>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach - 18.02-24.02.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Rio de Janeiro, Brazylia
Data rozgrywania: 18.02.2019 - 24.02.2019
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: $1,937,740
Oficjalna strona turnieju: http://www.rioopen.com/
Lista Startowa: http://www.rioopen.com/jogadores-simples/
Drabinka: http://www.rioopen.com/chaves-simples-2019/
Plan gier: http://www.rioopen.com/programacao/
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018:
Diego Schwartzman
Zwycięzcy debla 2018: David Marrero/Fernando Verdasco

Miejsce: Marsylia, Francja
Data rozgrywania: 18.02.2019 - 24.02.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €744,010
Oficjalna strona turnieju: https://www.open13.fr/
Lista Startowa: https://www.open13.fr/fr/joueurs
Drabinka: https://www.open13.fr/fr/tableau/simple
Plan gier: https://www.open13.fr/fr/programme
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018:
Karen Khachanov
Zwycięzcy debla 2018: Raven Klaasen/Michael Venus

Miejsce: Delray Beach, USA
Data rozgrywania: 18.02.2019 - 24.02.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $651,215
Oficjalna strona turnieju: https://yellowtennisball.com/
Lista Startowa: https://yellowtennisball.com/atp-250/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018:
Frances Tiafoe
Zwycięzcy debla 2018: Jack Sock/Jackson Withrow

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Menendez 1.52@ sts✅

Nie wiem jak mam motywować ten typ, inaczej niż Hiszpan wygra bo jest lepszy na betonie. Arnaboldi jest dość przewidywalny w swojej grze i nie powinien stanowić problemu dla gracza, który szuka końca wymiany i jako tako serwuje, co spokojnie można powiedzieć o Hiszpanie. O dziwo gra harda nieźle i takich przeciętniakow łyka. Dodatkowo grali że sobą niecały tydzień temu i nie zostawił on makaronowi za dużego pola manewru. Nie wiem czemu arnaboldi przyjechał tu zamiast np. Na mąkę do Brazylii, ale jak dla mnie fajne do ako.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Hurkacz-Krajinovic 2 ⛔
Podobala mi sie bardzo gra Krajinovica w Marsylii w poprzedniej edycji, gdzie wygral dwa mecze i przegral minimalnie z Pouillem. Sadze, ze bedzie chciec troche tej dobrej gry powtorzyc w Marsylii Krajinovic.
Krajinovic calkiem niezle gral w Montpellier dwa tygodnie temu, gdzie byl o krok o pokonania Berdycha. Serb serwowal na mecz i mial 2 piki meczowe. Ostatecznie wygrac sie nie udalo, ale bardzo dobrze czul sie w grze z glebi kortu i przymuje to za dobry prognostyk.
Potencjal od polskiego tenisisty wiekszy, sadze ze bedzie chciec cos wygrac Krajinovic. Nie wiem czy jest sens pisac, ze to pod kombinacje, bo i tak ktorys wymysli, ze to singiel po 1.45. To milo ze niektorzy tak bardzo interesuja sie czymis pieniedzmi, ale nie bede sie tym przejmowac i taki typ sobie wstepnie upatrzylem.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Tak od siebie dodam tutaj w dziale, że warto iść w kierunku Kukushkina. Gość zdecydowanie lepszy w hali, w lepszej formie. Kudla ma dobre wyniki pod dachem, ale u siebie w Stanach, gdzie nawierzchnia jest szybsza, no i tam zdecydowanie Chelki.
H2H 3-0 dla Kazacha, lepsza forma, większy wachlarz umiejętności. Mi do -2,5 gema trzeba jednego przełamania, a Denis tracił serwis po 4 razy z Herberter i beznadziejnym Rublowem. Zdecydowanie polecam.
Kukushkin -2,5 gema @ 1,80 ✅
365
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jarry @1,75 lvbet⛔????????????przegrał tb w 3 secie z 6:3 Na 6:8
Sprobuje konsekwentnie na Jarrego liczac na jego przelamanie. Po wygraniu dwoch spotkan w PD na turniejach w Argentynie szybko odpadal. O ile mecz w Cordobie z Londero moze usprawiedliwic przelotem z Europy o tyle porazka w Buenos z Sonego nie wyglada najlepiej. Zwlaszcza styl w jakim Jarry polegl. Bardzo slabo wygladal fizycznie. Poza serwisem ktory bardzo czesto go ratowal malo co funkcjonowalo. Teraz przenosimy sie do Brazyli i turniej rangi 500 wiec licze ze Jarry zmobilizuje sie i przerwie serie prazek w pierwszych rundach turniejow ATP. Baena to typowy ziemniak grajacy glownie na tej nawierzchni jednak bez specjalnych atutow przez co jest graczem z pogranicza atp i chellenger bez specjalnych osiagniec w turniejach atp. Jarry posiada wieksze umiejetnosci jednak nie jest ostatnio w optymalnej ale tak jak wspomnialem licze ze sie przelamie. Mial sporo czasu aby sie dobrze przygotowac.
Ich mecze bywaly zaciete i probuje jeszcze
O9,5 1 set @1,62⛔
O10,5 1 set @2,55⛔
6:3
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Jarry @1,75 lvbet
Sprobuje konsekwentnie na Jarrego liczac na jego przelamanie. Po wygraniu dwoch spotkan w PD na turniejach w Argentynie szybko odpadal. O ile mecz w Cordobie z Londero moze usprawiedliwic przelotem z Europy o tyle porazka w Buenos z Sonego nie wyglada najlepiej. Zwlaszcza styl w jakim Jarry polegl. Bardzo slabo wygladal fizycznie. Poza serwisem ktory bardzo czesto go ratowal malo co funkcjonowalo. Teraz przenosimy sie do Brazyli i turniej rangi 500 wiec licze ze Jarry zmobilizuje sie i przerwie serie prazek w pierwszych rundach turniejow ATP. Baena to typowy ziemniak grajacy glownie na tej nawierzchni jednak bez specjalnych atutow przez co jest graczem z pogranicza atp i chellenger bez specjalnych osiagniec w turniejach atp. Jarry posiada wieksze umiejetnosci jednak nie jest ostatnio w optymalnej ale tak jak wspomnialem licze ze sie przelamie. Mial sporo czasu aby sie dobrze przygotowac.
Ich mecze bywaly zaciete i probuje jeszcze
O9,5 1 set @1,62
O10,5 1 set @2,55
Warto dodać, że Jarry broni tutaj 180pkt, więc w razie porażki spadnie bodajże ponad 80. miejsce. Znaczny spadek, który obije się na kolejnych turniejach.
Z drugiej strony Baena to walczak, na ziemi grać potrafi. Moim zdaniem, będzie to zacięty mecz, ale linia gemowa ustawiona za wysoko i nie warto.
Taki trochę no bet, ale powodzenia.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Istomin @1,7✅ fortuna
2:0 @2,65✅
Mecz polecam sledzic live jak bedzie wygladal Uzbek. Czy nie bedzie mial klopotow z poruszaniem. Z poprzedniego turnieju odpadl po kreczu w meczu z Opelka. Narzekal na lewe udo. Zobaczymy czy bylo to cos powaznego czy uraz ktory dalo sie wyleczyc. Lopez w tym roku w singlu praktycznie nie gra. Szybkie 3:0 w 1R w Australii z Thompsonem. Widac ze klopoty osobiste odbijaja sie na jego postawie. Lata tez robia swoje i czesciej probuje juz sil w deblu. Lopez to gracz ktory gra schematycznie czyli glownie serwis i volley. Czeste wyprawy do siatki ale malo kogo to jeszcze zaskakuje. Istomin solidny poziom jak na swoje umiejetnosci i forma tez wydaje sie ok. Takze jezeli bedzie zdrowy to polecam grac na Uzbeka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Z typem na Lajovica się zgodzę.
Na mączce potrafi pograć bardzo solidnie i ofensywnie. Plus ma nieprzyjemny serwis na tej nawierzchni. Co prawda norrie ostatnio pograł więcej na ziemi, ale z bardzo marnym skutkiem.
Też celuje w zwycięstwo Serba, która ma po prostu więcej walorów na nawierzchnię ziemne.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Albot - Karlovic o10,5 1 set @1,65✅ lvbet
Kurs moze nie zachwyca ale uwazam ze w dalszym ciagu do gry. Taki sam typ gralem w ich ostatnim meczu w Nowym Jorku w zeszlym tygodniu. Jedyna zmiana to kort bedzie odkryty a nie w hali. Reszte mozna przeczytac w temacie z zeszlego tygodnia.
Opelka - Sandgren o10,5 1 set @2,25⛔ fortuna
???????????? Sandgren uwalil ako 110:facepalm:
Normalnie gralbym Sandgrena kierujac sie swoja zasada ktora sprawdzila sie ostatnio przy Londero. Faworytem pozostaje i tak dla mnie Tenys bo Opelka nie jest tak grozny na otwartym korcie. Do tego gral caly tydzien i dla takiego olbrzyma jest to uciazliwe. Jednak pokazal on moc na serwisie i samym podaniem jest w stanie dociagnac do tb a tam moze byc roznie dlatego licze ze zobaczymy over w pierwszym secie bo jezeli Opelka go przegra to drugi powinien byc latwiejszy dla Sandgrena.
Chardy - Berrettini o10,5 1 set @2,26✅ fortuna
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Nieco się zdziwiłem, jak przejrzałem dział i nie zobaczyłem tego betu, ale do rzeczy. Jo-Wilfred Tsonga rozgrywa naprawdę świetny sezon. Nie muszę przytaczać wyników, przegrał tylko z Djokoviciem i Medvedevem, gdzie Rosjanin w rewelacyjnej formie. Reszta ogrywana bez większych stresów. Wygląda dobrze fizycznie, co jest najważniejsze u niego. Dobrze serwuje i chodzi z końcowej linii dobrze.
Rublow słabiutki i zdecydowanie gra poniżej oczekiwać i swojego talentu. Nieregularny, impulsywny, do tego porównując wyniki pod dachem wygląda blado. Marsylia wydaje się być szybka, ale do przełamań dochodzi i nie spodziewam się dwóch tie-breaku.
Francuz pasywny nie jest, prze do przodu z dobrym skutkiem i zdziwię się, jeśli nie zobaczymy pewnego zwycięstwa. Przed własną publicznością motywacji nie zabraknie.
Tsonga -3,5 gema @ 1,78
Pinn ⛔
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ktoś wie co się dzieje z Thiemem? Zjazd w dół po &quot;równi pochyłej&quot; w tak słabej formie go jeszcze nie widziałem, tamten sezon do najlepszych nie należał ale widzę że ten będzie chyba jeszcze gorszy jak nawet na swojej ulubionej nawierzchni jaka jest mączka mu słabo idzie, jak się spojrzy w statystykach flashscore to więcej czerwoności niż zieloności, a ten chłopak miał czy dalej ma zadatki na wielkiego tenisistę...
 
G 0

giorgi

Użytkownik
Ktoś wie co się dzieje z Thiemem? Zjazd w dół po &quot;równi pochyłej&quot; w tak słabej formie go jeszcze nie widziałem, tamten sezon do najlepszych nie należał ale widzę że ten będzie chyba jeszcze gorszy jak nawet na swojej ulubionej nawierzchni jaka jest mączka mu słabo idzie, jak się spojrzy w statystykach flashscore to więcej czerwoności niż zieloności, a ten chłopak miał czy dalej ma zadatki na wielkiego tenisistę...
Ten zjazd sie rozpoczął na dobre jak sie związał z Kiki Mladenovic
 
T 126

tenisowo

Użytkownik
Bedene - Monteiro 1 @ 1,64 ✅
Beden - Monteiro -1,5 seta 1 @ 2,26 ✅ fortuna
Oglądałem mecz Bedene z Cecchinato i stał na wysokim poziomie. Chociaż nie widziałem Brazylijczyka mogę sobie łatwo wyobrazić, że Aljaz go rozstrzela. Co prawda napewno &quot;ściany będa niosły&quot; Monteiro ale Słoweniec mam wrażenie jest w dużym gazie i wygląda naprawdę dobrze fizycznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
L 0

lucenzo_o

Użytkownik
VERDASCO F. - BACHINGER
Verdasco wygra 1 seta @ 1.45 uni ⛔

Fernando Verdasco zagra z Matthiasem Bacherem w drugiej rundzie Marsylii. Różnica w jakości pomiędzy tymi dwoma graczami jest oczywista. Za hiszpanem stoi doswiadczenie jak i umiejetnosci. Fernando mial dzie odpoczynku wiec stawiam dzis na jego 1 set
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hej. Uważam, że dzisiaj opuści turniej Verdasco.
Zaraz turniej w Dubaju, w jego mieście gdzie na codzień mieszka od kilku dobrych lat. Zawsze się spinał na Dubaj i większą kasa tam i prestiż i punkty oczywiście bo to 500tka.
Uważam, że dzisiaj Verdasco pożegna się z turniejem w Marsylii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Del Potro - Opelka o10,5 ⛔1 set @2,08 fortuna
Nie ukrywam że głównie liczę na to że Opelka będzie trzymał swoje podanie i serwis będzie dobrze funkcjonował. Del Potro wraca więc potrzeba czasu aby określić w jakiej jest formie. Nie sadze aby Amerykanin dawał radę w wymianach choć trzeba przyznać że jak na warunki jakie ma to dobrze wygląda poruszając się po korcie. Pierwszy set powinien być wyrównany i tak bardziej na rozpoznanie rywala więc gram over po fajnym kursie.
Albot- Kyrgios o10,5 ⛔1 set @2,65 fortuna
Kyrgios od jakiegoś czasu gra tak samo. Czyli swoją grę opiera głównie na serwisie i strzale na raz. Ciągle dokuczaja mu kontuzje. Brakuje u niego finezji w zagraniach za to są uderzenia od nie chcenia i zabawa która bywa zgubna. Albot złapał formę co pokazał już w Europie. W stanach dwa razy ograł Karlovica co trzeba uznać za wyczyn
Jeżeli Radu nie straci serwisu na początku seta to powinno być dobrze.
Z luźnych propozycji to
Lorenzi @2,87 ⛔lub +1,5 seta @1,7⛔
Stakhovsky @2,34✅
Humbert @2,72✅
Wszystko fortuna
Myślałem jeszcze nad Paire bo Goffin mnie w hali nie przekonuje ale Francuz może ten mecz przegrać sam ze soba a obecnosc belga nie bedzie mu nawet przeszkadzac
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Zaraz turniej w Dubaju, w jego mieście gdzie na codzień mieszka od kilku dobrych lat. .
Abstrahujac od typu do ktorego nic nie mam... to w kwestii Verdasco pomyliles Dubai z Doha.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Abstrahujac od typu do ktorego nic nie mam... to w kwestii Verdasco pomyliles Dubai z Doha.
Oczywiście, jezuuu, niezła wtopa. Od rana myślałem o tym.typie na Niemca i byłem przekonany, że Verdasco mieszka w Dubaju, bo przeglądając jego instagrama kiedyś zauważyłem Dubaj...
Tak czy inaczej wygrał Bachinger po pięknym kursie ????
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bachinger +1,5 seta @1,75 ⛔fortuna
Buki w dalszym ciągu nie doceniają Niemca. Tak było w meczu z Berdychem, tak było wczoraj z Verdasco i tak jest w meczu z Humbertem. Niemiec to nie ogórek zwłaszcza w hali. Potrafi potężnie serwować i grać agresywnie z głębi kortu. Francuz młody może nie wytrzymać presji. To jednak nie jest challenger tylko turniej ATP a zawodników gospodarzy zbyt wielu nie zostało. Mimo że grałem go w meczu z Coricem to tej wygranej bym specjalnie nie wywyzszal bo dla Chorwata to byl pierwszy mecz od Australii.
Humbert w zeszłym tygodniu grał w turnieju który wygrał także w nogach trochę ma. Uważam że przy obecnej dyspozycji obu panow smialo stac Niemca na ugranie przynajmniej seta a moze i zgarnie cala pule .

Kukuszkin @2,06✅ fortuna:movember:
Idę tu w kierunku Kazacha z prostej przyczyny. W meczach z młodymi strzelbami decyduje regularnosc która widzę w grze Kukuszkina. Rublow szybko wystrzela swoją amunicję i skończy się granie. Kukuszkinowi bardzo leży gra na hali co pokazuje przez ostatnie miesiące. Dobry serwis, nie za mocny a kierunkowy którym ustawia sobie rywala. Gra kątowa opanowana niemal do perfekcji.
Andrej mocno nieprzewidywalny. Wątpię aby był w stanie utrzymać wysoki poziom koncentracji i gry w meczu. Wystarczy jeden moment i gorąca głową się zagotuje. Kukuszkin już jednego młodego odprawił i to z większym talentem także wie jak to się robi. Do tego w bezpośrednich meczach 3:1 dla Kazacha. Wszystkie mecze wygrane po 2:0 I wszystkie rozgrywane na korcie twardym w hali. Jedyna porażka to po kreczu Kukuszkina. Chłodna głowa i doświadczenie to klucz do dzisiejszej wygranej.
Dla bardziej ostroznych polecam +1,5 seta @1,4✅ do dubla z pierwszym typem.
 
L 0

lucenzo_o

Użytkownik
Seppi - Evans
TYP: over 2.5 seta
kurs:2.32

Ciezko jest w tym pojedynku okreslic zwyciezce, obaj moim zdaniem sa w dobrej formie. Kieruje sie bardziej na Seppiego aczkolwiek buk faworyzuje nam Evansa. Gram over.
Powodzenia⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom