>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SHL - liga szwedzka 2023/2024

mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Ostatnio SHL na żywo kompletna klapa.
Może dziś się uda. Celuje w faworytów meczów od 18. Bo i Lulea cześć Farjestad i Leksand mają wszystkie atuty po swojej stronie. Ja próbuje ako z trzech meczy

Lulea RT + Leksand RT + Farjestad RT kurs ako 4,52 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Z MŚ przenosimy sie na ligowe tafle. Probuje przełamać SHL bo czegos brakuje. Wchodzimy w wazna faze bo jak ktoś prześpi styczeń to pociąg do PO mu odjedzie. Mysle ze czołowe zespoły beda chciały przycisnać
Vaxio podejmuje lekko osłabioną Skelle, mysle ze u siebie mistrz bedzie grozny, bo zdecydowanie jest ich trudniej pokonac na własnym lodzie, Skelle ostatnio dobre mecze przeplata słabszymi ale to mocna ekipa, jednak wg mnie na mistrza dzis moze nie wystarczyc

Vaxio RT kurs 1,9

Dalej Frolunda, która wybiera sie na trudny teren do Malme. Fro swietny wystep w Pucharze Splengera, niewiele zabrakło do finału, ale mysle ze forma nie uleciała o czym swiaczy pokonanie Farjestad na ich terenie. Malme walczy o PO i ma na to szanse u siebie grozni dla kazdego ale ja ide w kierunku gosci

Frolunda RT kurs 2,3

I wspomniany Farjestad. Ekipa z Karlstad lideruje tabeli zasłuzenie, mysle ze po ostatniei wpadce beda chcieli sie zrewanzwac. Nie bedie łatwo bo Orebro nie jest słabeale tez ostatnio nie zachwyca, ja ide w kierunku zespołu lepszego personalnie

Farjestad RT kurs 2,2

wszystkie trzy mecze z x kurs ako 2,66
wszystko fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +149
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Timra vs Rogle:

Rodrigo Abols punkt @2.35
Rodrigo Abols gol @3.00
Fortuna


Przede wszystkim Rogle nie spisuje się najlepiej w tym sezonie. Jest to przecież zdobywca Hokejowej Ligi Mistrzów, ale od tego czasu trochę się zmieniło. Jednym z obiecujących transferów jest Łotysz Abols. Niestety na razie nie spełnia się w roli lidera, a przecież z takim zamiarem przyszedł do Angelholm. Jestem zdania, że napastnik ten przełamie się w najbliższym czasie. Oby dzisiaj. Timra u siebie traci średnio 3-4 bramki, a więc jest szansa na trafienie. Poza tym Abols ostatni raz punkt zaliczył 7 grudnia w rywalizacji ze Skelle. 7 spotkań minęło, a on grając w najważniejszych momentach swojej drużyny nie cieszył się nawet z asysty. Trzeba się przełamać i po pewnym triumfie nad Modo warto iść za ciosem. Myślę, że forma Rogle będzie rosła i aby tak się stało potrzebni są liderzy. Ostatnio Abols oddawał po 4-5 celnych strzałów a w wygranym starciu z Modo ani razu nie trafił w światło bramki. To dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Poszukam jeszcze strzelców w Szwecji:

Rogle vs Timra: Rodrigo Abols strzeli gola @3.00🟥
Frolunda vs Orebro: Jonathan Lekkerimaki strzeli gola @2.80🟥
Farjestad vs Vaxjo: Noah Ostlund strzeli gola @5.00 🟥
Fortuna

W AKO daje sobie jeszcze dwóch napastników reprezentacji Szwecji z MŚ U20:
Lekkerimaki gol + Ostlund gol
AKO @14.00 Fortuna🟥


Próbuje jeszcze raz Abolsa. Chłopak miał swoje okazje w meczu z Timrą, ale ich nie wykorzystał. Dzisiaj nadchodzi kolejna okazja, aby się przełamać, wszak Łotysz nie zdobył nawet punktu od 8 rywalizacji. Uważam, że Rogle ma spore szanse na powtórzenie wyniku sprzed kilku dni i taki lider jak Rodrigo powinien wreszcie popisać się trafieniem lub asystą.

Lekkerimaki jest w gazie i został wybrany jako MVP MŚ U20. Ja dorzucę sobie jego kolegę z reprezentacji, a więc Noaha Ostlunda. Większość zawodników szwedzkich wraca do regularnego grania w lidze i ciekawy jestem ich występu. Pewność siebie będzie bić od Jonathana po tak świetnym turnieju w jego wykonaniu i pomimo trudnego rywala jest w stanie strzelić gola szczególnie w PP. To widzieliśmy przecież w Göteborgu. Co ciekawe hokeista ten zdobył niedawno bramkę przeciwko Frolundzie, a dodatkowo dzisiejsze starcie rozgrywane jest w hali Scandinavium, gdzie reprezentacja Szwecji rozegrała cały turniej MŚ U20! Czy to dobry omen przed dzisiejszą rywalizacją? Myślę, że to mocna propozycja.

Co do Noaha nie ma niestety punktu kanadyjskiego, ale uważam, że swoje szanse mieć będzie. Farjestad zmierzy się z Vaxjo w spotkaniu na szczycie i będzie ciekawie. Zdecydują detale, ale przyjezdnych stać na 2-3 trafienia i zmotywowany Ostlund może się o nie pokusić.

Reasumują polecam Lekkierimakiego w singlu 2.80, ale na wielkim ryzyku można dorzucić Ostlunda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +185
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Spróbuje dzis znów złamac SHL, bo brakuje czegos do pełni szczescia

Patrze na mecz Timra - Farjestad. Gospodarze ostatnio dwie porazki z Rogle, ktore na musiku próbuje wrócic do PO, Timra nieskuteczna i mnostwo błedów, dzis goszcza ekipe z Karlstad, która ostatnio daje szanse 18 latkowi z U20, ostatnio młody pęknał w trzeciej tercji, ale to talenrt i stac go na dobre wyniki a Farjestad dobrze kombinuje by miec dwóch utalentowanych golie u siebie, dzis mysle ze troche postrzelaja a młody zagra lepiej licze na ich wygrana mimo delegacji bo skład Farje mocny ale ide w inny typ. Ofensywa Timry nie jest najgorszej jakosci , módy w bramce tez jeszcze na tym poziomie niotrzaskany moze byc roznie, Farje mysle ze powinni swoje strzelic bo ostatnio nie wpadało, wiec ide w bramki ( tak nie po mojemu ale zobaczymy)

Kazda z druzyn 2+ kurs 3,4 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1079
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Timra vs Rogle:

Rodrigo Abols punkt @2.35
Rodrigo Abols gol @3.00
Fortuna


Przede wszystkim Rogle nie spisuje się najlepiej w tym sezonie. Jest to przecież zdobywca Hokejowej Ligi Mistrzów, ale od tego czasu trochę się zmieniło. Jednym z obiecujących transferów jest Łotysz Abols. Niestety na razie nie spełnia się w roli lidera, a przecież z takim zamiarem przyszedł do Angelholm. Jestem zdania, że napastnik ten przełamie się w najbliższym czasie. Oby dzisiaj. Timra u siebie traci średnio 3-4 bramki, a więc jest szansa na trafienie. Poza tym Abols ostatni raz punkt zaliczył 7 grudnia w rywalizacji ze Skelle. 7 spotkań minęło, a on grając w najważniejszych momentach swojej drużyny nie cieszył się nawet z asysty. Trzeba się przełamać i po pewnym triumfie nad Modo warto iść za ciosem. Myślę, że forma Rogle będzie rosła i aby tak się stało potrzebni są liderzy. Ostatnio Abols oddawał po 4-5 celnych strzałów a w wygranym starciu z Modo ani razu nie trafił w światło bramki. To dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem.
Abols po raz 3. i ostatni zobaczymy, miał setkę ostatnio w meczu z Timrą, ale przestrzelił, 1 linia musi zacząć grać w Rogle jak chcą wygrać z Frolundą.

Rodrigo Abols gol @3.30🟥
Rodrigo Abols punkt @2.40🟥
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
patryk7 578,1K

patryk7

Typer
  • TOP 3 - Najlepsze analizy miesiąca (Styczeń 2024)
  • #187
👉 Timra - Frolunda
Timra w tegorocznych pięciu grach wygrała tylko raz (wyjazd Lulea 3:0) i w tabeli wypadła z pierwszej szóstki (bezpośredni udział w fazie play-off). Ale zmiana negatywnego trendu jest tylko kwestią czasu, gdyż Anders Kahrlsson dysponuje mocnym zespołem. Ostatnia wysoka domowa porażka 1:4 z Farjestad nie odzwierciedlała wydarzeń na lodzie, bowiem "Red Eagles" nie zasłużyły na takie "lanie" od FBK. Do gry po kontuzjach wracają dzisiaj obrońca Didrik Stromberg i skrzydłowy Anton Wedin. Wczoraj do treningów wrócili skrzydłowy Emil Pettersson i obrońca Tim Erixon. Na uraz narzeka fiński obrońca Joonas Lyytinen i jego gra jest wątpliwa. Fiński obrońca Axel Rindell, skrzydłowy Filip Hallander i obrońca Per Svensson są chorzy (być może jednak któryś z nich będzie się nadawał do gry).
Frolunda radzi sobie obecnie bardzo dobrze o czym świadczy pięć zwycięstw z rzędu. Nie mniej jednak podopieczni Rogera Ronnberga grają nierówno przez cały sezon. W tabeli szósta lokata z przewagą pięciu "oczek" nad dzisiejszym rywalem. Norweski skrzydłowy Mats Rosseli Olsen, środkowy Gustav Rydahl i skrzydłowy Erik Thorell leczą kontuzje.
Kluczowy mecz dla Timra po trzech porażkach z rzędu i jest spora szansa na przełamanie tej fatalnej passy, gdy do NHC Areny zawita dzisiaj Frolunda. Bowiem ekipa ze Goteborga w ostatnich dwóch sezonach borykała się z ogromnymi problemami grając z Timra (sześć kolejnych porażek).
Czas najwyższy na zwycięstwo domowe "Czerwonych Orłów".

Typ: Timra
Kurs: 2.34 Forbet
6:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3437
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Choć ostatnio nie mogę się wstrzelić z shl to jednak nie przejdę obok wysokiego kursu na Frolunde. Doszedł środkowy Rouhama i golie Touhima, myślę że to brakujące ogniwa których oszukano, Fro długa solidna ławka

Frolunda ml kurs 2 ⛔
Innala gol kurs 2,7✅

Dubel
Farjestad ml + Vaxio RT kurs ako 2,2⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +924
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Znów próba przełamania z wpisem.
Farjestad nie mógł złamać Soderstroma ostatnio, sama gra lepsza od wyniku ale nie wpadło. Dziś liczę na ich rehabilitację bo jednak i rywal mimo potrzeby punktów słabszy

Farjestad RT kurs 1,9 fortuna ✅ 💚
Zaraz robię wpis na dubel od 18
Post automatycznie złączony:

Kusi dzis jeszcze Frolunda. Na takie mecze kazdy sie moblizuje i wyciaga na stół wszystko co ma najlepsze i dam szanse Fro

Frolunda ml kurs 2,4 ml✅💚

I dubel
Leksand RT + Vaxio RT kurs ako 2,82✅✅

Co tu duzo pisac oba zespoły mocniejsze i wg mnie w lepszej formie, jesli nie wydarzy sie nic dziwnego oba powinny wygrac w regulaminowym
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2439
patryk7 578,1K

patryk7

Typer
👉Orebro - Frolunda
Orebro wygrało tylko raz w ostatnich sześciu grach i w tabeli znalazło się bardzo nisko (linia play-out o utrzymanie jest teraz prawie tak samo blisko, jak linia kwalserien o play-off). Nie zdziwiła zatem zmiana trenera - byłego znakomitego goalie Johana Hedberga zastąpił Niklas Eriksson. Ale dwa mecze z udziałem byłego trenera na ławce rezerwowych OHK nie dały pożądanego efektu (dom Oskarshamn 0:2 i wyjazd Vaxjo 0:4). Czy Niklasowi Erikssonowi uda się przejąć kontrolę nad drużyną zanim będzie za późno? Do Behrn Areny we wtorek zawita Frolunda, która po wyjazdowej klęsce z Timra (2:6) odbudowała się wygraną ze Skelleftea (3:1) na lodzie rywala. Ale w składzie Frolundy na wtorkowy mecz z OHK jest wiele znaków zapytania (głównie kontuzje). Środkowy Gustav Rydahl najprawdopodobniej będzie pauzował do końca sezonu podobnie jak Kanadyjski skrzydłowy Jayden Halbgewachs. Kontuzje także leczy norweski skrzydłowy Mats Rosseli Olsen. Oprócz tej trójki graczy skrzydłowy Erik Thorell narzeka na uraz i nie wiadomo czy zagra podobnie jak bramkostrzelny fiński środkowy Mikael Ruohomaa. Ponadto obrońca Henrik Tommernes nie trenował ostatnio i jego gra także stoi pod znakiem zapytania.
Biorąc to wszystko pod uwagę, tak wysoki kurs na win Orebro wart ryzyka gry!

Typ: Orebro
Kurs: 2.65 Superbet
2:1 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1679
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis trzy mecze w SHL . Ja również mam na tapecie miedzy innymi mecz w Orebro. Niestety zespół gospodarzy pikuje w dół , doszło do zmiany trenera, tylko w bardzo dziwnym momencie, gdy zespoł sie przełamał i mentalnie mógł sie podnieść za czym mogły przyjść wyniki , jednak Hedberga zwolniono, nie wiem czy nie zbyt pochopnie a czy Erickson tchnie nowego ducha w ten zespoł zobaczymy, celem jest PO ale zeby nie było walki o utrzymanie bo roster Orebro na tle bezposrednich rywali nie wyglada wcale okazale. W ostatnich dwóch meczach pod nową miotłą szwankowało praktycznie wszystko, w obronie był ser szwajcarski , mnóstwo błędów , nic nie przłozyło sie na zdobycie bramki jakby ten zespoł po zmianie miotły siadł mentalnie, ducha walki tez nie było widać. Nawet wśród szwedzkich ekspertów panuje przekonanie ze ta decyzja nie była dobra. Dzis na przełamanie trudny rywal. Fakt Frolunda ma swoje problemy, od jakiegos czasu graja bez Rydahla, Rosseli-Olsena i Thorela , jednak mnie bardziej martwi uraz kanadyjczyka, który jednak robił sporo wiatru pod bramka rywali. Tommernes i Ruohama to twardzi faceci i z wiesci gminnych podsłyszane ze maja dzis zagrać. Frolunda ma długa ławkę, dobrej jakosci, mylse ze jesli bedzie mobilizacja bez lekcewazenia rywala to ja osobiscie nie widze wygranej Orebro. Zobaczymy
Drugi mecz do dubla w Karlstad. W Farjestad od jakiegos czasu zamieszanie z bramkarzami, no ale gdy 1 i 2 goliemaja kontuzje to trzeba sobie radzic. Dzis miedzy słupkami ma stanąc Lagace , zobaczymy jak po kontuzji bedzie wygladał, prócz tego reszta ekipy w zwartym szyku, no ale stabilizacja miedzy słupkami baardzo wazna, rywal z Timra ( sorki wczesniej pomyłka) tez ma swoje problemy i walczy o PO ale wg mnie to gospodarze beda dzis górą. Dwa typy

Frolunda z x + Farjestad ml kurs ako 2,1⛔
Frolunda ml + Farjestad RT kurs ako 3,19 ⛔ Orebro zagrało lipe ale Frolunda jeszcze większą
fortuna
 
Ostatnia edycja:
patryk7 578,1K

patryk7

Typer
👉Lulea - Leksand
We wtorek Lulea pokonała u siebie lidera tabeli Vaxjo 4:3 i była to już piąta z rzędu wygrana ekipy Thomasa Berglunda. Dzisiaj Coop Norrbotten Arene odwiedzi Leksand i pięć zwycięstw z rzędu może się zamienić w sześć.
Leksand po wyjazdowej klęsce z Vaxjo 1:8 (!) dwa ostatnie spotkania wygrało (wyjazd Linkoping 5:2 i dom HV71 3:2). Ale pod względem gry podopieczni Charlesa Berglunda nie wyglądają tak dobrze, jak na przełomie tego roku. Bramkostrzelny duet skrzydłowych Lucas Elvenes-Peter Cehlárik nie prezentuje się dobrze w ataku. Doświadczony środkowy Lukas Vejdemo wraca do gry po problemach z urazami, ale jego forna to duży znak zapytania. Nie zagrają obrońca Anton Lindholm i kanadyjski skrzydłowy Carter Ashton (kontuzje).
Lulea wreszcie zaczęła grać na miarę swojego silnego składu. Skrzydłowy Linus Omark i środkowy Pontus Andreasson zaczęli strzelać bramki, a doświadczony goalie Matteus Ward imponuje dobrą grą między słupkami. Faskt, Leksand ostatnimi laty to wręcz koszmarny rywal dla Lulea (sześć spotkań z rzędu wygranych przez ekipę z Dalarny), ale w czwartkowy wieczór staje w obronie drużyny gospodarzy. Jeśli zagrają tak jak ostatnio z "Jeziorowcami" w ten sam dobry sposób, to kolejne domowe zwycięstwo bardzo blisko.

Typ: Lulea
Kurs: 2.22 Forbet
3:3⛔
 
Ostatnia edycja:
patryk7 578,1K

patryk7

Typer
👉 Malmo - Farjestad
W Malmo Kollar i spółka wreszcie zaczynają widzieć "światełko w tunelu", gdyż Red Hawks powoli (ale skutecznie) zaczynają odzyskiwać siły. W ostatnich tygodniach zauważalne były duże niedobory kadrowe, co spowodowało aż sześć porażek z rzędu. Red Hawks mają już tylko punkt przewagi nad przedostatnią drużyną w tabeli trudne gry play-out o utrzymanie). Do gry wrócili już ważni gracze dla drużyny skrzydłowy Carl Persson i środkowy Christoffer Forsberg, a niebawem ma powrócić do gry o punkty skrzydłowy Kim Rosdahl i fiński środkowy Janne Kuokkanen. Trener Tomas Kollar w końcu ma do swojej dyspozycji więcej zawodników, z którymi może pracować. Dzisiaj do Malmo Areny zawita Farjestad i Red Hawks czeka trudne zadanie, ale.....w żadnym wypadku nie niemożliwe do zrealizowania. We wtorek FBK zostało znokautowane przez Timra na lodzie w Karlstad i była to już czwarta porażka w krótkim czasie przed własną publicznością.
Warto wspomnieć o dobrej tendencji Malmo w ostatnich dwóch sezonach meczu o punkty z Farjestad (cztery zwycięstwa w sześciu grach). Ostatnio trener Kollar miał męczącą zagadkę, ponieważ MIF rozgrywało swoje mecze bez między innymi Kuokkanena, Sjoberga, Rosdahla i Kivihalme. Kilku z nich może zagra już dzisiaj w meczu przeciwko Farjestad. I pytanie brzmi, czy nie nadszedł już czas, aby Red Hawks nabrali nowego impetu i rzucili wyzwanie FBK? Ekipa z Karlstad notuje wzloty i upadki (jeśli spojrzymy wstecz na ostatnie 15 gier, to w tabeli FBK znalazło by się siódmym miejscu).
Czas na Malmo!

Typ: Malmo
Kurs: 3.5 Superbet
3:3 ⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Kolega sie widze rozpisał , i bardzo fajnie. Co do meczu w Lulei mam dosc podobne zdanie ale jest jedno małe ale, na ile mocna nakreciła sie Lulea na mecz z Vaxio. Tam byla wojna na lodzie poza lodem i nawet w przejsciach do szatni. Trenerzy skakali sobie do gardeł, dym jak choinka. Rok temo po PO tez był dym, oba kluby specialnie za soba nie przepadaja i zapowiadała sie bitwa i tak tez bylo. Faktycznie link Omarka zaczał grac bo tego do szczescia brakowało i Lulka wygrywa, i rano jeszcze chciałem ich zagrac ale sobie moze obejrze. Leksand mocne ale ostatnio mniej regularne, gdyby to nie było po meczu z Vaxio to bym sie skusił..
Co do Farjestad to tam jest kłopot z bramkarzami, w ostatnich meczach grało szesciu roznych golie ale to wina kontuzji. Po kontuzji ma wrócic Lagace, był na rezrwie ostatnio moze dzis zagra w koncu, ale jak.. Mittel był mega zły na zawodników ostatnio bo w drugiej terci powinno cos wpasc, ba nawet rezultat powinien byc remisowy ale nie był. Dzis ja licze na rehabilitacje ekipy z Karlstad
Zagram tez Timre , która zaskoczyła i licze na rehabilitacje Frolundy bo ostatnio zagrali piach. Jeszcze dorzuce Skelle, bo oni sa w formie ale zeby nie zlekcewazyli Orebro, które tez nie zachwyciło mimo wygranej. I dzis szatan do zagrania

Farjestad RT + Timra RT + Frolunda RT + Skelleftea RT kurs ako 7,35 ⛔
te wszystkie ml kurs ako 3,18⛔
fortuna
Trzeba grać a nie pisać
 
Ostatnia edycja:
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze daje szanse SHL, krórtko
Frolunda mimo kilku absencji jak sie przyłozy do meczu to goscie nie wywioza punktów, na swoim lodzie póki co tez idzie lepiej.
Dalej Malme, mimo ze wracaja powoli poza PO to ostatnio postawili sie silnemu Farjestad i wygrali, przerywaac serie porazek, ich rywal z Modo poki ci wyglada słabo, ostatnio z Timrą powinni stracic conajmniej 5 goli ale Tmra albo była mega nieskuteczna albo akcje chcieli rozegrac zbyt koronkowo i wjechac z krazkiem do bramki ale nie wychodziło, Modo mysle ze na dluzej zagosci poza PO. Skład i gra gosci z Malme wg mnie duzo lepsza
Na koniec Vaxio, mysle ze mistrz pokona Oskarshamn , mimo ze wcale fatwo moze nie byc bo dla gospodarzy teraz kazdy mecz to jak finał, ale Vaxio ma wszystko po swojej stronie

Frolunda ml+ Malme z x + Vaxio ml kurs ako 3,19 fortuna ✅ ✅ ✅
Tripel z kazdego meczu w RT tez zagram✅✅✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3778
patryk7 578,1K

patryk7

Typer
👉Linkoping - Oskarshamn
Linkoping walczy o jak najwyższą pozycję w tabeli na koniec sezonu regularnego. Po wyjazdowym sobotnim zwycięstwie z Lulea 4:2 ekipa Klasa Ostmana umocniła się w pierwszej szóstce rankingu (bezpośredni udział w fazie play-off), ale nad siódmą w tabeli Frolundą tylko punkt przewagi. Gospodarze mają w składzie jednego z najlepszych goalie, Marcusa Hogberga. Rzadko zdarza się, aby bramkarz w lidze SHL był tak ważny dla swojej drużyny, jak Hogberg dla Linkoping (sukces tej drużyny w tym sezonie zależy w dużej mierze od jego doskonałej gry miedzy słupkami). Hogberg prawdopodobnie będzie bronił w meczu z Oskarshamn. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Linkoping rozegra w tym tygodniu trzy mecze, nie jest przesądzone, że w co najmniej jednej z tych gier między słupkami pojawi się Jesper Myrenberg.
Oskarshamn cały czas walczy o trzecie miejsce od końca w tabeli dające utrzymanie bez gier play-out. Jednak nadzieja na uniknięcie tych trudnych kwalifikacji niemal wygasła (13 punktów straty do Modo), choć do końca sezonu zasadniczego pozostało do rozegrania jeszcze sporo gier i matematycznie jest na to szansa. IKO to drużyna, która gra ofensywnie i bezkompromisowo notując mecze bogate w bramki (tylko HV71 wystąpiło w tym sezonie w większej liczbie spotkań, które zakończyły się zdobyciem 6 lub więcej bramek w regulaminowym czasie gry). Być może nie jest to takie dziwne zważywszy na ofensywny styl gry i fakt, że dużym problemem był (i nadal jest) słaby goalie (Emil Kruse i Marek Langhammer) w połączeniu ze słabą linią defensywną. Z przodu doświadczony skrzydłowy Patrik Karlkvist, czeski skrzydłowy Lukas Jasek, fiński skrzydłowy Ahti Oksanen, kanadyjski skrzydłowy Austin Wagner czy bramkostrzelny Viktor Lodin to duża ofensywna siła (Oksanen pauzuje z powodu kontuzji)
Oskarshamn rozpaczliwie potrzebujące punktów i nie może sobie pozwolić na grę defensywną (nie wydaje się nawet, żeby było do tego zdolne). Ma swoje ofensywne atuty i nawet jeśli zwycięstwo wydaje się mało prawdopodobne, to kilka razy może skutecznie zagrozić bramce LHC.
Innymi słowy, może to być mecz obfitujący w bramki!

Typ: over 5.5
Kurs: 1.9 Betclic
6:3 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2257
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo czasu mało
Farjestad pod presją, brak bramkarzy odbija sie na wynikach bardziej niz sie spodziewano, ostatnie porazki tez nie buduja mentalu, dzis licze na przełamanie
Linko jest najwiekszym pozytywnym zaskoczeniem SHL , kilka trafionych transferów i dobra chemia daja wyniki, trzymam za nich kciuki, mam nadzieje ze nie zlekceważą dziś Oskarshamn bo oni graja lepiej niz wskazuja wyniki
No i wojny ciag dalszy, czyli mecz miedzy Vaxio a Lulea. Ostatni w Lulei zakonczył sie skandalicznie na lodzi i poza lodem, dzis trzeba poskromic nerwy i zagrac to co najlepsze, kibicuje Lulei ale sentymenty na bok, wiecej atutów na dzis widze po stronie Vaxio

Farjestad z x + Linkoping ml + Vaxio ml kurs ako 2,42 fortuna ⛔ kochane Vaxio i Ty znów przeciwko mnie
 
Ostatnia edycja:
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Moja pierwsza myśl dzisiaj to Linkoping i HV hm moze nie głupie to ale zagram tripel, moze bez fajerwerków
Farjestad nie moze soie pozwalac na porazki u siebie majac przewage w kazdym elemencie, dzis Linko sie postawi na bank ale jak licze na mocny kolektyw, Lulka ostatnio w formie i kto wie czy nie obudziła sie Lulka jak z finałów 2022 i tez mieli Omarka i super obrone, beda piekielnie mocni w PO.
No i podaznione Vaxio, nic nie ugrali z Lulea albo lekki kryzys , dzis sie przekonamy

Farjestad ml + Lulea ml + Vaxio z x kurs ako 2,8 fortuna ⛔ no i Lulka polozyła kupon
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Uparłem sie na tripel wiec zobaczymy co dzis
Timra idzie jak burza nie bierze jeńców , ale kazda seria sie konczy myslez ze Vaxio przerwie serie Timry, wszystko po ich stronie
Farjestad ogladałem no i zakrecili Linko nie było co zbierac , dzis ida dalej
Lekasand walczyło z silną Frolunda ale nie dali rady, dzis czas na rehabilitaje

Vaxio ml + Farjestad ml + Leksand ml kurs ako 2,72 ⛔ można się wkur...

No i tak chodzi mi po głowie przełamanie Oskar, szykuje sie bitwa , mecz za 6 pkt i mysle ze takiej roznicy w rosterze nie ma jak jest w kursach i próbuje grac gosci

Oskarshamn z x kurs 2,11 ⛔
fortuna
Chodzi mi po głowie Lulka, ostatnio chyba lekko zlekcewarzyli Ore, taki głos brzmiał z szatni dzis bedzie bitwa w Geteborga, i postawie tam na remis

Frolunda-Lulea remis kurs 3,8⛔
 
Ostatnia edycja:
patryk7 578,1K

patryk7

Typer
👉 Modo - Farjestad
Modo ostatnio odniosło długo oczekiwane zwycięstwo pokonując na wyjeździe Skellefte3:2 po srii rzutów karnych. I na tym cennym zwycięstwie ekipa Mattiasa Karlina powinna dzisiaj bazować. W defensywie mają swoje słabości, które wicelider tabeli Farjestad powinno być w stanie dzisiaj wykorzystać. Tym bardziej, że po ostatnim słabszym kresie gry ekipa z Karstad ponownie odnalazła zwycięską ścieżkę. Z przodu Oscar Lawner, Joakim Nygard & company potrafią pokonać każdego goalie w tej (i nie tylko) lidze.

Typ: over 5.5
Kurs: 2.0 Superbet
0:6 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1941
Do góry Bottom