>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

25. kolejka La Liga [22.02 - 25.02.2019r.]

Status
Zamknięty.
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Sevilla - Barcelona sobota godzina 16:15
Typ: Kartka przed min 24:00 @ 1.83 bet365
(lub przed 15:00 @ 3.40 WH)
⛔ hmmmm
Chyba na pierwszy rzut oka domyślacie się że chodzi o naszego przyjaciela Mateu Lahoz&#39;a.... Nie ma znaczenia czy to LaLiga czy Liga Mistrzów zawsze lubi mieć pod kontrolą zawodników od pierwszego gwizdka. Ostatnio w LM wytrzymał coś koło 10minut ????
Obie drużyny mają o co walczyć, wiadomo Barca o utrzymanie lidera a gospodarze o miejsce w CL, wiecie o co chodzi.
Gram pierwszy typ 2/10 drugi dla lubiących wyższe kursy
Pzdr
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
mam takie pytanko czy jest jeszcze zaklad na kartki w jakims &quot;legalnym&quot; buku? czasowo mi chodzi tak jak w becie, pjona
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Getafe Rayo 13:00 23 02 2019
X/1 3.65 forbet ⛔

Kapitalny sezon rozgrywa ekipa Getafe, oglądając ich mecze jestem pełen uznania dla organizacji gry, szczególnie w defensywie świetnie odbudowuja ustawienie. Rayo po drugiej stronie barykady zapowiada sie walka o ligowy byt do ostatniej kolejki. Getafe w 13 na 24 mecze remisowalo do przerwy z rywalami i mysle ze Angel z kolegami bedzie musial sie natrudzic aby wbijac gole gosciom. W pierwszym meczu typ x/Getafe mial pokrycie.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 16:15
Spotkanie: Sevilla-Barcelona
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.9
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Najciekawiej dziś zapowiadające się spotkanie pomiędzy ekipami Sevilli oraz Barcelony. Gospodarze są w tej chwili notują słabą passe kilku spotkań bez zwyciestwa jeśli spojrzymy tylko na rozgrywki ligowe, w lidze europy natomiast wyeliminowali Rzymskie Lazio i są w 1/8 lidze europy. Barcelona jest liderem, ma przewagę nad Madryckim Realem, ale w tym spotkaniu moim zdaniem może stracić punkty bowiem Sevilla potrafi się na swoim stadionie zmobilizować, poza tym ma na swoim koncie haniebną porażkę z zespołem Blaugrany w pucharze króla więc tutaj mobilizacja jest ogromną żeby zmazać porażkę 6:1 sprzed kilku tygodni. Barcelona na ostatnich 10 swoich spotkań na wyjazdach zdołała wygrać tylko 5-krotnie zanotowała też 3 remisy oraz 2 porażki, więc moim zdaniem gospodarze nie są w tym spotkaniu bez szans. W Sevilli nie zagra Nolito, nie wiadomo natomiast czy zagrają Escudero, Gangnon, Gonalons, Vidal, oraz Navas. W ekipie gości nie zagrają Cilessen oraz Rafinha, natomiast nie wiadomo czy trener będzie mógł skorzystać z Arthura oraz Vermaalena. Tak więc spotkanie zapowiada się ciekawie i liczę tutaj na bramki jak zawsze w takich ofensywnych spotkaniach, mój typ to wynik 3:1 dla gospodarzy.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 16:15
Spotkanie: Sevilla-Barcelona
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.9
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Najciekawiej dziś zapowiadające się spotkanie pomiędzy ekipami Sevilli oraz Barcelony. Gospodarze są w tej chwili notują słabą passe kilku spotkań bez zwyciestwa jeśli spojrzymy tylko na rozgrywki ligowe, w lidze europy natomiast wyeliminowali Rzymskie Lazio i są w 1/8 lidze europy. Barcelona jest liderem, ma przewagę nad Madryckim Realem, ale w tym spotkaniu moim zdaniem może stracić punkty bowiem Sevilla potrafi się na swoim stadionie zmobilizować, poza tym ma na swoim koncie haniebną porażkę z zespołem Blaugrany w pucharze króla więc tutaj mobilizacja jest ogromną żeby zmazać porażkę 6:1 sprzed kilku tygodni. Barcelona na ostatnich 10 swoich spotkań na wyjazdach zdołała wygrać tylko 5-krotnie zanotowała też 3 remisy oraz 2 porażki, więc moim zdaniem gospodarze nie są w tym spotkaniu bez szans. W Sevilli nie zagra Nolito, nie wiadomo natomiast czy zagrają Escudero, Gangnon, Gonalons, Vidal, oraz Navas. W ekipie gości nie zagrają Cilessen oraz Rafinha, natomiast nie wiadomo czy trener będzie mógł skorzystać z Arthura oraz Vermaalena. Tak więc spotkanie zapowiada się ciekawie i liczę tutaj na bramki jak zawsze w takich ofensywnych spotkaniach, mój typ to wynik 3:1 dla gospodarzy.
Typ ma prawo wejść bowiem w bezpośrednich spotkaniach obu drużyn tak dużo goli już padało. Jednak Barcelona jest w mega słabej formie jeśli chodzi o skuteczność. Suarez co prawda potrafi odpalić, ale ostatnie jego spotkania wyglądają słabo. Jak jednak zauważył trener gospodarzy, Barcelona w spotkaniach z Sevillą potrafi pokazać najlepsza wersję siebie, i może dziś znowu zobaczymy ten błysk?.
Jak pokusiłem się na zwycięstwa Alaves i Athletic. Celta bardzo słabo wygląda w tym sezonie. Myślałem, że ten zespół powalczy o coś więcej, a na razie jest klapa. Alaves w spotkaniach u siebie jest solidną ekipą, i bez problemów powinni ugrać tu trzy punkty. To spotkanie na pewno pokaże jak bardzo zależy gospodarzom na grze w europejskich pucharach.
 
N 10

no-money

Użytkownik
Sevilla - Barcelona 2
Barcelona to zawsze grozny przeciwnik. Titicaca i Sevilla zapomina, ze gra w La Lidze, a chlopaki cofaja sie do boiska sprzed bloku, bo kurda co oni tu robia? Oczywiscie Sevilla to nie kelnerzy, ale denerwuje mnie ich nierownosc. Barca spragniona goli, Barca niedoceniona, Barca zawzieta powinna pyknac ten mecz.

Zawsze do danego typu podajemy kurs oraz bukmachera. pozdrawiam ibis
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
deepred 633,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Panowie, a co myślicie o meczu Valladolid-Betis? Korci mnie postawić na Betis z remisem, ale bazuję tylko na statystykach, nie śledzę zbytnio średniaków w lidze hiszpańskiej. Dla mnie dość prawdopodobne, ktoś podzieli się opinią w tym temacie?
Pozdrawiam.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie, a co myślicie o meczu Valladolid-Betis? Korci mnie postawić na Betis z remisem, ale bazuję tylko na statystykach, nie śledzę zbytnio średniaków w lidze hiszpańskiej. Dla mnie dość prawdopodobne, ktoś podzieli się opinią w tym temacie?
Pozdrawiam.
Betis notuje mocno spadek formy. W tygodniu czeka ich rewanżowe spotkanie w Pucharze Króla z Valencia i tam muszą gonić wynik. Myślę, że bardziej skupią się właśnie na tym spotkaniu, które jest dla nich bardzo ważne z tego względu, że finał zostanie rozegrany na ich stadionie, no i prawdopodobnie finalista zagra w europejskich pucharach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Girona - Real Sociedad
Na wstępnie chciałbym przeprosić za mało merytoryczną analizę ale nie siedzę często w LaLiga. Jednak jestem zdania, że warto pograć tutaj over bramkowy.
Girona jest po wyjazdowym zwycięstwie z Realem Madryt 2:1. Natomiast Real Sociedad wygrał u siebie 3:0 z Leganes.
Kurs na over 2.5 powyżej @2.0 w lidze hiszpańskiej warto wykorzystywać, tymbardziej że obie ekipy bardzo dobrze zaprezentowały się pod względem strzeleckim w ostatniej kolejce.
H2H w 2018 roku pokazuje że jest to typ 50/50 - wiosną padł wynik 5:0 a jesienią było po 0. Tak czy inaczej uważam, że po takim kursie można spróbować
Typ: over 2.5 gola @2.18 LVBet
⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom