>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Cześć panowie,
ja w meczu Amura z Astaną idę z niską stawką w remis - Amur tak jak napisał Mark, będzie na koniec chciał się dobrze zaprezentować, a Astana może zagrać na remis (chyba nie muszą się napinać na win w RT w trakcie przygotowań przed PO) i wygrać w dogrywce - zobaczymy ????
Amur - Astana - X ⛔
kurs 4,2 STS
jednak Astana pomogła Amurowi ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
No wydaje się, że Slovan to raczej nie ma zbyt wiele do zaoferowania lidze i może będą chcieli szukać nowych ekip z tej części Europy. Ekipa ze Słowacji w całkowitej rozsypce, chyba trochę problemem brak środków? A jeśli chodzi o Chińczyków, zostają w lidze?
Tak się zastanawiałem jakby tabela wyglądała, gdy utrzymany był system punktowy 3-2-1, jest gdzieś w sieci jakieś miejsce, gdzie taką opcję statystyczną idzie sprawdzić? Na szybko tylko przeliczyłem, że na Zachodzie, gdyby ten system był utrzymany to obecnie Soczi z Rygą walczyliby o PO. Osobiście chyba wolę ten stary system punktowania, bo jednak wtedy trzecie tercje mogłyby być nieco ciekawsze, np taki Sibir, Ryga musieli by próbować zaatakować, żeby pełną pulę wziąć, a tak w wielu meczach przy remisie często ostatnie minuty były już na przeczekanie, bo każdy brał po punkcie i potem walka o pełną pulę niezależnie czy RT czy ML. Więc jak dla mnie ta zmiana trochę zabiła emocje.
Chińczycy to jest troche sprawa polityczna ale napewno zostaja do Olimpiady.
Co do punktacji to gdzies na rosyjskich forach natknałem sie na tabele trzypunktowa i Sibir był napewno 2 lub 3 pkt przed traktorem a Ryga nie kojarze ale jakoś na styk
W ogóle to sa duze szanse na przywrócenie tego systemu i druga rzecz wladze myślą nad wprowadzeniem PrePO wzorem innych lig europejskich
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Chińczycy to jest troche sprawa polityczna ale napewno zostaja do Olimpiady.
Co do punktacji to gdzies na rosyjskich forach natknałem sie na tabele trzypunktowa i Sibir był napewno 2 lub 3 pkt przed traktorem a Ryga nie kojarze ale jakoś na styk
W ogóle to sa duze szanse na przywrócenie tego systemu i druga rzecz wladze myślą nad wprowadzeniem PrePO wzorem innych lig europejskich
Ogólnie co do PrePO to jakimś szczególnym zwolennikiem tego nie jestem, trochę nabijanie dodatkowych spotkań, choć z drugiej strony dla niektórych ekip to szansa na dodatkowe spotkania. Choć zamiast tego chyba wolałbym jeszcze dorzucić ze cztery kolejki do sezonu regularnego. Co do starego systemu punktowania to zdecydowanie jestem za.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
No wydaje się, że Slovan to raczej nie ma zbyt wiele do zaoferowania lidze i może będą chcieli szukać nowych ekip z tej części Europy. Ekipa ze Słowacji w całkowitej rozsypce, chyba trochę problemem brak środków? A jeśli chodzi o Chińczyków, zostają w lidze?
Tak się zastanawiałem jakby tabela wyglądała, gdy utrzymany był system punktowy 3-2-1, jest gdzieś w sieci jakieś miejsce, gdzie taką opcję statystyczną idzie sprawdzić? Na szybko tylko przeliczyłem, że na Zachodzie, gdyby ten system był utrzymany to obecnie Soczi z Rygą walczyliby o PO. Osobiście chyba wolę ten stary system punktowania, bo jednak wtedy trzecie tercje mogłyby być nieco ciekawsze, np taki Sibir, Ryga musieli by próbować zaatakować, żeby pełną pulę wziąć, a tak w wielu meczach przy remisie często ostatnie minuty były już na przeczekanie, bo każdy brał po punkcie i potem walka o pełną pulę niezależnie czy RT czy ML. Więc jak dla mnie ta zmiana trochę zabiła emocje.
Jeszcze apropo tabel tak to wyglada:

Ogólnie co do PrePO to jakimś szczególnym zwolennikiem tego nie jestem, trochę nabijanie dodatkowych spotkań, choć z drugiej strony dla niektórych ekip to szansa na dodatkowe spotkania. Choć zamiast tego chyba wolałbym jeszcze dorzucić ze cztery kolejki do sezonu regularnego. Co do starego systemu punktowania to zdecydowanie jestem za.
Rosjanie swego czasu bardzo podłapali schematy NHL i stad stworzono podział na konferencje, na poczatku tego nie było jedyne co im sie nie udało przeforsowac to własnie punktów ale juz im to nie pasuje wiec pewnie powrót po tym sezonie. Swoja droge i tak juz jest 6 meczy wiecej niz rok temu a ma faktycznie byc wiecej albo PrePO, tu sprawa jest rozwojowa
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Rosjanie swego czasu bardzo podłapali schematy NHL i stad stworzono podział na konferencje, na poczatku tego nie było jedyne co im sie nie udało przeforsowac to własnie punktów ale juz im to nie pasuje wiec pewnie powrót po tym sezonie. Swoja droge i tak juz jest 6 meczy wiecej niz rok temu a ma faktycznie byc wiecej albo PrePO, tu sprawa jest rozwojowa
Ta gra bez konferencji to chyba była tylko w pierwszym sezonie jeśli dobrze pamiętam? Potem już ten podział jak w NHL. Co by jednak nie powiedzieć NHL to nadal 20 kolejek więcej no i inny poziom sportowy, o którym włodarze KHL chyba będą musieli tylko marzyć, nawet jeśli liczyli na to, że zbudują ligę, która będzie w stanie z NHL konkurować.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ta gra bez konferencji to chyba była tylko w pierwszym sezonie jeśli dobrze pamiętam? Potem już ten podział jak w NHL. Co by jednak nie powiedzieć NHL to nadal 20 kolejek więcej no i inny poziom sportowy, o którym włodarze KHL chyba będą musieli tylko marzyć, nawet jeśli liczyli na to, że zbudują ligę, która będzie w stanie z NHL konkurować.
Ty mówisz juz o samym KHL , chyba masz racje ze tylko sezon ale musiałbym sprawdzic, mi chodzi o czasy jak była jeszcze supreliga rosyjska, to było zaraz po upadku zwiazku radzieckiego ( pamietam świetowałem w tym roku osiemnaste urodziny;)) tam tez nie było konferencji.
A co do poziomu lig to napewno sa blizej niz kilka lat temu bo jednak jak popatrzysz w NHL to rosjanie umieja grac w hokeja i sa czołowymi postaciami w ekipach, szkółki maja coraz lepsze , fakt jesazcze nie to co kanadyjskie ale wzorce sa zaczerpniete( wide Loko) niemniej jednak róznica poziomow narazie jest.
Zreszta to temat rzeka, mozna by pisac i pisac
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tak, mówiłem już o samym KHL jeśli chodzi o te kwestie konferencji. Ogólnie poziomy się na pewno zbliżają, jednak nadal w mojej ocenie daleko KHL do NHL, co widać choćby po przykładzie Tolvanena, wiodąca postać Jokeritu w poprzednim sezonie, a w Preds przepadł w na farmie i tam również nie punktuje seryjnie. Podobnie z drugiej strony kalendarza wiekowego Kowalczuk, w KHL gwiazda, w NHL po powrocie jeden z wielu. Ciekawe jak młody Kaprizov przyjąłby się na amerykańskich lodowiskach. A jak np obecnie odnalazłby się Owieczkin w KHL, czy bramki byłyby seryjnie? Mogłoby być różnie bo jednak jemu potrzeba dobrego dogrania na lewo a największą siłą jest uderzenie, więc na środku musiałby mieć kogoś kto by takie dogranie wykonał.
Chyba jednak nie doczekam się radosnego hokeja w Chabarowsku.
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Tak, mówiłem już o samym KHL jeśli chodzi o te kwestie konferencji. Ogólnie poziomy się na pewno zbliżają, jednak nadal w mojej ocenie daleko KHL do NHL, co widać choćby po przykładzie Tolvanena, wiodąca postać Jokeritu w poprzednim sezonie, a w Preds przepadł w na farmie i tam również nie punktuje seryjnie. Podobnie z drugiej strony kalendarza wiekowego Kowalczuk, w KHL gwiazda, w NHL po powrocie jeden z wielu. Ciekawe jak młody Kaprizov przyjąłby się na amerykańskich lodowiskach. A jak np obecnie odnalazłby się Owieczkin w KHL, czy bramki byłyby seryjnie? Mogłoby być różnie bo jednak jemu potrzeba dobrego dogrania na lewo a największą siłą jest uderzenie, więc na środku musiałby mieć kogoś kto by takie dogranie wykonał.
Chyba jednak nie doczekam się radosnego hokeja w Chabarowsku.
mi tam pachnie golem Astany na koniec 3 tercji i dogrywką - no ale zobaczymy ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak, mówiłem już o samym KHL jeśli chodzi o te kwestie konferencji. Ogólnie poziomy się na pewno zbliżają, jednak nadal w mojej ocenie daleko KHL do NHL, co widać choćby po przykładzie Tolvanena, wiodąca postać Jokeritu w poprzednim sezonie, a w Preds przepadł w na farmie i tam również nie punktuje seryjnie. Podobnie z drugiej strony kalendarza wiekowego Kowalczuk, w KHL gwiazda, w NHL po powrocie jeden z wielu. Ciekawe jak młody Kaprizov przyjąłby się na amerykańskich lodowiskach. A jak np obecnie odnalazłby się Owieczkin w KHL, czy bramki byłyby seryjnie? Mogłoby być różnie bo jednak jemu potrzeba dobrego dogrania na lewo a największą siłą jest uderzenie, więc na środku musiałby mieć kogoś kto by takie dogranie wykonał.
Chyba jednak nie doczekam się radosnego hokeja w Chabarowsku.
Racja, poziomami odstaja , to jeszcze jest kwestia aklimatyzacji w lidze, Tolvanen przepadł. miejmy jednak nadzieje ze na jeden sezon, dla porównania weż Laine( suomi , pozdrowienia przy okazji tego zawodnika), on od poczatku dawał rade a jest tylko rok starszy. Co do Kovalczuka to on od poczatku przyjazdu do NHL był gwiadą i miał tylko 18 lat. A co do powrotu to bywaja one różne, raz wiek, dwa przerwe miał, a trzy tez zalezy na jaki grunt sie trafi, ja mysle ze w kilku innych klubach by sie bardziej przydał albo bardziej odnalazł.
Ale mu tu gadu gadu a tam Amur o byt walczy.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
to jeszcze jest kwestia aklimatyzacji w lidze
Kwestia aklimatyzacji samego zawodnika, ale i podejścia trenera i sztabu szkoleniowego. Weźmy dla przykładu Shumakova - w Waszyngtonie nie dostał szansy na pokazanie się w spotkaniach ligowych. Zagrał może w dwóch spotkaniach pre seasson, grał tylko na treningach i został wysłany na farmę skąd przyjechał do Omska. Nie twierdzę, że Shumakov to mega talent, ale chodzi mi o to, że zawodnik powinien dostać jakąkolwiek szansę na pokazanie swoich umiejętności w co najmniej dwóch - trzech spotkaniach o stawkę. Zagrać w różnych formacjach i z różnymi zawodnikami.
Ogólnie poziomy się na pewno zbliżają, jednak nadal w mojej ocenie daleko KHL do NHL
Cały czas czekam na organizację spotkań gdzie zmierzą się drużyny KHL i NHL. Może kiedyś się doczekam. Wydaje mi się, że NHL jest bardziej kondycyjna, wytrzymałościowa, siłowa natomiast KHL (zaryzykuję to stwierdzenie) techniczna. Techniczna w sensie sposobu gry, a nie umiejętności zawodników. W Ameryce oglądamy dużo zwrotów akcji, która idzie raz w jedną stronę - raz w drugą. Często oglądamy wznowienia, dużo walki na bandach. Mam wrażenie, że w KHL dochodzi do większej liczby podań między zawodnikami, tempo gry jest nieco wolniejsze. Mamy taki aspekt gry jak &quot;non stop playing&quot; gdzie w NHL rzadko trwa dłużej niż 1-2 min, a w KHL dochodzi nawet do 5-6 minut (bardzo często waha się w granicach 2-3 min). Wyobraźcie sobie spotkanie np. CSKA - Oilers. Nie skazywał bym tutaj z góry na porażkę zespołów z Rosji (wiadomo - poziom ekip jest bardzo zróżnicowany). Wynik spotkania KHL - NHL zależał by też w dużej mierze od miejsca spotkania, dyspozycji zespołów i ich gwiazd. Poza tym niedawno oglądałem dwa mecze Capitals gdzie w jednym zagrali bardzo mądrze i skutecznie, a za dwa dni bolały mnie od patrzenia oczy i wyłączyłem mecz przed końcem. Osobiście nie uważam, że KHL bardzo mocno odstaje od NHL (oczywiście chodzi mi tu o zespoły z czołówki KHL) i dopóki nie zobaczę takich pojedynków &quot;między kontynentalnych&quot; to moje zdanie się nie zmieni ???? Jakiś czas temu wstałem po nocnej zmianie i mój mózg jeszcze przysypia więc za ewentualne błędy i niezgodności przepraszam! Pozdrawiam!
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Cały czas czekam na organizację spotkań gdzie zmierzą się drużyny KHL i NHL. Może kiedyś się doczekam. Wydaje mi się, że NHL jest bardziej kondycyjna, wytrzymałościowa, siłowa natomiast KHL (zaryzykuję to stwierdzenie) techniczna. Techniczna w sensie sposobu gry, a nie umiejętności zawodników. W Ameryce oglądamy dużo zwrotów akcji, która idzie raz w jedną stronę - raz w drugą. Często oglądamy wznowienia, dużo walki na bandach. Mam wrażenie, że w KHL dochodzi do większej liczby podań między zawodnikami, tempo gry jest nieco wolniejsze. Mamy taki aspekt gry jak &quot;non stop playing&quot; gdzie w NHL rzadko trwa dłużej niż 1-2 min, a w KHL dochodzi nawet do 5-6 minut (bardzo często waha się w granicach 2-3 min). Wyobraźcie sobie spotkanie np. CSKA - Oilers. Nie skazywał bym tutaj z góry na porażkę zespołów z Rosji (wiadomo - poziom ekip jest bardzo zróżnicowany). Wynik spotkania KHL - NHL zależał by też w dużej mierze od miejsca spotkania, dyspozycji zespołów i ich gwiazd. Poza tym niedawno oglądałem dwa mecze Capitals gdzie w jednym zagrali bardzo mądrze i skutecznie, a za dwa dni bolały mnie od patrzenia oczy i wyłączyłem mecz przed końcem. Osobiście nie uważam, że KHL bardzo mocno odstaje od NHL (oczywiście chodzi mi tu o zespoły z czołówki KHL) i dopóki nie zobaczę takich pojedynków &quot;między kontynentalnych&quot; to moje zdanie się nie zmieni ???? Jakiś czas temu wstałem po nocnej zmianie i mój mózg jeszcze przysypia więc za ewentualne błędy i niezgodności przepraszam! Pozdrawiam!
Po założeniu KHL były chyba 3 czy 4 takie spotkania międzykontynentalne. Byłby to jakiś sposób na porównanie lig, ale nigdy nie wiadomo jakby ekipy do tego podchodziły, skoro byłyby to i tak spotkania o nic, bardziej pokazówka. Co do przykładowego spotkania CSKA - Oilers oczywiście nie koniecznie ekipa z Rosji byłaby skazana na pożarcie, ale jednak przy takim zestawieniu mamy wiodącą drużynę ligi (w tym sezonie najlepszą jeśli chodzi o pkt), a po drugiej stronie ekipę z NHL raczej z dołów tabeli, która ma małe szansę by załapać się na PO. Pytanie czy takie CSKA bądź SKA podjęłoby walkę z ekipami takimi jak Jets, Leafs, Caps, Sharks czy Bolts. W mojej ocenie, gdyby gra była na poważnie to raczej umiejętności po stronie ekip z NHL. W KHL tak jak napisałeś gra spokojniejsza, więcej podań i dłuższe okresy gry bez przerw, NHL szybka gra, dużo przerw, ale zdecydowanie więcej dynamiki. Dlatego również KHL traktowana jest jako underowa liga a NHL jako overowa Natomiast gdyby zestawić ekipy kręcące się w pod strefą PO np Oilers, Colorado, Buffalo z Sibirem, Rygą czy Traktorem to myślę, że ekipy z KHL też zostałyby w tyle.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Kwestia aklimatyzacji samego zawodnika, ale i podejścia trenera i sztabu szkoleniowego. Weźmy dla przykładu Shumakova - w Waszyngtonie nie dostał szansy na pokazanie się w spotkaniach ligowych. Zagrał może w dwóch spotkaniach pre seasson, grał tylko na treningach i został wysłany na farmę skąd przyjechał do Omska. Nie twierdzę, że Shumakov to mega talent, ale chodzi mi o to, że zawodnik powinien dostać jakąkolwiek szansę na pokazanie swoich umiejętności w co najmniej dwóch - trzech spotkaniach o stawkę. Zagrać w różnych formacjach i z różnymi zawodnikami.
Cały czas czekam na organizację spotkań gdzie zmierzą się drużyny KHL i NHL. Może kiedyś się doczekam. Wydaje mi się, że NHL jest bardziej kondycyjna, wytrzymałościowa, siłowa natomiast KHL (zaryzykuję to stwierdzenie) techniczna. Techniczna w sensie sposobu gry, a nie umiejętności zawodników. W Ameryce oglądamy dużo zwrotów akcji, która idzie raz w jedną stronę - raz w drugą. Często oglądamy wznowienia, dużo walki na bandach. Mam wrażenie, że w KHL dochodzi do większej liczby podań między zawodnikami, tempo gry jest nieco wolniejsze. Mamy taki aspekt gry jak &quot;non stop playing&quot; gdzie w NHL rzadko trwa dłużej niż 1-2 min, a w KHL dochodzi nawet do 5-6 minut (bardzo często waha się w granicach 2-3 min). Wyobraźcie sobie spotkanie np. CSKA - Oilers. Nie skazywał bym tutaj z góry na porażkę zespołów z Rosji (wiadomo - poziom ekip jest bardzo zróżnicowany). Wynik spotkania KHL - NHL zależał by też w dużej mierze od miejsca spotkania, dyspozycji zespołów i ich gwiazd. Poza tym niedawno oglądałem dwa mecze Capitals gdzie w jednym zagrali bardzo mądrze i skutecznie, a za dwa dni bolały mnie od patrzenia oczy i wyłączyłem mecz przed końcem. Osobiście nie uważam, że KHL bardzo mocno odstaje od NHL (oczywiście chodzi mi tu o zespoły z czołówki KHL) i dopóki nie zobaczę takich pojedynków &quot;między kontynentalnych&quot; to moje zdanie się nie zmieni ???? Jakiś czas temu wstałem po nocnej zmianie i mój mózg jeszcze przysypia więc za ewentualne błędy i niezgodności przepraszam! Pozdrawiam!
Masz racje, napewno NHL jest bardziej techniczna, jezeli chodzi o całosc, bo wiadomo a w kazdej lidze sa talenty a te napewno rosjanie posiadaja i z powodzeniem graja w NHL bedac czołowymi postaciamu druzyn, póki co poziom całego KHL napewno odstaje od NHL ale mam wrazenie ze ta roznica sie zaciera choc bardzo powoli.
Co do meczu CSKA a klub NHL to chetnie bym zobaczył i niekoniecznie rosjani musiliby to przegrac.
Pomysły co do realizacji sa ( bo ilez to juz razy o tym w obu ligach wspominano) ale brak klepniecia bo terminy napiete.
Pozdrawiam ????
PS: Jako miłosnik równiez F1 zagladam tez co tam na testach bo bolid Roberta Kubicy narazie w fazie składania w garazu. Sorki za Offtop. Jakby co zapraszam do zakładki F1;)
I bardzo ładnie zakładka żyje i nabijamy kolejne strony postami, licznik pracuje;)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Co do przykładowego spotkania CSKA - Oilers oczywiście nie koniecznie ekipa z Rosji byłaby skazana na pożarcie, ale jednak przy takim zestawieniu mamy wiodącą drużynę ligi (w tym sezonie najlepszą jeśli chodzi o pkt), a po drugiej stronie ekipę z NHL raczej z dołów tabeli, która ma małe szansę by załapać się na PO. Pytanie czy takie CSKA bądź SKA podjęłoby walkę z ekipami takimi jak Jets, Leafs, Caps, Sharks czy Bolts.
Masz rację - para trochę bez zastanowienia. Chociaż myślę, że jakby takie CSKA wzięło sprawę na poważnie grając z np. Capitals czy Leafs w formie z dwóch ostatnich spotkań to także mogli by zwyciężyć, ale możemy sobie tylko &quot;pogdybać&quot; ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Posłów sobie wtrącić pare słów odnośnie KHL i NHL. Przewszystkim sporty amerykańskie są nastawione na dostarczenie atrakcji widzom. Sadze ze takie spotkanie jak Amuru i Astany by oglądali fani NHL to zaczęliby wychodzić z areny. Amerykanie lubią nagle zwroty akcji szybkie tempo gry poprostu musi się coś dziać - dlatego tez maja inne przepisy i wymiary boisk, tafli hokejowych aby uatrakcyjnić i przyspieszyć grę. O umiejętnościach nie dyskutuje bo tutaj jednak NHL jest góra
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Sami Lepisto kb+ @ 1.67 / gol @ 6.00 / zwrot, nie grał
Chyba najbardziej kluczowym argumertem dla tego typu jest to,że Jokerit gra u siebie z najgorszą ekipą KHL Slovanem. W bramce ma wystąpić jakiś młodzian. W związku z tym myślę,że możemy spodziewać się bramek. Kurs na obrońce pierwszej formacji bardzo ciekawy. Sami w tym sezonie 36pkt (8-28),średni ice time 21min,w ostatnich 3 spotkaniach 2 bramki, ogólnie ok 3 strzały na bramkę. Lepisto bramki strzelać umie, co pokazał już 2 sezony temu gdzie miał 17 goli. Wiadomo, typ na punkty,ale może warto też zagrać na jego gol bokurs kusi
A.Dzerins kb+@ 2.45✅ / gol @ 5.30✅
Dzerinsa pamiętam z HK jako szybkiego, nieustępliwego napastnika z dobrym wykończeniem. Mecz za kilkanaście minut,więc nie ma czasu się rozpisywać,ale patrząc na formę łotysza, i zakładająć,że Ryga coś ustrzeli na wyjezdzie to może warto pograć. Dzerins w ostatnich 3 meczach 4 gole
Kursy fortuna
Ja dzisiaj skupiam się na meczu Pilzna,ale coś wrzuce na tych graczy z KHL
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
Sochi - Slovan
Typ: 1 (-3) kurs: 2.30 ⛔
To co szykuje się kolejny pogrom? Slovan chyba nafal bez bramkarza wiec zapewne będzie kolejne strzelanie. Sochi tym mechem zaklepie sobie miejsce w PO tak więc wynik dla gospodarzy jak najbardziej ważny. Goście to już chyba raczej myślą co by się to wszystko już kończyło. Spróbuję delikatnie pograc takie oto handi 4:0 to powinno tak na luzie być
Wynik: 2:0.
e: ech
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Wczorajszy typ na Dzerisa wszedł. Więc kontynuujemy;)
Lepisto nie zagrał,a jakby zagrał, to pewnie by coś dołożył biorąc pod uwagę wymiar porażki Slovana. Swoją drogą wiecie dlaczego nie grał i czy jutro wystąpi?
Przy słabiutkim Slovanie pozostaniemy. Jak widać to team do bicia i już jutro ich ostatni występ. Raczej nic się nie zmieni. Możemy spodziewać się lania od Soczi, które walczy o play off.
W związku z tym wybrałem gracza 2 formacji Soczi, którego znam z ELH i bardzo dobrych występów w barwach Liberca. Mianowicie Martina Bakosa, który pokazuje świetną formę. W ostatnich 7 meczach punktował w 6. W ostatnich 4 meczach strzelił 3 gole...no i jutro ze słabiutkim Slovanem powinien być czołowym graczem ofensywy Soczi
Bakos kb+@ 1.50 / gol @ 2.70 ⛔
Pozdrawiam ????
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
No wydaje się, że Slovan to raczej nie ma zbyt wiele do zaoferowania lidze i może będą chcieli szukać nowych ekip z tej części Europy. Ekipa ze Słowacji w całkowitej rozsypce, chyba trochę problemem brak środków? A jeśli chodzi o Chińczyków, zostają w lidze?
Slovan problemy finansowe miał o ile mnie pamięć nie myli już 2 sezony temu i do końca nie było wiadomo czy władze KHL dopuszczą ich do rozgrywek. Coś mi się wydaje, że to może być ich ostatni sezon w lidze.
Gdzieś czytałem, że do KHL mogą wkrótce dołączyć nowe zespoły, mowa była o Londynie i Mediolanie. Kto wie, może już w przyszłym sezonie zobaczymy jakąś nowo powstałą ekipę. Ekspansja na zachód to dobry pomysł, tylko wiadomo, że potrzebny jest konkretny inwestor.
Co do jutrzejszych meczów to w Sochi można spodziewać się strzelaniny. Slovan na trzy piątki, w bramce w miejsce zawieszonego Stepanka młodziutki Vojvoda. Myślę, że będzie można jutro zarobić trochę pieniędzy na tym meczu.
Sochi over 4.5 @2.19 fortuna
Sochi over 5.5 @3.50
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Hejka :hokej:
Wczorajszy typ na Dzerisa wszedł. Więc kontynuujemy;)
Lepisto nie zagrał,a jakby zagrał, to pewnie by coś dołożył biorąc pod uwagę wymiar porażki Slovana. Swoją drogą wiecie dlaczego nie grał i czy jutro wystąpi?
Przy słabiutkim Slovanie pozostaniemy. Jak widać to team do bicia i już jutro ich ostatni występ. Raczej nic się nie zmieni. Możemy spodziewać się lania od Soczi, które walczy o play off.
W związku z tym wybrałem gracza 2 formacji Soczi, którego znam z ELH i bardzo dobrych występów w barwach Liberca. Mianowicie Martina Bakosa, który pokazuje świetną formę. W ostatnich 7 meczach punktował w 6. W ostatnich 4 meczach strzelił 3 gole...no i jutro ze słabiutkim Slovanem powinien być czołowym graczem ofensywy Soczi
Bakos kb+@ 1.50 / gol @ 2.70
Pozdrawiam ????
Kilka osób dostało wolne od trenera na ten mecz - Norman, Jensen, Jormakka i wlasnie Lepisto. Czy zagrają jutro, tego nie wiem, trzeba by sprawdzać jutro newsy na ich stronie - stamtąd info o ostatnich brakach wziąłem właśnie w dzień meczu ????
Kierunek na Sochi wiadomy, z tym ze kursy juz fatalne i nawet nie próbuję, ale dla zabawy można faktycznie poszukać jakiegoś strzelca, albo punktującego po niezłym kursie. Jw. Bakos, moze Collins, który lubi ich w tym sezonie ukłuć - spora szansa, że zapiszą na swoim koncie jakiś punkcik.
Iluzoryczne szanse na awans u chłopaków z Rygi, chyba najgorszy możliwy teren żeby o to powalczyć. Ale CSKA ma już swoje 1 miejsce, można spokojnie odbębnić spotkanie. Wydaje mi się że stosunkowo bezpiecznie powinno się udać w kierunku walczącego Dynama z handicapem +2,5 - 1,61 Fortuna. Co śmiesznejsze, mogli by im nawet oddać dwa punkty, przyglądając się co się jednocześnie dzieje w meczu Podolska z Jekaterynburgiem - a Kierowcy nie wyglądają na odpuszczających ostatnie mecze, ale to tylko taka hipoteza ????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Co do meczu CSKA - Ryga, ja osobiście na pewno spróbuję lekko w kierunki Rygi. CSKA już nic nie musi, nie wiadomo jaki skład jutro pojawi się na lodzie, a ekipa gości jeszcze może marzyć, Podolsk również ma przed sobą ciężkiego przeciwnika więc na pewno jakaś tam nutka nadziei się tli. Kurs na Rygę zachęca do takiej próby, choć już spada i pewnie do jutra także spadnie. Pojawia się jeszcze pytanie jak CSKA podejdzie do tego spotkania, bo jednak co by nie powiedzieć chodzi o przeciwnika dla nich w pierwszej rundzie PO. A w spotkaniach wyjazdowych z Podolskiem mieli swoje problemy w tym sezonie, więc może Ryga bardziej by im odpowiadała?
Ryga RT @7,5
Ryga ML @5,3
Ryga -1,5 @18,5
Ryga/+4,5 @19
Co do Rygi, jeśli zostaną poza PO to zostanie im pluć sobie w brodę za spotkania z początku lutego i porażki ze Slovanem i Mińskiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom