds. Myślę, że zakręci się w okolicach 1-3. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 7

michci0

Użytkownik
Birmingham - Bolton
Birmingham po trzech remisach oraz trzech porażka chyba wraca na właściwe tory.
Dziś na własnym stadionie podejmą Bolton, drużyna gości w ostatnich 10 spotkaniach zalliczyło 6 porażek, dwa remisy oraz dwa zwycięstwa w tym jedno w FA CUP z drużyną z ligi niżej.
Birmingham @1,57 STS
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Hull - Rotherham
West Brom - Nottingham
Typ-over 2.5 +++
Kurs-3.15
Jest to typ łaczony,w obu meczach over,nie będę się rozpisywał ze statystykami bo zaraz mecz,a dzisiaj nie było czasu.
Powiem co myślę,gospodarze powinni to wygrać a goście mogą aczkolwiek nie muszą cos strzelić,WBA I HULL sami mogą te 3 brameczki strzelić,Turbo w formie u siebie nie przegrywają,a z kolei Nottingam 3 porażki z rzędu i to do zera,więc albo się obudzą i coś wcisną albo znowu w plecy.
Tak czy siak gole powinny paść.
Faworyci zawiedli ale typ wszedł.
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Hull - Rotherham
typ 1
kurs 1,72
⛔ 2-2

Niezła seria gospodarzy w ostatnich spotkaniach. Gospodarze w środkowej części tabeli z dużą (7 pkt) stratą do grupy awansowej i ogromną przewagą 16 nad spadkową. Rotherham tuż nad przepaścią.
Gospodarze w ostatnich pięciu spotkaniach u siebie stracili tylko raz 2 gole, w 4 zachowując czyste konto. Goście na wyjazdach to jedna ze słabiej spisujących się ekip i tylko 8 strzelonych goli w 15 spotkaniach, bez zwycięstwa i 5 remisów.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
32 kolejka Sroda 13.02
Wigan vs. Stoke City
Typ 2
kurs 2.8 u ruska.
Typ tylko i wylacznie dlatego ,ze wczoraj zmarla legenda Klubu oraz Legenda angielskiej i Swiatowej Pilki, bramkarz Stoke , Gordon Banks.Mistrz Swiata z 1966 roku i wielokrotny reprezentant.Gral wczesniej w Leicester ale kojarzony jest bardziej ze Stoke. Strona klubu na czarno.
Gdyby nie ta wiesc to w zyciu nie dalbym zlotowki na Stoke,ktore sponsorowane przez naszego ulubionego buka 365 grywalo w zeszlych sezonach z Arnautovicem,Crouchem i Shaquirim i Affelayem w Premier League. Graja ledwo ledwo doly w Championship tak samo jak Wigan ale na bank bedzie minuta ciszy i chlopaki sie zepna.Zwlaszcza na lini stanie gwiazda zespolu Butland,wielokrotny reprezentant roznych kategorii wiekowych anglii.W ataku 6 goli jak do tej pory zdobyl zawodnik kupiony po wypozyczeniu z Wolverhampton Benik Afobe.Generalnie szalu w skladzie nie ma bo jest paru dziadkow z doswiadczeniem i ta Championship utrzymaja ale w tym meczu nie przegraja a nawet licze ze wygraja nie tracac bramki.
O Wigan nie pisze ,bo sa jeszcze nizej niz wspomniane Stoke ale nawet jakby mecz byl z Norwich czy Bristol to nie balbym sie dac grosza na Stoke.
Dla mniej odwaznych DNB 2 lub x2.
Pozdrawiam
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
32 kolejka Sroda 13.02
Wigan vs. Stoke City
Typ 2
kurs 2.8 u ruska.
Typ tylko i wylacznie dlatego ,ze wczoraj zmarla legenda Klubu oraz Legenda angielskiej i Swiatowej Pilki, bramkarz Stoke , Gordon Banks.Mistrz Swiata z 1966 roku i wielokrotny reprezentant.Gral wczesniej w Leicester ale kojarzony jest bardziej ze Stoke. Strona klubu na czarno.
Gdyby nie ta wiesc to w zyciu nie dalbym zlotowki na Stoke,ktore sponsorowane przez naszego ulubionego buka 365 grywalo w zeszlych sezonach z Arnautovicem,Crouchem i Shaquirim i Affelayem w Premier League. Graja ledwo ledwo doly w Championship tak samo jak Wigan ale na bank bedzie minuta ciszy i chlopaki sie zepna.Zwlaszcza na lini stanie gwiazda zespolu Butland,wielokrotny reprezentant roznych kategorii wiekowych anglii.W ataku 6 goli jak do tej pory zdobyl zawodnik kupiony po wypozyczeniu z Wolverhampton Benik Afobe.Generalnie szalu w skladzie nie ma bo jest paru dziadkow z doswiadczeniem i ta Championship utrzymaja ale w tym meczu nie przegraja a nawet licze ze wygraja nie tracac bramki.
O Wigan nie pisze ,bo sa jeszcze nizej niz wspomniane Stoke ale nawet jakby mecz byl z Norwich czy Bristol to nie balbym sie dac grosza na Stoke.
Dla mniej odwaznych DNB 2 lub x2.
Pozdrawiam
Czy aby jednak Stoke, oprócz wspomnianej przez Ciebie motywacji, ma jeszcze jakieś argumenty sportowe? Wigan owszem, jeszcze niżej w tabeli ale punkty zbierają głównie w meczach domowych. Na 33 zdobyte punkty u siebie ugrali 27pkt. Stoke natomiast na wyjeździe do tej pory z dwiema wygranymi, za to bardzo często remisują bo aż 8 razy. Ostatnio Nantes miało też zagrać dla Emiliano i zagrali, ale tylko jedną połowę. Jeśli miałbym coś tu grać to 1X✅, ze wskazaniem na remis✅.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Leeds - Swansea
Typ-2
Kurs-5.5
Witam,w razie jakby ktoś tu zajrzał,typ podany jest typem że tak powiem testowym,na nosa.
Także nie podawał jakiś tam statów,uważam że gospodarze spuścili jakby trochę z tonu,a goście pewnie nie położą się i powalczą.
Szykuję się na eliminacje w hokeja,do tego ruskiego,to muszę poćwiczyć NOS,bo wiedzę hokejową to mam słabą.
Powodzenia,myślę że tego słabego posta nie wykasują mi,bo tu i tak prawie zero zainteresowania,a wczoraj takie piękne typy siadły.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
M&#39;boro - QPR
Wszyscy widzą formę gości, przegrywają jak leci, zresztą już widzę po różnych blogach, że jutro zapowiada się na to, że wszyscy uderza w gospodarzy więc ja za 1/10 dla zabawy spróbuję gości.
Trochę na przekór a trochę że względu na h2h.
https://www.betexplorer.com/soccer/england/championship/middlesbrough-qpr/xtdVLEP7/
Zastanawiające, że od kilku sezonów żadnych remisów a do tego w każdym z poszczególnych sezonów każda z drużyn wygrywa dwa mecze. W ostatnich dwóch sezonach po 6 punktów zdobyło M&#39;boro, pierwszy mecz w tym sezonie wygrało QPR. Moim zdaniem przy takim kursie warto dla zabawy spróbować gosci.
Powtarzam opierając się tylko na formie to faworyt jest jeden.
5.00 w fortunie na QPR moim zdaniem godne uwagi no i każda seria kiedyś się konczy, nawet 6 porażek z rzędu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Siemano. W sobotę wbijam na Griffin Park, gdzie dojdzie do spotkania miejscowych Pszczół z West Bromem. Od kilku dni analizuje właśnie ten mecz, wiadomo. Dzisiaj pograłem już takiego tripla, bo kursy w kierunku Brentford FC u wielu buków już lecą lekko w dół (co mnie trochę dziwi, bo i tak nie są za wysokie), a mój tripelek opiera się właśnie na tym.
sobota 16.03. Brentford - WBA
Brentford over 1.5 @1.92
Zacznę od tego, że jutro Brentford czeka trudna potyczka, jadą do Sheffield, zagrać z Utd, które moim zdaniem awansuje do Premier League bezpośrednio z miejsc 1-2. Z kolei West Brom zagra w środę u siebie z trudnym rywalem jakim jest Swansea. Wszystkie z wymienionych 4 drużyn mają szansę na awans do wyższej ligi, bowiem miejsca 3-6 w Championship utworzą drabinkę play off. Tutaj pojawia się pierwszy argument za Brentford w sobotnim meczu - 1 dzień więcej na regenerację.
Idziemy dalej...
Brentford jest w gazie. W 2019 roku Pszczoły rozegrały 10 ligowych spotkan, bilans 7-1-2, gole 25:12. Myślałem, że ich pościg za play off zatrzyma się na Middlesbrough, ale Boro poległo na własnym stadionie 1-2, szokując mnie i zabijając jakiegoś tripla, gdzie miałem jeszcze podpórkę na nich. Z kolei WBA rozegrało w 2019 roku 11 spotkań, bilans 4-3-4, gole 15:15, słabo jak na nich... Są w małym dołku, a ostatni remis u siebie z ostatnim Ipswich Town to potwierdza.
To co jeszcze skłoniło mnie na bet w stronę The Bees (oprócz czerwono-białego szalika na szyi) to ich statystyki domowe. Wygląda to tak: 11-3-4, gole 40:19 (2,2(2) goli strzelonych na mecz), a w ostatnich 7 domowych spotkaniach: 6-1-0, gole 19:5, co daje 2,7 goli strzelonych na mecz.
West Bromwich Albion straciło over 1.5 goli na wyjazdach w tym sezonie w 6 z 18 spotkań, w tym w 2 ostatnich wyjazdach z rzędu. Brentford strzelilo over 1.5 goli u siebie w tym sezonie w 12 z 18 spotkań, w tym w 2 ostatnich domach z rzędu.
Oby Neal Maupay nie wyłapał jakiejś kontuzji jutro, 23 latek ma na koncie 20 trafień dla Brentford w 33 meczach rozegranych w aktualnym sezonie.
Krótko podsumowując, liczyłem na kurs ~2.20, bo WBA jest mocne na wyjazdach, ale akceptuję to 1.92 ze względu na motywację, aktualną formę oraz Griffin Park ;)
Na podbitkę załadowałem over 1.5 @1.34 w meczu Bristol City - Ipswich Town. Gospodarze notują czarną serie, a przecież walczą o play off. Ostatni mecz Ipswich z WBA też przekonał mnie do tego betu, bo po statystykach widać, że Town atakowało, może zrozumieli, że trzeba zacząć ryzykować żeby zgarniać 3 pkt żeby jakimś cudem nie spaść z ligi. Mecze Ipswich mogą być teraz &quot;na wesoło&quot;.
Na drugą podbitkę dałem Brighton z remisem @1.30 w ćwierćfinale FA Cup przeciw Millwall. Ekipie Mew zależy na tym pucharze, co niejednokrotnie w mediach zaznaczał trener Hughton więc liczę na wyjście podstawową jedenastką, która jest dużo dużo lepsza od Millwall. Mewy w dobrych nastrojach po zwycięstwie nad CPalace nie powinny przegrać tego ćwierćfinału, tym bardziej w 90 minutach. Jedynym argumentem na czyste zwycięstwo Millwall może być magia The Den, obiektu z bogatą historią, jednak liczę na powtórkę historii z początku XX wieku. The Den powstawał w 1910 roku, a pierwszy ligowy mecz na tym obiekcie ekipa Lwów z Millwall rozegrała właśnie z Brighton, kapitulując 0-1. Teraz również typuje 1-0 dla Mew.
ako @3.34
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
blau 106

blau

Użytkownik
Bristol City 1.60 - Ipswich ⛔
Gdy wszystkie oczy zwrócone są dziś na LM, spróbujmy poszukać czegoś w niższej lidze Angielskiej.
Gospodarze nie tak dawno imponowali formą wygrywając siedem! ligowych spotkań z rzędu i dorzucając jeszcze w między czasie dwa zwycięstwa w pucharach. Jednak ostatnio lekki kryzys, 5 spotkań i ledwo jeden remis, no ale od początku. Zaczęło się od meczu pucharowego z Wolves, jakby nie patrzeć drużyną dobrze poczynającą sobie w Premiership, więc nic dziwnego. Potem wyjazdowa porażka z liderem tabeli - Norwich 2:3, kolejna porażka, dość niespodziewana u siebie z Birmingham 1:2, remis na wyjeździe z średniakiem Preston i porażka z wiceliderem Leeds u siebie 0:1. Fakt, nie powala to na kolana, ale dziś w końcu rywal, z którym aż się prosi wygrać. Bristol aktualnie traci tylko punkt do miejsca barażowego w walce o Premiership, natomiast Ipswich zamyka tabele i na 10 kolejek przed końcem, tracą aż 12 punktów do bezpiecznego miejsca, co według mnie jest nie do odrobienia. Zresztą o czym tu mówić, skoro goście w dotychczasowych 36 kolejkach odnieśli zaledwie 3 zwycięstwa, a ich forma również pozostawia wiele do życzenia - ostatnie zwycięstwo 12 stycznia, od tego czasu 5 porażek i 4 remisy. Na wyjazdach bilans tragiczny 1-4-13 i 11:36 bramkach i choć Bristol u siebie również nie błyszczy, to jednak mają dziś świetną okazję na poprawę swoich statystyk. W listopadzie na terenie Ipswich, Bristol wygrało 3:2, ostatnie 3 mecze tych drużyn na stadionie Bristol to trzy zwycięstwa gospodarzy i dziś powino być podobnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom