>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Unibet- niewypłacalny?

T 0

tomekdudek91

Użytkownik
Witam,
Wczoraj zleciłem wypłatę kwoty 5600zł z konta u bukmachera Unibet.
Otrzymałem na konto bankowe 300 i 500zł tyle ile wcześniej wpłaciłem. W tytule wypłaty napisali konto zamknięte. Czy ktoś miał podobna sytuacje? Kontaktowałem sie przez czat i wysłałem wyciąg bankowy ale raczej nie robię sobie nadziei na wypłatę całej kasy.
Proszę o pomoc, co zrobić. Czyżbym za duzo wygrał: ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie dużo to nie jest dla bukmachera. Tylko prawdopodobnie złamałeś regulamin. I pewnie wiesz o co chodzi. Może konto założyłeś na babcie itp. lub to któreś z kolei twojego konto z jednego gospodarstwa domowego (korzystając z bonusów na start). Lub w jakikolwiek inny sposób złamałeś regulamin. Ciesz się że uczciwie oddali depozyt, bo zdażają się firmy które nie oddają depozytu w przypadku złamania regulaminu. Ja tam konto na unibet mam z 9 lat i nigdy nie miałem z nim problemów. Fortuny nigdy nie wygrałem (najwyższa wypłata coś ponad 2k pln), ale nigdy z nimi nie miałem problemów.
Edit. kuźwa co ty peanut jesteś archeolog. Na cholerę odkopujesz takie stare tematy? Typ ewidentnie miał multikonto, i pewnie dawno ewakuował się z tego forum..
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Bukmacherzy nie dają upomnień :) Albo łamiesz regulamin i maja podstawy do blokowania konta - albo nie . 
W tej konkretnej sytuacji wszystko zależy od wielu czynników :
- jesli sklasyfikowali Cię jako  przegrywa nic Ci nie zrobią , bo i tak prędzej czy później oddasz im kasę 
- jesli grasz na tym koncie tylko i wyłącznie w kasynie lub jakieś gry  - to samo 
- jeśli wpłaciłes z konta osoby , która ich wczesniej ogrywała i zrobisz to w taki sam albo podobny sposób będa mieli powód do zamknięcia konta 

znam kilka przypadków gdzie na jedno konto było 6/7 róznych sposobów wpłat w tym z rachunków innych osób i bukmacher nic nie robił (osoba duzo grała w kasynie , wiec wręcz byli szczęsliwi, że ktos pomaga jej topic hajs i nawet zaraz po wpłatach od osób które miały u nich konta jesli cokolwiek wygrywała w starbucksa bez problemu wypłacali )
 
Do góry Bottom