>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
@3,2 na Mladenović to ja biorę. Za wysoki ten kurs. Jak zagra, tak jak wczoraj, to weźmie lajtowo.
 
K 0

kropson1988

Gość
Tsaaa no to sie przejade ladnie na tych KGC az szkoda pisac co sie wyprawia w tym meczu . Milion wyblokow moich , milion akcji , milion kontr i albo nie potrafia skonczyc , albo po autach wala , albo bloki ida . Szkoda nerwow ,a wynik w trzecim 14:4 na ten moment takze ladna podpucha z tym kursem byla .
 
K 0

kropson1988

Gość
Pozostaje nadzieja na czwarty set i ewentualnie tb i win w meczu przez KGC ale po trzecim secie cos nie czuje tego .
 
adik1992 403,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Arn piękny zjazd do bazy. pierwszy set wygrany a dalej nie istnieje i handi nie pokryje
E. Jednak spiela poslady
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Kiki jak na razie zgodnie z planem, szkoda teraz tego serwisu na set, ale jest lepsza. Carla dużo błędów popełnia, te wietrzne warunki przy jej grze, to dla niej dużym utrudnieniem są. Pasuje mi to bardzo.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Colombo FC - Transport United FC, Both team to score in sedond half, @2.50, 4:0 w przerwie, stawka x2
Colombo FC - Transport United FC, 2 over 1.5 goli, @6.00, 4:0 w przerwie, stawka x2

edit
Czerwona dla gości w 51 minucie...
@2.50x2✅
@6.00x2⛔
Mogło być dużo lepiej.
???? zepsuła zabawę
Bez strat
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Mladenović pasywna od 5:1 i jeszcze seta przegra :facepalm:
Nie mogę na to patrzeć :dntlck::dntlck::cwl::cwl:
 
K 0

kropson1988

Gość
Daejon KGC pierwszy set @2 , win w meczu @2,10 , handi setowe -2,5 @5,6 Betsafe .
Boze Daejon przegrywaly 24:19 , doszly an 24:23 i jeszcze wyblokowana pilka i byloby po 24 to jak zwykle nie potrafia skonczyc ehh i juz set w du.. i handi setowe . No nic moze naiwny jestem ale sprobuje jeszvcze je dokladam na win @3,30 , drugi set @2,20 , handi setowe +1,5 @2,30 i handi setowe -1,5 @6 po 50zl na kazdy typ Betsafe.
Trzeci set Daejon KGC @1,85 Betsafe.
7x ⛔ i 1x✅ . Czlowiek sie dal zlapac na pulapke bukmachera z tymi kursami . Faktycznie u gospodyn nie grala ich &quot;liderka&quot; ale i bez niej zmiotly przeciwniczki takze beznadzieja totalna i przepraszam za ten mecz bo tylko tyle moge napisac .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom