>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Argentyna 2018/19

Status
Zamknięty.
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Rozpoczynamy nowy sezon w Argentynie. Jest to kolejny sezon pod znakiem przebudowy i uatrakcyjniania ligi. Na razie czasu mam bardzo mało. Dlatego nie będę opisywał całej historii transferowej przed tym sezonem, tylko bez zbędnych zdań i tylko będę posiłkował się linkami:
Trnasfermarkt:
https://www.transfermarkt.com/primera-division/transfers/wettbewerb/AR1N/saison_id/2018
Albicelestes:
http://albicelestes.pl/2018/07/27/argentynskie-mercado-lipiec-sierpien-2018/#more-19549
Zapraszam do komentowania, typowania i udzielania się w temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
zaczynamy grę w Argentynie. Co ja wybieram?
San Lorenzo - Lanus (2:2)
1 - @2,1 ⛔
Kurs zachęcający. Co prawda oba zespoły po remisach... ale po pierwsze San Lorenzo odrobiło stratę 2 goli w pierwszej połowie, a po drugie druga połowa wyjazdowego meczu z Tigre należała do nich - pech chciał, że 3 punkty uciekły. Lanus również zremisowało 2:2 - ale z z Defensą, u siebie i prowadząc 2:0 stracili gole w 80 i 83 minucie. To już pokazuje, że San Lorenzo wydaje się silniejsze, do tego będzie wspierane przez własnych kibiców - a to kolejny atut.
Co jeszcze warto zagrać? - delikatnie River ⛔ - kurs niski, ale jednak pobieram go.
Z innych meczy? - jeszcze za wcześnie coś wybrać. Ale może Wy coś znajdziecie dla siebie z oferty Fortuny:
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
River - Belgrano
Typ: over 2.5 Kurs: 1.95
NO cóż tu over może być pokryty przez gospodarzy ale osobiście licze również na udział gości.
Również spoglądając wstecz panowie nigdy nie szczędzili sobie bramek.Zazwyczaj padały over więc licze na podtrzymanie tejże &quot;historii&quot; po fajnym kursie.
Wynik:
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
trzecia kolejka w Argentynie wygląda następująco:
Jak gram? - hobbistycznie bo początek ligi i jakoś outsiderzy sobie radzą nadspodziewanie dobrze.
Co gram? - oto co gram:
Independiente - Defensa (0:1)
1 - @2,35 ⛔
Tutaj liczę, że gospodarze zaskoczą i zagrają zgodnie z potencjałem, który mają...plus własne cztery ściany.

Lanus - Aldosivi (0:1)

1 - @1,76 ⛔
Typ bardziej z sympatii. No ale poparty dobrym meczem Lanus z San Lorenzo

Huracan - Boca (0:0)

bts - @2,15 ⛔
Typ na przełamanie, ostatnie mecze obu zespołów to mecze do 0 (zwłaszcza Boca), ostatni mecz tych dwóch zespołów między sobą - 3:3...

Godoy - NOB (2:1)

1 - @2 ✅
Duchy poprzedniego sezonu i postawa w nim NOB.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Superlig
Godzina: 22:45
Spotkanie: CA Tigre - San Martin San Juan
Typ: 2
Kurs: 5,55
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie 3 kolejki w najwyższej klasie rozgrywkowej Argentyny. W dwóch pierwszych meczach Tigre zremisował u siebie z San Lorenzo 2-2 a następnie zremisował na wyjeździe z Colon 2-2. San Martin z kolei najpierw zremisował na wyjeździe z Belgrano 0-0 a następnie u siebie wygrał z Patronato 1-0. W tym spotkaniu spodziewałem się bardziej wyrównanych kursów, bo oba zespoły według mnie mają zbliżony potencjał względem siebie. Skoro tutaj mamy takie kursy to wybieram ten wyższy i próbuję niespodzianki, bo goście lepiej wystartowali i wcale tutaj nie są bez szans. W tamtym sezonie i 2 lata wcześnie między tymi zespołami padał remis a na wyższym miejscu rozgrywki kończył w obu przypadkach San Martin. Tutaj tak naprawdę nie zdziwi mnie żaden wynik a ja próbuję tej niespodzianki, bo w mojej opinii kursy na zwycięstwo gości są przesadzone. Kadrowo oba zespoły są do siebie zbliżone i spodziewam się, że goście nieco się cofną pozwalając rozgrywać piłkę gospodarzom, którzy w ataku pozycyjnym nie są za mocni. Moim zdaniem zespołowi San Martin dużo lepiej będą wychodzić kontrataki niż gospodarzom atak pozycyjny. Liczę w tym spotkaniu mocno na napastnika gości Meksykanina Martina Bravo, który jest sporym wzmocnieniem na ten sezon u gości. Dotychczas zawodnik ten występował w różnych zespołach z najwyższej klasy rozgrywkowej meksykańskiej ligi. W meczu z Patronato strzelił zwycięskiego gola. To jest piłkarz, który może zrobić różnicę w tym meczu i liczę na jego dobry występ i na to, że wpisze się na listę strzelców.
⛔ 2-2
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Pora na kolejkę numer 4. Jako, że już powoli coś zaczyna się klarować, dlatego i pora coś podnieść stawkę - stawka jeszcze nie podstawowa, ale już nie hobbistyczna.
Rozkład jazdy wg. fortuny:
Argentinos - Lanus (2:0)

bts - @2,25 ⛔
Niby Argentinos jest minimalnym faworytem, ale po meczach Lanus z Defensą i San Lorenzo myślę, że coś goście strzelą - a to daje bts - i tak też pobieram
Banfield - Patronato (1:0)

1 - @1,87 ✅
Patronato z 1 punktem ale bez gola w lidze w tym sezonie. Z Banfield będzie trudno o choćby punkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Zainspirowany wpisem z typów dnia:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-1-09-2018-sobota.153167/page-3#post-6715030
postanowiłem postawić coś takiego
Banfield - Patronato
Typ: 1/+1.5 Kurs: 2.53 ⛔
No cóż skoro 1 jest &quot;pewna&quot; z racji formy ekipy Patronato to spróbujemy taki becik.
Patrząc w H2H widzimy tylko 2 wyniki: 0:0 i 2:0
Skoro Patronato wygląda tak marnie to idziemy,że dziś przynajmniej te 2 bramki padną łupem Banfield i zgarną zwycięstwo.Wiadomo analiza naciągana ale bywa,że historia lubi się powtarzać więc kto wie może tak będzie dzisiejszego wieczora?!
Spróbować warto bo kurs zacny
Wynik: 1:0
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Banfield - Patronato
Typ: 1/+1.5 Kurs: 2.53
A ja jeszcze dodam 1+nobts - @2,45 ✅
Patronato z Rescaldanim w napadzie - napastnikiem, który w 3 spotkaniach rozegrał lekko ponad 60 min. Do tego Andrade na środku obrony... tutaj nie ma kto strzelać, a jest wilka dziura w defensywie.. pobieram win Banfield do 0 - bo w końcy trzeba odrobić to co Lanus wczoraj pechowo zabrało.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
po przerwie zapraszam na kolejkę numer 5
Estudiantes - Aldosivi (0:2)
1 - @1,67 ⛔ Typ tragedia :#%$#:
Estudiantes już po za Copa Libertadores.. i dzięki temu może się skupić na lidze a to powinno zaowocować podskokiem w tabeli. Potencjał u gospodarzy jest bo przecież wygrane u siebie z Gremio czy Boca Juniors nie były za ładne oczy.
Belgrano - NOB (0:0)

bts - @2,11 ⛔
Oba zespoły potrafią sobie stwarzać sporo sytuacji strzeleckich, oba nie dysponują idealną obroną. Lekko pogram tutaj bramki.
Tyle na razie - może później coś więcej napiszę ale, że to kolejka po dłuższej przerwie to i pomysłów mam jakoś mało
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Najbliższa kolejka w Argentynie wygląda następująco:
Co tu grać? - ja sobie zagrałem to:

San Lorenzo - Patronato
(3:2)
1 - @1,7 ✅
wersja ryzykowna - 1+un2,5 - @2,92 ⛔
Ostatni mecz San Lorenzo juz wyglądał całkiem nieźle - gol na wagę 1 punktu padł dopiero w 93 minucie - czyli blisko było remisu z Godoy. Ale to był wyjazd. U siebie San Lorenzo spisuje się poprawnie - remisy 2:2 z Lanus, 1:1 z River i 2:2 z Colon, oraz wygrana z Club Nacional. W sumie to nie są złe wyniki. Dziś przeciwnikiem jest Patronato - zespół z półki niżej - dlatego San Lorenzo powinno ugrać te 3 punkty - ale, że to mecz ważny i na przełamanie pewnej passy - myślę, że ta wygrana może być minimalna.
NOB - Lanus (2:0)
un2,5 - @1,45 ✅
Jak dla mnie wróciło &#39;dawne&#39; Lanus. Zespół, który gra minimalistycznie, bez polotu, wręcz brzydko. Efekt - 3 ostatnie mecze to porażki bez strzelonego gola. NOB też jakoś w ataku nie zachwyca, dlatego mój typ na ten mecz to under.

Talleres - Velez
(1:1)
1 - @2,3 ⛔
Talleres potrafi grać u siebie 1&quot;0 z Godoy i 3:1 z River pokazują moc tej drużyny. Po takim kursie czysta jedynka to okazja - jak dla mnie kurs powinien oscylować w granicach 1,8-1,9

Boca - River
(0:2)
1 - @2,35 ⛔
Mecz klasyk. O meczach Boca i River napisano już wiele, i wiele będzie do napisania. Ale przechodząc do faktów sportowych - Boca trzyma poziom. Pavon, Benedetto, Andrada, Barrios i Jara - to są zawodnicy, którzy świadczą o sile i pozycji Boca Juniors. Z drugiej strony mamy River - które kolejny sezon gra poniżej oczekiwań. Scocco i Pratto grają poniżej oczekiwań. Młody Palacios też gra tylko poprawnie. Dlatego w tym pojedynku, dla mnie, gospodarze są mocnymi faworytami. Wiem, że to wielki mecz, wręcz święto i tutaj będzie gra na 200%... no ale liczę, że boisko potwierdzi siłę i dominację Boca Juniors.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Ja jak zwykle tropem kolegi majekxa
Patronato nie strzeli Kurs: 1.85 ⛔
Nie bawię się w typowanie 1x2 wydaje się żalem fajna opcja ze goście nie strzela. Widać że mają z tym problem poza tym historia spotkań również daje na to nadzieje. Skoro majekx twierdzi ze skromnie wygraja gospodarze to mój typ do tego pasuje jak ulał
Wynik: 3:2
e:kompletna klapa
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
02.10.2018
02:15
Velez Sarsfield - Aldosivi typ 2 kurs 5,5⛔ Totolotek
Velez Sarsfield - Aldosivi typ X2 kurs 2,01⛔ Totolotek

Liga Argentyńska drużyny w dobrej formie zwłaszcza goście wyniki meczów nieprzewidywalne pokonują lepszych na wyjazdach u siebie przegrywają ze słabszymi.
Zatem wynik meczu jest sprawą otwartą można powiedzieć loterią zatem ja polecam kurs na gości i pewniejszy typ X2. Moim zdaniem jest to valuebet.
Powodzenia.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Tigre - Argentinos Jrs
Typ:
Tigre/nie (wynik meczu/obie strzelą)
Kurs: 2.72 ⛔


Dziś spróbujemy taką oto kombinacje. Zacznijmy od końca. Goście żeby to określić delikatnie są tragiczni. Tylko 2 bramki strzelone. Jak grając u siebie potrafią jeszcze sprawić niespodzianke to w meczach wyjazdowych to już jest źle. Dziś wydaje mi się,że również mogą mieć problem.Ekipa Tigre na własnych śmieciach potrafiła ze słabszymi zachowywać czyste konto.Licze,że dziś choć raz ukłują i nie dopuszczą rywali do sytuacji strzeleckich bo z kim nie zdobywać pkt jak nie z najsłabszą ekipą ligii.
Licze na skromne 1:0 które przyniesie nam profit po fajnym kursie.
Wynik: 2:1
e: heh czerwo w 6 minucie i po zabawie
e2: ech szkoda tej bramki
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Superliga
Godzina: 23:20
Spotkanie: River Plate Buenos Aires - CA Patronato
Typ: 2
Kurs: 10,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek:

Na dzisiaj zwariowany typ z Argentyny ale przedstawię zaraz pewne fakty dzięki, którym myślę, że ten typ nie jest do końca takim czystym świrem a jednak pewne racje za nim przemawiają. River Plate u siebie ma na koncie 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki, natomiast Patronato na wyjeździe jeszcze nie wygrał i ma najgorszy bilans w całej lidze 1 remis i 6 porażek. Zespołu gospodarzy nie trzeba nikomu przedstawiać, jeden z najbardziej utytułowanych zespołów w Argentynie i Ameryce Południowej, zdobywca ostatniej edycji Copa Libertadores. Co zatem sprawiło, że ja tutaj gram na gości po bardzo dużym kursie tym bardziej, że na wyjazdach kompletnie im się nie wiedzie ? Odpowiedź jest prosta River Plate ma sporo zaległych spotkań i muszą je rozegrać w krótkim czasie. To spotkanie to będzie dla nich 3 mecz w ciągu tygodnia więc trochę się im tych meczy nagromadziło. Dla Patronato będzie to pierwsze spotkanie o punkty w tym roku więc mogli spokojnie się przygotowywać do tego meczu. Wiadomo jedni w cyklu meczowym drudzy nie różnie to bywa dla jednych to lepiej jak zespół już rozgrywa spotkania dla innych takie nagromadzenie meczy może być uciążliwe i wyczerpujące. Ja myślę, że River Plate będzie tutaj pod wielką presją, bo te 2 spotkania ligowe przed tym meczem zespół gospodarzy przegrał. Ciężko sobie wyobrazić aby taki zespół przegrał po raz 3 z rzędu mecz ligowy na własnym stadionie ale ja tutaj tego spróbuję i pogram na zwycięstwo Patronato. Faworytem zdecydowanym jest River Plate i nie ma się co temu dziwić, bo jest zespołem lepszym a goście na samym dnie ligowym ale dzisiaj będzie presja ogromna na nich ciążyć, po tych porażkach a dodatkowo trener gospodarzy dzisiaj zagra alternatywnym składem dając odpocząć swoim najważniejszym graczom. Tutaj właśnie w tym upatruję szansy dla Patronato, skoro gospodarze zagrają tutaj w zmienionym składzie z wieloma rezerwowymi od początku no to może akurat coś tutaj nie zadziała tak jak powinno i Patronato będzie stać na sprawienie niespodzianki. Owszem zmiennicy w River Plate to nie są jakieś ogórki i będą się chcieli pokazać z jak najlepszej strony ale czasem gdy mocno się chce to prawie nie wychodzi. No nic ten kurs 10,50 na wygraną gości dla mnie mocno przesadzony wobec tego co napisałem wyżej i ja próbuję tutaj całkowitej niespodzianki. Typy na X2 i różnego rodzaju handicapy z dodatnimi golami w stronę Patronato również mają ciekawe kursy także idzie coś popróbować w stronę gości myślę. Oczywiście ostrożnie ze stawką, bo może się okazać, że te moje wypociny będzie można włożyć między bajki a River Plate wygra 4-0 ;) River Plate to jednak River Plate i tutaj nie polecam ryzykować jakąś dużą stawką, każdy niech dobierze sobie taką, że ewentualna strata nie będzie go bolała Ja tutaj ryzykuję gołą wygraną gości i zobaczymy co to będzie. Więcej o rotacji w zespole River Plate można poczytać na tych stronach:
https://www.mdzol.com/deportes/Gallardo-opta-por-un-equipo-alternativo-20190125-0087.html
https://www.diariouno.com.ar/ovacion/futbol/ponzio-diez-once-alternativo-river-01262019_r1dDqRKXE
✅ 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Superliga
Godzina: 21:10
Spotkanie: Talleres Cordoba - CA Huracan
Typ: 2
Kurs: 2,80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela:

Talleres u siebie do tej pory zanotował 3 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki, natomiast goście na wyjazdach mają bilans 4 zwycięstw, 2 remisów i 3 porażek. Ja w tym spotkaniu idę w stronę zwycięstwa zespołu przyjezdnego z Buenos Aires Huracan. Na ten moment dla gospodarzy liga nie jest najważniejsza, bo grają w kwalifikacjach Copa Libertadores i w tygodniu wyeliminowali brazylijskie Sao Pauol i awansowali już do ostatniego etapu kwalifikacji, w którym zmierzą się z Chilijskim Palestino. Zwycięzca tego dwu meczu zagra w fazie grupowej najbardziej elitarnych rozgrywek Ameryki Południowej. Z powodu łączenia spotkań ligowych z tymi pucharowymi Talleres gra praktycznie co 3 dni mecze. U siebie z Sao Paulo grali 7 lutego, później spotkanie ligowe na wyjeździe z Atletico Tucuman 9 lutego, następnie 14 lutego w czwartek wyjazd w Sao Paulo i dziś kolejny mecz ligowy u siebie z Huracanem. Terminarz bardzo napięty a za 3 dni czeka ich wspomniany mecz w kwalifikacjach Copa Libertadores u siebie z Palestino. Myślę, że w tym momencie gra w tym pucharze jest dużo ważniejsza i dzisiaj gospodarze zagrają mocno rezerwowym składem dając odpocząć najważniejszym piłkarzom w drużynie aby byli wypoczęci na grę z Palestino. Huracan gra tylko w lidze argentyńskiej więc czasu na regenerację i przygotowanie się do spotkania mają więcej. Próbuję tutaj na gości, bo kurs bardzo fajny a Talleres bardziej w tym momencie myśli o tej południowo amerykańskiej Lidze Mistrzów ;)
⛔ 0-0
 
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik
Estudiantes De Buenos Aires - Talleres de Remedios de Escalada 1.6
Estudiantes trzy ostatnie spotkania na własnym stadionie to remisy, dzisiaj powinno się to zmienić i jest szansa na to iż w końcu wygrają u siebie kolejne spotkanie, gdyż grają z drużyną z końca tabeli z którą zazwyczaj wygrywali. Telleres na wyjazdach bardzo słabo. Obawiać się można jedynie kolejnego remisu ale miejmy nadzieję, że kibice miejscowej drużyny w końcu ujrzą zwycięstwo Estudiantes.
 
I 619

ichimaru

Użytkownik
Colon de Santa Fe v Banfield (Argentyna, dziś o 1:10) - 4 ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami kończyły się 0-0 albo 1-1. Oba poprzednie mecze tych drużyn zakończyły się remisem. W lidze (po 18 meczach) Home -19. Away - 13. Jednak różnica to tylko 4 punkty. Goście wyglądają tylko trochę lepiej jeśli chodzi o bilans bramek. Jeśli chodzi o 5 ostatnich meczy ligowych - każda z drużyn po 3 remisy, jedna wygrana i jedna przegrana. W 5 z 19 meczy w lidze HT/FT kończyło się remis/remis. Gospodarze mają dobe wyniki u siebie, ale za to na wyjeździe maksymalnie wyciągną remis. Za to goście na wyjazdach grają zadowalająco. Obie drużyny mają kontuzjowanych dwoje zawodników. Kursy u bukmacherów są dosyć wysokie - [email protected], [email protected] [email protected].
Na giełdzie z 13 000 przyjętych na ten mecz 9k leży na remis.
Moje propozycje to (w skali od najpewniejszej)
1) X
2) Under 2.5
3) Over 1.5
4) BTTS - yes
@Edit, godzina mi się pomyliła. Zmiana z 2:10 na 1:10 ????
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera Division
Godz: 23:20
Spotkanie: San Martín de San Juan - Godoy Cruz Antonio Tomba
Typ: San Martín de San Juan
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Primera Division na Estadio Ingeniero Hilario Sánchez zmierzą się ze sobą w 21 serii gier miejscowe Club Atlético San Martín a w gości przyjedzie drużyna Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba.
San Martín de San Juan w tym sezonie ligowym w swoich 20 meczach zdobyło 19 punktów co daje obecnie 20 miejsce w tabeli ligowej natomiast Godoy Cruz Antonio Tomba plasuje się na 14 pozycji w tabeli argentyńskiej Primera Division ze zdobytymi 26 oczkami w swoich 20 rozegranych spotkaniach tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 4 zwycięstwa, remis oraz 4 przegrane i bilans bramek 12-12 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, remis oraz 6 porażek z bilansem bramkowym 8-13.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo zdobywających więcej ligowych oczek u siebie zawodników San Martín de San Juan do tego ostatnio po za przegraną z wielkim Boca Juniors wygrali u siebie 2 razy i zremisowali z niezłym Independiente czyli jakby mieli u siebie ostatnio zwyżkę formy a goście na wyjazdach grają dużo słabiej niż na swoim terenie i moim zdaniem jednak na terenie gospodarzy zaznają przegraną.
⛔0:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom