>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Europejskie Puchary 2018/19

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja tam duzo.nie.uwalilem.bo.30zl dalem na live.plus.reske pierwszy set i.over barcy z brzesciem ale.tak.czy siak.to.chore zeby nie.rzucic.gola.w bodaj 8-9minut...
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - EHF Cup
Godzina: 19:45
Spotkanie: THW Kiel - KS Azoty Puławy
Typ: indywidualna suma 1 over 29.5
Kurs: 1,30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Świetny typ myślę na podbicie sobie AKO jeśli ktoś takiego szuka. Co tutaj dużo pisać THW Kiel to największy faworyt do wygrania całych tych rozgrywek i tutaj pod każdym względem jest to zespół lepszy od naszego polskiego. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi tylko 1,01 więc to pokazuje jak wielkim faworytem jest zespół niemiecki. Owszem zdarzało się, że już i takie kursy nie wchodziły, bo w sporcie wszystko możliwe ale tutaj nie widzę szans na jakąkolwiek niespodziankę. Kiel jest naszpikowane gwiazdami i na papierze bije na głowę Azoty. Ja wybieram bardzo bezpieczny typ na to, że Kiel rzuci minimum 30 bramek i pokryje tego handicapa. Kurs na to i tak według mnie zadziwiająco wysoki, bo aż 1,30 a ja raczej bym się spodziewał maksymalnie 1.20. Tak jak wspomniałem typ idealny jeśli ktoś szuka jeszcze jednego spotkania na podbicie sobie AKO. Tutaj to będzie mecz bez większej historii. Zespoły z Niemiec aż 7 razy wygrywały całe te rozgrywki w ciągu ostatnich 8 lat i w tym sezonie największym faworytem do zdobycia tego europejskiego pucharu jest THW Kiel. Z naszym polskim zespołem nie powinni mieć większych problemów.
⛔ 26-23
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Vive - Montpellier
wynik - Vive
kurs 1.8
Mecz na pewno nie będzie należał do łatwych, bo w Vive spore osłabienia,
Braknie Cindrica, Alexa Dujszebajewa oraz jego młodszego brata.Myślę, że te dwie pierwsze postacie to największe osłabienia., ale rekompensuje to własna hala oraz szeroka kadra. Montpellier to co prawda obrońca tytułu mistrza europy, ale obecnie to cień zespołu z zeszłego roku. Liczę na zwycięstwo drużyny z Kielc i pobieram kurs, który już zaczął spadać.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja troche odwrotnie jak kolega
Montpellier+1,5@1,66 lvbet✅
Francuska ekipa chyba troche.sie zaczyna dzwigać i musza tutaj powalczyc o punkty jesli chca byc dalej w grze o awans. Ogolnie szokuje troche ich postawa bo wszystko oprocz Fabregasa z zeszłego sezonu takie samo. Sporo jednak było kontuzji i nie mogli złapac rytmu w tym sezonie Teraz sie to troche ustabilizowało i mysle, ze bedzie ostra walka. U Kielczan ma kto rzucic ale z rozegraniem bedzie raczej slabiej niz w Montpellier. Vive nie ma tutaj mega parcia na wygraną, pozycje 3-4 raczej zaklepane a dla Montpellier to mega waznny mecz bo zostają im starcia z Barcą i Vardarem a tam o punkty bedzie baaardzo ciezko. Jak ktos gra to chyba lepiej tuz przed meczem bo kursy na Vive powinny leciutko spasc.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 17:00
Spotkanie: Pick Szeged - Motor Zaporoże
Typ: 2
Kurs: 5,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela:

Zespół z Węgier podejmuje dziś mistrza Ukrainy. Oba zespoły w formie. Pick Szeged wygrał 10 meczy z rzędu (w tym spotkania w rodzimej lidze jak i Lidze Mistrzów, natomiast Motor 9 meczy z rzędu (8 w lidze ukraińskiej i 1 w LM). Tak więc w tym roku oba zespoły nie zaznały jeszcze porażki i z pewnością ten mecz będzie dla którejś z ekip bez wygranej. Drużyna z Ukrainy zrobiła na mnie spore wrażenie wygrywając w ostatnim spotkaniu Ligi Mistrzów u siebie z niemieckim Flensburg 28-26. Motor to twardo grający zespół, który tworzy fajny kolektyw. Może nie ma tam aż takich gwiazd jak w Pick Szeged ale drużyna ta gra bardzo zespołowo i twardo w obronie. Drużyny te spotykały się ze sobą 4 razy i zawsze były to bardzo wyrównane i twarde boje. Ostatecznie 3 razy wygrywał zespół z Węgier i raz Motor.

Ja w tym spotkaniu pójdę w stronę niespodzianki i pogram na zwycięstwo gości. Handicapy na Motor +3.5 czy +4.5 a nawet +5 też fajnie wyglądają więc jak ktoś nie chce tak bardzo ryzykować to może popróbować w tę stronę, bo spodziewam się wyrównanego spotkania i nie chce mi się wierzyć aby goście przegrali różnica aż tylu bramek by pokryły one te handicapy. U gości nie zagrają Artem Kozakevich i Vladislav Dontsov, którzy się rozchorowali. Z pewnością przydaliby się w tym spotkaniu ale myślę, że Motor ma ich kim zastąpić.
⛔ 30-29
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 17:00
Spotkanie: Pick Szeged - Motor Zaporoże
Typ: 2
Kurs: 5,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela:

Zespół z Węgier podejmuje dziś mistrza Ukrainy. Oba zespoły w formie. Pick Szeged wygrał 10 meczy z rzędu (w tym spotkania w rodzimej lidze jak i Lidze Mistrzów, natomiast Motor 9 meczy z rzędu (8 w lidze ukraińskiej i 1 w LM). Tak więc w tym roku oba zespoły nie zaznały jeszcze porażki i z pewnością ten mecz będzie dla którejś z ekip bez wygranej. Drużyna z Ukrainy zrobiła na mnie spore wrażenie wygrywając w ostatnim spotkaniu Ligi Mistrzów u siebie z niemieckim Flensburg 28-26. Motor to twardo grający zespół, który tworzy fajny kolektyw. Może nie ma tam aż takich gwiazd jak w Pick Szeged ale drużyna ta gra bardzo zespołowo i twardo w obronie. Drużyny te spotykały się ze sobą 4 razy i zawsze były to bardzo wyrównane i twarde boje. Ostatecznie 3 razy wygrywał zespół z Węgier i raz Motor.

Ja w tym spotkaniu pójdę w stronę niespodzianki i pogram na zwycięstwo gości. Handicapy na Motor +3.5 czy +4.5 a nawet +5 też fajnie wyglądają więc jak ktoś nie chce tak bardzo ryzykować to może popróbować w tę stronę, bo spodziewam się wyrównanego spotkania i nie chce mi się wierzyć aby goście przegrali różnica aż tylu bramek by pokryły one te handicapy. U gości nie zagrają Artem Kozakevich i Vladislav Dontsov, którzy się rozchorowali. Z pewnością przydaliby się w tym spotkaniu ale myślę, że Motor ma ich kim zastąpić.
Muszę wtrącić dwa grosze. Pick Szeged teraz, a wcześniejsze to dwie różne bajki. W tym roku pretendują do wygranej w LM i jakikolwiek inny wynik niż natrzaskanie dużej ilości bramek przez Wegrow odbierać można jako niespodziankę.
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
RNL- VIVE Kielce
Typ: 2 (+2,5)✅✅✅
Kurs: 1,77

Fortuna
Stawka 7/10

Biorę puki kurs jeszcze znośny. Buki po porażce Kieleckiego zespołu z Montpellier mocno faworyzują lwy, które też w mojej ocenie ostatnio zawodzą. Vive przegrało z ubiegłorocznym triumfatorem LM na własne życzenie, nie można w tego typu spotkaniach 9 razy oddawać piłki w ręce rywala, po czym idzie kontra i z tego co kojarzę goście zdobyli w ten sposób 7 bramek dzięki gościnności Vive.
Lwy poległy w Brześciu, nie prezentując wielkiego handballa, jedyna szansa w moim odczuciu na zwycięstwo zespołu z Mannheim to dzień konia Appelgrena lub Palicki. Vive nadal mocno osłabione bo brak środka rozegrania, wyłączeni nadal są Alex i Daniel Dujshebajev a także Luka Cindrić.

Moim zdaniem Siwy słabo radzi sobie na środku, i dziwi mnie że Talant nie próbuje wariantu z Blazem na środku, który jest niezwykle dynamiczny i skuteczny w grze 1 na 1.
Uważam że poziom obu zespołów jest bardzo zbliżony nawet przy obecnych absencjach w kieleckim zespole i wystawianie kursów w okolicy 4 to nieporozumienie.
Dla odważniejszych:
Vive +1,5 @ 2,06 5/10✅✅✅
Vive wygra połowę lub mecz @ 2,22 6/10⛔
Vive wygra @ 3,80 4/10⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Montpelier- Barcelona
Typ: 2✅✅✅
Kurs: 1,85
Coolbet
Stawka 7/10

Brać puki takie kursy, co prawda Montpellier walczy o PO, a Barca ma prawie pewne 1 miejsce, natomiast nie wierzę że zespół z Katalonii odpuści mecz w LM. Francuzi po fatalnym początku sezonu, zaczęli w końcu wygrywać, natomiast styl pozostawia wiele do życzenia. Ostatnia wygrana z Vive to bardziej zasługa nonszalancji i błędów Vive niż wybitnej gry Montpellier. Barcelona sobie na taką grę nie pozwoli, mają kompletny skład, z 2-3 porównywalnej klasy zawodnikami na każdej pozycji. Jeśli chodzi o zespół z Francji to ważną kwestią jest fakt że z gry wypadł na kilka tygodni główny kreator gry Diego Simonet co na pewno wpłynie na jakość gdy ubiegłorocznego triumfatora LM.​
 
gladiator86 2

gladiator86

Użytkownik
Mnie dzisiaj ciekawi mecz Wisły Płock z Bjerringbro/Silkeborg.
Szykuję nam się wyrównane spotkanie, ale licze na Nafciarzy z Płocka w meczu u siebie, ponieważ jak chcą awansować dalej to dzisiejsze spotkanie należy wygrać i wypracować sobie jak najwyższą zaliczkę bramkową przed rewanżem w Danii.
Wisła Płock 1.70 STS

P.S. Jakie jest Wasze zdanie na temat tego meczu?
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Mnie dzisiaj ciekawi mecz Wisły Płock z Bjerringbro/Silkeborg.
Szykuję nam się wyrównane spotkanie, ale licze na Nafciarzy z Płocka w meczu u siebie, ponieważ jak chcą awansować dalej to dzisiejsze spotkanie należy wygrać i wypracować sobie jak najwyższą zaliczkę bramkową przed rewanżem w Danii.
Wisła Płock 1.70 STS

P.S. Jakie jest Wasze zdanie na temat tego meczu?
Albo kurs już spadł, albo po prostu na Unibet jest niższy... 1,55. Ja po takim kursie nie zaryzykuje zwycięstwa Wisły.
Myślę, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie ale wg mnie ze wskazaniem na gości. Wisła w tym sezonie prezentuj się słabo i męczą się nawet w lidze grając przeciwko zespołom półkę lub dwie niżej. Bjerringbro-Silkeborg radzi sobie zdecydowanie lepiej w LM niż w lidze, ale na ligę trzeba brać poprawkę, że jest bardzo wyrównana i walka o mistrzostwo toczy się dopiero w późniejszej fazie. W LM do tej pory tylko 2 porażki w tym 1 na wyjeździe z Presov 26:24. Wisła co prawda wygrała wszystkie 5 spotkań u siebie w grupie LM, ale nie licząc zwycięstw z outsiderami grypy wygrywali 3 mecze różnicą 2-1 bramek. Bjerringbro-Silkeborg to rywal trochę bardziej wymagający i na pewno będą chcieli uzyskać korzystny wynik przed rewanżem u siebie.
Bjerringbro-Silkeborg + 1,5 @2.00 ✅
Bjerringbro-Silkeborg + 2,5 @1.66 ✅

Do jakiesgoś dubelka można wziąć też Bjerringbro-Silkeborg + 3,5 @1.43 ✅

W tym meczu widzę też sporą liczbę bramek a, że linie są dość niskie kilka powinno zostać pokrytych. Wisła w fazie grupowej LM średnio 52,8 bramek na mecz a Duńczycy 59,6 bramek na mecz.
Over 54,5 @1.94 ⛔
Over 53,5 @1.71 ⛔

i propozycje do dubelka:
Over 52,5 @1.54 ⛔
Over 51,5 @1.40 ⛔
Kursy Unibet.
22:26
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - EHF Cup
Godzina: 15:45
Spotkanie: Balatonfüredi KSE - Saint Raphaël Var Handball
Typ: handicap 1 (6:0)
Kurs: 1,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jest to spotkanie 3 kolejki w fazie grupowej EHC Cup. Zespół gospodarzy węgierski Balatonfüredi przegrał swoje 2 pierwsze mecze najpierw na wyjeździe z hiszpańskim La Rioja 24-29 a następnie u siebie z niemieckim Fuche Berlin 24-29. Francuski zespół Saint Raphael z kolei najpierw przegrał na wyjeździe z Fuchse Berlin 29-33 a następnie u siebie wygrał z La Rioja 30-26. W tym spotkaniu idę w stronę gospodarzy ale z handicapem na ten zespół +6. Myślę, że goście nie wygrają tutaj tak wysoko aby tego handicapa pokryć. Po pierwsze w dzisiejszym spotkaniu po stronie zespołu francuskiego nie zagrają Sarmiento, Barrachet i Dipandy a po drugie Saint Raphael ma teraz napięty terminarz i w ciągu 10 dni będzie to dla nich 4 spotkanie a za 4 dni czeka ich kolejny trudny mecz w rodzimej lidze u siebie z Montpellier. Początkowo nawet korciło mnie pograć na zwycięstwo gospodarzy w meczu po bardzo fajnym kursie ale ostatecznie gram tutaj bezpieczniej. Myślę, że jak goście wygrają to nie więcej jak różnicą 3-4 goli.
✅ 27-32
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dinamo Bucuresti
Sporting
Typ-2
Kurs-2.75
Rewanżowe spotkanie,pierwszy mecz miał dziwny przebieg,goście prowadzili cały czas do stanu po 21,potem gospodarze się obudzili i odjechali na 31-25 i zasneli chyba bo stracili 6 bramek a sami rzucili tylko 1.
Buki chyba tym się sugerowały wystawiając takie kursy,uważam że Sporting nie popełni już tych samych błędów i od początku będzie prowadzil i kontrolował przebieg meczu.
Dobra opcja jest też do przerwy na gości,zaliczka 1 bramkowa to nie wiele i muszą porządnie spiąć pośladki i cisnąć,żeby potem nie było sraczki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
VIVE - VESZPREM
Veszprem po kursie 1.77


Niestety nie widzę szans dla Vive w tym meczu. Veszprem gra na takim poziomie jak powinien. natomiast Vive prześladują kontuzje. Wrócił Cindrić, to wypadł Jurecki. Poza tym Vive bez braci Dujszebajew. Myślę ,że Alexa i Michała to osłabienia, które w znacznym stopniu mogą przyczynić się do 3 porażki pod rząd. Co do Veszprem to walczą o obronę 2 pozycji w tabeli, co znacznie ułatwia grę w następnej fazie rozgrywek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
VIVE - VESZPREM
Veszprem po kursie 1.77
Popieram kolege. Zasadniczo Vive walczy z lwami o wyzsza pozycje ktora daje drabinke Motor+PSG. Przegrany z tej pary dostanie Nantes+Barce. Moze i pierwsza runda latwiejsza jednak nastepna to juz glowny faworyt. Zasadniczo ja duzej roznicy nie widze i chyba Vive nie bedzis tutaj walczyc do upadłego i ryzykowac kolejnych kontuzji przy waskim składzie.

Niestety nie widzę szans dla Vive w tym meczu. Veszprem gra na takim poziomie jak powinien. natomiast Vive prześladują kontuzje. Wrócił Cindrić, to wypadł Jurecki. Poza tym Vive bez braci Dujszebajew. Myślę ,że Alexa i Michała to osłabienia, które w znacznym stopniu mogą przyczynić się do 3 porażki pod rząd. Co do Veszprem to walczą o obronę 2 pozycji w tabeli, co znacznie ułatwia grę w następnej fazie rozgrywek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom