>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [19-20 lutego 2019]

Status
Zamknięty.
taidio 882

taidio

Użytkownik
Sugerowanie że City może odpuścić lige mistrzów dla jakiegoś pucharu myszki miki, lol xd
To twoje założenie jest po prostu głupie, żaden poważny trener nie założy tak po prostu z dupy ze w jakimś meczu zmiażdży przeciwnika 5:0 bo tak i kropka xD ja bym szukał rogów City, jakiegos overu strzałów, ale typy wrzuce później, bo na komórce jestem i niewygodnie sie przegląda buka w porównaniu do pc
 
M 61

mesjah

Użytkownik
Atletico - Juventus
Typ: 0 do przerwy
Kurs: 1,85 (fortuna) ✅
Krótka analiza.
Z racji tego, że jest to 1szy mecz w dwumeczu, obstawiam że obie drużyny nie będą chciały się otworzyć na początku spotkania i będą grały mega zachowawczą piłkę (szczególnie Juve). Ponadto widać pewien trend na spokojne rozegranie 1szych połów w futbolu na najwyższym poziomie, ponieważ dotychczas w każdym meczu padł remis do przerwy.
Osobiście zastanawiałem się nad konkretnym wynikiem 0:0 do przerwy, jednak różnice w kursach są na tyle niskie (2,22 na konkretny wynik), że postanowiłem zagać wersję bezpieczniejszą
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Schalke więcej ŻK 1,85 Totolotek, STS
Schalke over 0,5ŻK do HT 1,63 Totolotek
Para w której najłatwiej wskazać faworyta. Myśle, że City przyjedzie do Niemiec, żeby już w pierwszym meczu pokazać kto ma awansować dalej. Jak to drużyny prowadzone przez Pep&#39;a będą długo utrzymywać się przy piłce i czekać na odpowiedni moment żeby ukłuć. Natomiast Schalke w głębokiej defensywie może jedynie liczyć na kontrę. Tu widzę jedyną możliwość złapania kartek przez City. Tzn. przy zatrzymaniu kontry faulem taktycznym. Jednak wątpię w takie rozwiązanie, ponieważ stratę ewentualnej bramki to są w stanie odrobić w tym meczu nie mówiąc o rewanżu. A łapanie niepotrzebnych kartek w takim meczu może doprowadzić do niepotrzebnych wykluczeń w dalszej fazie (bo chyba nie ma wątpliwosci kto tu awansuje? Ja nie mam) A dla Schalke i jej kibiców wizyta mistrza Anglii w tej fazie LM to duże wydarzenie(szczególnie w ostatnich latach) i możliwość dania wszystkim trochę radości w tym fatalnym(przynajmniej ligowym) sezonie. Będą robić wszystko, aby City się nie rozpędziło i postrzelało, a na pewno są w stanie to zrobić patrząc na formę Kuna i jego kolegów.
e: ⛔i✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Schalke więcej ŻK 1,85 Totolotek, STS
Schalke over 0,5ŻK do HT 1,63 Totolotek
Para w której najłatwiej wskazać faworyta. Myśle, że City przyjedzie do Niemiec, żeby już w pierwszym meczu pokazać kto ma awansować dalej. Jak to drużyny prowadzone przez Pep&#39;a będą długo utrzymywać się przy piłce i czekać na odpowiedni moment żeby ukłuć. Natomiast Schalke w głębokiej defensywie może jedynie liczyć na kontrę. Tu widzę jedyną możliwość złapania kartek przez City. Tzn. przy zatrzymaniu kontry faulem taktycznym. Jednak wątpię w takie rozwiązanie, ponieważ stratę ewentualnej bramki to są w stanie odrobić w tym meczu nie mówiąc o rewanżu. A łapanie niepotrzebnych kartek w takim meczu może doprowadzić do niepotrzebnych wykluczeń w dalszej fazie (bo chyba nie ma wątpliwosci kto tu awansuje? Ja nie mam) A dla Schalke i jej kibiców wizyta mistrza Anglii w tej fazie LM to duże wydarzenie(szczególnie w ostatnich latach) i możliwość dania wszystkim trochę radości w tym fatalnym(przynajmniej ligowym) sezonie. Będą robić wszystko, aby City się nie rozpędziło i postrzelało, a na pewno są w stanie to zrobić patrząc na formę Kuna i jego kolegów.
Sedziuje totalny underowiec Carlos Del Cerro Grande z Hiszpanii. Odradzam granie jakichkolwiek kartek w tym meczu. Sam nawet sie zastanawialem nad underem z racji, ze spotkanie bedzie prowadzil ten jegomosc ale ostatecznie odpuszczam.
 
D 0

dutra

Gość
Sedziuje totalny underowiec Carlos Del Cerro Grande z Hiszpanii. Odradzam granie jakichkolwiek kartek w tym meczu. Sam nawet sie zastanawialem nad underem z racji, ze spotkanie bedzie prowadzil ten jegomosc ale ostatecznie odpuszczam.
Od kiedy sędzia ze średnią ~5 to totalny underowiec?
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Od kiedy sędzia ze średnią ~5 to totalny underowiec?
Nie wiesz nic o La Liga i nie wiesz jak tam wygladaja staty z kartkami to sie nie wypowiadaj please bo to grozi tylko i wylacznie kompromitacja tak jak stalo sie to wlasnie teraz. Jak grasz zawsze wszystko przez pryzmat statow to pozdro. Smialo wal w overek kartkowy w tym meczu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 0

dutra

Gość
Nie wiesz nic o La Liga i nie wiesz jak tam wygladaja staty z kartkami to sie nie wypowiadaj please bo to grozi tylko i wylacznie kompromitacja tak jak stalo sie to wlasnie teraz. Jak grasz zawsze wszystko przez pryzmat statow to pozdro. Smialo wal w overek kartkowy w tym meczu ????
Kontynuując, średnia w LM to 4.3 to też rozumiem underowe?
Skąd więc trzymanie wysokiej średniej, jak to wygląda w La Liga? Dają udawane kartki?
Zdążyłeś już stwierdzić jak gram, ignorancja w pierwszej odpowiedzi, szacun.
Ostatnia rzecz to to że nigdzie nie stwierdziłem że będzie over/under a jedynie że nazywanie sędziego underowym to głupota.
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Nie wiesz nic o La Liga i nie wiesz jak tam wygladaja staty z kartkami to sie nie wypowiadaj please bo to grozi tylko i wylacznie kompromitacja tak jak stalo sie to wlasnie teraz. Jak grasz zawsze wszystko przez pryzmat statow to pozdro. Smialo wal w overek kartkowy w tym meczu ????
Może być underowieć. 1 kartka Niemców do połowy i typy wchodzą;) A poważnie mimo wszystko sądze że warto, ale dzięki????
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kontynuując, średnia w LM to 4.3 to też rozumiem underowe?
Skąd więc trzymanie wysokiej średniej, jak to wygląda w La Liga? Dają udawane kartki?
Zdążyłeś już stwierdzić jak gram, ignorancja w pierwszej odpowiedzi, szacun.
Ostatnia rzecz to to że nigdzie nie stwierdziłem że będzie over/under a jedynie że nazywanie sędziego underowym to głupota.
Kontynuujac dalej nie masz zadnego pojecia o La Lidze i dalej podpierasz sie statami wiec nie ma o czym rozmawiac. O cholerka dzisiejszy mecz LE sedziuje angol Anthony Taylor ze srednia 3.76 zoltej kartki wg statow. Under 4.5 kartki stoi po 2.50 toz to nie lada gratka taki kursik. Trzeba chyba wchodzic w to bo przeciez ten sedzia nie przekracza nigdy 4 kartek? Co z tego ze zaden sedzia w Anglii nie ma sredniej powyzej 4.00 na mecz bo tam sie inaczej sedziuje i inaczej gra. Wazne, ze patrzac na staty taki becik wyglada super. Ignorancja jest wtedy kiedy sie czegos nie sledzi i patrzy na suche statystyki oraz probuje sie przekonac wszystkich do swojej racji. Jezeli dla Ciebie Carlos Del Cerro Grande nie jest underowcem bo ma srednia prawie 5.00 i tylko na tym budujesz swoje zdanie to spoko. Ja powiem wiecej. Jakbys popatrzyl staty innych sedziow w Hiszpanii to bys zauwazyl, ze tam KAZDY ma wg statow over 5.00 kartek na mecz. Widzisz nawet te staty w ostatecznosci wskazuja, ze ten gosc to najwiekszy underowiec w Hiszpanii bo jako jedyny ma ponizej 5.00 zoltka na mecz. Tyle ode mnie. Zmarnowalem tylko na ta dyskusje czas i energie.
Może być underowieć. 1 kartka Niemców do połowy i typy wchodzą;) A poważnie mimo wszystko sądze że warto, ale dzięki????
Spoko to moze wejsc bo jedna kartka przy naporze City od poczatku meczu to nie jest jakos bardzo duzo ale tylko zwrocilem uwage, ze sedziuje ten pacan z Hiszpanii wiec trzeba wziac na to poprawke. Tak czy siak powodzenia ;)
 
D 0

dutra

Gość
Kontynuujac dalej nie masz zadnego pojecia o La Lidze i dalej podpierasz sie statami wiec nie ma o czym rozmawiac. O cholerka dzisiejszy mecz LE sedziuje angol Anthony Taylor ze srednia 3.76 zoltej kartki wg statow. Under 4.5 kartki stoi po 2.50 toz to nie lada gratka taki kursik. Trzeba chyba wchodzic w to bo przeciez ten sedzia nie przekracza nigdy 4 kartek? Co z tego ze zaden sedzia w Anglii nie ma sredniej powyzej 4.00 na mecz bo tam sie inaczej sedziuje i inaczej gra. Wazne, ze patrzac na staty taki becik wyglada super. Ignorancja jest wtedy kiedy sie czegos nie sledzi i patrzy na suche statystyki oraz probuje sie przekonac wszystkich do swojej racji. Jezeli dla Ciebie Carlos Del Cerro Grande nie jest underowcem bo ma srednia prawie 5.00 i tylko na tym budujesz swoje zdanie to spoko. Ja powiem wiecej. Jakbys popatrzyl staty innych sedziow w Hiszpanii to bys zauwazyl, ze tam KAZDY ma wg statow over 5.00 kartek na mecz. Widzisz nawet te staty w ostatecznosci wskazuja, ze ten gosc to najwiekszy underowiec w Hiszpanii bo jako jedyny ma ponizej 5.00 zoltka na mecz. Tyle ode mnie. Zmarnowalem tylko na ta dyskusje czas i energie.
Wnioski wyciągasz jak 12 latek, nóżkami wierzgasz przy stole bo ktoś ma odmienne zdanie. OO TAK TO WYGLĄDA W LA LIGA O JA, co mnie obchodzi la liga skoro mecz jest w LM. Sędzia rozdaje wystarczająco kartek że nie jest underowcem choćbyś tu pisał książkę o tym jak to się znasz na la liga i jak &quot;to tam wygląda&quot;. Przytaczanie hiszpańskich sędziów i krzyk o la liga ma niesamowity sens :dntlck:
Bez odbioru bo nie dorosłeś jeszcze do dyskusji.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Nikogo nie kuszą overy atl-juv? Na unibecie over 2.5 jest za @3.05, chyba nigdy nie widziałem wyzszego kursu na taki typ, kusi chociażby by dac na przekór wczorajszym meczom, gdzie wszyscy zakładali raczej overy niz underowe wyniki
Oba zespoły ostatnio tracily troche bramek, Atletico z Girona czy Realem, Juve z Parmą czy Atalanta, jedna w miare szybka bramka moze fajnie otworzyc mecz, a kursy naprawdę ogromne, za drobniej over 3.5 @6.8 czy over 4.5 @17 też rzucę, liczę na jakieś widowisko i bramki, bo takiej środy jak wtorku nie zniose
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Kontynuujac dalej nie masz zadnego pojecia o La Lidze i dalej podpierasz sie statami wiec nie ma o czym rozmawiac. O cholerka dzisiejszy mecz LE sedziuje angol Anthony Taylor ze srednia 3.76 zoltej kartki wg statow. Under 4.5 kartki stoi po 2.50 toz to nie lada gratka taki kursik. Trzeba chyba wchodzic w to bo przeciez ten sedzia nie przekracza nigdy 4 kartek? Co z tego ze zaden sedzia w Anglii nie ma sredniej powyzej 4.00 na mecz bo tam sie inaczej sedziuje i inaczej gra. Wazne, ze patrzac na staty taki becik wyglada super. Ignorancja jest wtedy kiedy sie czegos nie sledzi i patrzy na suche statystyki oraz probuje sie przekonac wszystkich do swojej racji. Jezeli dla Ciebie Carlos Del Cerro Grande nie jest underowcem bo ma srednia prawie 5.00 i tylko na tym budujesz swoje zdanie to spoko. Ja powiem wiecej. Jakbys popatrzyl staty innych sedziow w Hiszpanii to bys zauwazyl, ze tam KAZDY ma wg statow over 5.00 kartek na mecz. Widzisz nawet te staty w ostatecznosci wskazuja, ze ten gosc to najwiekszy underowiec w Hiszpanii bo jako jedyny ma ponizej 5.00 zoltka na mecz. Tyle ode mnie. Zmarnowalem tylko na ta dyskusje czas i energie.

Spoko to moze wejsc bo jedna kartka przy naporze City od poczatku meczu to nie jest jakos bardzo duzo ale tylko zwrocilem uwage, ze sedziuje ten pacan z Hiszpanii wiec trzeba wziac na to poprawke. Tak czy siak powodzenia ;)
Na ta też licze, że City ruszy od początku, a Schalke nie ma piłkarsko argumentów żeby ich zatrzymać.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Kontynuujac dalej nie masz zadnego pojecia o La Lidze i dalej podpierasz sie statami wiec nie ma o czym rozmawiac. O cholerka dzisiejszy mecz LE sedziuje angol Anthony Taylor ze srednia 3.76 zoltej kartki wg statow. Under 4.5 kartki stoi po 2.50 toz to nie lada gratka taki kursik. Trzeba chyba wchodzic w to bo przeciez ten sedzia nie przekracza nigdy 4 kartek? Co z tego ze zaden sedzia w Anglii nie ma sredniej powyzej 4.00 na mecz bo tam sie inaczej sedziuje i inaczej gra. Wazne, ze patrzac na staty taki becik wyglada super. Ignorancja jest wtedy kiedy sie czegos nie sledzi i patrzy na suche statystyki oraz probuje sie przekonac wszystkich do swojej racji. Jezeli dla Ciebie Carlos Del Cerro Grande nie jest underowcem bo ma srednia prawie 5.00 i tylko na tym budujesz swoje zdanie to spoko. Ja powiem wiecej. Jakbys popatrzyl staty innych sedziow w Hiszpanii to bys zauwazyl, ze tam KAZDY ma wg statow over 5.00 kartek na mecz. Widzisz nawet te staty w ostatecznosci wskazuja, ze ten gosc to najwiekszy underowiec w Hiszpanii bo jako jedyny ma ponizej 5.00 zoltka na mecz. Tyle ode mnie. Zmarnowalem tylko na ta dyskusje czas i energie.
Z ciekawości rzuciłem okiem na staty:
https://www.soccerbase.com/referees/home.sd?tourn_id=1679
To tak na oko z 9 sędziów ma poniżej 5 żółtych kartek na mecz, ale ja sie nie znam na la liga tak jak szanowny pan moderator który tupta nerwowo nóżkami, zamiast uzyc merytoryki i argumentów by wytłumaczyć nam swoje racje
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Na ta też licze, że City ruszy od początku, a Schalke nie ma piłkarsko argumentów żeby ich zatrzymać.
Sam pogralem bramke City do 32:00 minuty po 1.83. Powinni od razu usiasc na nich a przeciez Schalke to taki typowy sredniak cos ala Everton albo Leicester w Premier League. Do tego kiepska forme prezentuja. Raptem 14 miejsce w Bundeslidze. Zobaczymy co z tego bedzie. Moim zdaniem City w pol godziny powinno cos ustrzelic.
Z ciekawości rzuciłem okiem na staty:
https://www.soccerbase.com/referees/home.sd?tourn_id=1679
To tak na oko z 9 sędziów ma poniżej 5 żółtych kartek na mecz, ale ja sie nie znam na la liga tak jak szanowny pan moderator który tupta nerwowo nóżkami, zamiast uzyc merytoryki i argumentów by wytłumaczyć nam swoje racje
Szanowny Pan Moderator za to nerwowo tuptajac nozkami widzi dokladnie to co napisal czyli najmniej pokazanych kartek ze wszystkich sedziow La Liga. Dzieki taidio chciales wbic szpile a tym linkiem do statow podparles moja teze. Thx :]
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Ja polecam na dzis over 5,5 kartek w meczu Atletico - Juve , wiadomo jak graja oby dwie druzyny i jak czesto przekraczaja przepisy i ile dostaja kartek. Sedzia jest Zwayer ,ktory baardzo lubi posypac kartkami ???? , a w takim meczu na pewno nie bedzie odstawiania nogi i &quot;glaskania sie&quot;. Kurs juz spadl rano widzialem 2,36, ale na betssonie wisi jeszcze 2,17. Pozdrawiam
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
OMG ja potrzebuję na już dobre typy a tu dwie strony awantury... .
Atletico-Juve
Jeszcze w grudniu grałbym wygraną Atletico u siebie. Juve po wpuszczeniu CR7 do szatni nie grało tak jak przyzwyczaiło nas ostatnimi laty. Do tego krążyły plotki, że Zidane obejmie zespół po sezonie. To wszystko układało mi się w logiczną całość, że CR7 ten sezon odpuszcza by w przyszłym z Juve zdobyć wszystko. Jednak nadchodzi wiosna i widać, że gracze z Turynu nabierają formy. Ronaldo już jest przed Piątkiem w klasyfikacji strzelców i wygląda na to, że faktycznie jak w Realu i tutaj przygotował się na kluczowe mecze na wiosnę w LM.
Mój typ na dziś już padł wcześniej, czyli CR7 strzeli gola. W STS kurs 2,80. Gram to!
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Ja polecam na dzis over 5,5 kartek w meczu Atletico - Juve , wiadomo jak graja oby dwie druzyny i jak czesto przekraczaja przepisy i ile dostaja kartek. Sedzia jest Zwayer ,ktory baardzo lubi posypac kartkami ???? , a w takim meczu na pewno nie bedzie odstawiania nogi i &quot;glaskania sie&quot;. Kurs juz spadl rano widzialem 2,36, ale na betssonie wisi jeszcze 2,17. Pozdrawiam
Sądze,że to za wysoka linia w pierwszym meczu. A jak będzie zobaczymy;)
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Szanowny Pan Moderator za to nerwowo tuptajac nozkami widzi dokladnie to co napisal czyli najmniej pokazanych kartek ze wszystkich sedziow La Liga. Dzieki taidio chciales wbic szpile a tym linkiem do statow podparles moja teze. Thx :]
słowem klucz jest srednia arytmetyczna, jako argumentu użyłeś tego ze Cerro Grande ma poniżej 5 kartek na mecz, a KAŻDY(twoje slowo) inny sędzia ma powyżej 5 kartek na mecz, co sprawdzilem i co okazało sie nieprawdą, nie mam problemu z tym ze sie z nim nie zgadzasz, ale mam problem z tym ze manipulujesz faktami by potwierdzić swoją racje i nie chcesz sie przyznać do błędu tylko brniesz dalej w swoim błędzie
 
R 69

rafaelll

Użytkownik
Przyrównując zespół Schalke do innego zespołu z innej ligi jest wg. mnie całkowicie nietrafne. Przykładem jest zeszłotygodniowe spotkanie Man Utd z PSG gdzie każdy się podniecał czerwonymi diabłami czego to oni nie zrobią z paryżan ????
BTW Wczoraj też się wielu podniecało co to l&#39;pool nie zrobi z Bayernem ???? To jest LM tu są inne prawa.
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Przyrównując zespół Schalke do innego zespołu z innej ligi jest wg. mnie całkowicie nietrafne. Przykładem jest zeszłotygodniowe spotkanie Man Utd z PSG gdzie każdy się podniecał czerwonymi diabłami czego to oni nie zrobią z paryżan ????
BTW Wczoraj też się wielu podniecało co to l&#39;pool nie zrobi z Bayernem ???? To jest LM tu są inne prawa.
Pewnie tak,ale porównywanie L&#39;pooulu z Bayernem czy MU z PSG to co innego niż Schalke z City. Jak w tamtych meczach trudno wskazać kto awansuje, tak tu jest wszystko jasne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom