>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liiga - liga fińska 2023/2024

F 45,2K

fiflo3661

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej – Filandia – Liiga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kalpa – Karpat
Typ: Liczba goli +4,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Superbet

Analiza


Mecz pomiędzy 5 drużyną (gospodarze) a 4 drużyną (goście). Gospodarze u siebie na 11 meczy 8 meczy w tym 2 po dogrywce, i 3 przegrali stosunek bramek 38-24 co daje 3,45 goli strzelonych na mecz oraz 2,18 gola straconych na mecz. Goście strzelają 2,4 bramki na mecz i praktycznie tyle samo tracą. Historycznie pomiędzy drużynami pada sporo bramek na 10 ostatnich spotkań w 8 meczach padło powyżej 4 bramki.
 
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej – Filandia – Liiga
Godzina: 16:00

Spotkanie: Jukurit – Lukko
Typ: Jukurit - over 2,5 @1.74 eFortuna

Jukurit, zajmujący 7. miejsce, zagra z Lukko – obie drużyny mają po 31 punktów , ale Jukurit ma 3 mecze rozegrane mniej.
Gospodarze po gorszym początku sezonu nabrali wiatru w żagle ,kontynuując dobrą grę pokonali w czwartek JYP 1-3 na wyjeździe. Co najważniejsze siła ognia wzrosła patrząc na okres startowy - sporadycznie zdarzały się problemy z wykończeniem akcji w grze 5 na 5.Powrót Lukko po przerwie reprezentacyjnej nie poszedł zgodnie z oczekiwaniami, ponieważ play-offy CHL rozpoczęły się od remisu 2-2 z Innsbruckiem z Austrii. Rozgrywki w najwyższej klasie rozgrywkowej rozpoczęły się pozytywnie , a dzięki trafieniom Sebastiana Repo i Braydena Burke'a Lukko wysunął się na prowadzenie.
Nie udało się jednak strzelić kolejnych bramek i Innsbruck w końcu wyrównał.
Po stronie ligowej pozycja znajduje się w dolnym środku tabeli, a ich pozycja jest bardziej niepewna niż gospodarzy. W bramce Samuel Harvey ostatnio odchodzi w cień , a Daniel Lebedeff notuje bardzo słabe występy. Włąśnie on zagra dziś w sieci i patrząc na jego statystyki w tym sezonie – można mieć spory ból głowy 82,76 SV % i 3,5 GAA.
Ostatnie spotkanie tego duetu miało miejsce około miesiąc temu i w tym czasie Jukurit skarcił Lukko na wyjeździe wynikiem 1-6.W bramce był oczywiście Lebedeff który w 8 minut puścił 4 bramki i został zmieniony przez Samuel Harvey-a.
Biorąc ten element pod uwagę Jukurit jest faworytem przed własną publicznością.
Mecz meczowi nie równy ,ale ja wybieram minimum 3 bramki gospodarzy
Lukko nie jest złą drużyną ( dzisiejszy mecz widzę jako over-owy), ale bramkarze grają fatalnie (60 straconych bramek w 22 spotkaniach - jest ich wizytówką)
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
No tyle typów z Liiga to ja może w wynikowy typ. I spotkanie w Kuopio. Wczoraj Kalpa ograła Łasice, choć wynik nie do końca oddaje to co na lodzie, nie pomógł też dziewiętnastolatek w bramce. Dziś między słupkami gości Westerholm, czołowy golie w lidze. W polu też potencjał, choć nie będzie prosto to liczę na rewanż

Karpat ml kurs 1,85 fortuna
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
IFK vs Tappara:

Jori Lehtera punkt @1.55✅
Jori Lehtera przynajmniej 2 punkty @3.15🟥
Fortuna

Stołeczni powoli prezentują to, co oczekuje się od tego zespołu. IFK to ekipa, która wzmocniła się przed rozpoczęciem obecnej kampanii i po cichu mówiło się, że zespół ten może daleko zajść w play-offach.
Początek był niemrawy, ale ostatnie tygodnie są całkiem dobre w wykonaniu gospodarzy. 4 wygrane z rzędu spowodowały spory awans w tabeli i na ten moment widzimy IFK na najmniejszym stopniu podium. Naturalnie wszystko rozstrzygnie się w play-off, ale warto w sezonie zasadniczym zająć jak najwyższe miejsce. Liderem tej ekipy stał się Jor Lehtera, który swoim doświadczeniem wprowadza wiele jakości w grze stołecznych. Szwankuje nieco defensywa, ale nadrabia to ofensywa. Podobnie jest u Mistrza Liiga. Przyjezdni nie mają tak szczelnej obrony, tak jak to bywało w przeszłości i uznawany za jeden z najlepszych bramkarzy na Starym Kontynencie Christian Heljanko również popełnia błędy. Ten goalie nie broni na takim procencie, do jakiego byliśmy przyzwyczajeni. Lider fińskiej ekstraklasy przegrał wczorajsze derby z Ilves i postara się wrócić na dobre tory w Helsinkach. Czy Mistrz pokona dzisiaj jednego z pretendentów do tytułu?

Obie drużyny występują dzisiaj back-to-back, a to oznacza, że zmęczenie może wkraść się w szeregach tych klubów. Niemniej jednak zawodnicy przyzwyczajeni są powoli do rozgrywania takich spotkań i mam nadzieję, że mecz będzie stał na wysokim poziomie. Ja zdecydowałem się na punkt Jori Lehtery. Odkąd ten doświadczony napastnik wrócił do składu IFK, to regularnie notuje asysty. Tak było w 4 niedawnych starciach z rzędu. Center ma dodatkową motywację w postaci starcia ze swoim byłym klubem i liczę mocno na niego w dzisiejszej batalii. Christian Heljanko nie jest już ścianą nie do przejścia i tym samym spodziewam się kilku trafień stołecznych.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Idę w kierunku Tappary której została już tylko gra o obronę tytułu. Dobry mecz w Helsinkach, rywal dziś niższej klasy i Topory mają wszystko w swoich rękach

Tappara RT kurs kurs 2.05 fortuna✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2251
K 73K

krzepki89

Użytkownik
Lukko drugi mecz z rzedu u siebie ponad 40 strzałów i nie wygrywaja meczu , dramat , nie wiem co mnie podkusiło zeby zagrać tych amatorów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +972
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś bardzo prestiżowy pojedynek między Tapparą a Karpat. W każdym zespole maksymalna mobilizacja i trzeba pokazać wszystko co najlepsze. Ja więcej atutów widzę u aktualnego mistrza plus własny lód i idę w ich kierunku

Tappara RT kurs 2,01 fortuna✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3115
sunxl 2M

sunxl

Typer
Tappara vs Sport: Tappara powyżej 2.5 gola @1.52✅
Karpat vs IFK: powyżej 4.5 gola @1.69 ✅
AKO @2.56 ComeOn ✅


Co tutaj dużo kryć, Tappara zawiodła wczoraj w meczu z KalPa i sromotna porażka stała się faktem. Nie radzi sobie jeden z najlepszych bramkarzy w Europie Christian Heljanko i dzisiaj widzimy zmianę pomiędzy słupkami. U gospodarzy doszło kilka nowych twarzy, jak doświadczony Petri Kontiola, który stara się odnaleźć w nowym środowisku. Stawiam na rehabilitację gospodarzy. Sport wczoraj był zwycięski z najsłabszą ekipą w stawce, ale dzisiaj czeka gości trudne spotkanie. Oba kluby mierzyły się ze sobą dwukrotnie w tej kampanii i za każdym razem Mistrz Liiga strzelał minimum 3 bramki. Czas na powtórkę na własnej hali.


Rysie ze stołecznymi rywalizowali wczoraj i padł wysoki wynik 4:3. Dzisiaj czas na rewanż i ponownie stawiam na overowe widowisko. Bezpośrednie starcia pokrywały nasz typ w ostatnich 3 spotkaniach z rzędu. Jedni i drudzy dysponują sporą siłą rażenia, ale defensywa nie zawsze dojeżdża. 5 bramek jest do zrobienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2051
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Karpat-IFK under 4,5 2,16 under 3,5 3,6

Często jak ze sobą grają zespołu dzień po dniu,tyle,ze na drugiej tafli to wynik jest z gola inny niż w pierwszym meczu.Wczoraj 4-3 po dogrywce a dzisiaj sadze,ze goli będzie jak na lekarstwo
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Z ligi fińskiej ja zagram Kalpe. Teren trudny ale Kalpa weszła na obroty i będzie dziś groźna. Jukurit wczoraj bezbarwny cześć dziś spodziewam się poprawy ale nie na tyle by wygrać.

Kalpa ml kurs 2.09 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +708
sunxl 2M

sunxl

Typer
IFK vs Sport: IFK powyżej 2.5 gola @1.47
Assat vs Jyp: Assat powyżej 2.5 gola @1.98
AKO @2.91 ComeOn


Idę dzisiaj w stronę goli gospodarzy w Liiga. IFK wreszcie pokazuje swój potencjał, który jest spory i kto wie, roster jest na tyle silny, że może powalczyć nawet o mistrzostwo. Sport to od lat przeciętniak w tej lidze i uważam, że stołeczni szczególnie u siebie pokuszą się o wygraną. Oba kluby mierzyly się ze sobą w tej kampanii tam padl wynik 4:1 dla faworytów.

Idę też w stronę Asów. Gospodarze mieli wymagających przeciwników i porażki z Łasicami czy TPS bolą. Wydaje się, że dzisiaj jest dobry przeciwnik na przełamanie. JYP mnie niczym specjalnym nie przekonuje. Oba kluby mierzyly się ze sobą w tej kampanii i tam padl wynik 4:1 dla faworytów.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś zagram przeciwko ekipom gdzie widzę istotne ubytki kadrowe z racji meczów reprezentacji.

Jukurit przede wszystkim bez braci Kovracikow a to oni oststnio są motorem napędowym ekipy z Mikeli. Choć Tappara też nie ma kilku graczy ale tam jest długa ławka i myślę że mistrz to wykorzysta

Tappara ml kurs 1,69

Ilves też wg mnie osłabione, i myślę że Sport może to wykorzystać, tym bardziej że to ekipa mocno nieobliczalna i oststnio lepsza gra.

Sport Vassa z x kurs 1,94
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +655
sunxl 2M

sunxl

Typer
Ilves vs HPK:

Eemeli Suomi punkt: @1.45✅
Eemeli Suomi gol: @3.30✅
Fortuna


Pójdę w Suomi. Ilves po porażce z Kookko aż 0:4 i liderowi nie przystoi taki wynik. Jeden z liderów Rysi Nyman jest na MŚ U20 i inny zawodnicy muszą wziąć odpowiedzialność. Zdecydowałem się na kapitana faworytów. HPK broni słabo, traci wiele bramek na wyjazdach i jakiś skuteczny PP powinien dać punkt Suomi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1999
sunxl 2M

sunxl

Typer
HPK vs Assat:

Martin Lafebrve punkt @2.10🟥
Martin Lafebrve gol @7.00🟥
Fortuna


Wczoraj udało się ze strzelcem przeciwko HPK, może dzisiaj też się uda. Celuje w najlepszego punktującego Asów. Jest nim kanadyjski obrońca, który solidnie punktuje. 5 bramek i 18 asyst w 35 spotkań to naprawdę dobry wynik. Przede wszystkim gospodarze stracili wczoraj sporo sił z Ilves, bo spotkanie było mocno fizyczne, rwane i wiele akcji przy bandach. Myślę, że wypoczęty Assat pokusi się o kilka goli. Dodatkowo Martin strzelił gola przy okazji ostatniej wizyty w Hameenlinna. Czas na powtórkę?
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Ilves vs JYP

Eemeli Suomi gol @3.00🟥
Eemeli Suomi 2 gole @10.50🟥
Single Fortuna

Eemeli Suomi gol @3.00🟥
Juuso Puustinen gol @3.00🟥
AKO @9.00🟥

Fortuna

Przeglądając ofertę rzucił mi się mecz w Tampere. Rysie podejmą JYP i warto znów zaatakować gola Suomi. 3 dni temu proponowałem jego punkt i trafienie, a on strzelił 2 gole i prawie udało się doścignąć HPK.
Wicelider Liiga stracił właśnie żółta koszulkę lidera na rzecz swojego lokalnego rywala i czas się przełamać. JYP to na ten moment jedna z najgorszych ekip w stawce i uważam, że nie trzeba tutaj nikogo więcej motywować. Stawiam na różne kombinacje w tym spotkaniu, ale z trafieniem Suomiego. Wczoraj w Mikkeli nie punktowała pierwsza trójka atakujących a to dobry znak dla dzisiejszego starcia. Ogólnie Ilves mierzyło się z JYP dwukrotnie w tej kampanii i za każdym razem jeden z kapitanów Rysi strzelił gola. Ba, pod koniec listopada poprzedniego roku Suomi popisał się hat-trickiem! To powoduje, że dzisiaj również pójdę w jego kierunku. Oddaje wiele strzałów na bramkę, wiec liczę, że coś wpadnie, szczególnie w PP. Dodatkowo do dubla warto zastanowić się nad Puustinenem. Jak grał w KHL to był jednym z moich ulubionych graczy. To najlepszy strzelec gości, a oni też potrzebują przełamania jak tlenu, dlatego nie wykluczam, że też zaliczy trafienie. Obaj zawodnicy cieszyli się z bramki w październiku poprzedniego roku, gdy starcie odbywało się w Jyvaskyla.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Vaasan Sport - TPS Turku
Typ: Vaasan Sport i poniżej 5.5 gola
@3.00 Superbet

Zdecydowałem się wybrać dzisiaj typ z oferty fińskiego hokeja. Oto bowiem dwaj bardzo dobrze znani sobie rywale podejmują kolejną konfrontację. Zamienny jest fakt, że pomimo obecnie relatywnie równych sił, dzisiejsi gospodarze niemal zawsze wygrywają obopólną konfrontację, a przynajmniej uczynili to w ostatnich dziesięciu bezpośrednich meczach. TPS raczej dołuje jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Są jedną z gorszych ekip pod tym względem i dawno już nie odnieśli wyjazdowego zwycięstwa. Gospodarze u siebie nie są specjalne silni, ale wygrywają połowę spotkań rozgrywanych na własnej tafli. Obydwie drużyny są jednymi z najbardziej underowych w całej lidze i statystyki bezpośrednich meczów to potwierdzają. Mój typ na dziś to wygrana gospodarzy i max. 5 bramek w meczu.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
  • Wysoki kurs trafiony w kilkanaście sekund
  • #197
Dyscyplina: Hokej na lodzie/Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Ilves vs Lukko
Typ: Jani Nyman strzeli gola
Kurs: 9.75✅
Bukmacher: Betclic
Post w dziale:
Analiza
:

Czekałem na składy meczu Ilves vs Lukko w fińskiej ekstraklasie i się nie zawiodłem. Jani Nyman po nieudanych dla siebie i drużyny MŚ U20, gdzie Suomi przegrało z Czechami w spotkaniu o brąz wraca do kadry Rysi. Jestem zdania, że są spore szanse na jego gola. Przede wszystkim Lukko występowało wczoraj w Szwajcarii w ramach Hokejowej LM, a już dzisiaj musi mierzyć się w Tampere. Dodatkowo awizowany jako starter jest beznadziejny bramkarz Christopher Gibson, który w tym sezonie Liiga broni na poziomie 76.92%. z GAA 4.43. Jest to jego trzeci występ w tej kampanii i spodziewam się sporych problemów gości. Nyman jest w pierwszym linku z Suomi i z Palve, a więc z najlepszymi punktującym kolegami w Ilves i jako, że oddaje on mnóstwo celnych strzałów na bramkę, będzie zmotywowany, aby po słabych MŚ U20 jak najlepiej wznowić rozgrywki w Liiga. Mocno na niego liczę.
Post automatycznie złączony:

Ilves powyżej 3.5 gola @2.39🔴
Ilves powyżej 4.5 gola @4.05🔴
Ilves powyżej 5.5 gola @7.00🔴
Ilves powyżej 6.5 gola @10.00🔴
BETFAN


Można próbować też wyższych linii przy takim słabym goalie i zmęczeniu może paść wysoki wynik.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3749
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Moze cos z Liiga
Kierunek Tappara. Ostatnio troche byli zadzerwiali, troche nie niosło bo i siłownia była, brakowało świezosci i porazka , nie było nic do powiedzenia, dzis licze na przebudzenie i robienie swojeo. Kalpa przejechała sie po czerwonej latarni, mozna by rzec są w gazie ale cos mi sie wydaje ze na mistrzu moga sobie połamać zęby ide w kierunku ekipy z Tampere

Tappara RT kurs 1,95 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +160
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dzisiaj Nymana nie ma, dlatego większa odpowiedzialność będzie na liderów. Zainteresował mnie kurs na Palve. Jest to najlepiej punktujący zawodnik w całym Liiga i wraz z Suomi mogą dzisiaj poszaleć. Ekipa z Vaasa dużo strzela goli, ale też je traci. Rysie prezentują się ostatnio bardzo średnio i potrzebna jest pewna wygrana.

Oula Palve gol @3.30🟥
Oula Palve punkt @1.55🟥
Fortuna


Kara meczu, zjazd do bazy
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
JYP – SaiPa:
Jere Lassila powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @2.20✅
Jere Lassila gol @4.80🟥

Hameenlinna – Karpat:
Teemu Turunen powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @1.40✅
Teemu Turunen gol @2.35🟥
Fortuna

Nie tak miał wyglądać sezon dla JYP. Przede wszystkim były ambicje, aby zameldować się w strefie play-off.
Na ten moment strata do 10. pozycji wynosi 5 oczek i jest jeszcze szansa, aby przedłużyć swoją kampanię. Ostatnie spotkania w wykonaniu gospodarzy są całkiem dobre, czego efektem są dwa zwycięstwa z rzędu. Przede wszystkim może cieszyć triumf w Tampere przeciwko Mistrzowi i to daje motywacje na kolejne tygodnie. Nie wolno się zatrzymywać, wszak do końca sezonu zasadniczego pozostało już kilkanaście spotkań i każde oczko jest na wagę złota. Mocno wyróżnia się doświadczony Juuso Puustinen, który jak nie strzela gola, to zalicza asystę. Fani więcej oczekują od przyszłej gwiazdy hokeja na lodzie i kapitan reprezentacji Finlandii U20 na Mistrzostwach Świata nie zaliczył nawet punktu po powrocie na krajowe tafle. Czy dzisiaj nadejdzie przełamanie?

SaiPa jak to SaiPa jest pośmiewiskiem ligi od wielu lat i tak naprawdę nie wiadomo, co taki zespół robi w fińskiej ekstraklasie. Całe szczęście, że są plany, aby pojawiły się miejsca spadkowe, aby inne bardziej ambitne ekipy z Mestis awansowały do elity. Wielu młodych zawodników rozpoczyna swoją karierę u gości i może występować na wyższym poziomie, niemniej jednak rywalizacja jest potrzebna do rozwoju, a SaiPa zazwyczaj zajmuje ostatnie pozycje. Ostatnie mecze są jednak niezłe w wykonaniu gości. Wygrane z IFK oraz Sportem dało wiele punktów. Czy w Jyväskylä będzie podobnie?

W spotkaniach z udziałem JYP i SaiPa pada wiele goli i warto ten fakt wykorzystać przy okazji typowania punktów zawodników. U gospodarzy jest kilku liderów, ale jeden cały czas jest uśpiony po nieudanych dla Finów Mistrzostwach Świata U20. Mowa tutaj o kapitanie tamtejszej reprezentacji. Jere Lassila to jednak spory talent, który będzie wybierany do draftu NHL i do tej pory ma na swoim koncie 1 bramkę i 10 asyst. Dobrze się składa, ponieważ w spotkaniach z SaiPa w tym sezonie środkowy za każdym razem cieszył się z minimum 1 punktu. Lepszej okazji na przełamanie mieć nie będzie, a jego statystyki w ostatnich 2 starciach są bardzo dobre. W klasyfikacji +/- był na plusie, a to oznacza, że ma wpływ na zwycięstwa swojej drużyny. Wierzę, że tym razem dopisze sobie trafienie bądź asystę.

Przenosimy się do Hämeenlinna i tutaj czeka nas rewanż pomiędzy HPK a Karpat. Oba kluby mierzyły się ze sobą wczoraj i górą były Łasice. Nic więc dziwnego, że po raz kolejny faworytem są przyjezdni. Gospodarze to jeden z zespołów, który będzie miał trudno, aby zameldować siew strefie play-off. Niestety nie ma zbyt wielu jakościowych zawodników w tym projekcie, a jak ktoś się taki znajdzie, to inne kluby chętnie podbierają wyróżniającego się hokeistę. Problemem jest też defensywa, ponieważ HPK traci wiele goli a strzela najmniej w stawce.

Dzisiaj kolejny poważny sprawdzian dla outsidera, bo Łasice mają spore ambicje, aby namieszać w tym sezonie fińskiej ekstraklasy. Na ten moment jest to 6. pozycja, niemniej jednak forma idzie w górę, co potwierdzają niedawne zwycięstwa. Zwolnienie trenera Lauri Marjamäki dało dobry sygnał dla zawodników, a oni odpłacają się pozytywnymi wynikami. Oby tak dalej, bo konkurencja w czubie jest bardzo ważna. Przyjezdni celują w 3. triumf z rzędu i jest na to dobra okazja. Czy Karpat ponownie pokona HPK?

Tutaj będzie krótko, zdecydowałem się punkt Teemu Turunena. Zawodnik ten znajduje się na 8. pozycji w klasyfikacji kanadyjskiej i od jakiegoś czasu regularnie strzela gole lub notuje asysty. W tym roku jego Karpat rozegrał 6 spotkań, a jeden z liderów Łasic zanotował łącznie 9 punktów. Wczoraj na bramkę rywala oddał aż 7 strzałów celnych i jako, że jest to były hokeista HPK, to będzie zmotywowany, aby poprawić swoje statystyki. Wierzę, że faworyci po raz kolejny staną na wysokości zadania a swój udział będzie miał przy tym Teemu Turunen.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +645
Do góry Bottom