>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
No niestety dziś z Pilznem nie wypaliło, może gdyby nie stracona w osłabieniu bramka było by inaczej. Kolega wyżej już zaproponował Pilzno na jutro, więc nie ma co powtarzać, gram jutro konsekwentnie to co dziś.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:

No właśnie! Ja się rozstrzeliłem niepotrzebnie na niższe szczebelki i to był błąd. Litvinov młodzieżą opykał Dynamo, pokazali się znowu Hanzl i Mysak, których typowałem ostatnio...W Chance lidze liczyłem,że Dukla dzisiaj jeszcze powalczy...Jednak o ELH będzie grało Kladno, które dzisiaj pokazało,że ma siłę. Myślę,że jest to śmiało ekipa by walczyć w ELH. Klub dobrze budowany z kapitałem Jagra, Plekanca, klub z tradycjami..Nawet Jarda Jagr sobie dzisiaj bramę strzelił ! Jest motywacja i świadomość celu. Ogólnie Rytiri wyglądają niezle na te baraże i mają spore szanse na awans.
Kometa tak jak myślałem, ciasny underowy mecz, po mistrzowsku rozegrany. Mueller 2 gole...
Olomouc - Pilzno @ 2.25
Co do meczu w Olomoucu, to był to kawał dobrego hokeja. Co jednak trzeba stwierdzić, to to,że Olomouc gra pod maxa, a Pilzno coś nie może się rozpędzić. Różnica potencjału graczy i umiejętności indywidualnych jest spora. Wierzę,że jutro się obudzi siła pp Pilzna Gulas z Kovarem. Ten pierwszy dziś był bardzo aktywny, szczególnie na koniec. Myślę,że jutro Pilzno lepiej wejdzie w mecz i będzie łatwiej im się rozpędzić. Jeszcze nie mają noża na gardle,ale juz jutro muszą wrzucić wyższy bieg. Myślę,że stać ich na to
Pozdrawiam ????
Hejka ????
Dziś ewidentnie nie szło pierwszej formacji. Ja co prawda miałem Pilzno z x ale bardzo liczyłem na to ze wygrają. Kursy na Olomunc spadają ale to dobrze;). Ja liczę na najlepszą formację jutro i ze całość maszynki zafunkcjonuje ????
Pilzno ml kurs 1.75 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
No to mamy pierwszego półfinaliste! Kometa Brno!
No cóż... nie ma się co dziwić. Mistrz odprawił HK pewnie i w swoim Mistrzowskim stylu! Co tu dużo pisać: Kometa ma jakość, doświadczenie, power w ataku (Zatovic Mueller...) każdy zna swoje miejsce i obowiązki na lodzie od pierwszej do ostatniej minuty. Ciliak fantom defensywy Komety w play off. Takie głosy było słuchać w czeskim studiu Hokej Buly ...i trudno się nie zgodzić.
Co mi się podobało w wywiadzie pomeczowym z właścicielem klubu Zabranskym, którego zapytano kogo by wyróżnił: Libor odpowiedział,że nie będzie nikogo wyróżniał, bo są jedną wielką rodziną...posłuchajcie co się dzieje w szatni, jak wszyscy pracowali na to zwycięstwo...Takie podejście na pewno buduje dobra atmosferę, zaufanie, pewność w ekipie!
Co do Pilzna to typ wszedł. Był win, ale znowu ciasny i niepewny do ostatniej minuty. Nadal jednak uważam,że Skoda będzie się rozpędzała,a Olomouc tracił siły. Swietny mecz Allena.
Mlada Boleslav - Liberec (bez remisu) @ 1.64 ⛔
W dotychczasowych meczach znaczna przewaga Liberca. Jutro nie powinno się nic zmienić. Mlada jednak podmęczona po bojach ze Zlinem i jak pokazały pierwsze dwa mecze ze zdecydowanie mniejszym potencjałem.Jestem ciekaw jak potoczy się to spotkanie, bo to jednak mecz o wysoką stawkę. W dotychczasowych meczach tych ekip tego sezonu oglądaliśmy sporo bramek. No ciekawe jak to będzie jutro, myślę jednak,że Liberec nie przegra. Obrońcy Tygrysów w formie Smid / Sevc ostatnio punktują aż miło, a kursy na nich sporo nad 2 / świetnie wygląda Birner i standardowo już walczak Kvapil/ w Mladej kapitan Vondrka i Zejdl. Zakładając over można pograć na zawodników
Kusi jeszcze zwycięstwo Litvinova ✅ i KV ✅ . Oba teamy żegnają się ze swoimi kibicami w tym sezonie ale zostają w ELH. i wydaje się,że będą chciały to zrobić w dobrym stylu! Kaspar/ Mysak/ Gryger
Co do meczu w Ostravie to trudno mi coś typować. Chciałbym,żeby Ocelari wygrali,ale Vitki u siebie mocne. Mam wrażenie,że zobaczymy ciasny underowy mecz ✅
Jak myslicie?
I jeszcze mi taka szalona myśl przyszła do głowy,hehe...Cienciała został ojcem, urodziła mu żonka wczoraj córeczke i tak pomyślałem,że będzie chciał to uczcić ;) Cienciala gol @ 6.20 ⛔/ kb✅ Może akurat się podari
???? Pozdrawiam
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Mlada-Liberec
Lider z Liberca wyglada bardzo solidnie, mnie udało sie obejrzec wiekszosc meczu nr 2 i tam graja wszystkie formacje, Kvapil z Fillipim fajnie razem współpracuja. Marek ma oczy dookoła głowy bo tych asyst mogło byc nawet wiecej. Obrona tez solidna i jak kolega rybarz wspomniał dwóch panów na S( Sevc, Smid) , to doswiadczenie i ograni w dobrych klubach zawodnicy i az zal nie spróbowac kanadyjki na nich, sami tez potrafią huknąć z niebieskiej. Mimo ze Mlada napewno sie dzis postawi to po stronie Liberca , jakosc, doswiadczenie i mysle ze dzis wyjadą ze zwyciestwem
Liberec ml kurs 1,69⛔⛔⛔
Sevc over 0,5 kurs 2,4⛔
Smid over 0,5 kurs 2,4⛔
Dokladam jeszcze po golu dla tych panów
Sevc kurs 7,5⛔
Smid kurs 8,5⛔
W drugim spotkaniu czuje ze bedzie mecz na styku ale wiecej wirtuozów jest po stronie Ocelari i kto wie czy nie wywiozą zwyciestwa dzis✅ albo w nastepnym meczu
Co do pierwszego półfinalisty to musze powiedziec, ze nie spodziewałem tak gładniego przejscia, mimo zacietych meczy. Ale Ciliak w bramce zrobił róznice. Kometa zrobiła t w cwiercfinale to samo co rok i dwa lata temu. Wtedy tez nie mysałem ze tak gładko przejada sie po Sparcie, która wydawała sie bardzo mocna i pamietam sam stawiałem ktorys mecz na Prażan a tu jednak była moc i tak jak w tej chwili Team Spirit ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
O!O! Ocelari!
No znamy drugiego półfinaliste. Ocelari... Trinec!
Właściwie to znamy parę półfinałową Trinec- Kometa ! Oj ciężkie pojedynki czekają Ocelari! Bedziemy kibicować!
No cóż Ocelari wygrali derby bezapelacyjnie. Pokazali ofensywną siłę,równość formacji, zaangażowanie, zgranie,dobry power play. Hrubec mocno trzymał! Do zespołu dobrze wkomponował się Vrana. No i Martin Ruzicka, który potrafi zrobić różnicę. Chmielewski mimo,że stracił zęby dobrze gra, do tego Cienciała na którego stawiałem wczoraj, a zapakował dziś
I jeszcze mi taka szalona myśl przyszła do głowy,hehe...Cienciała został ojcem, urodziła mu żonka wczoraj córeczke i tak pomyślałem,że będzie chciał to uczcić ;) Cienciala gol @ 6.20 ⛔/ kb✅ Może akurat się podari
Wygląda to dobrze, ale czy starczy na Kometę...hmmm? Myślę,że to najtrudniejszy przeciwnik na jakiego Ocelari mogli trafić. Byłem w Werk Arenie na ostatnim meczu z Kometą (0-1) i to była ostra defensywna walka. Trochę,szkoda,że seria z Vitkami skończyła się tak szybko, bo myślałem, że jeszcze odwiedzę w tej seri Werk Arene...jednak różnica między ekipami była wyrazna i Ocelari zasłużenie szybko ograli rywala.
Co do jutrzejszego meczu:
Pilzno - Olomouc @ 1.46 ✅
Bardzo słaby kurs na Pilzno i trzeba by się zastanowić co tu warto grać? Ja myślę,że jednak jutro Pilzno pokaże różnicę potencjału. Wspominając pierwszy mecz obu ekip w Pilznie (8-1), pokazali,że potrafią! Potem Olomouc z kolei pokazał mocny hokej,waleczność a Pilzno nie mogło się przebić Mecze były na styku. Nie będę wymieniał formacji, bo o Pilznie i Olomoucu pisałem już nie raz. Myślę,że najważniejsze w Pilznie,żeby obudzili się liderzy Gulas, Kovar, Eberle, Straka. A już czas! Skodovka musi nabrać tempa i myślę,że u siebie jutro przy takim stanie play off powinni wygrać. Wszystko w głowach graczy, będzie liczył się team i czy Pilzno szybko otworzy mecz
Gulas / Irgl ;) Filary obu ekip
Swietnie ostatnio mimo niskiego ice time pokazał się Stach, wyśmienity mecz zagrał obrońca Allen gol+asysta ✅✅ / wysoki icetime + pp...takie polowanie na wysokie kursy kb+ :fubar:
Pozdrawiam ???? .
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Hejka :hokej:
O!O! Ocelari!
No znamy drugiego półfinaliste. Ocelari... Trinec!
Właściwie to znamy parę półfinałową Trinec- Kometa ! Oj ciężkie pojedynki czekają Ocelari! Bedziemy kibicować!
No cóż Ocelari wygrali derby bezapelacyjnie. Pokazali ofensywną siłę,równość formacji, zaangażowanie, zgranie,dobry power play. Hrubec mocno trzymał! Do zespołu dobrze wkomponował się Vrana. No i Martin Ruzicka, który potrafi zrobić różnicę. Chmielewski mimo,że stracił zęby dobrze gra, do tego Cienciała na którego stawiałem wczoraj, a zapakował dziś

Wygląda to dobrze, ale czy starczy na Kometę...hmmm? Myślę,że to najtrudniejszy przeciwnik na jakiego Ocelari mogli trafić. Byłem w Werk Arenie na ostatnim meczu z Kometą (0-1) i to była ostra defensywna walka. Trochę,szkoda,że seria z Vitkami skończyła się tak szybko, bo myślałem, że jeszcze odwiedzę w tej seri Werk Arene...jednak różnica między ekipami była wyrazna i Ocelari zasłużenie szybko ograli rywala.
Co do jutrzejszego meczu:
Pilzno - Olomouc @ 1.46
Bardzo słaby kurs na Pilzno i trzeba by się zastanowić co tu warto grać? Ja myślę,że jednak jutro Pilzno pokaże różnicę potencjału. Wspominając pierwszy mecz obu ekip w Pilznie (8-1), pokazali,że potrafią! Potem Olomouc z kolei pokazał mocny hokej,waleczność a Pilzno nie mogło się przebić Mecze były na styku. Nie będę wymieniał formacji, bo o Pilznie i Olomoucu pisałem już nie raz. Myślę,że najważniejsze w Pilznie,żeby obudzili się liderzy Gulas, Kovar, Eberle, Straka. A już czas! Skodovka musi nabrać tempa i myślę,że u siebie jutro przy takim stanie play off powinni wygrać. Wszystko w głowach graczy, będzie liczył się team i czy Pilzno szybko otworzy mecz
Gulas / Irgl ;) Filary obu ekip
Swietnie ostatnio mimo niskiego ice time pokazał się Stach, wyśmienity mecz zagrał obrońca Allen / wysoki icetime + pp...takie polowanie na wysokie kursy kb+ :fubar:
Pozdrawiam ???? .
A kto powiedział że zagramy z Kometa? Tak się stanie tylko jeśli Olomouc przejdzie Pilzno. W przypadku awansu Skodovki trafiamy właśnie na Indianow.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
A kto powiedział że zagramy z Kometa? Tak się stanie tylko jeśli Olomouc przejdzie Pilzno. W przypadku awansu Skodovki trafiamy właśnie na Indianow.
Dobrze,że jesteś i czuwasz!;) Zasugerowałem się drabinką na livescore :] Napisz proszę w wolnej chwili jak to widzisz...
Pozdrawiam ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej


Hejka



Nie podoba mi się ten nowy szablon. Aż mi się posta odechciało pisać...a jutro zaczynamy półfinały...Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 19:29 przez rybarz



Hejka



Nie podoba mi się ten nowy szablon. Aż mi się posta odechciało pisać...a jutro zaczynamy półfinały...Pozdrawiam


&nbsp;


Większości się nie podoba, ale czeka Nas jeszcze wiele zmian i wyglądu i funkcjonalności. Trzeba cierpliwości :) Zresztą po poprzedniej migracji wersja forum której do wczoraj używaliśmy też na początku się nikomu nie podobała, a teraz wszyscy za nią tęsknią :)
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej


Hejka. No to jak już zmienicie ten wygląd i funkcjonalność to ja się odezwę. Myślę jednak,że najpierw powinno się coś dopracować a potem wprowadzać. Ja nie rozumiem tych zmian. Dla mnie zwykłego użytkownika nic one nie poprawiają,a tylko pogarszają i zmuszają do zmiany przyzwyczajeń...
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
cytat z dnia 3 kwietnia 2019 09:42 przez rybarz



Hejka. No to jak już zmienicie ten wygląd i funkcjonalność to ja się odezwę. Myślę jednak,że najpierw powinno się coś dopracować a potem wprowadzać. Ja nie rozumiem tych zmian. Dla mnie zwykłego użytkownika nic one nie poprawiają,a tylko pogarszają i zmuszają do zmiany przyzwyczajeń...


&nbsp;


Mimo całego szacunku i sympatii dla osób, które każdego dnia służą poradą, pomocą @rasijskij w całej długości i rozciągłości zgadzam się z @rybarz Daliście nam coś co nie jest gotowe do użytku. Może warto było poczekać do weekendu majowego (?) Dopracować wszystko i wtedy ruszyć. Jakbym ja "sprzedał" klientowi coś w takiej formie, to bym poleciał z biura ! Nie mogę się tu odnaleźć, ciągle coś zawodzi i to mocno zniechęca. Na tą chwilę brak u mnie chęci, żeby tu coś pisać, komentować, wstawiać. Usuwam się w cień. Uwierzyłem w fajne zmiany, ale teraz widzę, że nie są fajne. Z punktu widzenia zwykłego użytkownika stwierdzam, że było lepiej. Nie rozumiem po co zmieniać coś, co jest dobre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 3 kwietnia 2019 10:23 przez suomi



Mimo całego szacunku i sympatii dla osób, które każdego dnia służą poradą, pomocą @rasijskij w całej długości i rozciągłości zgadzam się z @rybarz Daliście nam coś co nie jest gotowe do użytku. Może warto było poczekać do weekendu majowego (?) Dopracować wszystko i wtedy ruszyć. Jakbym ja "sprzedał" klientowi coś w takiej formie, to bym poleciał z biura ! Nie mogę się tu odnaleźć, ciągle coś zawodzi i to mocno zniechęca. Na tą chwilę brak u mnie chęci, żeby tu coś pisać, komentować, wstawiać. Usuwam się w cień. Uwierzyłem w fajne zmiany, ale teraz widzę, że nie są fajne. Z punktu widzenia zwykłego użytkownika stwierdzam, że było lepiej. Nie rozumiem po co zmieniać coś, co jest dobre.


&nbsp;


Wersja została przekazana do użytku w takim właśnie stanie, aby zwykli użytkownicy pomogli nam ją ulepszyć i żeby wraz z upływem czasu była przyjazna dla kazdego. Przykro mi, że większość z Was tego nie rozumie. Szkoda utraty takich fachowców jak @rybarz czy Ty, ale nie mogę nikogo zmusić do przebywania na forum. Mam nadzieje, że nastawienie użytkownik z upływem czasu się zmieni. Pozdrawiam!
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Dodam jeszcze, że dla mnie najważniejsza jest tutaj treść. Otoczka zajmuje dalsze miejsce. Kiedy ostatnio zmieniałem pracę też byłem negatywnie nastawiony przez pierwszy miesiąc, a teraz nie zmienił bym jej na inną - taka mała dygresja :)
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
cytat z dnia 3 kwietnia 2019 11:27 przez rasijskij



Dodam jeszcze, że dla mnie najważniejsza jest tutaj treść. Otoczka zajmuje dalsze miejsce. Kiedy ostatnio zmieniałem pracę też byłem negatywnie nastawiony przez pierwszy miesiąc, a teraz nie zmienił bym jej na inną - taka mała dygresja :)


&nbsp;


Wiesz....tak już mamy, że się przyzwyczajamy. Nawet do złego.Tu nie chodzi o to. Ja naprawdę chcę tu dalej być, ale w chwili obecnej cokolwiek bym nie chciał zrobic, to ciągle coś jest nie tak, albo czegoś szukam, albo czegoś nie mogę zrobić - to irytuje i odbiera chęci. Dlatego na ten moment zamieniam się w czytającego, nie piszącego. Uderzam się w pierś, bo "nominowałeś" mnie i @mark1973 a ja praktycznie nic nie wniosłem do tych poprawek. Ale po prostu nie mam kiedy. To samo z projektem o którym pisaliśmy przez kilka tygodni pod koniec 2018.



Wiem co się dzieje przy jakichkolwiek zmianach, migracjach danych itd, bo kiedyś przerabialismy to w firmie, której pracownikiem jestem. Z doświadczenia wiem, że coś powinno być najpierw ukończone zanim zostanie dane ludowi. Trudno jest na czymś pracować i jednocześnie to poprawiać. Zobaczymy, jak to wszystko będzie funkcjonowało za jakiś czas.....ale braku "lajków" nigdy nie przeboleje.....
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
cytat z dnia 3 kwietnia 2019 10:23 przez suomi



Mimo całego szacunku i sympatii dla osób, które każdego dnia służą poradą, pomocą @rasijskij w całej długości i rozciągłości zgadzam się z @rybarz Daliście nam coś co nie jest gotowe do użytku. Może warto było poczekać do weekendu majowego (?) Dopracować wszystko i wtedy ruszyć. Jakbym ja "sprzedał" klientowi coś w takiej formie, to bym poleciał z biura ! Nie mogę się tu odnaleźć, ciągle coś zawodzi i to mocno zniechęca. Na tą chwilę brak u mnie chęci, żeby tu coś pisać, komentować, wstawiać. Usuwam się w cień. Uwierzyłem w fajne zmiany, ale teraz widzę, że nie są fajne. Z punktu widzenia zwykłego użytkownika stwierdzam, że było lepiej. Nie rozumiem po co zmieniać coś, co jest dobre.


&nbsp;


Hejka :hokej: ????



Chciałem zacytować @suomi , bo zgadzam się z nim w 100% ,ale nawet cytowanie posta jest dla mnie skomplikowane, bo mi wyskakują jakieś dziwne komunikaty, wyrzuca mi tekst / masakra! Chciałem zacytować też @rasijskij,ale to już wogóle odpada, bo to jest na innej stronie i wyrzuca mi tekst. Piszesz,że najważniejsza jest treść. Ok, ale treść przekazywana jest w jakiejś formie. Ja zawsze dbałem o tą formę i myślę,że właśnie też dlatego dostawałem od Was like, reputy.Nawet @psotnick swojego czasu wybierając mnie na znawce roku podkreślił przystępność tej formy, zdanie takiego fachury utwierdziło mnie w tym,że ta forma jest właściwa.Teraz nawet nie mogę użyć ikonek i emotków, których tradycyjnie używałem,nie mówiąć o like, które były sygnałem,że ktoś to czyta i ja czytam itd...Bardzo chciałbym zostać na forum, bo odwiedzałem go codziennie, starałem się prowadzić temat ELH, poświęciłem temu sporo czasu i tak jakoś mimo całego szacunku dla adminów, moderatorów też odsuwam się do pozycji pasywnego użytkownika. Zobaczymy jak to będzie...Za pół godzinki zaczynamy półfinały. Już się cieszę



Pozdrawiam????
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej


Kolego @rybarz brakuje Cie na tym forum, nie ukrywam. Mnie tez brakuje tych wszystkich rzeczy o ktorych wspomnialeś, i samemu tez mi sie porusza trudniej po tym forum. Ale wiem tez że te wszystkie uwagi sa zgłoszone do poprawy i licze ze po tym calym procesie bedzie to wyglądać duzo, duzo lepiej



Jestem przekonany że ogladałes oba mecze półfinałowe a byc moze Byłeś w Werk Arenie. Wiec masz mnóstwo spostrzezeń i uwag co do tych meczy. Ja osobiscie widzialem wiecej niz połowe z kazdego meczu ale nie daj mi to pełnego obraku, niemniej jednak kilka przemyslen mozna wykreslic. W Werk Arenie zaimponowal pierwszy atak Skody, ktory w meczach z Olomoncem nie był tak bardzo widzoczny, wczoraj duet Kovar-Gulas zrobili robote obrona staneła na wysokosci zadania i mielismy zasłuzone zwyciestwo gosci, którzy byli lepszym zespołem. Dzis Ocelari musze szczegolnie zwrocic uwage na ten duet bo zrobił im sporo szkód a sami jeszcze intensywniej zaatakować. Mieli dłuzsza przerwe, moze troche zadzerwieli i dzis przyjdzie i odpodiwdni rytm i lepszy team spirit. W kazdym razie z 0-2 ciezko bedzie sie Ocelari wygrzebać wiec typ 



Ocelari ml kurs 1,64



 



Z drugiego meczu też liznąłem połówke i zaskoczyła mnie troche ilsc goli bo spodziewałem sie z obu stron cisanego meczu bo w bramkach przeciez Playoffowi fachowcy. Wynik wczoraj mógł pojśc wg mnie w obie strony bo mecz był bardzo wyrównany, dzis wg mnie stan serii wyrówna sie ale byc moze zwycezce znow wyłoni dogrywka. Licze na lepsza postawe obrony Komety i w bramce Ciliaka



 



Kometa z x kurs 1,73



 



Fajnie jakbys wrzucił swoje spostrzeżenia bo to juz etap gdzie zostały naprawde mocne ekipy i wszystko sie moze dziac a uwagi facjowca od ELH jak najbardziej wskazane



Pozdrawiam:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom