>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No i w Sydney ft 1-1, brawo dla Rozbitków, bo dzielnie walczyli i skończyli jak Marynarze ???? Przewaga oczywiście po stronie Blues Sky, ale nic z tego nie wynikało. Kolejny raz Australia pokazuje, że mecz 1 z ostatnim, 2 z przedostatnim itd. nie ma często żadnego znaczenia przy końcowym wyniku.
Dziś 1x na ✅, dnb ▶. Podsumowując wszystkie typy kolejka dla mnie na plus. I jeszcze gwoli przypomnienia ????
Jutro niespodzianki nie przewiduję, (ale w tym okresie to kto wie co odpier...ą Kangury?) postaram się być na posterunku. Ponoć wraca do Rozbitków27 Simon, ale to się zobaczy, bez niego brałbym opcję 1/no bts. Tylko znowu ch... stadion.
Jednak trochę odjeb...., kiedyś za Grahama też Sydney &quot;potrafiło&quot; remisować z CCM. Teraz jednak myślałem, że bardziej się gospodarze postarają. Do zobaczenia...
PS Warto zapamiętać ????
&quot; Jeśli ktoś pamięta co przez lata w dziale &quot;wypisywalem&quot; to zazwyczaj w marcu ostrzegałem, że przychodzi czas, w którym zaczynają się dziwne wyniki w A-league. A to przez nielubiane przeze mnie play - offy. Wychodzi na to, że w tym roku zaczęło się ze 3/4 kolejki wcześniej ???? &quot;. I: &quot;FT 3-1 i Australia jak malowana. &quot;Słabe&quot; i ch... Jets pojechalo &quot;mocne&quot; składowo City ???? Takie cyrki dopiero się zaczną wystarczy popatrzeć na tabelę. Na razie tylko Jets muszą wypruwac żyły..&quot;
A teraz zobaczcie wyniki zespołów z pozycji 2-6 w tej kolejce ???? Tylko Glory pewnie zmierza po Premiers Plate, ba zasługują na to trofeum jak mało kto w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
No i przed kolejka z wydawało się trzech pewnych 1 tylko jedna po mojej myśli. Jednak ligi Irlandii, Irlandii Północnej, Malty idą mi lepiej niż ta :cwl::stop::headbang:
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No i przed kolejka z wydawało się trzech pewnych 1 tylko jedna po mojej myśli. Jednak ligi Irlandii, Irlandii Północnej, Malty idą mi lepiej niż ta :cwl::stop::headbang:
To czemu o nich nie piszesz? No chyba, że coś przegapiłem. Chętnie bym poczytał. A Australia to nie jest łatwy kawałek chleba, sam widzisz. Pzdr...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 20
8 kolejek do końca... Wstępnie:
22.02. 09:50 Central Coast Mariners vs Brisbane Roar - 1 dnb @ 1,80 pojedynekna dnie tabeli, ale Marynarze raczej nie przegrają jeśli będą tak zaangażowani jak dziś w spotkaniu z Blues Sky.
23.02. 07:35 Wellington Phoenix vs Sydney FC - 1x po @ 1,80, jak Sydney utrzymają &quot;formę&quot; z dziś to Nix nie powinni przegrać.
23.02. 09:50 Melbourne Victory vs Melbourne City - derby więc no bet, ew. na live, ostatnie wyniki o dziwo &quot;szły&quot; w stronę City więc...
24.02. 07:00 Newcastle Jets vs Adelaide United - Jetsi po podróżach, Redsi ch.. wie co im &quot;odwali&quot; tym razem, na razie no bet.
24.02. 09:00 WS Wanderers vs Perth Glory - bts/over do rozważenia, ostatni mecz kolejki, Glory będzie wiedziało co musi/może zrobić po zapoznaniu się z wynikami konkurentów. Zobaczymy...
Dziś &quot;w ciemno&quot; ale symbolicznie, bo nie znam składów itd., a mam wrażenie, że kursy spadną na podane pierwsze dwie &quot;propozycje&quot;. Czyli dubel po @ 3,24 za drobne...
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
drif 14K

drif

Użytkownik
A teraz zobaczcie wyniki zespołów z pozycji 2-6 w tej kolejce ???? Tylko Glory pewnie zmierza po Premiers Plate, ba zasługują na to trofeum jak mało kto w tym sezonie.
Swieta prawda z tymi zespolami 2-6 Jedynie jeszcze co moga powalczyc to Melbourne I Sydeny o 2 lokate. No i Derby Melbourne juz w Sobote. Tam tez nie powinno byc odpuszczania.
Co do Perth to zagadzam sie calkowice. Ale potem te Play-off to czasem loteria. Ja chcialbym by BIG-V powtorzyli sukces z przed roku. Z drugiej strony jesli Perth nie wyszarpie tego w tym roku to moze byc ciezko. Przeciez jeszce nigdy nie zdobyli Mistrzostwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Z drugiej strony jesli Perth nie wyszarpie tego w tym roku to moze byc ciezko. Przeciez jeszce nigdy nie zdobyli Mistrzostwa.
No zapomniałeś chyba kto był mistrzem w sezonie 02/03 i 03/04 ? ???? Tak, tak... właśnie oni ???? Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
drif 14K

drif

Użytkownik
o zapomniałeś chyba kto był mistrzem w sezonie 02/03 i 03/04 ? ???? Tak, tak... właśnie oni ???? Pzdr
O tak zgadzam sie w 100%. Tyle ze to byla wtedy NSL ;) Ja juz o nowej erze mowie czyli nieszczesna A-League ????
Pzdr
Dzis pozostaje Kashima za @1.45 kurs mizereny ale jakos nie widzi mi sie by Jets dali rade. Co najwyzej po dogrywce ale chyba sa za ciency. Poza tym oni nadal maja matematyczne szanse na last 6. Co jak co ale Kashima to obroncy mistrzowskiego tytulu.
Kashima v Newcastle Jets - Kashima @1.44 - 2.03/10 - wynik (4-1) ✅
Over 2.5 Goals @1.7 - 0.4/10 ✅
Over 3.5 goals @2.8 - 0.3/10 ✅
First Half Over 0.5 Goals @1.33 - 1/10 ✅
First Half Over 1.5 Goals @2.65 - 0.3/10 ✅
Total Corners Over 10 @1.83 - 0.16/10 ✅
Total Corners Over 11 @2.4 - 0.1/10 ⛔ Total ✅ 2.56j

Wszytko Bet365
Stan A-League +6.83j
Powodzenia!


 
Otrzymane punkty reputacji: +26
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
O tak zgadzam sie w 100%. Tyle ze to byla wtedy NSL ;) Ja juz o nowej erze mowie czyli nieszczesna A-League ????
Pzdr
Dzis pozostaje Kashima za @1.45 kurs mizereny ale jakos nie widzi mi sie by Jets dali rade. Co najwyzej po dogrywce ale chyba sa za ciency. Poza tym oni nadal maja matematyczne szanse na last 6. Co jak co ale Kashima to obroncy mistrzowskiego tytulu.
Kashima v Newcastle Jets - Kashima @1.44 - 2.03/10
Over 2.5 Goals @1.7 - 0.4/10
Over 3.5 goals @2.8 - 0.3/10
First Half Over 0.5 Goals @1.33 - 1/10
First Half Over 1.5 Goals @2.65 - 0.3/10
Total Corners Over 10 @1.83 - 0.16/10
Total Corners Over 11 @2.4 - 0.1/10

Wszytko Bet365
Stan A-League +4.263j
Powodzenia!


Pogrom.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pranie od Jeleni, FT 4-1, dobrze, że honorową strzelili. Nie chce mi się znowu sam siebie cytować, pozostaje :&quot;A nie mówiłem? &quot;.
A to skrót:
https://www.a-league.com.au/video/kashima-snuff-out-newcastles-acl-hopes
24.02 mecz z Redsani, ważne, że dziś Jets grali w podstawowym. Kogo Merrick wystawi w niedzielę? Oto jest pytanie. Z drugiej strony ostatnio &quot;rezerwy&quot; wygrały z City. Masz babo placek ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
drif 14K

drif

Użytkownik
Panowie wiadomo koncowka sezonu, kazdy skoncetrowany na obecnych meczach. Ale, ale w nowym 2019/2020 bedziemy mieli kolejny Team z Victorii!!! Western United FC!
Pzdr
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie wiadomo koncowka sezonu, kazdy skoncetrowany na obecnych meczach. Ale, ale w nowym 2019/2020 bedziemy mieli kolejny Team z Victorii!!! Western United FC!
Pzdr
W zeszłym tygodniu o tym czytałem, ale nie uwierzę jak nie zobaczę ???? W tym sezonie A-league też miał być nowy zespół (bodajże z Canberry jak kiedyś tu pisałem), a jak widzimy zostało po &quot;staremu&quot;. Jak wypali ten pomysł to powinni zlikwidować Play-offy ????
 
majekx 730,7K

majekx

Znawca A-League
Pomysły na nowe teamy już się od kilku sezonów powtarzają.. raz są 2 ekipy raz 1... i raz się mają pojawić w przeciągu jednego sezonu, raz w przeciągu 2 sezonów.... Ogólnie to chyba problem jest z tym, że liga sama nie wie, czy ma zwiększać liczbę zespołów czy jakaś rotacja...
No i chyba w zeszłym sezonie zespół z Canberry nie wyrobił się ze wszystkim na potrzeby licencji.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Central Coast Mariners - Brisbane Roar 3:5

remis @3,75 Unibet ⛔
remis i obie strzelą @4,30 Unibet ⛔
Central Coast Mariners DNB @1,76 Unibet ⛔

Pierwsza myśl jaka przychodzi mi do głowy patrząc na ten mecz to podział punktów, CCM u siebie tylko 1 wygrana 2 remisy i 5 porażek, Roar na wyjezdzie bez wygranej, 3 remisy i 8 porażek. Na 5 ostatnich bezpośrednich meczy 3 remisy, gorzej wygląda jak spojrzymy na mecze, gdy gospodarzem było CCM, wtedy remis i 4 wygrane Roar. Jednak nie chce mi się wierzyć, że goście jutro wygrają i odskoczą aż na 8 punktów od Marynarzy zostawiając ich samotnie na dnie, tu musi być ciekawie do końca, więc jeśli miałbym typować zwycięzcę to celowałbym w Central Coast Mariners, ale tak jak napisałem najbardziej prawdopodobny wydaje mi się remis, wię CCM spróbuję także, ale ze zwrotem w przypadku podziału punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
drif 14K

drif

Użytkownik
W zeszłym tygodniu o tym czytałem, ale nie uwierzę jak nie zobaczę ???? W tym sezonie A-league też miał być nowy zespół (bodajże z Canberry jak kiedyś tu pisałem), a jak widzimy zostało po &quot;staremu&quot;. Jak wypali ten pomysł to powinni zlikwidować Play-offy ????
Zrobia, zrobia zobaczysz. Juz sa nawet zawodnicy kupowani jest pozycja wolna na trenera (chyba skaldamy aplikacje ???? ) , sa juz barwy klubowe jakie beda reprezentowac w A-League etc. U buka juz mozesz stawiac zaklady czy beda wyzej niz Big-V i City czy wygraja swoj pierwszy mecz, czy zdobeda tytul etc.
Moim zdaniem It&#39;s Done!

Play-off nie zniosa nie w nastepnym sezonie mysle ze oni chca miec 12 zespolow oraz championship i relegation groupe. Albo Wooden Spoon Grupe
Cambera mimo ze stolica moim zdaniem w najblizszych 3-5 latach nie dostanie A-League licencji chyba ze beda promotion i wtedy jakos sie wepchna. Tam chyba nie ma zainteresowania pilka tak wielkiego jak w Victorii czy NSW. Duzo pewnie blokuje Tv Fox Sport... Wiadomo chodzi o chajs jak wszedzie.
Cos napewno zrobia wiadomo bo tam siedza same pierdziele z rzadu wiec pewnie oni tez niedlugo &quot;potrzasna&quot; dzialaczami FFA
W 2020/2021 ma dolaczyc druzyna z NSW Macarthur South West Sydney I mysle ze tak wlasnie bedzie wygladac zarys A-League.
Czy zniosa play-off? Wydaje mi sie ze nie w najblizszym czasie.
Australia to jest Footy, Rugby, Cricket, Wyscigi konne. W A-League nie ma kto grac w mojej opoini z tych niszowych lig. Jakie by byly wyniki po 20-0. Gdy ktos by zagral z Sydney FC, Perth czy Victory. Jak juz w chwili obecnej tam sie dzieje po 6-0 prawie codziennie. Co nie mowie ze w A-League nie ma to miejsca ale mimo wszystko.
Wester United FC - zakontraktowali pierwszego Aussi pilkarza Joshua Ridson (26) tak tak obronca z Werdowcow.
Jest tez Panagiotis Kone (31) to zaden wielki grajek ale cos tam w europie pogrywal. Zobaczymy co dalej
Narazie beda grac na Geelong’s Kardinia Park a w 2022 maja juz miec wybudowany swoj stadion w Tarneit decyzja FFA.

qowalsky6 to juz sie stalo i moim zdaniem jest faktem. Obronca narodowej reprezentacji nie odchodzi do klubu widmo. Bedzie sie dzialo ????
Pzdr
No i chyba w zeszłym sezonie zespół z Canberry nie wyrobił się ze wszystkim na potrzeby licencji.
Moze i tak ale bardziej chyba chodzilo o to, ze bylo kilka naprawde innych fajnych klubow z okolicznych Subs w Victorii i NSW w poblizu Melbourne i Sydney ktore zawziecie chcialy dolaczyc. Decyzaj o wyborze moim zdaniem nie byla latwa ale slusza.
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Czas na moje 5gr dotyczące najbliższej kolejki A-league, która rusza już jutro...
swoje przemyślenia opieram na razie na https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-20 chociaż jak wiemy wiele może jeszcze się zmienić ale gdyby rzeczywiście było tak jak tutaj piszą to uważam, że kilka niuansów można zauważyć i wykorzystać ale wszystko po kolei:
Central Coast Mariners v Brisbane Roar FC
Kolejkę rozpoczyna mecz totalnych outsiderów tego sezonu po jednej stronie drużyna amatorów, po drugiej ekipa z wieloma perturbacjami personalnymi. Warto jednak zwrócić uwagę na jutrzejszą rotację, jeżeli chodzi o gospodarzy, zbyt wiele się nie zmienia już od dłuższego czasu; cały czas brakuje Hiareja oraz Oar&#39;a, tydzień temu wrócił kapitan Simon i to by było na tyle z ciekawostek - CCM gra stabilnie ale raczej słabo poza małymi wyjątkami. Ekipa gości natomiast dla mnie osobiście największe zaskoczenie na minus jak do tej pory, tydzień temu spotkanie z liderem z Perth zakończyło się porażką `tylko` 4-0; był to najmniejszy wymiar kary; jednakże w mniejszym bądź większym stopniu było to spowodowane poważnymi brakami kadrowymi - brak podstawowego bramkarza, zastępujący go młodziak miał spory udział przy stracie każdej z bramek; słabo skompletowana obrona; zagrał nowy nabytek Tongyik, u którego widać było to że dawno nie grał - każda minuta spędzona na boisku będzie działać na jego korzyść; piłkarze Brisbane ponadto nie istnieli w środku pola.. czy zatem szykują się kolejne bęcki? no chyba niekoniecznie. Po pierwsze wraca podstawowy golkiper od lat Young, nie jest to może czołówka ligi jeżeli chodzi o tę pozycję ale gwarantuje mało-wiele spokój i pewność. Po drugie wracają doświadczeni zawodnicy do środka pola Kristensen po kontuzji oraz Alex Lopez po zawieszeniu za kartki. Po trzecie obrońcy są dokładnie o tydzień bardziej zgrani anizeli miało to miejsce w ostatniej kolejce. Po czwarte do kadry Brisbane powołany został nabytek z Sydeny a więc młody gniewny Charles Lokolingoy zdolny chłopak, który ma bardzoo trudne zadanie zastąpienia Taggarta, który udał się do Korei. Reasumując i bazując na informacjach dotyczących składów ja skłaniam się jutro ku graniu na gości tego spotkania
TYP: Brisbane Roar FC @2,70 LvBet ✅✅✅
+ dodatkowo na live grana kontra na CCM ⛔ @5,50 + Bramka Wenzella-Hallsa ✅@3,85

Wellington Phoenix v Sydney FC

O tym spotkaniu trochę krócej, gospodarze pozytywne zaskoczenie, siła ognia z przodu w postaci Williamsa, Krishny (pomimo słabszej psychiki podczas karnych w końcówce ???? ) czy chociażby Sheridan i Singh kontra moim zdaniem najlepszy duet napastników, który dopiero się zgrywa mianowicie Adam LaFondre i niedawno zakontraktowany Reza Ghoochannejhad, którego nazwiska nie sposób zapamiętać jednak jego bramki w przeszłości zdobywane głównie w lidze holenderskiej pozwoliły na to aby zapadł w pamięci. Tutaj rozsądnym typem wydaje się pobranie soczystego over&#39;a 3,5 po kursie około @2,4. Ja jednak skupiam się na strzelcu z Iranu, który przybył z Nikozji i potrzebuje z pewnością trochę czasu na aklimatyzację, na razie zagrał dwa niepełne spotkania, myślę że najbliższa sobota jest to dzień w którym po raz pierwszy wpiszę się na listę strzelców w A-League
TYP: Reza strzeli bramkę @2,08 Unibet

Melbourne Victory v Melbourne City FC

Wielkie derby już w sobotę. Zaczynając od gospodarzy pierwszą najważniejszą informacją, która mam nadzieje się potwierdzi jest powrót Oli Toivonen&#39;a do składu, który znacznie przewyższa poziom tej ligi, drugą równie kluczową jest powrót drugiej gwiazdy japończyka Hondy. Zagrał on już od 55&#39; przed tygodniem i spotkanie okrasił bramką zdobytą z rzutu karnego. Ta dwójka jeżeli połączy siły i zagra ze sobą chociażby 30min powinno przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę mając za przeciwników - po pierwsze ekipę, która cztery ostatnie mecze na wyjeździ przegrała w tym niechlubna porażka z CCM oraz przed tygodniem ze słabiutkimi Jetsami, którzy byli po dogrywce w AFC. Po drugie przyjście Maclarena miało okazać się zbawienne tymczasem Jamie dokłada bramki ale zespół nagle zaczął ich dużo tracić.. mecz sprzed tygodnia potwierdził, że MC chce grać na swojego jokera zapominając kompletnie o obronie - atakowali całą drużyną na połowie rywala, tracąc w banalny sposób nadziewają się na kontry gości. Tak naprawdę to A-League zatem nie zdziwi mnie żaden wynik jednak po wstępnej analizie wydaje mi się, że gospodarze powinni spokojnie wygrać to spotkanie i nawet wszędobylski Ritchie wraz z Jamiem nie będą wstanie za dużo zdziałać
TYP: Melbourne Victory @2,04 LvBet

Newcastle Jets v Adelaide United

Niedziela rozpocznie się pod znakiem drużyny, która jest w moim tajemnym notesie o nazwie NO BET. Mowa tu oczywiście od Adelaide z której Kurz zrobił ekipę coś na wskroś walczącego o utrzymanie Sandhausen czy innego Karlshrue w drugiej bundeslidze. Pomimo tego informacje na temat tego meczu są tak kuszące, że grzechem byłoby nie spróbować. O czym mówię? Otóż w obu ekipach najprawdopodobniej zabraknie po dwóch kluczowych zawodników odpowiedzialnych za zdobywanie bramek. Po stronie gospodarzy Hoffmanna oraz Vargasa, którego zabraknie na pewno gdyż doznał urazu w środku tygodnia podczas walki o AFC, z drugiej zaś strony Kurz nie będzie mógł skorzystać z usług Bena Hallorana, który ostatnio był na krzywej wnoszącej a także szybkiego skrzydłowego Mileusnicia. To na pewno będzie mecz bardzo brzydki. Myślę że do jednej bramki. Bez zbędnych ustaleń strzelam w underek ale i zwycięstwo Adelaide- dlaczego? głównie przez to że drugi tydzień z rzędu grali w AFC, przed tygodniem udało się wygrać z MC, tak naprawdę tylko dzięki błazenadzie tych drugich. Myślę że Kurz nie pozwoli sobie na takie błędy a poza tym pora również na bramkę Thomassena.
TYP: Adelaide/Under 2,5 @6,5 TAB

Western Sydney Wanderers FC v Perth Glory

Drugie z niedzielnych spotkań to potyczka WSW grającego dużo poniżej oczekiwań oraz Perth zaskakującego(?) lidera rozgrywek. Gospodarze po festiwalu żenady w końcu odbili się i w ostatnich dwóch meczach zainkasowali 6 punktów pokonując kolejno CCM 2-0 oraz ostatnio na wyjeździe Adelaide 3-1. Zaskakujące są dwie rzeczy; pierwsza z nich to wygrana z Adelaide w takim stosunku bramkowym, ekipa Kurza rzadko traci trzy bramki na własnym boisku. Druga, bardziej zaskakująca, stracona tylko jedna(!) bramka przez ostatnie 180min gry.. cytując klasyka zenka - jak do tego doszło, nie wiem.. aczkolwiek gdyby Goodwin wykorzystał karnego spotkanie z Adelaidę mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej. Myślę, że te dwa ostatnie wyniki to zwykły przypadek i już w niedziele ponownie przypomną o sobie zmory niedalekiej przeszłości tym bardziej że po drugiej stronie - Castro, Keogh, Ikonomidis... dziwi mnie wysoki kurs na gości ja jednak zdecydowanie idę w bramki; lekkość z jaką dochodzą piłkarze Perth do sytuacji strzeleckich jest niebywała a pole karne WSW nie będzie najlepiej chronionym miejscem w Sydney uwierzcie mi...
TYP: Perth over2,5 @3,2 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Panowie co sądzicie o graniu kartek dzisiaj? Ktoś podpowie coś na temat sędziego? Lubi sypać żółtkami czy wstrzemięźliwy raczej?
 
majekx 730,7K

majekx

Znawca A-League
Dobre i rzeczowe analizy karlooos - dziękuję.
CCM - Roar

Jak już wyżej napisano - pojedynek outsiderow. Ale to goście jednak dysponują silniejszym składem. Z drugiej strony mecz w Gosford - a tutaj gospodarze potrafili napsuć krwi gościom - jako, ze to mecz o pietruszkę pobieram na dzień dobry lamaki:
1/2 - @23 - 0,3j ⛔
2/1 - @23 - 0,3j ⛔
do tego po lekko wyższej stawce:
bts - @1,44 - 0,5j ✅
-0,38j
i teraz pora poczekać na składy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
drif 14K

drif

Użytkownik
Bez wiekszej analizy CCM i Brisbane tylko oni czekaja na wooden spoon A-League mimo ze Roar wygralo wiekszosc ostatnich meczy pomiedzy tymi druzynami to zaczynamy faze w ktorej cuda beda codziennoscia... ;) a niemozliwe stanie sie mozliwe ????

Central Coast v Brisbane - Central Coast @2.5 1/10 wynik - (3-5) ⛔

Over 2.5 Goals @1.53 - 1/10 ✅
Over 3.5 goals @2.3 - 0.33/10 ✅
Over 4.5 Goals @4 - 0.2/10 ✅
First Half Over 0.5 Goals @1.28 - 1/10 ✅
First Half Over 1.5 Goals @2.25 - 0.18/10 ✅
First Half Over 2.5 Goals @5.5 - 0.110 ✅
Total Corners Over 10 @1.72 - 0.5/10 ⛔
Total Corners Over 11 @2.1 - 0.36/10 ⛔
First 10 Minute Corners over 0.5 @1.55 - 0.5/10 ⛔
Half Time Results CCM @2.87 - 0.25/10 ⛔
Half Time/Full Time 1/1 @3.75 0.25/10 ⛔
Own Goal @10 - 0.1/10 ⛔
Team Performances CCM Over 50 @2.1- 1.06/10 ⛔ Total ⛔1.506j

Wszytko Bet365


Stan A-League +6.83j - 1.506j = +5.324j
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Do góry Bottom