>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
Zellsis tutaj był trenerem i grał jako trener wlasnie w miejsce Goldena. Także nie jestem pewny czy on wlicza się w ten skład jako element majora
Przepraszam że tak dłuuugo po czasie, ale dziś wypłynęło że Zellsis ma slota a C9 problem ????
1107732689874894848
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Rogue rozstaje się ze swoim składem w CS:GO
&quot;Przyczyną jest wyjazd MSL&#39;a i Niko do Danii w celu stworzenia nowego duńskiego składu. Włodarze Rogue nie chcą powtórki z rozrywki, kiedy cadiaN pół roku temu również wrócił do ojczyzny, po czym opuścił team. Rogue nie chce ponownie poświęcać sześciu miesięcy na uformowanie nowego składu. Aktualny roster w tym składzie wystąpi ostatni raz podczas finałow StarSeries i-League Season 7.&quot; ~Jak podaje jeden z członków w grupie na facebooku
Link: http://www.twitlonger.com/show/n_1sqrf2s?fbclid=IwAR3w8z_eKrNpnFrB1-V8NhUuuYZwUlG8_mPJW2KdGSbxMhMCgAmGKm2bvCs
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Dzisiaj w nocy wjechała nowa aktualizacja.
Najważniejsza rzecz - cache usunięty z puli map turniejowych a dodane.... Vertigo :cwl::headbang:
O ile usunięcia cache można było się spodziewać po majorze, bo od dawna wiadomo, że będzie przechodził zmiany, które częściowo FMPONE już pokazywał to zastąpienie go vertigo jest niepoważne.
Wszystkie komentarze jakie do tej pory znalazłem ze sceny są jednoznaczne - to nieśmieszny żart i oby szybko zostało to zmienione. Ta mapa jest po prostu niegrywalna jako competitive.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Dziś (oficjalnie, bo nieoficjalnie jakiś czas temu minise wygadał się na streamie) poznaliśmy grupy EPL dla Europy i Ameryki. Nasz kraj reprezentować będzie Devils.One. Zagrają oni w grupie B, która rozegra swoje mecze 16-18 kwietnia w Leicester. Razem z nimi w grupie zagra FAZE, NiP oraz Heroic.
Od tego sezonu obowiązują nowe zasady - spotkania rozgrywane na LAN&#39;ie a nie online. Zwycięzca każdej grupy zagwarantuje sobie bezpośredni awans na lanowe finały ESL Pro League Season 9 w Montpellier. Z kolei drużyny z miejsc 2. i 3. trafią do drugiej fazy grupowej, gdzie walczyć będą o pozostałe cztery sloty.
Pierwsze spotkania równo za 2 tygodnie
Wszystkie grupy do zobaczenia tutaj: https://www.hltv.org/news/26420/esl-pro-league-s9-eu-americas-groups-revealed
Najlepsza grupa D w Ameryce, trochę przypominająca grupy z WESG ????

Z innych rzeczy mix Urugway (scream, hs, hampus, Ex6TenZ, nawkk) dołączyli do organizacji GamerLegion
 
uzytkownik-24118 2,1K
Z innych rzeczy to chyba fakt, że DH Rio z Vertigo w puli. Ja samej decyzji o tej zmianie kompletnie nie rozumiem. -cache ok, ale czemu akurat ta mapa? Daleko jej do możliwości bycia competitive wg mnie. Mnóstwo pracy przed Valve żeby ją dociągnąć. A przecież grana będzie od zaraz - ESL MP będą już z tą mapą, a pierwsze open quali chyba na dniach.
path=%2Fr%2FGlobalOffensive%2Fcomments%2Fb6xkel%2F
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ta mapa jest przede wszystkim jakieś 2 razy za mala. Tu mógłby BLAST rozgrywać swoje mecze zamiast tego 1vs1 ale nie competitive. O żadnej taktyce tu raczej nie może być mowy. Chciałbym być pozytywnie zaskoczony, ale to raczej będzie większy perm ban niż nuke obecnie.
Pora liczyć, że cache zostanie szybko skończony. Co wiadomo? Pierwsze wzmianki o remaku były 5 czerwca 2019. 29 czerwca miał &quot;skończonego respa ct. W listopadzie pokazany był kawałek BS A (
),
Ostatnia aktualizacja była pod koniec stycznia. Tam widać, że skończony był resp ct, droga z niego do bs&#39;ów jak i same bs&#39;y. Pozostaje cały resp T, mid, toxic, main, drzwi. Nawet jak wyjdzie będzie trzeba ją jeszcze poprawiać. Ciężkie czasy się szykują ????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Od czasu IEM Katowice śledziłem sobie rynek zakładów CS:GO i czasem coś postawiłem. Jestem żółtodziobem jeśli chodzi o świat obstawiania CS:GO, ale dziś postawiłem na X-Kom. Wygrali pierwszą mapę 16:4, w drugiej prowadzili uwaga 14:7 i co? I przegrali drugą mapę! A teraz luźno trzecią także. To jest jakaś liga ESEA, ale widzę Loot beta kursy się pojawiają. Jak to nazwać? Wielki choke czy to jest chamskie nacharanie mi w twarz i ustawiony syf? Nawet już nie chodzi o ten mecz, ale o inne z tej ligi czy turniejów Loot beta. Jakie imprezy trzeba omijać szerokim łukiem? Były jakieś przypadki i skandale związane z wałkami? Wypowie się ktoś? Ciągle widzę mecze typu nie wiem, 13:2 i 14:16 na koniec mapy i inne wyniki gdzie drużyna potrafi przegrać 10 czy więcej rund z rzędu. Po tym X-Komie dzisiaj zbrzydło mi całkowicie to obserwowanie światka CS:GO i trzeba to chyba włożyć do szuflady z innymi "zakazanymi" "sportami" typu tenis. Z góry dziękuję za wypowiedzi.
 
U 81

ukaszf9

Użytkownik


Największy ujawniony "wałek" miał miejsce w 2014 roku, co nie zmienia faktu, że czasami aż można odnieść wrażenie iż jakaś drużyna się podkłada - chociaż tutaj wole określenie, że po prostu się nie przykłada. Proponuje sobie obejrzeć wczorajszy mecz Valiance i HAVU - do pewnego momentu byłem święcie przekonany, że Valiance po prostu oddaje mecz, koniec końców wygrali po dogrywce (a może to była ustawka pod wysokie kursy na live? :)). Jedno na pewno trzeba przyznać scenie cs - jest bardzo zbilansowana w niższych ligach i kursy w rzeczywistości nie odzwierciedlają realnej szansy drużyny. Miałem okazje wyhaczyć kiedyś niezły kursik na live po 50, z 1-2 lata temu complexity, niszowa liga - podobna sytuacja. Przegrywali dość sporym wynikiem i koniec końców po zmianie połowy wygrali po dogrywkach (w pierwszej nawet przegrywali 3pkt więc druga to była oczywistość - a sts wystawił ponownie kurs 50 :D). Ale żeby była jasność - trudno mówić o podstawianiu całego meczu w dobie takich zakładów jak np. wygranie 1 pistoletówki przez drużynę X bo o wiele łatwiej by było się podłożyć bez rzucania "cienia" podejrzeń na siebie i post wyżej by nawet nie powstał. Comebacki były i są nieodpartą częścią tej gry - wynik 12:3, wygrana pistoletówka+1full i nagle z takiej przewagi robi się wynik na poziomie 12:7. Lootbet to kontrowersyjna "liga", ale czy w piłce nożnej też takich nie ma? Kto wczoraj postawił na barcę? :D



Jedna z najlepiej opłacanych organizacji VP przegrywa co popadnie od dłuższego czasu - ustawka czy brak formy?



Astralis po pięknym starcie na blast ostatnio na następny dzień przegrywa wszystkie 3 spotkania (na każdej kurs na przeciwnika ponad 2+) i odpada z turnieju. Ustawka?



Są ligi czy sytuacje gdzie drużyny widać, że mają "wylane" bo i tak już nie spadną/awansują w drabince, ale czy ryzykowali by podkładanie całych meczy mając tak świetnie prosperująca pracę (i w tym zarobki) w tak oczywisty sposób?.



Nawiązując jeszcze do drugiej mapy - jeżeli ją oglądałeś to jak nazwiesz przegranie przez SJ forca przeciwnika (bodaj wynik 7-11 jeżeli dobrze pamiętam). Gdyby nie to nawet do dogrywki by nie doszło. Osobiście poza obstawianiem pogrywam również rankingowe mecze, czasem faceity i nieraz też przegrałem mecz mając po 10 rund przewagi - ot coś się zacina, przeciwnika się rozkręca, zmiana stron, przegrana pistoletówka i nagle dystans się króci - czasem clutche, czasem po prostu przeciwnik jest solidniejszy po drugiej stronie/połowie. Nie jestem profesjonalnym graczem i nie mierzę się z profesjonalistami, ale z drugiej strony te drużyny to też nie jest zbieranina no-nameów, którzy dopiero co zaczęli sobie pogrywać jak Neymar (nawiązując oczywiście do jego gry w cs'ie, nie piłki nożnej).



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik


Taki ujawniony wałek a swag i spółka już mogą grać w turniejach, a IBUYPOWER je organizuje, czyli takiego skandalu aż nie było. Ostatnio też wtopiłem grubo na mousesports, gdzie wygrywając 8 rund z rzędu na miragu po stronie ct już liczyłem kasę, a tu nagle MiBR wygrało clutcha gdzie na B jest 3 antyterrorystów i jeden terrorysta z awp a oni wychylają się na niego pojedynczo jak kaczki. Takiego nieporozumienia na tym poziomie i po profesjonalnej drużynie bym się nie spodziewał. Dodam tylko że MiBR spotkanie wcześniej z NRG zagrali jak nieobrażając nikogo pajace.



Polecałbym granie początkowych faz turnieju i tylko live. Niby są dolne drabinki i może być niespodzianka ale jak masz live to widzisz co się dzieje, a czasami jest value na drużyny które ostatnio nie grały/miały roszady w składzie/są po prostu niedocenianie. Przykładem może być ViCi na IEM lub teraz Grayhound. 



Takie Blasty gdzie masz remisy, ICE Bet GG Challenge, Vulkanbet, loot bet bym sobie odpuścił za większą kasę. ESL jest ok.



Czy ryzykowaliby ustawki ? Trzeba sobie zadać inne pytanie. Komu wykrycie ustawki jest na rękę ? xkomu nie widziałem, ale faktycznie przy 14-7, ct i nowej aktualizacji.., Pewnie forcowali, ale i tak w cholerę ciężkie do przewidzenia.



Granie rankedów w cs go bym nie porównywał bo czasem znajdzie się jedna osoba co obniża poziom i to wystarczy nawet jeśli w drużynie jest jakiś wymiatacz czy jak to się tam teraz współcześnie nazywa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Jest mafia w sporcie to czemu miałoby jej nie być w esporcie? Czy zarobki graczy są aż tak duże? Bet po kursie 8, 10 czy 14 nawet za niewiele tysięcy daje wynik. @ukaszf9 mówisz, że mogliby się ustawiać na pistoletówkach, ale takie zakłady nie są dostępne wszędzie + pewnie limity są mniejsze. Vulkanbet to jakieś rosyjskie mega gwno, dlaczego mieliby nie wpływać na wynik spotkań? Pchają się do sponsoringu czy na organizatora chyba nie tylko po to żeby się zareklamować. 



Dobra, dzięki za wypowiedź Panowie, bardzo fajne i treściwe. Ja odpuszczam stawianie CS. Jedynie w Majorach może coś czasem zagram. 
 
kensins 228

kensins

Użytkownik




???? GODSENT - Gambit Youngst @ 1.70 

Typ : GODSENT 1 mapa Win

????CR4ZY - Sprout @ 1.80
Typ: CR4ZY Win 

???? Heroic - Virtus.pro @ 3.53
Typ: Virtus. Pro win



Gambici nie równa drużyna bardzo, brak doświadczenia i stabilności w drużynie GODSENT'u więcej doświadczonych graczy. Chociaż STYKO to nie ten sam STYKO co 2-3 lata temu, kHRYSTAL  i Maikalele tych 3 Panów nie trzeba przedstawiać. Brałbym tu 2;0 . Ale daje 1 mape mimo że nie znamy jeszcze mappicków.
 

Sprout - gdyby wczoraj nie k1to lekkie 2:0 dla Illuminar gość robił nie możliwe rzeczy, jeśli nie powtórzy swoich wyczynów nie mam o co sie martwić.

VP - kursy przesadzone że aż glowa boli i 3.53 nie zagrać to grzech , na handi +1,5 tylko kurs 1.6 . Ja jako ryzykant ide w strone VP. Przecież HEROIC nie jest topową drużyną. Bardzo wyglądają fajnie TEAMPLEJOWO natomiast gra VP nie powala wiemy to od dawna. Raz coś tam rusza raz spadają na dno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Post @kensins dodany na jego prośbę:

Heroic- Virtus Pro. @ 2.95

STS
Stawka : 2j

Kursy w ciągu 4h spadły o 0.50 .  Bukmacherzy widzą że jednak typujący idą w stronę VP.   Po nocnym analizowaniu meczu VP z INTZ widać poprawę wiadomo przeciwnik nie był wymagający . Ale takie 2:0 też daje motywacje i spokój . Nawet te nowe VP jak sięgam pamięcią w półfinałach nie byli dominowani przez przeciwnika . Najbardziej martwi to że VP na swojej mapie może dostać srogie baty a na mapie przeciwnika gdzie też nie jest ich dobra mapa potrafią powalczyć jak równy z równym .  Heroic mocno teamplejowo w VP inwidualnosci.  Sercem za VP . W finale czeka sprout .
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
kensins 228

kensins

Użytkownik
G2 - Tyloo        
Typ Tyloo kurs 5.10 Iforbet

Tak wiem wiem G2, ale tutaj ide w strone mocnego doga . Tyloo  to dobrze teamplajowa drużyna, która ma z fajne  inwidualności
lecz zawsze czegoś im brakowało w kluczowych momentach . Slynie z pieknych comback'ów na d2 i inferno ( to bardzo zostalo mi w pamieci ) wiec jak ktos nie bedzie spal o godzinie 4 nad ranem to polecam próbować live . O g2 wiele nie bede pisał kenny jak wino im starszy tym lepszy , dopiero ten turniej pokaże stablizacje tej druzyny ktora zawsze sie gdzieś waha. Czas w ktorym bedzie rozgrywane te spotkanie nie jest po stronie francuzów, ba jest to wspaniała pora dla azjatów. Ide w strone tyloo pierwszy mecz turnieju. Czesto zdarzaja sie wpadki . Czas pokaże. \

EDIT :  Tak jak pisalem lekki comeback na d2 9:6 byl kurs 6.00 na live .
Kurs 5.10 cieszy latwe 2;0 . Az jestem ciekaw jaki byl kurs na 2;0 
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik


North - Liquid
Typ: North (+3,5) @1,83 1xbet   

North - Liquid
Typ: North @3 bet365   


Złamię swoją złotą zasadę bukmacherki - "Nie stawiaj nigdy na North bez względu na ich aktualny skład" z jednej prostej przyczyny. Liquid wczoraj (a w zasadzie dzisiaj około 1 w nocy) skończyli finały ECS'a na drugim końcu świata - w Arlington. Mecz planowo ma rozpocząć się o 15;45, w Odense mają wylądować 1,5 godziny przed meczem. Brak czasu na przygotowanie, zmęczenie lotem, jakieś początki jetlaga - to musi mieć na nich wpływ. Do tego gramy BO1 więc system sprzyjający dogom. North jak to North, potrafi zaskoczyć w każdą stronę (częściej w tą negatywną), ale ostatnio ta ich gra znośna do oglądania dlatego dam im kolejną szansę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
Illuminar - Arcy
Typ: Illuminar @2,02 1xbet  

Illuminar - Arcy
Typ: Illuminar (-1,5 mapy) @4,04 1xbet  szkoda ze zdecydowali się na de_loteria (w sensie vertigo), tak pewnie byłoby spokojnie 2-0


Dwa bety na Illuminar ale jest ku temu powód. Dycha ogłosił, że nie będzie już dłużej grać z chłopakami i poszukuje nowej drużyny. Od dawna miał on zdecydowanie największy impact w całej drużynie i jak wygrywali to głównie dzięki niemu (tutaj przykładowe statystyki  z ostatniego czasu: https://www.hltv.org/stats/teams/players/10494/ARCY  https://www.hltv.org/stats/teams/players/10020/Aristocracy), Gdyby grał i tak w takiej formie Illumiar byłoby faworytem. A tutaj po skończeniu finansowania przez Codewise kolejny cios w drużynę Taza. Stawka wysoka, bo fiinał drabinki wygranych w kwalifikacjach do WESG. Illuminar gra z bootcampu, w takich okolicznościach powinni spokojnie wygrać, a dla mnie wezmą to 2-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
licealistka 21

licealistka

Fanka GP1 oraz LOL-a !
cytat z dnia 8 maja 2019 07:30 przez ukaszf9

Największy ujawniony "wałek" miał miejsce w 2014 roku, 
cytat z dnia 8 maja 2019 12:57 przez gucci-mane

Jest mafia w sporcie to czemu miałoby jej nie być w esporcie? Czy zarobki graczy są aż tak duże? Bet po kursie 8, 10 czy 14 nawet za niewiele tysięcy daje wynik.
cytat z dnia 19 czerwca 2019 17:08 przez cuadrado12
Jak widać ustawianie meczów dalej na porządku dziennym. Szkoda, że w tak żenujący sposób chłopaczki oddali mecz i prawdopodobnie tym samym zakończyli swoje „kariery” w CS’a. Teraz czekać co valve z tym zrobi, ale kolorowo na pewno nie będzie :D 

https://clips.twitch.tv/PreciousOriginalRabbitRedCoat

Zgadzam się , wystarczy trochę pokręcić się w temacie. Jest bardzo dużo wpisów na stronach o esporcie ale i również o sporcie i wielu powiązananiach z tego wynikających (umowy sponsorskie które tak naprawdę nie mogę być ujawnione). Teraz jest 2020 ale czy tak jak FIFA dalej śmierdzi to czy wszystko tam jest uczciwe ? Szczerze wątpie. 

Tutaj macie kolejny przypadek podejrzanego meczu ale wiele na to wskazuje - https://esporttalk.org/t/MAD-Lions-vs-CPHFlames-21-mar-2020/1202. Ale jak to wykryć ?? no nie da się. Pozostaje polemika i dywagacje czy gracze zagrali "na serio".
Konkluzja ? Unikać niskobudżetowych turnieji - ja nie wierze w ich uczciwość ani trochę.

Co to za problem zagrać "porządne spotkanie" ale je przegrać? No jaki problem się pytam. 

Macie jakieś opcje jak ten odwieczny aspekt uczciwości obstawiania w sporcie (e-sporcie) można rozwiązać ??  A może to domena głównie csgo i doty ? Czy w lolu słyszeliście o takich meczach ? No chyba raczej nie w LEC tylko w jakieś lidze tureckiej o ile takie były..
 
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Za 4 dni, czyli do końca roku znika Counter Strike GO. Valve oficjalnie ogłosiło w dniu wczorajszym. Chociaż było wiadomo wcześniej, ale ciągle były zmiany cs2 i bunty profesjonalnych zawodników. Jak wiemy większość graczy zaakceptowała cs2 i tym sposobem CS go od nowego roku znika z platformy steam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom