>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/16 finału Ligi Europy [12-14 lutego 2019]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Chelsea over 1,5 gola ✅
Inter over 1,5 gola ⛔
@ AKO 3,00 fb

Ta cała Liga Europy to zawsze ciężki temat do typowania bo tu dochodzi pytanie, którego nikt nie zadaje sobie w LM ???? Czy komuś faktycznie chce się wygrać dany mecz.
Idę w dwie drużyny i wiarę w nie. Chelsea dostała łomot okrutny ostatnio, ale to bardzo dobra drużyna. Grają z Malmo, które nie przepada za zbyt ofensywną grą i pewnie wyjdą nastawieni na niezłą obronę, ale to jest Malmo...ekipa, która ani nie jest w rytmie meczowym bo Liga nie gra, ani nic specjalnego nie prezentuje. W dwóch ostatnich towarzyskich meczach grali naprawdę kaszankę. Nie byli w stanie strzelić gola i z Chelsea to będzie według mnie egzekucja. Dwa gole w tym meczu wydają mi się oczywiste i liczę na chęć grania i strzelania goli przez Chelsea jako rehabilitazja za City.
Inter jedzie do Wiednia grać z kim...no właśnie z Rapidem. Ekipa, która także nie jest w rytmie meczowym, forma nędzna. Ostatni poważny mecz zgrali dwa miesiace temu z Austria Wieden w kolejce ligowej i ... przegrali 6:1. No dla mnie to jest kiepska ekipa i myślę, że Inter ich dziś dwa gole wpakuje. Włoska ekipa też gra tak, że żal dupę ściska, ale może w końcu z tak słabym przeciwnikiem się przełamią i coś postrzelają. No wierzę, że nie można non stop grać na 1:0 czy 0:0. Moje typy są bardziej przeciwko Malmo czy Rapidowi bo obie ekipy są bardzo słabe.
E: Szkoda, ze Interowi się nie chciało strzelić drugiego gola.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Pisanie ze wywalenie Icardiego dużo znaczy to według mnie bzdura, oni nie strzelają bramek, ta drużyna to wielka katastrofa na tą chwilę i nie bylbym pewny ich wygranej. Ja idę w bramkę dla Rapidu.
Analizy i porównywanie mecz z ligi jest bez sensu, to że Leverkusen ma dobrą formę,nie znaczy że zagrają dobrze w LE , tutaj się dzieją cuda i często są dziwne wyniki. Krasnodar na pewno się mocno postawi Bayerowi ,a nawet może wygrać.
Zawsze warto grać przeciwko drużyna z HiszpabiH bo one mają totalnir w dupie te rozgryeki, Villareal walczy o utrzymanie i nie będzie sobie truło dupy jakimś meczem ze Sportingiem.
Rapid strzeli @1.68 unibet
Sporting @2.18 unibet
Krasnodar lub remis @ 1.83 unibet
Club Brugge - Salzburg over 2,5 gola @ 2.0 unibet
Napoli powyżej 1,5 gola @ 1.50 unibet
Liga Europejska jest ciężka do typowabia, ciężko wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Akurat Arsenal na tle tych drewniakow bedzie brylowal i taki Denis Suarez bedzie czarowal, a sklad wystawia raczej mocny. Pamietam jak kiedys do Minska wybrala sie mlodziezowka Barcelony i az mi bylo szkoda gospodarzy, oklep wrecz osmieszajacy zawodowych pilkarzy, mistrzow swojej ligi. Dla Emery&#39;ego priorytetem moze stac sie LE, ale tam gdzie bedzie mogl rozstrzygac dwumecze od razu - bedzie to robil.
Arsenal- Arsenal
1.83
Arsenal(-2,5)
3.1
No to pokazoli...O ile w pierwszej polowie wszystko dazylo do bramki dla gosci, to druga, zamiast gonic wynik...a idz????
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Sevilla do przodu, Valencia do przodu, Villarreal do przodu i jeszcze Betis wrócił z 1-3 w papę do ht na 3-3 i to wszystko na wyjazdach. Wyjaśnili wszystkich.
Kartkowo za to mega przyjemnie, bo tylko z 4 spotkania na under w tym taki rodzynek jak Molde-Chelsea bez choćby jednej żółtej. Zapowiadają się niezłe rewanże.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Sevilla do przodu, Valencia do przodu, Villarreal do przodu i jeszcze Betis wrócił z 1-3 w papę do ht na 3-3 i to wszystko na wyjazdach. Wyjaśnili wszystkich.
Kartkowo za to mega przyjemnie, bo tylko z 4 spotkania na under w tym taki rodzynek jak Molde-Chelsea bez choćby jednej żółtej. Zapowiadają się niezłe rewanże.
Widze ze bardziej lubisz LE od LM ????
 
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Panowie czy Wy też widzicie value a kursach na awans Zenita i Shachtara?
Zenit przegrał na wyjeździe w Stambule 1:0 i nie wykorzystał przy tym rzutu karnego. Patrząc na przebieg meczu to mieli szczęście, że stracili tylko jedną bramkę. Myślę że u siebie pokażą się z lepszej strony,Fenerbahce to nie jest europejski potentat. Ruscy są w stanie wygrać przynajmniej 1:0 doprowadzając do dogrywki,a tam już wszystko może się zdarzyć. W forBecie mam kurs 3 na to zdarzenie, poczekam jeszcze z 2 dni i będę atakował.
Inaczej, chyba gorzej wygląda sytuacja Ukraińców,ale można spojrzeć na to z nieco innej strony. Przegrywali 1:2 i grali w 10, a mimo to zdołali wyrównać co postawiło ich w nieco lepszej sytuacji przed wyjazdem do Frankfurtu.Do tego za Shachtarem zdecydowanie stoi ich doświadczenie w europejskich pucharach i może nieco paradoksalnie słabość ich ligi. Drużyna z Doniecka ma 7 pkt przewagi nad swoim odwiecznym rywalem z Kijowa co stawia ich w bardzo komfortowej sytuacji. Eintracht natomiast gra nieco ponad swój potencjał i zaraz gdzieś się potknie. Mają w weekend bardzo ważny mecz z Moenchgladbach który może zadecydować o tym czy nadal będą walczyć o przyszłoroczna Ligę Mistrzów. Uważam, że również jest to bet warty ryzyka.
Awans Zenita (kurs 3)
Awans Shachtara (kurs 3)
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Zenit przegrał na wyjeździe w Stambule 1:0 i nie wykorzystał przy tym rzutu karnego. Patrząc na przebieg meczu to mieli szczęście, że stracili tylko jedną bramkę. Myślę że u siebie pokażą się z lepszej strony,Fenerbahce to nie jest europejski potentat. Ruscy są w stanie wygrać przynajmniej 1:0 doprowadzając do dogrywki,a tam już wszystko może się zdarzyć. W forBecie mam kurs 3 na to zdarzenie, poczekam jeszcze z 2 dni i będę atakował.
Też mi się wydaje, że Zenit tak słabo jak w Turcji nie może już zagrać. Ogólnie to jest taki sam cyrk objazdowy jak Fenerbahce. Kolosalne pieniądze wkładane rok w rok i efektów specjalnych tam nie widać. Znów wydali trochę kasy na 3 zawodników w okienku zimowym. Od początku tylko jeden grał w Turcji. Mam nadzieje że od początku zagrają na dwóch w ataku Dzyuba i podwieszony Azmoun. Oglądałem pierwszy mecz i tam dało się odczuć luz z jakim Fenerbahce grał. Jakby inny świat w stosunku do tego co się dzieje w lidze. Moses z Chelsea też spory plus jeśli chodzi o wzmocnienie drużyny.
Wracając do Zenitu, oni generalnie słabo grają na wyjazdach, wszystko nabijają na zielono domu. Weźmy pierwsze lutowe mecze w play off:
- Rok temu: 0-1 w Glasgow z Celtikiem, 3-0 w rewanżu
- Dwa lata temu: 0-2 w Brukseli z Anderlechtem, 3-1 w rewanżu
Dla mnie Zenit wygra, czy awansuje tego nie wiem vide Anderlecht. Na zwycięstwo spoko kurs, tylko jedyne czego się obawiam to zawsze tych emerytów w defensywie, jak nie CSKA ze swoimi braćmi kiedyś tak teraz Zenit z Ivanoviciem i Anyukovem. Ale żeby nie było, to Turcy zawsze słynęli z debilnych błędów w trakcie meczu, tam też sprowadzają kogoś lepszego tylko po +33 jak Skrtel. Paradoksalnie po tak słabym meczu Zenitu mamy teraz takie fajne kursy. Ja korzystam, tysiaka włożę płasko ale nie więcej bo nie ufam na tyle ruskim.
Zenit @2,10
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Jeśli chodzi o awanse to wyszperałem jeszcze doubelka wartego uwagi.
Arsenal awans 1,30 + Salzburg awans 1.70
AKO 2.21
Od momentu gdy pierwszy raz przeglądałem ofertę kursy już spadły i myślę, że do meczów polecą jeszcze bardziej. Na temat Arsenalu nie ma co się rozpisywać, wezmą to na spokojnie 3 lub 2 bramkami. Jeśli chodzi o Salzburg to moim zdaniem ciekawy kurs. Wiadomo przegrali na wyjeździe, ale zdobyli bramkę co przy obecnych przepisach jest bardzo cenne. Salzburg to trochę zabawny klub. Co sezon dominuje swoją macierzystą Ligę i ma poważne przesłanki aby myśleć o LM, a potem nagle wpada w swój dziki szał marnowanie potencjału i w dramatycznych okolicznościach odpada. Myślę, że Salzburg to taki klub jak nie niegdyś Sevilla,to znaczy za słaby na LM, ale za mocny na Le. Jeśli oni mają grać w Lidze Europejskiej to powinni się tu pojawiać dopiero w playoffach po spadku z Ligi Mistrzów. Natomiast Club Brugge to mimo wszystko ekipa bez jakiegoś większego doświadczenia w pucharach i uważam, że nie dadzą oni rady zaprawionym w bojach Austriakom. Ogólnie kluby z Belgii nie robią szału w Europie i to jest właśnie ten moment w którym zaczynamy się z nimi żegnać.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Sevilla- Lazio żółte kartki pow. 2,5 w 1 poł. 3,23
Uważam, że ani jedni ani drudzy nie odpuszczą, jedni jak i drudzy lubią grać ostro, a mecz o być albo nie być patrząc na włochów i ich charakterek typ bardzo realny gdzie jeszcze muszą odrobić stratę.
Sęk w tym że sędziowie w pierwszej połowie zazwyczaj tak nie szastają kartkami, więc nie sądze że typ bardzo realny, mecz musiałby być od początku bardzo brutalny,
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Sęk w tym że sędziowie w pierwszej połowie zazwyczaj tak nie szastają kartkami, więc nie sądze że typ bardzo realny, mecz musiałby być od początku bardzo brutalny,
Jednak trzy wpadły
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom