>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Seriale Zagraniczne

filipczak_ 22

filipczak_

Użytkownik
Moje top 3 to zdecydowanie:
1. LOST
2. The Mentalist
3. Bates Motel
+ bonus: Black Sails - szkoda, że takie krótkie :/
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Jak ktoś lubi te klimaty to polecam narcos i el chapo.
Ogólnie polecam jak ktoś nie brał wziąć sobie Netflix na miesiąc nawet na próbę za darmo bo jest w czym wybierać. Ja po kilku miesiącach zrezygnowałem bo generalnie nie dodawali nic ale sporo obejrzałem. Są tez ciekawe dokumenty
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Dogs of Berlin.
Kolejna b.dobra produkcja z Niemiec po Babylon Berlin i Dark. Ponadto dosyć szeroki wątek bukmacherki, także dodatkowy plus.
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
The 100 - polecam
Świetny serial - szczególnie 1 sezon.
Na Netflix polecam Orange is the new black, Punishera, Riverdale czy Synowie Anarchii + oczywiście klasyka W Garniturach.
Aktualnie nadrabiam zaległości z The Walking Dead.
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Z tego co widzę(a mogłem przeoczyć) to nikt jeszcze nie wspomniał o hiszpańskim La Casa De Papel, czyli słynny Dom z Papieru. Mimo, że momentami sytuacje bardzo naciągane &quot;żeby wszystko ładnie sie zgrywało&quot; to jest to naprawdę kawałek dobrej, trzymającej w napięciu rozrywki. Właśnie robią trzeci sezon, ma podobno wyjść jeszcze w tym roku. Może i mojemu ukochanemu Breaking Bad oraz jego spin-off&#39;owi Better Call Saul nie dorównało, ale spokojnie wrzucę to do swojego top5. Do tego dorzucam jak większość Black Mirror, Prison Break, Sposób na morderstwo, Detektyw(ale jak dla mnie tylko 1 sezon, do drugiego podchodziłem 3 razy i sie nie udalo) oraz Narcos. Pozycje obowiązkowe niczym Kevin lecący co rok po wigilijnej kolacji;)
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik


Moja topka to:



1. Chyba Breaking Bad.



2. Niedaleko dalej raczej LOST, bo oglądałem pozniej niz numer trzeci, a zżyłem sie z tymi bohaterami.



3. Bardzo blisko pierwszej dwójki Skazany na śmierć.



4. Troche dalej Narcos sezony 1 i 2.



5. Sherlock bardzo fajny tez.



Better Call Saul oglądałem kilka odcinków i nie wciągnęło, tak samo Dexter. Strangers Thinks obejrzałem, nawet wciągnelo jak ogladalem, ale po czasie jakos bardzo milo nie wspominam raczej nie zostal w pamieci jak top4.



Jestem w trakcie Narcos Meksyk i Gry o tron i ten drugi bardziej mnie wciagnal choc bez przesady.
 
Do góry Bottom